آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی

افرادی که از اکستازی استفاده می کنند معمولاً آن را به صورت کپسول یا قرص مصرف می کنند، اگرچه برخی آن را به شکل مایع می بلعند یا پودر را خرناس می کنند.

نام مستعار معروف Molly (عامیانه برای “مولکولی”) اغلب به فرم پودر کریستالی “خالص” MDMA اشاره دارد که معمولاً در کپسول فروخته می شود.

مردم چگونه از اکستازی استفاده می کنند؟

با این حال، افرادی که پودر یا کپسول‌هایی را خریداری می‌کنند که به‌عنوان مولی فروخته می‌شوند، اغلب در واقع داروهای دیگری مانند کاتیونون‌های مصنوعی (“نمک‌های حمام”) دریافت می‌کنند (به “خطر اضافه شده اکستازی ” مراجعه کنید).

  افسردگی را چطور درمان کنیم

برخی از افراد اکستازی را در ترکیب با داروهای دیگر مانند الکل یا ماری جوانا مصرف می کنند.


چگونه اکستازی بر مغز تأثیر می گذارد؟

اکستازی فعالیت سه ماده شیمیایی مغز را افزایش می دهد:

 • دوپامین – باعث افزایش انرژی/فعالیت می شود و در سیستم پاداش برای تقویت رفتارها عمل می کند.
 • نوراپی نفرین – ضربان قلب و فشار خون را افزایش می دهد که به ویژه برای افراد مبتلا به مشکلات قلبی و عروقی خطرناک است.
 • سروتونین – بر خلق و خو، اشتها، خواب و سایر عملکردها تأثیر می گذارد.

همچنین هورمون هایی را تحریک می کند که بر برانگیختگی و اعتماد جنسی تأثیر می گذارد. انتشار مقادیر زیادی سروتونین احتمالاً باعث نزدیکی عاطفی، خلق و خوی بالا و همدلی در افرادی که از اکستازی استفاده می کنند، می شود.

  علت افسردگی زنان بعد از زایمان

سایر اثرات سلامتی عبارتند از:

 • حالت تهوع
 • گرفتگی عضلات
 • فشردن غیر ارادی دندان ها
 • تاری دید
 • لرز
 • تعریق

اثرات اکستازی حدود ۳ تا ۶ ساعت طول می کشد، اگرچه بسیاری از کاربران دوز دوم را مصرف می کنند زیرا اثرات دوز اول شروع به محو شدن می کند.

لینک مفید : قرص ترامادول

در طول هفته پس از مصرف متوسط ​​دارو، فرد ممکن است موارد زیر را تجربه کند:

 • تحریک پذیری
 • تکانشگری و پرخاشگری
 • افسردگی
 • مشکلات خواب
 • اضطراب
 • مشکلات حافظه و توجه
 • کاهش اشتها
 • کاهش علاقه و لذت از رابطه جنسی
  علائم افسردگی و وسواس فکری

این احتمال وجود دارد که برخی از این اثرات ممکن است به دلیل استفاده ترکیبی از MDMA با سایر داروها، به ویژه ماری جوانا باشد.


سایر اثرات سلامتی اکستازی چیست؟

دوزهای بالای MDMA می تواند بر توانایی بدن در تنظیم دما تأثیر بگذارد. این می تواند منجر به افزایش دمای بدن شود که گهگاه می تواند منجر به نارسایی کبد، کلیه یا قلب یا حتی مرگ شود.

لینک مفید : قرص ویاگرا

  افسردگی بعد از سی سالگی

علاوه بر این، از آنجایی که اکستازی می تواند اعتماد و صمیمیت را تقویت کند، استفاده از آن – به ویژه همراه با سیلدنافیل (ویاگرا) – ممکن است رفتار جنسی ناامن را تشویق کند. این امر خطر ابتلا یا انتقال HIV/AIDS یا هپاتیت را در افراد افزایش می دهد.


اضافه شدن خطر اکستازی

علاوه بر خطرات MDMA این است که قرص‌ها، کپسول‌ها یا پودرهایی که به‌عنوان اکستازی و ظاهراً «خالص» مولی فروخته می‌شوند، ممکن است به جای یا علاوه بر MDMA حاوی داروهای دیگری باشند.

لینک مفید : ترامادول

بسیاری از مولی کشف شده توسط پلیس حاوی مواد افزودنی مانند کوکائین، کتامین، مت آمفتامین، داروهای ضد سرفه بدون نسخه، یا کاتینون های مصنوعی (“نمک های حمام”) است.

  خرید ماشین با 3 میلیارد

اگر فرد نداند چه چیزی مصرف می کند، این مواد ممکن است بسیار خطرناک باشند. هنگامی که با اکستازی ترکیب می شوند، ممکن است خطرناک باشند.

افرادی که عمدا یا ناآگاهانه چنین مخلوطی را با مواد دیگری مانند ماری جوانا و الکل ترکیب می کنند، ممکن است خود را در معرض خطر بیشتری برای اثرات مضر سلامتی قرار دهند.


آیا اکستازی اعتیاد آور است؟

نتایج تحقیقات در مورد اعتیاد آور بودن اکستازی متفاوت است. آزمایش‌ها نشان داده‌اند که حیوانات MDMA را خود تجویز می‌کنند – یک شاخص مهم از پتانسیل سوء مصرف مواد – اگرچه به میزان کمتری نسبت به برخی مواد مخدر دیگر مانند کوکائین.

  علائم افسردگی هورمونی

لینک مفید : قرص آلپرازولام

برخی از افراد علائم اعتیاد از جمله علائم ترک زیر را گزارش می کنند:

 • خستگی
 • از دست دادن اشتها
 • افسردگی
 • مشکل در تمرکز

آیا MDMA در درمان ارزشی دارد؟

اکستازی برای اولین بار در دهه ۱۹۷۰ به عنوان کمکی در روان درمانی (درمان اختلالات روانی با استفاده از “گفتار درمانی”) استفاده شد.

این دارو از پشتیبانی آزمایشات بالینی (مطالعات با استفاده از انسان) یا تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برخوردار نبود.

  دلیل افسردگی یهویی

در سال ۱۹۸۵، اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده (DEA) اکستازی را به عنوان یک داروی غیرقانونی و بدون استفاده دارویی شناسایی کرد.

با این حال، برخی از محققان به ارزش آن در روان درمانی زمانی که تحت شرایط به دقت کنترل شده به بیماران داده می شود علاقه مند هستند.

لینک مفید : کلونازپام

MDMA در حال حاضر در آزمایشات بالینی به عنوان یک کمک درمانی احتمالی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) است.

برای اضطراب در بیماران لاعلاج؛ و برای اضطراب اجتماعی در بزرگسالان اوتیستیک. اخیراً، FDA روان درمانی با کمک اکستازی برای PTSD را به عنوان «درمان پیشرفت» معرفی کرده است.

  آدرس های خرید حضوری ويد

اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات MDMA را می توان با تماس با حامیان مطالعات مختلف MDMA که در Clinicaltrials.gov فهرست شده اند، پیدا کرد.


چگونه افراد می توانند درمان اعتیاد به MDMA را دریافت کنند؟

هیچ درمان پزشکی خاصی برای اعتیاد به MDMA وجود ندارد. برخی از افرادی که به دنبال درمان اعتیاد به اکستازی هستند، رفتار درمانی را مفید یافته اند. دانشمندان برای تعیین اینکه چقدر این گزینه درمانی برای اعتیاد به MDMA موثر است، به تحقیقات بیشتری نیاز دارند.

نکاتی که باید به خاطر بسپارید

  علائم افسردگی زنان بعد از زایمان

۳،۴-متیلن دی اکسی متامفتامین (MDMA) یک داروی مصنوعی است که خلق و خو و ادراک را تغییر می دهد. از نظر شیمیایی شبیه به محرک ها و توهم زاها است.
اکستازی معمولا اکستازی یا مولی نامیده می شود.

افرادی که از MDMA استفاده می کنند معمولاً آن را به صورت کپسول یا قرص مصرف می کنند. بسیاری از افراد آن را در ترکیب با سایر داروها مصرف می کنند.

MDMA با افزایش فعالیت سه ماده شیمیایی مغز: دوپامین، نوراپی نفرین و سروتونین عمل می کند.

اثرات آن عبارتند از افزایش انرژی، ادراک تحریف شده، فشردن غیر ارادی دندان ها، دمای بدن به طور خطرناکی و افسردگی.

  علائم افسردگی زنان بعد از زایمان

بسیاری از مردم نمی دانند که اکستازی و مولی ظاهراً “خالص” نیز اغلب نه تنها حاوی اکستازی خالص هستند بلکه داروهای دیگری نیز دارند که ممکن است در صورت مخلوط شدن با MDMA خطرناک باشند.

نتایج تحقیقات در مورد اعتیاد آور بودن MDMA متفاوت است. برخی افراد علائم اعتیاد را گزارش می کنند.

برخی از افرادی که به دنبال درمان اعتیاد به MDMA هستند، رفتار درمانی را مفید یافته اند. هیچ درمان پزشکی خاصی برای اعتیاد به اکستازی وجود ندارد.

و . . .


برگرفته از : What is MDMA?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *