پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری کلشی سین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری کلشی سین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

کلشی سین بر نحوه پاسخ بدن به کریستال های اسید اوریک تأثیر می گذارد که تورم و درد را کاهش می دهد.

از آنجایی که کلشی سین قبل از مقررات فدرال که مستلزم بررسی FDA در مورد تمام محصولات دارویی به بازار بود، ساخته شده بود، همه موارد استفاده از کلشی سین توسط FDA تایید نشده است.

نام تجاری کلشیسین Colcrys برای درمان یا پیشگیری از نقرس در بزرگسالان و برای درمان بیماری ژنتیکی به نام تب مدیترانه ای خانوادگی در بزرگسالان و کودکان حداقل 4 ساله مورد تایید FDA است.

نام تجاری کلشی سین Mitigare برای جلوگیری از عود نقرس در بزرگسالان مورد تایید FDA است.

اشکال عمومی کلشی سین برای درمان یا پیشگیری از حملات نقرس یا برای درمان علائم سندرم بهجت (مانند تورم، قرمزی، گرمی و درد) استفاده شده است.

کلشی سین درمان کننده آرتریت نقرسی یا سندرم بهجت نیست و از پیشرفت این بیماری ها جلوگیری نمی کند. کلشی سین نباید به عنوان یک داروی معمول درد برای سایر بیماری ها استفاده شود.

کلشی سین همچنین ممکن است برای اهدافی استفاده شود که در این راهنمای دارویی ذکر نشده است


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری کلشی سین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری کلشی سین را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری کلشی سین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری کلشی سین


هنگامی که داروهای خاصی همراه با کلشی سین استفاده می شود، تداخلات دارویی جدی ممکن است رخ دهد. به هر یک از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود در مورد تمام داروهایی که اکنون استفاده می کنید و هر دارویی که شروع به استفاده از آن می کنید یا متوقف می کنید بگویید.

داروهای مرتبط / مشابه

ایبوپروفن، ناپروکسن، متیل پردنیزولون، ادویل، آلو، موترین، کولکریس

قبل از مصرف این دارو اگر به کلشیسین حساسیت دارید، نباید از آن استفاده کنید.

برخی از داروها هنگام استفاده با کلشی سین می توانند اثرات ناخواسته یا خطرناکی ایجاد کنند، به خصوص اگر بیماری کبدی یا کلیوی دارید. در صورت استفاده از هر یک از داروهای زیر، پزشک ممکن است نیاز به تغییر برنامه درمانی خود داشته باشد:

سیکلوسپورین؛

نفازودون؛

تیپراناویر؛

کلاریترومایسین یا تلیترومایسین؛

ایتراکونازول یا کتوکونازول؛ یا

داروی HIV یا ایدز آتازاناویر، داروناویر، فوزامپرناویر، ایندیناویر، لوپیناویر، نلفیناویر، ریتوناویر یا ساکویناویر.

برای اطمینان از بی خطر بودن کلشیسین برای شما، در تئوفیلین جی صورت داشتن موارد زیر به پزشک خود اطلاع دهید:

بیماری کبد؛

بیماری کلیوی؛ یا

اگر دیگوکسین یا داروهای کاهش دهنده کلسترول مصرف می کنید.

مشخص نیست که آیا کلشی سین به جنین آسیب می رساند یا خیر. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

کلشی سین می تواند به شیر مادر وارد شود و ممکن است به نوزاد سفتریاکسون شیرده آسیب برساند. اگر به نوزادی شیر می دهید به پزشک خود اطلاع دهید.

چگونه باید کلشی سین مصرف کنم؟
کلشی سین را از طریق اینترنت یا از فروشندگان خارج از ایالات متحده خریداری نکنید. استفاده نادرست از این دارو یا بدون توصیه پزشک می تواند منجر متوکاربامول به عوارض جانبی جدی یا مرگ شود.

تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید. این دارو را در مقادیر بیشتر یا کمتر و یا بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نکنید.

کلشی سین را می توان با غذا یا بدون غذا مصرف کرد.

برای درمان حمله نقرس، برای بهترین نتیجه در اولین نشانه حمله ال اس از کلشیسین استفاده کنید. هر چه مدت بیشتری برای شروع مصرف دارو صبر کنید، ممکن است اثربخشی آن کمتر باشد.

اگر هنوز درد نقرس دارید، ممکن است لازم باشد دوز دوم کمتری از کلشی سین را ۱ ساعت پس از اولین دوز مصرف کنید. دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید.

دوز شما به دلیل مصرف این دارو بستگی دارد. دوز کلشی سین برای سفالکسین نقرس و تب مدیترانه ای متفاوت است.

مصرف کلشیسین را قطع نکنید، مگر اینکه پزشک به شما بگوید، حتی اگر احساس خوبی دارید.

اگر علائم شما بهبود نیافت یا بدتر شد، با پزشک خود تماس بگیرید.

در صورت استفاده طولانی مدت از این دارو، ممکن است نیاز به آزمایشات پزشکی مکرر داشته باشید.

در دمای اتاق به دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود. بطری را در صورت عدم استفاده محکم بسته نگه دارید.

اطلاعات دقیق دوز کلشیسین

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. اگر تقریباً زمان نوبت بعدی برنامه ریزی شده فرا رسیده است، نوبت فراموش شده را نادیده بگیرید. برای جبران دوز فراموش شده داروی اضافی مصرف نکنید.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل هیدروکسی زین اسهال، تهوع، استفراغ، درد معده، ضعف عضلانی، کم یا بدون ادرار، بی حسی یا سوزن سوزن شدن، نبض ضعیف، ضربان قلب آهسته، تنفس ضعیف یا کم عمق، یا غش باشد.

هنگام مصرف کلشی سین از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟
گریپ فروت و آب گریپ فروت ممکن است با کلشی سین تداخل داشته باشد و منجر به عوارض جانبی ناخواسته شود. هنگام مصرف کلشی سین از مصرف فرآورده های گریپ دیفن هیدرامین فروت خودداری کنید.

عوارض جانبی کلشیسین
در صورت داشتن علائم واکنش آلرژیک، کمک فوری پزشکی دریافت کنید: کهیر؛ تنفس دشوار؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

کلشی سین ممکن آزیترومایسین است عوارض جانبی جدی ایجاد کند.اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

درد یا ضعف عضلانی؛

بی حسی یا احساس سوزن سوزن شدن در انگشتان دست یا پا؛

ظاهر رنگ پریده یا خاکستری لب ها، زبان یا دستان شما؛

استفراغ یا اسهال شدید یا مداوم؛

تب، لرز، بدن درد، علائم آنفولانزا؛ یا

کبودی آسان، خونریزی غیر معمول، احساس ضعف یا خستگی.

عوارض جانبی رایج کلشی سین ممکن است شامل موارد زیر باشد:

حالت تهوع، استفراغ، درد معده؛ یا

اسهال

این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست پنتوپرازول و ممکن است موارد دیگری نیز رخ دهد. برای مشاوره پزشکی در مورد عوارض جانبی با پزشک خود تماس بگیرید. شما می توانید عوارض جانبی را با شماره ۱۸۰۰ FDA 1088 به FDA گزارش دهید.

چه داروهای دیگری بر کلشی سین تأثیر می گذارد؟

بسیاری از داروها می توانند با کلشیسین تداخل داشته باشند و برخی از داروها نباید با هم استفاده شوند. این شامل داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی است. همه تداخلات احتمالی در این راهنمای دارویی ذکر نشده است.

در مورد تمام داروهایی که استفاده می کنید و داروهایی را که در طول درمان با کلشی سین شروع یا متوقف کرده اید به پزشک خود اطلاع دهید. فهرستی از تمام داروهای گاباپنتین خود را به هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که شما را درمان می کند، بدهید.

از کجا می توانم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟
به یاد داشته مفنامیک اسید باشید، این دارو و سایر داروها را دور از دسترس کودکان قرار دهید، هرگز داروهای خود را با دیگران به اشتراک نگذارید و از این دارو فقط برای موارد تجویز شده استفاده کنید

برگرفته از : Colchicine


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *