آدرس های خرید حضوری کلاریترومایسین

در Aotearoa نیوزلند، کلاریترومایسین به صورت قرص، مایع در دسترس فیناستراید است و می تواند به صورت تزریقی در بیمارستان تجویز شود.

دوز معمول بزرگسالان ۵۰۰ میلی گرم دو بار در روز است. اگر مشکلات کلیوی دارید ممکن است دوز کمتر باشد.
دوز برای کودکان به وزن بدن آنها بستگی دارد. معمولا ۲ بار در روز تجویز می شود.
پزشک در مورد مدت زمان مصرف کلاریترومایسین (معمولاً ۷ تا ۱۴ روز) به شما توصیه می کند.
برای اکثر عفونت ها، باید ظرف چند روز احساس بهتری داشته باشید.

همیشه کلاریترومایسین خود را دقیقاً همانطور که پزشک به امپرازول شما گفته است مصرف کنید. برچسب داروخانه روی داروی شما به شما می گوید که چه مقدار مصرف کنید، چند وقت یکبار آن را مصرف کنید و هر دستورالعمل خاصی را ارائه دهید.

  آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید

نحوه مصرف قرص کلاریترومایسین

زمان مصرف دوزها: دوزهای خود را هر روز در زمان های مشخصی مصرف کنید. سعی کنید دوزهای خود را در طول روز به طور مساوی تقسیم کنید. این کلیندامایسین باید در صبح و عصر باشد. می توانید کلاریترومایسین را با غذا یا بدون غذا مصرف کنید. قرص ها را با یک نوشیدنی آب ببلعید.

دوز فراموش شده: اگر فراموش کردید که دوز خود را در زمان صحیح مصرف کنید، به محض یادآوری آن را مصرف کنید. سعی کنید هر روز تعداد صحیح دوز مصرف کنید. برای جبران دوز فراموش شده، ۲ دوز را همزمان مصرف نکنید.

دوره را تمام کنید: کل دوره آنتی بیوتیک را به تعداد روزهایی که پزشک به شما گفته است مصرف کنید. حتی آتورواستاتین اگر احساس می کنید عفونت شما برطرف شده است، مصرف آن را قطع نکنید. اگر درمان خود را به موقع متوقف کنید، عفونت شما ممکن است عود کند.

  داروی افسردگی چاقی

مواردی که باید هنگام مصرف کلاریترومایسین در نظر بگیرید

کلاریترومایسین تداخل مستقیم با الکل ندارد. این بدان معنی است که اکثر مردم می توانند این نوشیدنی را در حین مصرف بدون هیچ مشکل جدی مصرف کنند. متوکاربامول با این حال، اگر کلاریترومایسین باعث ایجاد حالت تهوع در شما می شود، الکل مصرف نکنید زیرا باعث بدتر شدن احساس شما می شود.

اگر از قرص های ضد بارداری استفاده می کنید، معمولاً در صورت مصرف کلاریترومایسین نیازی به استفاده از روش های پیشگیری اضافی ندارید. اما اگر آنتی بیوتیک یا بیماری تحت درمان آنها باعث اسهال یا استفراغ شود که بیش از ۲۴ ساعت طول بکشد، جذب کتامین قرص های ضد بارداری ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. اگر این اتفاق افتاد، از پزشک یا داروساز خود در مورد پیشگیری از بارداری در چند روز آینده راهنمایی بخواهید.

  علائم افسردگی در نوجوانان

عوارض جانبی احتمالی کلاریترومایسین 

مانند همه داروها، کلاریترومایسین می تواند عوارض جانبی ایجاد کند، اگرچه همه افراد دچار آن نمی شوند. اغلب با عادت کردن بدن به داروی جدید، عوارض جانبی بهبود می یابند.

عوارض جانبی چه کنم؟

حالت تهوع (احساس بیماری) یا استفراغ

کلاریترومایسین را همراه یا بعد از غذا مصرف کنید.

  درمان لاغری افسردگی

اگر کمتر از ۳۰ دقیقه پس از مصرف کلاریترومایسین بیمار (استفراغ) هستید، دوباره همان دوز را مصرف کنید. اما اگر بیمار هستید (استفراغ) و بیش از ۳۰ دقیقه از مصرف کلاریترومایسین گذشته سیتالوپرام است، نیازی به مصرف دوز دیگر ندارید. تا دوز معمولی بعدی صبر کنید.

اگر این موضوع شما را آزار می دهد به پزشک خود بگویید.

اسهال (آبریزش مدفوع)

سردرد

این باید بعد از چند روز برطرف شود.

برای جلوگیری از کم آبی مایعات زیادی مانند آب یا کدو حلوایی بنوشید.

اگر این عوارض شما را آزار می دهد به پزشک خود اطلاع دهید.

خارش واژن، درد یا ترشح (برفک)

از دست دادن شنوایی، صدای زنگ در گوش

به پزشک یا داروساز خود بگویید.

  رابطه افسردگی و خودکشی

تغییر در طعم، درد دهان یا خشکی دهان

اگر این موضوع شما را آزار می دهد به پزشک خود بگویید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد عوارض جانبی، جزوات اطلاعات مصرف کننده Medsafe را در زیر ببینید.

آیا می دانستید که می توانید یک عارضه جانبی دارویی را به مرکز نظارت بر واکنش های نامطلوب (CARM) گزارش دهید؟ یک عارضه جانبی را به یک محصول گزارش دهید.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) توصیه می کند قبل از تجویز آنتی بیوتیک کلاریترومایسین (بیاکسین) برای بیماران مبتلا به بیماری قلبی احتیاط کنید.

برم هگزین زیرا خطر بالقوه افزایش مشکلات قلبی یا مرگ ممکن است سال ها بعد رخ دهد. توصیه ما بر اساس بررسی ما از نتایج یک مطالعه پیگیری ۱۰ ساله بر روی بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب از یک کارآزمایی بالینی بزرگ است که برای اولین بار این موضوع ایمنی را مشاهده کرد.

  افسردگی بعد از ازدواج در زنان

در نتیجه، ما هشدار جدیدی در مورد این افزایش خطر مرگ در بیماران مبتلا به بیماری قلبی اضافه کرده‌ایم و به تجویزکنندگان توصیه می‌کنیم که از آنتی‌بیوتیک‌های دیگر در این بیماران استفاده کنند. ما همچنین نتایج مطالعه را به برچسب های داروی کلاریترومایسین اضافه کرده ایم.

نورتریپتیلین به‌عنوان بخشی از نظارت مداوم بر ایمنی داروها توسط FDA، ما همچنان به نظارت بر گزارش‌های ایمنی در بیمارانی که کلاریترومایسین مصرف می‌کنند، ادامه می‌دهیم.

متخصصان مراقبت های بهداشتی باید از این خطرات مهم آگاه باشند و مزایا و خطرات کلاریترومایسین را قبل از تجویز آن برای هر بیمار بخصوص در بیماران مبتلا به بیماری قلبی و حتی برای دوره های کوتاه بسنجید و استفاده از سایر آنتی بیوتیک های موجود را در نظر بگیرند.

  با 3 میلیارد چه ماشینی بخرم

دیکلوفناک بیماران مبتلا به بیماری قلبی را بدون توجه به شرایط پزشکی که آنها را با کلاریترومایسین درمان می کنید، از علائم و نشانه های مشکلات قلبی عروقی آگاه کنید.

اگر بیماری قلبی دارید، بیماران باید به متخصصان مراقبت های بهداشتی خود اطلاع دهند، به خصوص زمانی که برای درمان عفونت برای شما آنتی بیوتیک تجویز می شود. در مورد مزایا و خطرات کلاریترومایسین و هر گونه درمان جایگزین با آنها صحبت کنید.

آمپول بی پریدین بدون مشورت با متخصصان مراقبت های بهداشتی خود، مصرف داروی بیماری قلبی یا آنتی بیوتیک خود را متوقف نکنید. انجام این کار بدون نظارت مستقیم متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند مضر باشد.

  درمان افسردگي بعد از ترك اعتياد

اگر علائم حمله قلبی یا سکته مغزی مانند درد قفسه سینه، تنگی نفس یا مشکل تنفسی، درد یا ضعف در یک قسمت یا طرف بدن یا تکلم نامفهوم را تجربه کردید، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

مانند سایر آنتی‌بیوتیک‌ها، کلاریترومایسین برای درمان بسیاری از انواع عفونت‌هایی که پوست، گوش‌ها، سینوس‌ها، ریه‌ها و سایر قسمت‌های بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهند، تئوفیلین جی از جمله عفونت مایکوباکتریوم آویوم کمپلکس (MAC)، نوعی عفونت ریه که اغلب افراد را مبتلا می‌کند، استفاده می‌شود. ویروس نقص ایمنی (HIV). کلاریترومایسین برای درمان بیماری قلبی تایید نشده است.

  اختلال خلقی افسردگی شدید

این دارو بیش از ۲۵ سال است که استفاده می شود و با نام تجاری بیاکسین و به عنوان ژنریک توسط بسیاری از شرکت های دارویی مختلف به فروش می رسد. اون با توقف رشد باکتری ها کار می کند. بدون درمان، برخی از عفونت ها می توانند گسترش یافته و منجر به مشکلات جدی سلامتی شوند.

کارآزمایی بالینی بزرگ، به نام کارآزمایی CLARICOR2، افزایش غیرمنتظره ای در مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب مشاهده کرد که یک دوره دو هفته ای کلاریترومایسین دریافت کردند که پس از یک سال یا بیشتر پیگیری بیماران آشکار شد. نالوکسان هیچ توضیح روشنی برای اینکه چگونه کلاریترومایسین منجر به مرگ و میر بیشتر از دارونما می شود وجود ندارد.

  علت افسردگی در کودکان و نوجوانان

برخی از مطالعات مشاهده‌ای همچنین افزایش مرگ و میر یا سایر مشکلات جدی مرتبط با قلب را نشان دادند، در حالی که برخی دیگر چنین نبودند.

همه مطالعات محدودیت هایی در نحوه طراحی آنها داشتند. از شش مطالعه مشاهده‌ای که تا به امروز در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر یا بدون بیماری عروق کرونر منتشر شده است، دو مورد شواهدی از خطرات طولانی‌مدت کلاریترومایسین را یافتند.

به طور کلی، نتایج حاصل از کارآزمایی آینده‌نگر و کنترل‌شده امپرازول با دارونما CLARICOR قوی‌ترین شواهد را از افزایش خطر در مقایسه با نتایج مطالعه مشاهده‌ای ارائه می‌کند. بر اساس این مطالعات، ما نتوانستیم تعیین کنیم که چرا خطر مرگ در بیماران مبتلا به بیماری قلبی بیشتر است.

برگرفته از : Clarithromycin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *