پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

متیلن دی اکسی متامفتامین (MDMA) یک داروی مصنوعی است که خلق و خو و ادراک (آگاهی از اشیاء و شرایط اطراف) را تغییر می دهد. از نظر شیمیایی هم به محرک ها و هم به مواد توهم زا شباهت دارد و احساس افزایش انرژی، لذت، گرمای عاطفی و ادراک حسی و زمانی را تحریف می کند.

اکستازی در ابتدا در صحنه کلوپ های شبانه و در مهمانی های رقص تمام شبانه (“raves”) محبوب بود، اما این دارو در حال حاضر بر طیف وسیع تری از مردم که معمولاً دارو را اکستازی یا مولی می نامند تأثیر می گذارد.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی را برای شما فراهم کنیم.

4.4/5 - (10 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی


افرادی که از اکستازی استفاده می کنند معمولاً آن را به صورت کپسول یا قرص مصرف می کنند، اگرچه برخی آن را به شکل مایع می بلعند یا پودر را خرناس می کنند.

نام مستعار معروف Molly (عامیانه برای “مولکولی”) اغلب به فرم پودر کریستالی “خالص” MDMA اشاره دارد که معمولاً در کپسول فروخته می شود.

مردم چگونه از اکستازی استفاده می کنند؟

با این حال، افرادی که پودر یا کپسول‌هایی را خریداری می‌کنند که به‌عنوان مولی فروخته می‌شوند، اغلب در واقع داروهای دیگری مانند کاتیونون‌های مصنوعی (“نمک‌های حمام”) دریافت می‌کنند (به “خطر اضافه شده اکستازی ” مراجعه کنید).

برخی از افراد اکستازی را در ترکیب با داروهای دیگر مانند الکل یا ماری جوانا مصرف می کنند.


چگونه اکستازی بر مغز تأثیر می گذارد؟

اکستازی فعالیت سه ماده شیمیایی مغز را افزایش می دهد:

 • دوپامین – باعث افزایش انرژی/فعالیت می شود و در سیستم پاداش برای تقویت رفتارها عمل می کند.
 • نوراپی نفرین – ضربان قلب و فشار خون را افزایش می دهد که به ویژه برای افراد مبتلا به مشکلات قلبی و عروقی خطرناک است.
 • سروتونین – بر خلق و خو، اشتها، خواب و سایر عملکردها تأثیر می گذارد.

همچنین هورمون هایی را تحریک می کند که بر برانگیختگی و اعتماد جنسی تأثیر می گذارد. انتشار مقادیر زیادی سروتونین احتمالاً باعث نزدیکی عاطفی، خلق و خوی بالا و همدلی در افرادی که از اکستازی استفاده می کنند، می شود.

سایر اثرات سلامتی عبارتند از:

 • حالت تهوع
 • گرفتگی عضلات
 • فشردن غیر ارادی دندان ها
 • تاری دید
 • لرز
 • تعریق

اثرات اکستازی حدود ۳ تا ۶ ساعت طول می کشد، اگرچه بسیاری از کاربران دوز دوم را مصرف می کنند زیرا اثرات دوز اول شروع به محو شدن می کند.

لینک مفید : قرص ترامادول

در طول هفته پس از مصرف متوسط ​​دارو، فرد ممکن است موارد زیر را تجربه کند:

 • تحریک پذیری
 • تکانشگری و پرخاشگری
 • افسردگی
 • مشکلات خواب
 • اضطراب
 • مشکلات حافظه و توجه
 • کاهش اشتها
 • کاهش علاقه و لذت از رابطه جنسی

این احتمال وجود دارد که برخی از این اثرات ممکن است به دلیل استفاده ترکیبی از MDMA با سایر داروها، به ویژه ماری جوانا باشد.


سایر اثرات سلامتی اکستازی چیست؟

دوزهای بالای MDMA می تواند بر توانایی بدن در تنظیم دما تأثیر بگذارد. این می تواند منجر به افزایش دمای بدن شود که گهگاه می تواند منجر به نارسایی کبد، کلیه یا قلب یا حتی مرگ شود.

لینک مفید : قرص ویاگرا

علاوه بر این، از آنجایی که اکستازی می تواند اعتماد و صمیمیت را تقویت کند، استفاده از آن – به ویژه همراه با سیلدنافیل (ویاگرا) – ممکن است رفتار جنسی ناامن را تشویق کند. این امر خطر ابتلا یا انتقال HIV/AIDS یا هپاتیت را در افراد افزایش می دهد.


اضافه شدن خطر اکستازی

علاوه بر خطرات MDMA این است که قرص‌ها، کپسول‌ها یا پودرهایی که به‌عنوان اکستازی و ظاهراً «خالص» مولی فروخته می‌شوند، ممکن است به جای یا علاوه بر MDMA حاوی داروهای دیگری باشند.

لینک مفید : ترامادول

بسیاری از مولی کشف شده توسط پلیس حاوی مواد افزودنی مانند کوکائین، کتامین، مت آمفتامین، داروهای ضد سرفه بدون نسخه، یا کاتینون های مصنوعی (“نمک های حمام”) است.

اگر فرد نداند چه چیزی مصرف می کند، این مواد ممکن است بسیار خطرناک باشند. هنگامی که با اکستازی ترکیب می شوند، ممکن است خطرناک باشند.

افرادی که عمدا یا ناآگاهانه چنین مخلوطی را با مواد دیگری مانند ماری جوانا و الکل ترکیب می کنند، ممکن است خود را در معرض خطر بیشتری برای اثرات مضر سلامتی قرار دهند.


آیا اکستازی اعتیاد آور است؟

نتایج تحقیقات در مورد اعتیاد آور بودن اکستازی متفاوت است. آزمایش‌ها نشان داده‌اند که حیوانات MDMA را خود تجویز می‌کنند – یک شاخص مهم از پتانسیل سوء مصرف مواد – اگرچه به میزان کمتری نسبت به برخی مواد مخدر دیگر مانند کوکائین.

لینک مفید : قرص آلپرازولام

برخی از افراد علائم اعتیاد از جمله علائم ترک زیر را گزارش می کنند:

 • خستگی
 • از دست دادن اشتها
 • افسردگی
 • مشکل در تمرکز

آیا MDMA در درمان ارزشی دارد؟

اکستازی برای اولین بار در دهه ۱۹۷۰ به عنوان کمکی در روان درمانی (درمان اختلالات روانی با استفاده از “گفتار درمانی”) استفاده شد.

این دارو از پشتیبانی آزمایشات بالینی (مطالعات با استفاده از انسان) یا تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برخوردار نبود.

در سال ۱۹۸۵، اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده (DEA) اکستازی را به عنوان یک داروی غیرقانونی و بدون استفاده دارویی شناسایی کرد.

با این حال، برخی از محققان به ارزش آن در روان درمانی زمانی که تحت شرایط به دقت کنترل شده به بیماران داده می شود علاقه مند هستند.

لینک مفید : کلونازپام

MDMA در حال حاضر در آزمایشات بالینی به عنوان یک کمک درمانی احتمالی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) است.

برای اضطراب در بیماران لاعلاج؛ و برای اضطراب اجتماعی در بزرگسالان اوتیستیک. اخیراً، FDA روان درمانی با کمک اکستازی برای PTSD را به عنوان «درمان پیشرفت» معرفی کرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات MDMA را می توان با تماس با حامیان مطالعات مختلف MDMA که در Clinicaltrials.gov فهرست شده اند، پیدا کرد.


چگونه افراد می توانند درمان اعتیاد به MDMA را دریافت کنند؟

هیچ درمان پزشکی خاصی برای اعتیاد به MDMA وجود ندارد. برخی از افرادی که به دنبال درمان اعتیاد به اکستازی هستند، رفتار درمانی را مفید یافته اند. دانشمندان برای تعیین اینکه چقدر این گزینه درمانی برای اعتیاد به MDMA موثر است، به تحقیقات بیشتری نیاز دارند.

نکاتی که باید به خاطر بسپارید

۳،۴-متیلن دی اکسی متامفتامین (MDMA) یک داروی مصنوعی است که خلق و خو و ادراک را تغییر می دهد. از نظر شیمیایی شبیه به محرک ها و توهم زاها است.
اکستازی معمولا اکستازی یا مولی نامیده می شود.

افرادی که از MDMA استفاده می کنند معمولاً آن را به صورت کپسول یا قرص مصرف می کنند. بسیاری از افراد آن را در ترکیب با سایر داروها مصرف می کنند.

MDMA با افزایش فعالیت سه ماده شیمیایی مغز: دوپامین، نوراپی نفرین و سروتونین عمل می کند.

اثرات آن عبارتند از افزایش انرژی، ادراک تحریف شده، فشردن غیر ارادی دندان ها، دمای بدن به طور خطرناکی و افسردگی.

بسیاری از مردم نمی دانند که اکستازی و مولی ظاهراً “خالص” نیز اغلب نه تنها حاوی اکستازی خالص هستند بلکه داروهای دیگری نیز دارند که ممکن است در صورت مخلوط شدن با MDMA خطرناک باشند.

نتایج تحقیقات در مورد اعتیاد آور بودن MDMA متفاوت است. برخی افراد علائم اعتیاد را گزارش می کنند.

برخی از افرادی که به دنبال درمان اعتیاد به MDMA هستند، رفتار درمانی را مفید یافته اند. هیچ درمان پزشکی خاصی برای اعتیاد به اکستازی وجود ندارد.

و . . .


برگرفته از : What is MDMA?


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *