آدرس های خرید حضوری دیلتیازم

فشار خون بالا یک بیماری شایع است و در صورت عدم درمان می تواند باعث آسیب به مغز، قلب، رگ های خونی، کلیه ها و سایر قسمت های بدن شود. آسیب به این اندام ها ممکن است باعث بیماری قلبی، حمله قلبی، نارسایی قلبی، سکته مغزی، نارسایی کلیه، از دست دادن بینایی و سایر مشکلات شود. علاوه بر مصرف دارو، ایجاد تغییر در شیوه زندگی به کنترل فشار خون نیز کمک می کند. این تغییرات عبارتند از: رژیم غذایی کم چرب و نمک، حفظ وزن مناسب، ورزش حداقل ۳۰ دقیقه در اکثر روزها، سیگار نکشیدن و مصرف متعادل الکل.

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

دیلتیازم به صورت قرص، قرص طولانی رهش (طولانی اثر) و کپسول طولانی رهش خوراکی عرضه می شود. قرص معمولی معمولاً سه یا چهار بار در روز مصرف می شود. کپسول و قرص طولانی رهش معمولا یک یا دو بار در روز مصرف می شود.

  افسردگی فصلی پاییز

از داروساز خود بپرسید که آیا باید دیلتیازم را با یا بدون غذا مصرف کنید، زیرا ممکن است دستورالعمل ها در مورد هر محصول متفاوت باشد. دیلتیازم را تقریباً در زمان(های) یکسانی هر روز مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

دیلتیازم را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

  افسردگی نظرات

کپسول ها و قرص های طولانی رهش را به طور کامل ببلعید. آنها را نجوید یا له نکنید.

احتمالاً پزشک شما را با دوز پایین دیلتیازم شروع می کند و به تدریج دوز شما را افزایش می دهد، در صورت مصرف قرص یا کپسول طولانی مدت، نه بیش از هر ۷ تا ۱۴ روز یک بار، و اگر مصرف می کنید، نه بیشتر از هر ۱ تا ۲ روز یک بار. در حال مصرف قرص معمولی هستند.

اگر به طور منظم مصرف شود، دیلتیازم ممکن است درد قفسه سینه را کنترل کند، اما پس از شروع درد قفسه سینه را متوقف نمی کند. پزشک ممکن است در صورت داشتن درد قفسه سینه به شما داروی متفاوتی بدهد تا مصرف کنید.

  افسردگی زنان و بارداری

دیلتیازم فشار خون بالا و درد قفسه سینه (آنژین) را کنترل می کند هالوپریدول اما آنها را درمان نمی کند. ممکن است تا ۲ هفته طول بکشد تا اینکه شما فواید کامل دیلتیازم را احساس کنید. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف دیلتیازم را ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف دیلتیازم را قطع نکنید.

کاربردهای دیگر این دارو
دیلتیازم همچنین گاهی برای درمان انواع خاصی از آریتمی ها (ریتم های غیر طبیعی قلب) استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات استفاده از این دارو برای بیماری خود صحبت کنید.

  با 700 میلیون چه کاری راه بندازم

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز سیتالوپرام خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف دیلتیازم، اگر به دیلتیازم، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد تشکیل دهنده دیلتیازم حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

به برم هگزین پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای دیگری با نسخه و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

  افسردگی ناشی از تنهایی

یکی از موارد زیر را حتما ذکر کنید: آتازاناویر (ریاتاز)؛ بنزودیازپین ها مانند میدازولام (Versed) و تریازولام (Halcion)؛ مسدودکننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، لابتالول، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide)، و پروپرانولول (Inderal، Innopran، در Inderide). بوسپیرون؛ کاربامازپین (Carbatrol، Epitol، Equetro، Tegretol)؛ سایمتیدین (تاگامت)؛ سیکلوسپورین (Gengraf، Neoral، Sandimmune)؛ دیگوکسین (لانوکسین)؛ لوواستاتین (Altoprev، Mevacor، در Advicor)؛ کینیدین (در Nuedexta)؛ و ریفامپین (Rifadin، در Rifamate، در Rifater، Rimactane). پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز امپرازول داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با دیلتیازم تداخل داشته باشند، بنابراین حتماً پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید.

  آدرس های خرید حضوری کلیندامایسین

حتی باکلوفن داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.اگر انفارکتوس میوکارد (MI) داشته اید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. باریک شدن یا انسداد سیستم گوارش شما یا هر شرایط دیگری که باعث می شود غذا در سیستم گوارشی شما آهسته تر حرکت کند. فشار خون پایین؛ یا بیماری قلبی، کبدی یا کلیوی.

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف دیلتیازم باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک خود بگویید که دیلتیازم مصرف کتوتیفن می کنید.

  نظرات افسردگی شدید

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

اگر پزشک رژیم غذایی کم نمک یا کم سدیم تجویز می کند، این دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و دیلتیازم برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف مفنامیک اسید نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

دیلتیازم ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

  مشاوره انگیزشی کنکوری

سرگیجه یا سبکی سر
گرگرفتگی
سردرد
ضعف
ضربان قلب آهسته
استفراغ
اسهال
یبوست
گرفتگی بینی
سرفه کردن

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی نوروبیون قرار بگیرید:

تورم صورت، چشم ها، لب ها، زبان، دست ها، بازوها، پاها، مچ پا یا پایین ساق پا
مشکل در تنفس یا بلع
غش کردن
کهیر
زرد شدن پوست یا دیلتیازم چشم
حالت تهوع
خستگی مفرط
خونریزی یا کبودی غیر معمول
کمبود انرژی
از دست دادن اشتها
درد در سمت راست بالای معده
علائم شبیه آنفولانزا
افزایش دفعات یا شدت درد قفسه سینه (آنژین صدری)

  افسردگی نوجوان

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت کلوتریمازول اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

مهم است که همه دیلتیازم داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

  افسردگی قبل از پریودی

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار کلومیپرامین دهید.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

درعوض، بهترین فلوکستین راه برای دور انداختن داروهای خود از طریق برنامه پس گرفتن دیلتیازم دارو است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید

برگرفته از : Diltiazem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *