آدرس های خرید حضوری دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین علائم این بیماری ها را تسکین می دهد اما علت علائم را درمان نمی کند و بهبودی را تسریع نمی کند.

دیفن هیدرامین نباید برای ایجاد خواب آلودگی در کودکان استفاده شود. دیفن هیدرامین در دسته ای از داروها به نام آنتی هیستامین قرار دارد.

این ماده با مسدود کردن عملکرد هیستامین، ماده ای در بدن که باعث علائم آلرژیک می شود، عمل می کند.


آشنایی بیشتر با دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین به صورت قرص، قرصی که به سرعت تجزیه می‌شود (حل می‌شود)، کپسول، کپسول پر از مایع، نوار محلول، پودر و مایعی برای مصرف خوراکی عرضه می‌شود.

لینک مفید : مجیک قارچ

هنگامی که دیفن هیدرامین برای تسکین علائم آلرژی، سرماخوردگی و سرفه استفاده می شود، معمولاً هر ۴ تا ۶ ساعت مصرف می شود.

هنگامی که دیفن هیدرامین برای درمان بیماری حرکت استفاده می شود، معمولاً ۳۰ دقیقه قبل از حرکت و در صورت نیاز قبل از غذا و قبل از خواب مصرف می شود.

  مبارزه با افسردگی و اضطراب

لینک مفید : مترونیدازول

هنگامی که دیفن هیدرامین برای درمان بی خوابی استفاده می شود، قبل از خواب (۳۰ دقیقه قبل از خواب برنامه ریزی شده) مصرف می شود. هنگامی که دیفن هیدرامین برای درمان حرکات غیر طبیعی استفاده می شود، معمولاً ابتدا سه بار در روز و سپس ۴ بار در روز مصرف می شود.

شربت دیفن هیدرامین برای چیست ؟ دستورالعمل های روی بسته یا برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : کلیندامایسین

دیفن هیدرامین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن را مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشکتان تجویز کرده یا روی برچسب تجویز شده است مصرف نکنید.

دیفن هیدرامین به تنهایی و در ترکیب با مسکن ها، کاهش دهنده های تب و ضد احتقان ها وجود دارد. از پزشک یا داروساز خود در مورد اینکه کدام محصول برای علائم شما بهتر است راهنمایی بخواهید.

  آدرس های خرید حضوری ایزوترتینوئین

قبل از استفاده همزمان از دو یا چند محصول، برچسب های سرفه و سرماخوردگی بدون نسخه را به دقت بررسی کنید.

لینک مفید : تئوفیلین جی

این محصولات ممکن است حاوی یک ماده (مواد) فعال مشابه باشند و مصرف آنها با هم می تواند باعث مصرف بیش از حد دارو شود. این امر به ویژه در صورتی مهم است که به کودک داروهای سرفه و سرماخوردگی بدهید.

قرص دیفن هیدرامین : سرفه و فرآورده های ترکیبی سرماخوردگی بدون نسخه، از جمله محصولات حاوی دیفن هیدرامین، می توانند باعث عوارض جانبی جدی یا مرگ در کودکان خردسال شوند. این محصولات را به کودکان کمتر از ۴ سال ندهید. اگر این محصولات را به کودکان ۴ تا ۱۱ ساله می‌دهید، احتیاط کنید و دستورالعمل‌های بسته را با دقت دنبال کنید.

لینک مفید : آزیترومایسین

اگر دیفن هیدرامین یا محصول ترکیبی حاوی دیفن هیدرامین را به کودک می‌دهید، برچسب بسته‌بندی را به دقت بخوانید تا مطمئن شوید که این محصول برای کودک در آن سن مناسب است. محصولات دیفن هیدرامین که برای بزرگسالان ساخته شده اند را به کودکان ندهید.

  افسردگی همسر

قبل از دادن یک محصول دیفن هیدرامین به کودک، برچسب بسته را بررسی کنید تا متوجه شوید که کودک چه مقدار دارو باید دریافت کند. دوزی را که با سن کودک مطابقت دارد روی نمودار بدهید. اگر نمی دانید چه مقدار دارو باید به کودک بدهید، از پزشک کودک بپرسید.

لینک مفید : برم هگزین

اگر مایع را مصرف می کنید، از قاشق خانگی برای اندازه گیری دوز خود استفاده نکنید. از قاشق یا فنجان اندازه گیری همراه دارو استفاده کنید یا از قاشقی که مخصوص اندازه گیری دارو ساخته شده است استفاده کنید.

تداخلات دیفن هیدرامین : اگر نوارهای حل کننده را مصرف می کنید، نوارها را یکی یکی روی زبان خود قرار دهید و پس از ذوب شدن آن را قورت دهید.

لینک مفید : لورازپام

اگر قرص هایی را مصرف می کنید که به سرعت حل می شوند، یک قرص را روی زبان خود قرار دهید و دهان خود را ببندید. قرص به سرعت حل می شود و می توان آن را با یا بدون آب بلعید. اگر از کپسول ها استفاده می کنید، آنها را به طور کامل ببلعید. سعی نکنید کپسول ها را بشکنید.

  بهترین ماشین با 1 میلیارد

کاربردهای دیگر این دارو

این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف دیفن هیدرامین، اگر به دیفن هیدرامین، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد تشکیل دهنده دیفن هیدرامین حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از پزشک یا داروساز خود بپرسید یا برچسب بسته را برای لیستی از مواد تشکیل دهنده بررسی کنید.

لینک مفید : اس امپرازول

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی را مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

  دلیل افسردگی یهویی

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: سایر محصولات دیفن هیدرامین (حتی آنهایی که روی پوست استفاده می شوند). سایر داروها برای سرماخوردگی، تب یونجه یا آلرژی؛ داروهای اضطراب، افسردگی یا تشنج؛ شل کننده های عضلانی؛ داروهای مخدر برای درد؛ آرام بخش ها؛ قرص های خواب آور؛ و آرام بخش ها

شربت دیفن هیدرامین برای گلو درد : اگر آسم، آمفیزم، برونشیت مزمن یا سایر انواع بیماری های ریوی دارید یا تا به حال داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید. گلوکوم (شرایطی که در آن افزایش فشار در چشم می تواند منجر به از دست دادن تدریجی بینایی شود).

لینک مفید : کلیدینیوم سی

زخم ها؛ مشکل در ادرار کردن (به دلیل بزرگ شدن غده پروستات)؛ بیماری قلبی؛ فشار خون بالا؛ تشنج؛ یا غده تیروئید پرکار. اگر از این مایع استفاده می کنید، اگر به شما گفته شده است که از رژیم غذایی کم سدیم پیروی کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.

  افسردگی گرفتم چیکار کنم

لینک مفید : کتوتیفن

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف دیفن هیدرامین باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

باید بدانید که معمولاً دیفن هیدرامین نباید در افراد مسن استفاده شود، مگر برای مدیریت واکنش های آلرژیک جدی، زیرا به اندازه سایر داروها برای درمان بیماری شما ایمن یا مؤثر نیست. اگر ۶۵ سال یا بیشتر دارید، با پزشک خود در مورد خطرات و مزایای مصرف این دارو صحبت کنید.

لینک مفید : متوکاربامول

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که دیفن هیدرامین مصرف می کنید.

باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

شربت دیفن هیدرامین برای سرفه خوبه ؟ به یاد داشته باشید که الکل می تواند به خواب آلودگی ناشی از این دارو بیافزاید. در طول مصرف این دارو از نوشیدنی های الکلی خودداری کنید.

  چطوری افسردگی را درمان کنیم

لینک مفید : متفورمین

اگر بیماری فنیل کتونوری (PKU، یک بیماری ارثی است که در آن باید رژیم غذایی خاصی را برای جلوگیری از آسیب به مغز که می‌تواند باعث ناتوانی ذهنی شدید شود) دنبال کنید، باید بدانید که برخی از مارک‌های قرص‌های جویدنی و قرص‌هایی که به سرعت تجزیه می‌شوند حاوی دیفن هیدرامین هستند.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دیفن هیدرامین معمولا در صورت نیاز مصرف می شود. اگر پزشک به شما گفته است که دیفن هیدرامین را به طور منظم مصرف کنید، به محض یادآوری دوز فراموش شده را مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  علائم افسردگی و اضطراب شدید

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

دیفن هیدرامین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • خشکی دهان، بینی و گلو
 • خواب آلودگی
 • سرگیجه
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • از دست دادن اشتها
 • یبوست
 • افزایش احتقان قفسه سینه
 • سردرد
 • ضعف عضلانی
 • هیجان (به ویژه در کودکان)
 • عصبی بودن

برخی از عوارض جانبی ممکن است جدی باشند. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

 • مشکلات بینایی
 • مشکل در ادرار کردن یا ادرار دردناک

دیفن هیدرامین ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

  افسردگی و لاغری

شربت دیفن هیدرامین برای کودکان برای چیست ؟ مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

لینک مفید : دی سیکلومین

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند.

لینک مفید : پروپوفول

با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است.

  رهایی از افسردگی و تنهایی

عوارض شربت دیفن هیدرامین برای بزرگسالان : با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفع ایمن داروها FDA مراجعه کنید.

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

هر سوالی در مورد دیفن هیدرامین دارید از داروساز خود بپرسید.

شربت دیفن هیدرامین برای کرونا : برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی را داشته باشید.

لینک مفید : شربت اوپیم

هر بار که به پزشک مراجعه می‌کنید یا در بیمارستان بستری می‌شوید، باید این فهرست را همراه داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید.


برگرفته از : Diphenhydramine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *