آدرس های خرید حضوری اس امپرازول

اصطلاح «معده مری» به معده و مری اشاره دارد. رفلاکس به معنای برگشت یا بازگشت است. رفلاکس معده زمانی است که آنچه در معده شما وجود دارد به مری شما بازمی گردد.

در هضم طبیعی، LES شما باز می شود تا غذا وارد معده شما شود. سپس بسته می شود تا غذا و آب اسیدی معده به مری شما باز نگردد.

رفلاکس معده زمانی اتفاق می افتد که LES ضعیف باشد یا زمانی که نباید شل شود. این اجازه می دهد تا محتویات معده به سمت مری برود.


آشنایی بیشتر با بیماری رفلاکس معده

بیش از ۶۰ میلیون بزرگسال آمریکایی حداقل یک بار در ماه دچار سوزش سر دل می شوند و بیش از ۱۵ میلیون بزرگسال هر روز از جمله بسیاری از زنان باردار دچار سوزش سر دل می شوند.

  افسردگی زن باردار

مطالعات اخیر نشان می دهد که GERD در نوزادان و کودکان بیشتر از آنچه پزشکان تصور می کردند شایع است. می تواند باعث استفراغ شود که بارها و بارها اتفاق می افتد. همچنین می تواند باعث سرفه و سایر مشکلات تنفسی شود.

اس امپرازول : برخی از پزشکان معتقدند که فتق هیاتال ممکن است LES را ضعیف کرده و احتمال رفلاکس معده را افزایش دهد. فتق هیاتال زمانی اتفاق می افتد که قسمت فوقانی معده از طریق سوراخ کوچکی در دیافراگم به سمت قفسه سینه حرکت می کند (وقفه دیافراگمی).

  با 1 میلیارد چه خودرویی بخریم

دیافراگم عضله ای است که شکم را از قفسه سینه جدا می کند. مطالعات اخیر نشان می دهد که سوراخ در دیافراگم به حمایت از انتهای تحتانی مری کمک می کند.

لینک مفید : مترونیدازول

بسیاری از افراد مبتلا به فتق هیاتال مشکل سوزش سر دل یا ریفلاکس نخواهند داشت. اما داشتن فتق هیاتال ممکن است به محتویات معده اجازه دهد راحت‌تر به مری رفلاکس کند.

اس امپرازول : سرفه، استفراغ، زور زدن یا فعالیت بدنی ناگهانی می تواند فشار را در شکم شما افزایش دهد و منجر به فتق هیاتال شود. بسیاری از افراد سالم در سنین ۵۰ سال و بالاتر، یک بیماری کوچک دارند. اگرچه معمولاً یک بیماری میانسالی است، اما فتق هیاتال افراد در هر سنی را تحت تاثیر قرار می دهد.

  افسردگی مزمن در مردان

فتق هیاتال معمولاً نیازی به درمان ندارد. اما اگر فتق در خطر خفه شدن یا پیچ خوردگی باشد، ممکن است لازم باشد که جریان خون قطع شود. همچنین اگر همراه با GERD شدید یا ازوفاژیت (التهاب مری) دارید، ممکن است نیاز به درمان آن داشته باشید. پزشک شما ممکن است جراحی را برای کوچکتر کردن فتق یا جلوگیری از خفه شدن انجام دهد.

  افسردگی پس از ازدواج در مردان

اس امپرازول : چندین مورد دیگر می تواند احتمال ابتلا به GERD را افزایش دهد:

 • اضافه وزن یا چاق بودن
 • بارداری
 • تاخیر در تخلیه معده (گاستروپازیس)
 • بیماری های بافت همبند مانند آرتریت روماتوئید، اسکلرودرمی یا لوپوس

رژیم غذایی و انتخاب های سبک زندگی ممکن است رفلاکس اسید را بدتر کند اگر قبلاً آن را داشته باشید:

 • سیگار کشیدن
 • برخی غذاها و نوشیدنی ها، از جمله شکلات و غذاهای چرب یا سرخ شده، قهوه و الکل
 • وعده های غذایی بزرگ
 • خوردن خیلی زود قبل از خواب
 • برخی داروها، از جمله آسپرین
  افسردگی و یائسگی زودرس

اس امپرازول : شایع ترین علامت GERD سوزش سر دل (سوء هاضمه اسیدی) است. معمولاً مانند درد قفسه سینه ای است که از پشت سینه شروع می شود و به سمت گردن و گلو حرکت می کند. بسیاری از مردم می گویند احساس می شود غذا به دهان باز می گردد و طعم اسید یا تلخی از خود به جا می گذارد.

لینک مفید : دکسترومتورفان

سوزش، فشار یا درد سوزش سر دل می تواند تا ۲ ساعت طول بکشد. اغلب بعد از خوردن غذا بدتر می شود. دراز کشیدن یا خم شدن نیز می تواند منجر به سوزش سر دل شود. بسیاری از افراد در صورت ایستادن یا مصرف یک آنتی اسید که اسید را از مری خارج می کند، احساس بهتری دارند.

  افسردگی در نوجوانان چگونه است

مردم گاهی اوقات درد دل درد را با درد بیماری قلبی یا حمله قلبی اشتباه می گیرند، اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. ورزش ممکن است درد بیماری قلبی را بدتر کند و استراحت ممکن است آن را تسکین دهد. درد سوزش سر دل کمتر با فعالیت بدنی همراه است. اما شما نمی توانید تفاوت را تشخیص دهید، بنابراین در صورت داشتن هر گونه درد قفسه سینه فورا به دنبال کمک پزشکی باشید.

اس امپرازول : علاوه بر درد، ممکن است شما نیز داشته باشید

 • حالت تهوع
 • بوی بد دهان
 • مشکل در تنفس
 • بلع سخت است
 • استفراغ
 • ساییدگی مینای دندان
 • توده ای در گلو
  مبارزه با افسردگی و استرس

اگر در شب رفلاکس اسید معده داشته باشید، ممکن است این موارد را نیز داشته باشید:

 • سرفه طولانی
 • لارنژیت
 • آسمی که به طور ناگهانی ایجاد می شود یا بدتر می شود
 • مشکلات خواب

آنتی اسیدها: این داروها می توانند به خنثی کردن اسید در مری و معده و توقف سوزش سر دل کمک کنند. بسیاری از مردم متوجه می شوند که آنتی اسیدهای بدون نسخه باعث تسکین موقت یا نسبی می شوند. اس امپرازول : یک آنتی اسید همراه با یک عامل کف کننده به برخی افراد کمک می کند. محققان فکر می کنند این ترکیبات یک سد کف در بالای معده تشکیل می دهند که رفلاکس اسید را متوقف می کند.

  افسردگی قبل تولد

اس امپرازول : اما استفاده طولانی مدت از آنتی اسیدها می تواند عوارض جانبی از جمله اسهال، متابولیسم کلسیم را تغییر دهد (تغییر در روش تجزیه بدن و استفاده از کلسیم) و تجمع منیزیم در بدن. مصرف بیش از حد منیزیم می تواند برای افرادی که بیماری کلیوی دارند خطرناک باشد. اگر به مدت بیش از ۲ هفته به آنتی اسیدها نیاز دارید، با پزشک خود صحبت کنید.

  اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی

قرص اس امپرازول

مسدود کننده های H2: برای رفلاکس مزمن و سوزش سر دل، پزشک ممکن است داروهایی را برای کاهش اسید معده توصیه کند. این داروها شامل

مسدود کننده های H2 هستند که به مسدود کردن ترشح اسید در معده کمک می کنند. مسدود کننده های H2 عبارتند از: سایمتیدین (تاگامت)، فاموتیدین (پپسید) و نیزاتیدین. مهارکننده های پمپ پروتون (PPI): همچنین به عنوان پمپ های اسیدی شناخته می شوند، این داروها پروتئین مورد نیاز برای ساخت اسید معده را مسدود می کنند.

خرید اس امپرازول : PPIها شامل دکسلانسوپرازول (دکسیلانت)، اسموپرازول (نکسیوم)، لانسوپرازول (پریواسید)، امپرازول (پریلوسک)، امپرازول/بی کربنات سدیم (زگرید)، پانتوپرازول (پروتونیکس) و رابپرازول (Aciphex) هستند.

  افسردگی قبل تولد

لینک مفید : مجیک قارچ

پروکینتیک ها: در موارد نادر، این داروها به تخلیه سریع معده کمک می کنند تا اسید زیادی باقی نماند. آنها همچنین ممکن است به علائمی مانند نفخ، حالت تهوع و استفراغ کمک کنند.

قیمت اس امپرازول : اما آنها همچنین می توانند عوارض جانبی جدی داشته باشند. بسیاری از مردم نمی توانند آنها را بگیرند، و کسانی که می توانند باید این کار را برای مدت محدودی انجام دهند. نمونه ای از پروکینتیک ها عبارتند از دومپریدون و متوکلوپرامید (Clopra، Maxolon، Metozolv، Reglan).


برگرفته از : reflux-disease-gerd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *