آدرس های خرید حضوری فلوکستین

فکر کردن به آسیب رساندن یا کشتن خود، یا برنامه ریزی یا تلاش برای انجام آن؛ نگرانی شدید؛ تحریک؛ موارد وحشت زدگی؛ مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب؛ رفتار خشونت آمیز؛ تحریک پذیری؛ بدون فکر کردن؛ بی قراری شدید؛ و هیجان غیرعادی دیوانه کننده.

مطمئن شوید که خانواده یا مراقب شما می‌دانند که کدام علائم ممکن است جدی باشد، بنابراین اگر نمی‌توانید خودتان به دنبال درمان باشید، با پزشک تماس بگیرید.


آشنایی بیشتر با قرص فلوکستین

مهم نیست سن شما، قبل از مصرف یک داروی ضد افسردگی، شما، والدین یا مراقبتان باید با پزشک خود در مورد خطرات و مزایای درمان بیماری خود با داروهای ضد افسردگی یا سایر درمان ها صحبت کنید.

فلوکستین برای چیست ؟ همچنین باید در مورد خطرات و مزایای عدم درمان بیماری خود صحبت کنید. باید بدانید که داشتن افسردگی یا یک بیماری روانی دیگر خطر خودکشی را به شدت افزایش می دهد.

لینک مفید : لورازپام

اگر شما یا هرکسی در خانواده‌تان اختلال دوقطبی (خلقی که از افسرده به هیجان‌انگیز غیرعادی تغییر می‌کند) یا شیدایی (خلق دیوانه‌وار، هیجان‌زده غیرطبیعی) داشته باشد یا به خودکشی فکر کرده یا اقدام به خودکشی کرده باشد، این خطر بیشتر است.

  مقابله با استرس زیاد

در مورد وضعیت، علائم و سابقه پزشکی شخصی و خانوادگی خود با پزشک خود صحبت کنید. شما و پزشکتان تصمیم خواهید گرفت که چه نوع درمانی برای شما مناسب است.


چرا این دارو تجویز می شود؟

فلوکستین برای درمان افسردگی، اختلال وسواس فکری-اجباری (افکار آزاردهنده که از بین نمی‌روند و نیاز به انجام کارهای خاص مکرر)، برخی اختلالات خوردن، و حملات پانیک (حملات ناگهانی و غیرمنتظره ترس شدید و نگرانی در مورد) استفاده می‌شود. این حملات). فلوکستین همچنین برای تسکین علائم اختلال دیسفوریک قبل از قاعدگی، از جمله نوسانات خلقی، تحریک پذیری، نفخ و حساسیت سینه استفاده می شود.

قرص فلوکستین ۲۰ برای چیست ؟ همچنین همراه با اولانزاپین (Zyprexa) برای درمان افسردگی که به سایر داروها و دوره های افسردگی در افراد مبتلا به اختلال دوقطبی I (اختلال شیدایی- افسردگی؛ بیماری که باعث دوره های افسردگی، دوره های شیدایی و موارد دیگر می شود) استفاده می شود.

  افسردگی اختلال

خرید فلوکستین : خلق و خوی غیر طبیعی). فلوکستین در دسته ای از داروها به نام مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) قرار دارد. این ماده با افزایش میزان سروتونین، یک ماده طبیعی در مغز که به حفظ تعادل ذهنی کمک می کند، عمل می کند.


این قرص چگونه باید استفاده شود؟

فلوکستین به صورت کپسول، قرص، کپسول تاخیری (دارو را در روده آزاد می کند) و محلول (مایع) خوراکی عرضه می شود. فلوکستین ممکن است با غذا یا بدون غذا مصرف شود. کپسول، قرص و مایع فلوکستین معمولاً یک بار در روز در صبح یا دو بار در روز صبح و ظهر مصرف می شود.

خرید فلوکستین : کپسول های فلوکستین تاخیری معمولاً یک بار در هفته مصرف می شوند.

لینک مفید : کتاب رمان بیچارگان

این قرص را هر روز تقریباً در همان زمان (ها) مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. فلوکستین را دقیقاً طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

  بیماری اختلال دو قطبی و ازدواج

فلوکستین خارجی : کپسول های تاخیری را به طور کامل ببلعید. آنها را نبرید، له نکنید یا نجوید.

پزشک ممکن است شما را با دوز کم فلوکستین شروع کند و به تدریج دوز مصرفی شما را افزایش دهد.

ممکن است ۴ تا ۵ هفته یا بیشتر طول بکشد تا اینکه شما فواید کامل فلوکستین را احساس کنید. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف فلوکستین را ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف فلوکستین را قطع نکنید.

چرا فلوکستین باید صبح مصرف شود : اگر به طور ناگهانی مصرف فلوکستین را قطع کنید، ممکن است علائم ترک مانند تغییرات خلق و خو، تحریک پذیری، بی قراری، سرگیجه، بی حسی یا سوزن سوزن شدن دست ها یا پاها، اضطراب، تعریق، گیجی، سردرد، خستگی و مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب را تجربه کنید. پزشک احتمالاً دوز شما را به تدریج کاهش خواهد داد.

  افسردگی در بارداری و جنسیت جنین

کاربردهای دیگر این دارو

فلوکستین همچنین گاهی برای درمان اعتیاد به الکل، اختلال کمبود توجه، اختلال شخصیت مرزی، اختلالات خواب، سردرد، بیماری های روانی، اختلال استرس پس از سانحه، سندرم تورت، چاقی، مشکلات جنسی و فوبیا استفاده می شود. در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود با پزشک خود صحبت کنید.

جایگزین فلوکستین : این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.


چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

اگر به فلوکستین، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در کپسول، قرص یا محلول فلوکستین حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

  درمان افسردگی فصلی پاییز

لینک مفید : قرص ویاگرا

اگر از پیموزاید (Orap)، تیوریدازین، یا یک مهارکننده مونوآمین اکسیداز (MAO) مانند ایزوکاربوکسازید (مارپلان)، لینزولید (زیووکس)، متیلن بلو، فنلزین (ناردیل)، سلژیلین (امسام، زلاپار) و ترانیل سیپرومین (Parnate)، یا اگر در ۲ هفته گذشته مصرف یک مهارکننده مونوآمین اکسیداز را متوقف کرده اید.

خرید فلوکستین : احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که نباید فلوکستین مصرف کنید. اگر مصرف فلوکستین را متوقف کنید، باید حداقل ۵ هفته قبل از شروع مصرف تیوریدازین یا یک مهارکننده مونوآمین اکسیداز صبر کنید.

نحوه مصرف فلوکستین : به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروها و ویتامین های تجویزی و بدون نسخه دیگری را مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. حتما یکی از موارد زیر را ذکر کنید: آلپرازولام (Xanax)؛ آمیودارون (پاسرون، نکسترون)؛ آنتی بیوتیک های خاصی مانند اریترومایسین (E.E.S، Eryc، Ery-tab)، گاتی فلوکساسین، موکسی فلوکساسین (Avelox) و اسپارفلوکساسین (دیگر در ایالات متحده، Zagam موجود نیست).

آمفتامین هایی مانند آمفتامین (در Adderall)، دکستروآمفتامین (Dexedrine، Dextrostat، در Adderall) و مت آمفتامین (Desoxyn). داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). داروهای ضد افسردگی (افزایش دهنده خلق و خو) مانند آمی تریپتیلین، آموکساپین، کلومیپرامین (آنافرانیل)، دزیپرامین (نورپرامین)، دوکسپین، ایمی پرامین (توفرانیل)، نورتریپتیلین (پاملور)، پروتریپتیلین، و تری میپرامین. آسپرین و سایر داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)؛ بوسپیرون؛ کلوپیدوگرل (پلاویکس)؛ دیازپام (Valium، Valtoco)؛ دیگوکسین (لانوکسین)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”)؛ دولاسترون (Anzemet); فنتانیل (Fentora، Lazanda، Subsys، دیگران)؛ فلکائینید؛ انسولین یا داروهای خوراکی برای دیابت؛ لیتیوم (Lithobid)؛ داروهای اضطراب و بیماری پارکینسون؛ داروهای بیماری های روانی مانند کلرپرومازین، کلوزاپین (کلوزاریل، ورساکلوز)، دروپریدول (ایناپسین)، هالوپریدول (هالدول)، ایلوپریدون (Fanapt) و زیپراسیدون (Geodon). متادون (متادوز)؛ داروهای سردرد میگرنی مانند آلموتریپتان، التریپتان (Relpax)، فرواتریپتان (Frova)، ناراتریپتان (Amerge)، ریزاتریپتان (Maxalt)، سوماتریپتان (Imitrex) و زولمیتریپتان (Zomig). پنتامیدین (پنتام)؛ کینیدین (در Nuedexta)؛ پروکائین آمید؛ داروهای تشنج مانند کاربامازپین (Epitol، Equetro، Tegretol، Teril) و فنی توئین (Dilantin، Phenytek). آرام بخش ها؛ قرص های خواب آور؛ سایر مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین مانند سیتالوپرام (Celexa)، یا فلووکسامین (Luvox)، پاروکستین (Paxil)، یا سرترالین (Zoloft)؛ داروهای مهارکننده بازجذب سروتونین- نوراپی نفرین (SNRI) دسونلافاکسین (خدزلا، پریستیق)، دولوکستین (سیمبالتا)، لوومیلناسیپران (فتزیما)، و ونلافاکسین. سوتالول (Betapace، Sorine)؛ ترامادول (Conzip، Qdolo، Ultram، در Ultracet)؛ آرام بخش ها؛ و وین بلاستین پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

  درمان افسردگی دوران بارداری

عوارض فلوکستین ۲۰ : به پزشک خود بگویید چه مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید، به خصوص محصولاتی که حاوی خار مریم یا تریپتوفان هستند.

لینک مفید : دیفنوکسیلات

اگر شما یا هرکسی از اعضای خانواده تان فاصله QT طولانی مدت داشته یا داشته اید (یک مشکل قلبی نادر که ممکن است باعث ضربان قلب نامنظم، غش یا مرگ ناگهانی شود) به پزشک خود اطلاع دهید.

  بهترین مشاور انگیزشی جهان

ساعات مصرف قرص فلوکستین : همچنین اگر سطح پایینی از پتاسیم، منیزیم یا سدیم در خون خود دارید یا تحت درمان با الکتروشوک (روشی که در آن شوک های الکتریکی کوچک به مغز برای درمان برخی بیماری های روانی وارد می شود) به پزشک خود اطلاع دهید.

خرید فلوکستین : اگر اخیراً دچار حمله قلبی شده‌اید و یا قبلاً ضربان قلب آهسته یا نامنظم، نارسایی قلبی یا هر مشکل قلبی دیگری داشته‌اید، به پزشک خود اطلاع دهید. فشار خون بالا؛ مشکلات خونریزی؛ سکته مغزی؛ دیابت؛ تشنج؛ یا بیماری کبدی یا کلیوی

  افسردگی و اختلالات شخصیتی

اگر باردار هستید، به خصوص اگر در چند ماه آخر بارداری خود هستید، یا اگر قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف فلوکستین باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید. اگر فلوکستین در ماه های آخر بارداری مصرف شود ممکن است بعد از زایمان در نوزادان مشکلاتی ایجاد کند.

لینک مفید : حل آبجکشن

فلوکستین باید بدانید که فلوکستین ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود و بر قضاوت، تفکر و حرکات شما تأثیر بگذارد. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

  خرید خودرو با 4 میلیارد

قیمت فلوکستین : به یاد داشته باشید که الکل می تواند به خواب آلودگی ناشی از این دارو بیافزاید.

باید بدانید که فلوکستین ممکن است باعث گلوکوم با زاویه بسته شود (شرایطی که مایع به طور ناگهانی مسدود می شود و نمی تواند از چشم خارج شود و باعث افزایش سریع و شدید فشار چشم می شود که ممکن است منجر به از دست دادن بینایی شود). قبل از شروع مصرف این دارو با پزشک خود در مورد معاینه چشم صحبت کنید.

لینک مفید : ماری جوانا

اگر حالت تهوع، چشم درد، تغییرات در بینایی مانند دیدن حلقه های رنگی در اطراف چراغ ها و تورم یا قرمزی در داخل یا اطراف چشم دارید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید.


اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  افسردگی دو قطبی در کودکان

مصرف فلوکستین چه عوارض جانبی دارد؟

فلوکستین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • عصبی بودن
 • اضطراب
 • مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب
 • حالت تهوع
 • اسهال
 • دهان خشک
 • سوزش سردل
 • خمیازه
 • ضعف
 • لرزش غیرقابل کنترل بخشی از بدن
 • از دست دادن اشتها
 • کاهش وزن
 • رویاهای غیر معمول
 • بینی گرفته
 • قیمت فلوکستین : مشکلات جنسی در مردان؛ کاهش میل جنسی، ناتوانی در به دست آوردن یا حفظ نعوظ، یا تاخیر یا عدم انزال
 • مشکلات جنسی در زنان؛ کاهش میل جنسی، یا تاخیر در ارگاسم یا ناتوانی در رسیدن به ارگاسم
 • تعرق مفرط
 • سردرد، گیجی، ضعف، مشکل در تمرکز، یا مشکلات حافظه

برگرفته از : Fluoxetine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *