آدرس های خرید حضوری قرص دیان

از آنجایی که قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی عمل می کنند، زنان نباید این داروها را همراه با سایر داروهای ضد بارداری هورمونی مصرف کنند.

استفاده همزمان از قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن با یک ضد بارداری هورمونی دیگر، زنان را در معرض دوز بالاتر استروژن قرار می دهد و خطر ترومبوآمبولی را افزایش می دهد.

خطر بروز ترومبوآمبولی با این داروها کم و شناخته شده است. با این حال، برای به حداقل رساندن این خطر، علاوه بر اطلاعات به روز شده محصول، باید اقدامات بیشتری انجام شود.

فلوکستین اینها شامل ارائه مطالب آموزشی به تجویزکنندگان و بیماران است که خطرات ترومبوآمبولی را برجسته می کند، برای مثال چک لیست تجویز کننده برای اطمینان از اینکه خطرات، همراه با علائم و نشانه ها، با بیمار بحث شده است.

  آدرس های خرید حضوری هیوسین

قرص دیان این توصیه ها توسط CMDh، نهادی که کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EU) را نمایندگی می کند، تأیید شده است. از آنجایی که CMDh این موضع را با اکثریت اتخاذ کرد، اکنون به کمیسیون اروپا ارسال خواهد شد که تصمیم قانونی لازم را اتخاذ خواهد کرد.

دی سیکلومین بررسی قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن توسط آژانس دارویی فرانسه، آژانس ملی ایمنی دارو و محصولات بهداشتی (ANSM)، پس از تصمیم خود مبنی بر تعلیق Diane 35 و ژنریک های آن در فرانسه طی سه ماه آغاز شد.

تصمیم فرانسه به دنبال بررسی ملی دارو توسط ANSM بود. این بررسی رویدادهای ترومبوآمبولیک جدی و استفاده غیرقابل برچسب گسترده از این داروها را تنها به عنوان یک ضد بارداری برجسته کرد.

  آدرس های خرید حضوری دیلتیازم

با وجود توصیه PRAC، ANSM مجوز بازاریابی این داروها را در فرانسه تعلیق کرد. هنگامی که کمیسیون اروپا تصمیم خود را اتخاذ کرد.

قرص دیان تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در آن Diane 35 و ژنریک های آن مجاز هستند، باید از آن پیروی کنند و اطمینان حاصل کنند که تمام اقدامات توافق شده کاهش خطر، از جمله تغییرات در اطلاعات تجویز کنندگان و بیماران، اجرا می شود.

قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن فقط باید برای درمان آکنه نالوکسان متوسط تا شدید (مربوط به حساسیت به هورمون هایی به نام آندروژن) یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری استفاده شود.

  افسردگی یا تنبلی

با این حال، هنگامی که برای آکنه استفاده می شود، تنها در صورتی باید از آن ها استفاده کرد که سایر درمان ها، مانند درمان های اعمال شده روی پوست و آنتی بیوتیک ها، ناموفق باشند.

اگر از این داروها برای شرایط دیگر استفاده می کنید، باید یک قرار ملاقات غیر ال اس دی فوری با پزشک خود بگیرید تا درمان خود را بررسی کند.

قرص دیان قبل از صحبت با پزشک خود نباید مصرف این داروها را قطع کنید. دایان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی نیز عمل می کنند و متوقف کردن آنها به این معنی است که برای جلوگیری از بارداری ناخواسته باید از روش دیگری از پیشگیری از بارداری استفاده کنید.

  برای مبارزه با افسردگی چه کنیم

همیشه باید بروشور بسته را مطالعه کنید و توجه داشته باشید که خطر لخته شدن خون با این داروها کم است.

خطر لخته شدن خون در رگ ها با این داروها ۱.۵ تا ۲ برابر بیشتر از داروهای ضد بارداری خوراکی ترکیبی (COCs) حاوی لوونورژسترل است و ممکن است مشابه خطر داروهای ضد اندانسترون بارداری حاوی ژستودن، دزوژسترل یا دروسپیرنون باشد.

قرص دیان باید توجه داشته باشید که عواملی وجود دارند که می توانند خطر لخته شدن خون در رگ های خونی را افزایش دهند.

مانند افزایش سن، سیگار کشیدن، چاقی و بی تحرکی طولانی مدت. شما باید فوراً علائم مربوطه را به پزشک خود گزارش دهید، مانند درد و تورم در پاها، یا تنگی نفس و درد شدید در قفسه سینه.

  افسردگی در بارداری چگونه است

اگر سوالی دارید باید با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید.

قرص دیان متخصصان مراقبت های بهداشتی باید این توصیه ها را هیوسین دنبال کنند:

قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن فقط باید برای درمان آکنه متوسط تا شدید مربوط به حساسیت آندروژن (با یا بدون سبوره) یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری استفاده شود.

برای درمان آکنه، این داروها فقط باید پس از درمان موضعی یا درمان آنتی بیوتیکی سیستمیک استفاده شوند.

قرص دیان از آنجایی که دایان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی نیز عمل می کنند، نباید در ترکیب با سایر داروهای ضد بارداری هورمونی استفاده شوند.

  آدرس های خرید حضوری آریپیپرازول

پزشکان باید بیمارانی را که در دیان ۳۵ و داروهای ژنریک هستند مطابق با این آزیترومایسین توصیه‌ها در قرار ملاقات بعدی خود بررسی کنند.

قرص دیان پزشکان باید با بیماران خود در مورد خطر ترومبوآمبولی و عوامل خطر مانند افزایش سن، سیگار کشیدن، چاقی و بی حرکتی طولانی مدت صحبت کنند.

به متخصصان مراقبت های بهداشتی نامه ای با جزئیات بیشتر ارسال خواهد شد. برم هگزین این توصیه ها بر اساس بررسی تمام داده های موجود در مورد خطر ترومبوآمبولی و همچنین مزایای قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن است:

قرص دیان این بررسی خطر نادر و شناخته شده ترومبوآمبولی را با Diane 35 و ژنریک های آن تأیید کرد. مطالعات مشاهده ای نشان داده است که خطر ترومبوآمبولی وریدی (VTE) با این داروها ۱.۵ تا ۲ برابر بیشتر از COC های حاوی لوونورژسترل است.

  آدرس های خرید حضوری کلرپرومازین

ممکن است مشابه خطر داروهای ضد بارداری حاوی ژستودن، دزوژسترل یا دروسپیرنون باشد. داده های مربوط به خطر ترومبوآمبولی شریانی (ATE) با Diane و ژنریک های آن کم است و نشان می دهد که این خطر کمتر از VTE است.

قرص دیان بررسی همچنین نشان داد که خطر بیش از حد VTE در سال اول والپروات سدیم استفاده از Diane 35 و ژنریک های آن یا هنگام شروع مجدد یا تغییر از یک ضد بارداری هورمونی خوراکی به Diane 35 و ژنریک های آن پس از یک فاصله زمانی بدون قرص، بالاترین میزان است.

  علائم افسردگی بعد از زایمان در زنان

ماه از نظر اثربخشی، داده های موجود از استفاده از Diane 35 و ژنریک های آن در درمان آکنه متوسط تا شدید مربوط به حساسیت آندروژنی یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری حمایت می کند.

قرص دیان اثربخشی در آکنه های متوسط و شدید با یا بدون سبوره یا هیرسوتیسم در بیش از ۳۰ کارآزمایی بالینی نشان داده شده است.

در درمان آلوپسی آندروژنتیکا و آکنه بدون ویژگی های آندروژنیک، داده ها در مورد پنتوپرازول اثربخشی محدود است.
بیشتر در مورد دارو

قرص دیان داروهای حاوی سیپروترون استات ۲ میلی گرم و اتینیل استرادیول ۳۵ میکروگرم از طریق رویه های ملی تایید شده اند و با نسخه با نام های تجاری مختلف در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا به جز قبرس در دسترس هستند.

  افسردگی زنان پس از ازدواج

قرص دیان ۳۵ برای اولین بار در سال ۱۹۸۵ مجاز شد. این داروها با مسدود کردن اثرات دسته ای از هورمون ها به نام آندروژن عمل می کنند. سیپروترون تئوفیلین جی همچنین تخمک گذاری را سرکوب می کند و بنابراین اثر ضد بارداری دارد.

بررسی ۳۵ و ژنریک های آن در فوریه ۲۰۱۳ به درخواست فرانسه، بر اساس ماده ۱۰۷i دستورالعمل ۲۰۰۱/۸۳/EC، که به عنوان رویه اتحادیه فوری نیز شناخته می شود، آغاز شد.

قرص دیان بررسی این داده ها برای اولین بار توسط کمیته ارزیابی ریسک فارماکوویگلانس (PRAC) انجام شد. توصیه‌های PRAC به گروه هماهنگی برای شناسایی متقابل و رویه‌های غیرمتمرکز – انسانی (CMDh) ارسال شد که موضع نهایی را اتخاذ کرد.

  اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی

CMDh یک نهاد تنظیم کننده دارو است که نماینده کشورهای پنتوپرازول عضو اتحادیه اروپا است. مسئولیت اصلی آن حل و فصل اختلافات بین کشورهای عضو درگیر در فرآیندهای شناسایی متقابل یا غیرمتمرکز است.

قرص دیان تا اطمینان حاصل شود که بیماران بدون توجه به اینکه در کجای اتحادیه اروپا هستند از همان سطح حفاظت برخوردار هستند.

از آنجایی که موضع CMDh با اکثریت آرا و نه با اجماع به متوکاربامول تصویب رسید، اکنون موضع CMDh به کمیسیون اروپا ارسال خواهد شد، که تصمیمی قانونی الزام آور در سراسر اتحادیه اروپا اتخاذ خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *