پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری فلوکونازول

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری فلوکونازول | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

فلوکونازول برای درمان عفونت های قارچی، از جمله عفونت های مخمری واژن، دهان، گلو، مری (لوله ای که از دهان به معده منتهی می شود)، شکم (ناحیه بین قفسه سینه و کمر)، ریه ها، خون و سایر اندام ها استفاده می شود.

فلوکونازول همچنین برای درمان مننژیت (عفونت غشاهای پوشاننده مغز و ستون فقرات) ناشی از قارچ استفاده می شود.

فلوکونازول همچنین برای جلوگیری از عفونت های مخمری در بیمارانی که احتمال عفونت دارند استفاده می شود.

زیرا قبل از پیوند مغز استخوان تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی قرار می گیرند (جایگزینی بافت اسفنجی ناسالم داخل استخوان ها با بافت سالم).

فلوکونازول در دسته ای از ضد قارچ ها به نام تریازول قرار دارد. با کند کردن رشد قارچ هایی که باعث عفونت می شوند عمل می کند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری فلوکونازول را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری فلوکونازول را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری فلوکونازول | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری فلوکونازول


ممکن است لازم باشد فقط یک دوز فلوکونازول مصرف کنید، یا ممکن است نیاز به مصرف فلوکونازول برای چند هفته یا بیشتر داشته باشید.


آشنایی بیشتر با قرص فلوکونازول

فلوکونازول به صورت قرص و سوسپانسیون (مایع) برای مصرف خوراکی عرضه می شود. معمولاً یک بار در روز، با یا بدون غذا مصرف می شود. طول درمان به وضعیت شما و میزان پاسخ شما به فلوکونازول بستگی دارد.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : کتوتیفن

فلوکونازول را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

پماد فلوکونازول : ممکن است پزشک به شما بگوید که در روز اول درمان دوز دوز فلوکونازول مصرف کنید. این دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

قبل از هر بار مصرف مایع را به خوبی تکان دهید تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود.

لینک مفید : کلیندامایسین

در چند روز اول درمان با فلوکونازول باید احساس بهتری داشته باشید. اگر علائم شما بهبود نیافت یا بدتر شد، با پزشک خود تماس بگیرید.

نحوه مصرف قرص فلوکونازول ۱۵۰ برای عفونت : مصرف فلوکونازول را تا زمانی که پزشک به شما بگوید که باید قطع کنید.

لینک مفید : شربت تریاک

حتی اگر احساس بهتری دارید، ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف فلوکونازول را قطع نکنید. اگر مصرف فلوکونازول را خیلی زود قطع کنید، ممکن است عفونت شما پس از مدت کوتاهی عود کند.

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار بخواهید.

کاربردهای دیگر این دارو

فلوکونازول همچنین گاهی اوقات برای درمان عفونت‌های قارچی جدی که از ریه‌ها شروع می‌شوند و می‌توانند از طریق بدن پخش شوند و عفونت‌های قارچی چشم، پوست و ناخن استفاده می‌شود.

فلوکونازول همچنین گاهی اوقات برای جلوگیری از عفونت قارچی در افرادی که به دلیل ابتلا به ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) یا سرطان یا انجام عمل پیوند (جراحی برای برداشتن عضو و جایگزینی آن با اهداکننده یا عضو مصنوعی) احتمال ابتلا به آن وجود دارد استفاده می‌شود. . در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود با پزشک خود صحبت کنید.

قرص فلوکونازول برای چیست ؟ این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف فلوکونازول، اگر به فلوکونازول، سایر داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (اسپورانوکس)، کتوکونازول (نیزورال)، پوزاکونازول (نوکسافیل)، یا وریکونازول (Vfend)، هر داروی دیگر، یا هر یک از مواد تشکیل دهنده قرص فلوکونازول حساسیت دارید.

لینک مفید : امی تریپتیلین

به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. یا تعلیق از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

کپسول فلوکونازول ۱۵۰ برای چیست ؟ اگر آستمیزول (هیسمانال) (در ایالات متحده موجود نیست)، سیزاپراید (پروپولسید) (در ایالات متحده موجود نیست)، اریترومایسین (E.E.S.، E-Mycin، Erythrocin) مصرف می کنید.

لینک مفید : رانیتیدین

به پزشک خود اطلاع دهید. پیموزاید (Orap)، کینیدین (Quinidex) یا ترفنادین (Seldane) (در ایالات متحده موجود نیست). در صورت مصرف هر یک از این داروها، پزشک احتمالاً به شما خواهد گفت که فلوکونازول مصرف نکنید.

لینک مفید : کلردیازپوکساید

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. همچنین باید قبل از شروع مصرف هر گونه داروی جدید در عرض ۷ روز پس از دریافت فلوکونازول، به پزشک خود اطلاع دهید که فلوکونازول مصرف کرده اید.

حتما به یکی از موارد زیر اشاره کنید: آمی تریپتیلین. آمفوتریسین B (Abelcet، AmBisome)؛ داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). مسدود کننده های کانال کلسیم مانند آملودیپین (Norvasc، در Caduet، در Lotrel، دیگران)، فلودیپین، isradipine، و نیفدیپین (Adalat، Afeditab، Procardia). کاربامازپین (Carbatrol، Epitol، Equetro، Tegretol)؛ سلکوکسیب (Celebrex، در Consensi)؛ داروهای کاهش دهنده کلسترول (استاتین ها) مانند آتورواستاتین (Lipitor، در Caduet)، فلوواستاتین (Lescol)، و سیمواستاتین (Zocor، در Vytorin). سیکلوفسفامید؛ سیکلوسپورین (Gengraf، Neoral، Sandimmune)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”) مانند هیدروکلروتیازید (Microzide، در Diovan HCT، در Tribenzor، و دیگران)؛ فنتانیل (Actiq، Duragesic، Fentora، Sublimaze، Subsys، و غیره)؛ ایزونیازید (لانیازید، در ریفامات، در ریفاتر)؛ لوزارتان (کوزار، در هیزار); متادون (متادوز)؛ میدازولام (Seizalam); نویراپین (Viramune)؛ داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDS) مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin، دیگران) و ناپروکسن (Aleve، Anaprox، Naprelan، در Treximet، در Vimovo). قرص های ضد بارداری خوراکی (قرص های ضد بارداری)؛ داروهای خوراکی برای دیابت مانند گلیپیزید (گلوکترول)، گلیبورید (دیابتا، گلیناز) و تولبوتامید. نورتریپتیلین (Pamelor)؛ فنی توئین (Dilantin، Phenytek)؛ پردنیزون (رایوس)؛ ریفابوتین (Mycobutin)؛ ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater)؛ ساکویناویر (Invirase)؛ سیرولیموس (راپامونه)؛ تاکرولیموس (آستاگراف، پروگراف)؛ تئوفیلین (Elixophyllin، Theo-24، Theochron)؛ توفاسیتینیب (Xeljanz)؛ تریازولام (Halcion)؛ اسید والپروئیک (Depakene، Depakote)؛ وین بلاستین؛ وین کریستین (Marqibo); ویتامین A؛ وریکونازول (Vfend)؛ و زیدوودین (Retrovir، در Combivir، در Trizivir). پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با فلوکونازول تداخل داشته باشند، بنابراین حتماً پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.

طریقه استفاده از کپسول فلوکونازول : اگر سرطان دارید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. سندرم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز)؛ ضربان قلب نامنظم؛ سطح پایین کلسیم، سدیم، منیزیم یا پتاسیم در خون شما؛ شرایط نادر و ارثی که در آن بدن قادر به تحمل لاکتوز یا ساکارز نیست.

لینک مفید : آزیترومایسین

یا بیماری قلبی، کلیوی یا کبدی. اگر باردار هستید به پزشک خود اطلاع دهید، به خصوص اگر در ۳ ماه اول بارداری خود هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید.

ممکن است پزشک به شما بگوید که برای جلوگیری از بارداری در طول درمان و به مدت ۱ هفته پس از دوز نهایی، از کنترل بارداری استفاده کنید.

لینک مفید : امپرازول

اگر در حین مصرف فلوکونازول باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید. فلوکونازول ممکن است به جنین آسیب برساند. اگر در حال انجام عمل جراحی از جمله جراحی دندان هستید، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که فلوکونازول مصرف می کنید.

باید بدانید که فلوکونازول ممکن است باعث سرگیجه یا تشنج شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

فلوکونازول ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • سردرد
 • سرگیجه
 • اسهال
 • دل درد
 • سوزش سردل
 • تغییر در توانایی چشیدن غذا

قرص فلوکونازول ۱۰۰ : برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید:

 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • خستگی مفرط
 • کبودی یا خونریزی غیر معمول
 • کمبود انرژی
 • از دست دادن اشتها
 • درد در سمت راست بالای معده
 • زرد شدن پوست یا چشم
 • علائم شبیه آنفولانزا
 • ادرار تیره
 • مدفوع رنگ پریده
 • تشنج
 • راش
 • تاول زدن یا لایه برداری پوست
 • کندوها
 • خارش
 • تورم صورت، گلو، زبان، لب ها، چشم ها، دست ها، پاها، مچ پا یا پایین ساق پا
 • مشکل در تنفس یا بلع

فلوکونازول ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید. هر داروی مایع مصرف نشده را پس از ۱۴ روز دور بریزید.

قیمت قرص فلوکونازول ۱۵۰ : مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

لینک مفید : هالوپریدول

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

عوارض قرص فلوکونازول : در عوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است.

لینک مفید : سفتریاکسون

با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفع ایمن داروها FDA مراجعه کنید.


برگرفته از : Fluconazole


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *