پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری قرص دیان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری قرص دیان | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

گروه هماهنگی برای تشخیص متقابل و رویه‌های غیرمتمرکز – انسانی (CMDh) با اکثریت (26:1) توصیه کمیته ارزیابی خطر داروسازی آژانس دارویی اروپا (PRAC) را تأیید کرده است.

که به این نتیجه رسیده است که مزایای دیان 35 (سیپروترون استات 2) میلی گرم / اتینیل استرادیول 35 میکروگرم) و ژنریک های آن بیشتر از خطرات است.

مشروط بر اینکه اقدامات متعددی برای به حداقل رساندن خطر ترومبوآمبولی (تشکیل لخته خون در رگ های خونی) انجام شود.

این داروها باید صرفاً در درمان آکنه متوسط تا شدید مربوط به حساسیت آندروژنی یا هیرسوتیسم (رشد ناخواسته بیش از حد مو در زنان) در زنان در سنین باروری استفاده شوند.

علاوه بر این، دیان 35 و ژنریک ها تنها زمانی باید برای درمان آکنه استفاده شوند که درمان های جایگزین مانند درمان موضعی و درمان آنتی بیوتیکی ناموفق باشند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری قرص دیان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری قرص دیان را برای شما فراهم کنیم.

3/5 - (2 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری قرص دیان | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری قرص دیان


از آنجایی که قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی عمل می کنند، زنان نباید این داروها را همراه با سایر داروهای ضد بارداری هورمونی مصرف کنند.

استفاده همزمان از قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن با یک ضد بارداری هورمونی دیگر، زنان را در معرض دوز بالاتر استروژن قرار می دهد و خطر ترومبوآمبولی را افزایش می دهد.

خطر بروز ترومبوآمبولی با این داروها کم و شناخته شده است. با این حال، برای به حداقل رساندن این خطر، علاوه بر اطلاعات به روز شده محصول، باید اقدامات بیشتری انجام شود.

فلوکستین اینها شامل ارائه مطالب آموزشی به تجویزکنندگان و بیماران است که خطرات ترومبوآمبولی را برجسته می کند، برای مثال چک لیست تجویز کننده برای اطمینان از اینکه خطرات، همراه با علائم و نشانه ها، با بیمار بحث شده است.

قرص دیان این توصیه ها توسط CMDh، نهادی که کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EU) را نمایندگی می کند، تأیید شده است. از آنجایی که CMDh این موضع را با اکثریت اتخاذ کرد، اکنون به کمیسیون اروپا ارسال خواهد شد که تصمیم قانونی لازم را اتخاذ خواهد کرد.

دی سیکلومین بررسی قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن توسط آژانس دارویی فرانسه، آژانس ملی ایمنی دارو و محصولات بهداشتی (ANSM)، پس از تصمیم خود مبنی بر تعلیق Diane 35 و ژنریک های آن در فرانسه طی سه ماه آغاز شد.

تصمیم فرانسه به دنبال بررسی ملی دارو توسط ANSM بود. این بررسی رویدادهای ترومبوآمبولیک جدی و استفاده غیرقابل برچسب گسترده از این داروها را تنها به عنوان یک ضد بارداری برجسته کرد.

با وجود توصیه PRAC، ANSM مجوز بازاریابی این داروها را در فرانسه تعلیق کرد. هنگامی که کمیسیون اروپا تصمیم خود را اتخاذ کرد.

قرص دیان تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در آن Diane 35 و ژنریک های آن مجاز هستند، باید از آن پیروی کنند و اطمینان حاصل کنند که تمام اقدامات توافق شده کاهش خطر، از جمله تغییرات در اطلاعات تجویز کنندگان و بیماران، اجرا می شود.

قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن فقط باید برای درمان آکنه نالوکسان متوسط تا شدید (مربوط به حساسیت به هورمون هایی به نام آندروژن) یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری استفاده شود.

با این حال، هنگامی که برای آکنه استفاده می شود، تنها در صورتی باید از آن ها استفاده کرد که سایر درمان ها، مانند درمان های اعمال شده روی پوست و آنتی بیوتیک ها، ناموفق باشند.

اگر از این داروها برای شرایط دیگر استفاده می کنید، باید یک قرار ملاقات غیر ال اس دی فوری با پزشک خود بگیرید تا درمان خود را بررسی کند.

قرص دیان قبل از صحبت با پزشک خود نباید مصرف این داروها را قطع کنید. دایان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی نیز عمل می کنند و متوقف کردن آنها به این معنی است که برای جلوگیری از بارداری ناخواسته باید از روش دیگری از پیشگیری از بارداری استفاده کنید.

همیشه باید بروشور بسته را مطالعه کنید و توجه داشته باشید که خطر لخته شدن خون با این داروها کم است.

خطر لخته شدن خون در رگ ها با این داروها ۱.۵ تا ۲ برابر بیشتر از داروهای ضد بارداری خوراکی ترکیبی (COCs) حاوی لوونورژسترل است و ممکن است مشابه خطر داروهای ضد اندانسترون بارداری حاوی ژستودن، دزوژسترل یا دروسپیرنون باشد.

قرص دیان باید توجه داشته باشید که عواملی وجود دارند که می توانند خطر لخته شدن خون در رگ های خونی را افزایش دهند.

مانند افزایش سن، سیگار کشیدن، چاقی و بی تحرکی طولانی مدت. شما باید فوراً علائم مربوطه را به پزشک خود گزارش دهید، مانند درد و تورم در پاها، یا تنگی نفس و درد شدید در قفسه سینه.

اگر سوالی دارید باید با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید.

قرص دیان متخصصان مراقبت های بهداشتی باید این توصیه ها را هیوسین دنبال کنند:

قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن فقط باید برای درمان آکنه متوسط تا شدید مربوط به حساسیت آندروژن (با یا بدون سبوره) یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری استفاده شود.

برای درمان آکنه، این داروها فقط باید پس از درمان موضعی یا درمان آنتی بیوتیکی سیستمیک استفاده شوند.

قرص دیان از آنجایی که دایان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی نیز عمل می کنند، نباید در ترکیب با سایر داروهای ضد بارداری هورمونی استفاده شوند.

پزشکان باید بیمارانی را که در دیان ۳۵ و داروهای ژنریک هستند مطابق با این آزیترومایسین توصیه‌ها در قرار ملاقات بعدی خود بررسی کنند.

قرص دیان پزشکان باید با بیماران خود در مورد خطر ترومبوآمبولی و عوامل خطر مانند افزایش سن، سیگار کشیدن، چاقی و بی حرکتی طولانی مدت صحبت کنند.

به متخصصان مراقبت های بهداشتی نامه ای با جزئیات بیشتر ارسال خواهد شد. برم هگزین این توصیه ها بر اساس بررسی تمام داده های موجود در مورد خطر ترومبوآمبولی و همچنین مزایای قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن است:

قرص دیان این بررسی خطر نادر و شناخته شده ترومبوآمبولی را با Diane 35 و ژنریک های آن تأیید کرد. مطالعات مشاهده ای نشان داده است که خطر ترومبوآمبولی وریدی (VTE) با این داروها ۱.۵ تا ۲ برابر بیشتر از COC های حاوی لوونورژسترل است.

ممکن است مشابه خطر داروهای ضد بارداری حاوی ژستودن، دزوژسترل یا دروسپیرنون باشد. داده های مربوط به خطر ترومبوآمبولی شریانی (ATE) با Diane و ژنریک های آن کم است و نشان می دهد که این خطر کمتر از VTE است.

قرص دیان بررسی همچنین نشان داد که خطر بیش از حد VTE در سال اول والپروات سدیم استفاده از Diane 35 و ژنریک های آن یا هنگام شروع مجدد یا تغییر از یک ضد بارداری هورمونی خوراکی به Diane 35 و ژنریک های آن پس از یک فاصله زمانی بدون قرص، بالاترین میزان است.

ماه از نظر اثربخشی، داده های موجود از استفاده از Diane 35 و ژنریک های آن در درمان آکنه متوسط تا شدید مربوط به حساسیت آندروژنی یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری حمایت می کند.

قرص دیان اثربخشی در آکنه های متوسط و شدید با یا بدون سبوره یا هیرسوتیسم در بیش از ۳۰ کارآزمایی بالینی نشان داده شده است.

در درمان آلوپسی آندروژنتیکا و آکنه بدون ویژگی های آندروژنیک، داده ها در مورد پنتوپرازول اثربخشی محدود است.
بیشتر در مورد دارو

قرص دیان داروهای حاوی سیپروترون استات ۲ میلی گرم و اتینیل استرادیول ۳۵ میکروگرم از طریق رویه های ملی تایید شده اند و با نسخه با نام های تجاری مختلف در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا به جز قبرس در دسترس هستند.

قرص دیان ۳۵ برای اولین بار در سال ۱۹۸۵ مجاز شد. این داروها با مسدود کردن اثرات دسته ای از هورمون ها به نام آندروژن عمل می کنند. سیپروترون تئوفیلین جی همچنین تخمک گذاری را سرکوب می کند و بنابراین اثر ضد بارداری دارد.

بررسی ۳۵ و ژنریک های آن در فوریه ۲۰۱۳ به درخواست فرانسه، بر اساس ماده ۱۰۷i دستورالعمل ۲۰۰۱/۸۳/EC، که به عنوان رویه اتحادیه فوری نیز شناخته می شود، آغاز شد.

قرص دیان بررسی این داده ها برای اولین بار توسط کمیته ارزیابی ریسک فارماکوویگلانس (PRAC) انجام شد. توصیه‌های PRAC به گروه هماهنگی برای شناسایی متقابل و رویه‌های غیرمتمرکز – انسانی (CMDh) ارسال شد که موضع نهایی را اتخاذ کرد.

CMDh یک نهاد تنظیم کننده دارو است که نماینده کشورهای پنتوپرازول عضو اتحادیه اروپا است. مسئولیت اصلی آن حل و فصل اختلافات بین کشورهای عضو درگیر در فرآیندهای شناسایی متقابل یا غیرمتمرکز است.

قرص دیان تا اطمینان حاصل شود که بیماران بدون توجه به اینکه در کجای اتحادیه اروپا هستند از همان سطح حفاظت برخوردار هستند.

از آنجایی که موضع CMDh با اکثریت آرا و نه با اجماع به متوکاربامول تصویب رسید، اکنون موضع CMDh به کمیسیون اروپا ارسال خواهد شد، که تصمیمی قانونی الزام آور در سراسر اتحادیه اروپا اتخاذ خواهد کرد.


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *