آدرس های خرید حضوری فلوکونازول

ممکن است لازم باشد فقط یک دوز فلوکونازول مصرف کنید، یا ممکن است نیاز به مصرف فلوکونازول برای چند هفته یا بیشتر داشته باشید.


آشنایی بیشتر با قرص فلوکونازول

فلوکونازول به صورت قرص و سوسپانسیون (مایع) برای مصرف خوراکی عرضه می شود. معمولاً یک بار در روز، با یا بدون غذا مصرف می شود. طول درمان به وضعیت شما و میزان پاسخ شما به فلوکونازول بستگی دارد.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : کتوتیفن

فلوکونازول را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

پماد فلوکونازول : ممکن است پزشک به شما بگوید که در روز اول درمان دوز دوز فلوکونازول مصرف کنید. این دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

  دلیل افسردگی روز تولد

قبل از هر بار مصرف مایع را به خوبی تکان دهید تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود.

لینک مفید : کلیندامایسین

در چند روز اول درمان با فلوکونازول باید احساس بهتری داشته باشید. اگر علائم شما بهبود نیافت یا بدتر شد، با پزشک خود تماس بگیرید.

نحوه مصرف قرص فلوکونازول ۱۵۰ برای عفونت : مصرف فلوکونازول را تا زمانی که پزشک به شما بگوید که باید قطع کنید.

لینک مفید : شربت تریاک

حتی اگر احساس بهتری دارید، ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف فلوکونازول را قطع نکنید. اگر مصرف فلوکونازول را خیلی زود قطع کنید، ممکن است عفونت شما پس از مدت کوتاهی عود کند.

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار بخواهید.

کاربردهای دیگر این دارو

فلوکونازول همچنین گاهی اوقات برای درمان عفونت‌های قارچی جدی که از ریه‌ها شروع می‌شوند و می‌توانند از طریق بدن پخش شوند و عفونت‌های قارچی چشم، پوست و ناخن استفاده می‌شود.

  با افسردگی همسرم چه کنم

فلوکونازول همچنین گاهی اوقات برای جلوگیری از عفونت قارچی در افرادی که به دلیل ابتلا به ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) یا سرطان یا انجام عمل پیوند (جراحی برای برداشتن عضو و جایگزینی آن با اهداکننده یا عضو مصنوعی) احتمال ابتلا به آن وجود دارد استفاده می‌شود. . در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود با پزشک خود صحبت کنید.

قرص فلوکونازول برای چیست ؟ این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف فلوکونازول، اگر به فلوکونازول، سایر داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (اسپورانوکس)، کتوکونازول (نیزورال)، پوزاکونازول (نوکسافیل)، یا وریکونازول (Vfend)، هر داروی دیگر، یا هر یک از مواد تشکیل دهنده قرص فلوکونازول حساسیت دارید.

  آدرس های خرید حضوری برم هگزین

لینک مفید : امی تریپتیلین

به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. یا تعلیق از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

کپسول فلوکونازول ۱۵۰ برای چیست ؟ اگر آستمیزول (هیسمانال) (در ایالات متحده موجود نیست)، سیزاپراید (پروپولسید) (در ایالات متحده موجود نیست)، اریترومایسین (E.E.S.، E-Mycin، Erythrocin) مصرف می کنید.

لینک مفید : رانیتیدین

به پزشک خود اطلاع دهید. پیموزاید (Orap)، کینیدین (Quinidex) یا ترفنادین (Seldane) (در ایالات متحده موجود نیست). در صورت مصرف هر یک از این داروها، پزشک احتمالاً به شما خواهد گفت که فلوکونازول مصرف نکنید.

لینک مفید : کلردیازپوکساید

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. همچنین باید قبل از شروع مصرف هر گونه داروی جدید در عرض ۷ روز پس از دریافت فلوکونازول، به پزشک خود اطلاع دهید که فلوکونازول مصرف کرده اید.

  آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی

حتما به یکی از موارد زیر اشاره کنید: آمی تریپتیلین. آمفوتریسین B (Abelcet، AmBisome)؛ داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). مسدود کننده های کانال کلسیم مانند آملودیپین (Norvasc، در Caduet، در Lotrel، دیگران)، فلودیپین، isradipine، و نیفدیپین (Adalat، Afeditab، Procardia). کاربامازپین (Carbatrol، Epitol، Equetro، Tegretol)؛ سلکوکسیب (Celebrex، در Consensi)؛ داروهای کاهش دهنده کلسترول (استاتین ها) مانند آتورواستاتین (Lipitor، در Caduet)، فلوواستاتین (Lescol)، و سیمواستاتین (Zocor، در Vytorin). سیکلوفسفامید؛ سیکلوسپورین (Gengraf، Neoral، Sandimmune)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”) مانند هیدروکلروتیازید (Microzide، در Diovan HCT، در Tribenzor، و دیگران)؛ فنتانیل (Actiq، Duragesic، Fentora، Sublimaze، Subsys، و غیره)؛ ایزونیازید (لانیازید، در ریفامات، در ریفاتر)؛ لوزارتان (کوزار، در هیزار); متادون (متادوز)؛ میدازولام (Seizalam); نویراپین (Viramune)؛ داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDS) مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin، دیگران) و ناپروکسن (Aleve، Anaprox، Naprelan، در Treximet، در Vimovo). قرص های ضد بارداری خوراکی (قرص های ضد بارداری)؛ داروهای خوراکی برای دیابت مانند گلیپیزید (گلوکترول)، گلیبورید (دیابتا، گلیناز) و تولبوتامید. نورتریپتیلین (Pamelor)؛ فنی توئین (Dilantin، Phenytek)؛ پردنیزون (رایوس)؛ ریفابوتین (Mycobutin)؛ ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater)؛ ساکویناویر (Invirase)؛ سیرولیموس (راپامونه)؛ تاکرولیموس (آستاگراف، پروگراف)؛ تئوفیلین (Elixophyllin، Theo-24، Theochron)؛ توفاسیتینیب (Xeljanz)؛ تریازولام (Halcion)؛ اسید والپروئیک (Depakene، Depakote)؛ وین بلاستین؛ وین کریستین (Marqibo); ویتامین A؛ وریکونازول (Vfend)؛ و زیدوودین (Retrovir، در Combivir، در Trizivir). پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

  من افسردگی شدید دارم

بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با فلوکونازول تداخل داشته باشند، بنابراین حتماً پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.

طریقه استفاده از کپسول فلوکونازول : اگر سرطان دارید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. سندرم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز)؛ ضربان قلب نامنظم؛ سطح پایین کلسیم، سدیم، منیزیم یا پتاسیم در خون شما؛ شرایط نادر و ارثی که در آن بدن قادر به تحمل لاکتوز یا ساکارز نیست.

  چگونه باید افسردگی را درمان کنیم

لینک مفید : آزیترومایسین

یا بیماری قلبی، کلیوی یا کبدی. اگر باردار هستید به پزشک خود اطلاع دهید، به خصوص اگر در ۳ ماه اول بارداری خود هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید.

ممکن است پزشک به شما بگوید که برای جلوگیری از بارداری در طول درمان و به مدت ۱ هفته پس از دوز نهایی، از کنترل بارداری استفاده کنید.

لینک مفید : امپرازول

اگر در حین مصرف فلوکونازول باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید. فلوکونازول ممکن است به جنین آسیب برساند. اگر در حال انجام عمل جراحی از جمله جراحی دندان هستید، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که فلوکونازول مصرف می کنید.

  آدرس های خرید حضوری پروپرانولول

باید بدانید که فلوکونازول ممکن است باعث سرگیجه یا تشنج شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

فلوکونازول ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • سردرد
 • سرگیجه
 • اسهال
 • دل درد
 • سوزش سردل
 • تغییر در توانایی چشیدن غذا
  افسردگی قبل پریودی

قرص فلوکونازول ۱۰۰ : برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید:

 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • خستگی مفرط
 • کبودی یا خونریزی غیر معمول
 • کمبود انرژی
 • از دست دادن اشتها
 • درد در سمت راست بالای معده
 • زرد شدن پوست یا چشم
 • علائم شبیه آنفولانزا
 • ادرار تیره
 • مدفوع رنگ پریده
 • تشنج
 • راش
 • تاول زدن یا لایه برداری پوست
 • کندوها
 • خارش
 • تورم صورت، گلو، زبان، لب ها، چشم ها، دست ها، پاها، مچ پا یا پایین ساق پا
 • مشکل در تنفس یا بلع

فلوکونازول ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

  درمان افسردگي كودكان

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید. هر داروی مایع مصرف نشده را پس از ۱۴ روز دور بریزید.

قیمت قرص فلوکونازول ۱۵۰ : مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

لینک مفید : هالوپریدول

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

  افسردگی قبل پریودی

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

عوارض قرص فلوکونازول : در عوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است.

لینک مفید : سفتریاکسون

با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفع ایمن داروها FDA مراجعه کنید.


برگرفته از : Fluconazole

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *