آدرس های خرید حضوری کلردیازپوکساید

اگر کلردیازپوکساید را با هر یک از این داروها مصرف می کنید و هر یک از علائم زیر را مشاهده می کنید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید: سرگیجه غیرمعمول، سبکی سر، خواب آلودگی شدید، تنفس کند یا دشوار، یا عدم پاسخگویی.

مطمئن شوید که مراقب یا اعضای خانواده شما می‌دانند کدام علائم ممکن است جدی باشد، بنابراین اگر نمی‌توانید خودتان به دنبال درمان باشید، می‌توانند با پزشک یا مراقبت‌های پزشکی اورژانسی تماس بگیرند.


آشنایی بیشتر با قرص کلردیازپوکساید

کلردیازپوکساید ممکن است در حال شکل گیری عادت باشد. دوز بزرگتر مصرف نکنید، آن را بیشتر یا برای مدت طولانی تر از آنچه پزشک به شما گفته است مصرف کنید.

کلردیازپوکساید ۵ : اگر تا به حال مقدار زیادی الکل مصرف کرده اید، اگر از داروهای خیابانی استفاده می کنید یا تا به حال استفاده کرده اید، یا بیش از حد از داروهای تجویزی استفاده کرده اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

  درمان افسردگی پشت کنکوری

لینک مفید : لورازپام

در طول درمان از مصرف الکل یا مواد مخدر خیابانی خودداری کنید. نوشیدن الکل یا استفاده از داروهای خیابانی در طول درمان با کلردیازپوکساید نیز خطر ابتلا به این عوارض جانبی جدی و تهدید کننده زندگی را افزایش می دهد. همچنین اگر افسردگی یا بیماری روانی دیگری دارید یا تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید.

کلردیازپوکساید ممکن است باعث وابستگی فیزیکی شود (شرایطی که در آن علائم فیزیکی ناخوشایند در صورت قطع ناگهانی دارو یا مصرف آن در دوزهای کوچکتر رخ می دهد)، به خصوص اگر آن را برای چند روز تا چند هفته مصرف کنید. بدون مشورت با پزشک، مصرف این دارو را قطع نکنید یا دوزهای کمتری مصرف نکنید.

  افسردگی شکست تحصیلی

لینک مفید : پارادایم شیفت

قطع ناگهانی کلردیازپوکساید می تواند وضعیت شما را بدتر کند و علائم ترک را ایجاد کند که ممکن است از چند هفته تا بیش از ۱۲ ماه طول بکشد. پزشک احتمالاً دوز کلردیازپوکساید شما را به تدریج کاهش خواهد داد.

عوارض قرص کلردیازپوکساید : در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان فوری پزشکی قرار بگیرید: حرکات غیر معمول. صدای زنگ در گوش شما؛ اضطراب؛ مشکلات حافظه؛ مشکل در تمرکز؛ مشکلات خواب؛ تشنج؛ تکان دادن؛ انقباض عضلات؛ تغییرات در سلامت روان؛ افسردگی؛ احساس سوزش یا سوزش در دست ها، بازوها، پاها یا پاها؛ دیدن یا شنیدن چیزهایی که دیگران نمی بینند یا نمی شنوند. خرید کلردیازپوکساید : افکار آسیب رساندن یا کشتن خود یا دیگران؛ هیجان بیش از حد؛ یا از دست دادن ارتباط با واقعیت

  افسردگی تولد

چرا این دارو تجویز می شود؟

کلردیازپوکساید برای تسکین اضطراب و کنترل بی قراری ناشی از ترک الکل استفاده می شود. کلردیازپوکساید در دسته ای از داروها به نام بنزودیازپین ها قرار دارد. با کاهش فعالیت الکتریکی غیر طبیعی در مغز عمل می کند.

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

کلردیازپوکساید به صورت قرص و کپسول خوراکی مصرف می شود. معمولاً یک تا چهار بار در روز با یا بدون غذا مصرف می شود.

لینک مفید : اکستازی

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. کلردیازپوکساید را دقیقاً طبق دستور مصرف کنید.

کاربردهای دیگر این دارو

کلردیازپوکساید همچنین برای درمان سندرم روده تحریک پذیر استفاده می شود. در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود با پزشک خود صحبت کنید.

  راههای مقابله با افسردگی شدید

کلردیازپوکساید ۱۰ : این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف کلردیازپوکساید، اگر به کلردیازپوکسید، آلپرازولام (Xanax)، کلونازپام (کلونوپین)، کلورازپات (ژن-Xene، Tranxene)، دیازپام (Diastat، Valium)، استازولام، فلورازپام، لورازپام (Ativan، Temazepaz) حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. (Restoril)، تریازولام (Halcion)، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در قرص ها و کپسول ها. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

لینک مفید : قرص ترامادول

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی را مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. حتما به یکی از موارد زیر اشاره کنید: آنتی هیستامین ها. سایمتیدین (تاگامت)؛ دیگوکسین (لانوکسین)؛ دی سولفیرام (آنتابوس)؛ فلوکستین (Prozac، Sarafem، Selfemra)؛ ایزونیازید (لانیازید، در ریفامات، در ریفاتر); کتوکونازول (Nizoral)؛ لوودوپا (در Ritary، در Sinemet، در Stalevo)؛ داروهای افسردگی، تشنج، بیماری پارکینسون، آسم، سرماخوردگی یا آلرژی؛ متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، دیگران)؛ خرید کلردیازپوکساید : شل کننده های عضلانی؛ داروهای ضد بارداری خوراکی؛ پروبنسید (Probalan، در Col-Probenecid)؛ پروپرانولول (ایندرال، اینوپران)؛ ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater)؛ آرام بخش ها؛ قرص های خواب آور؛ تئوفیلین (Elixophyllin, Theo 24, Theochron)؛ آرام بخش ها؛ و اسید والپروئیک (دپاکن). پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

  مقابله با اضطراب امتحان

قرص کلردیازپوکساید ۵ برای چیست ؟ : اگر گلوکوم دارید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. تشنج؛ یا بیماری ریوی، قلبی یا کبدی. اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف کلردیازپوکساید باردار شدید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

  آدرس های خرید حضوری داستینکس

لینک مفید : دیفنوکسیلات

اگر ۶۵ سال یا بیشتر دارید، در مورد خطرات و مزایای مصرف کلردیازپوکساید با پزشک خود صحبت کنید. افراد مسن معمولا نباید کلردیازپوکساید مصرف کنند، زیرا این دارو به اندازه سایر داروها که می توانند برای درمان همان بیماری استفاده شوند، ایمن یا مؤثر نیست.

کلردیازپوکساید چیست ؟ در صورت انجام عمل جراحی، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک اطلاع دهید که کلردیازپوکساید مصرف می کنید. باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

  افسردگی در مردان مسن

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

اگر چندین دوز در روز مصرف می کنید و یک نوبت را فراموش می کنید، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

کلردیازپوکساید ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • خواب آلودگی
 • سرگیجه
 • خستگی
 • ضعف
 • دهان خشک
 • اسهال
 • ناراحتی معده
 • تغییرات در اشتها

لینک مفید : کتاب هنر شفاف اندیشیدن

اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • بی قراری یا هیجان
 • یبوست
 • مشکل در ادرار کردن
 • تکرر ادرار
 • تاری دید
 • تغییرات در میل جنسی یا توانایی
  افسردگی شدید درمان

کلردیازپوکساید خودکشی : برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا علائم ذکر شده در بخش هشدار مهم را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا کمک پزشکی اورژانسی دریافت کنید:

 • حرکت کردن
 • لرزش مداوم، خوب یا ناتوانی در نشستن
 • تب
 • مشکل در تنفس یا بلع
 • بثورات پوستی شدید
 • زرد شدن پوست یا چشم
 • ضربان قلب نامنظم

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

  آدرس های خرید حضوری آلوپورینول

کلردیازپوکساید بعد از چند ساعت اثر می گذارد : مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

لینک مفید : ترامادول

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

کلردیازپوکساید ۱۰ چیست : داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

  افسردگی شدید درمان

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

تمام قرار ملاقات ها را با دکتر خود حفظ کنید.

هنگام استفاده از تست بارداری Gravindex، کلردیازپوکساید می تواند نتایج نادرستی ایجاد کند.

خرید کلردیازپوکساید : نگذارید دیگری داروهای شما را مصرف کند. هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

لینک مفید : کلونازپام

برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی را داشته باشید.

خرید کلردیازپوکساید : هر بار که به پزشک مراجعه می‌کنید یا در بیمارستان بستری می‌شوید، باید این فهرست را همراه داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید.


برگرفته از : Chlordiazepoxide

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *