آدرس های خرید حضوری فلووکسامین

فلووکسامین به صورت قرص و کپسول طولانی رهش برای مصرف خوراکی عرضه می شود. قرص معمولاً یک بار در روز قبل از خواب یا دو بار در روز، یک بار در صبح امپرازول و یک بار قبل از خواب مصرف می شود. کپسول طولانی رهش معمولاً با یا بدون غذا یک بار در روز قبل از خواب مصرف می شود.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. فلووکسامین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

  افسردگی و اختلالات روانی

کپسول های طولانی رهش را به طور کامل ببلعید. آنها را خرد یا نجوید.

پزشک ممکن است شما را با دوز پایین فلووکسامین شروع کند و به تدریج دوز شما را افزایش دهد، نه بیشتر از یک بار در هفته، بسته به اینکه چقدر دارو برای شما خوب کار می کند و عوارض جانبی که تجربه می کنید.

ممکن است چندین هفته یا بیشتر طول بکشد تا تری فلوپرازین شما فواید کامل فلووکسامین را احساس کنید. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف فلووکسامین را ادامه دهید.

بدون مشورت با پزشک مصرف فلووکسامین را قطع نکنید. اگر به طور ناگهانی مصرف فلووکسامین را متوقف کنید، ممکن است علائم ترک مانند تحریک پذیری را تجربه کنید.

  افسردگی بعد از طلاق

تحریک؛ سرگیجه؛ نگرانی شدید؛ ناراحتی؛ گیجی؛ سردرد؛ خستگی؛ تغییرات خلق و خوی؛ مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب؛ یا درد، تریمیپرامین سوزش، بی حسی، سوزن سوزن شدن یا احساس شوک الکتریکی در دست ها یا پاها. احتمالاً پزشک دوز شما را به تدریج کاهش خواهد داد.

کاربردهای دیگر فلووکسامین

فلووکسامین نیز گاهی برای درمان افسردگی استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود صحبت کنید.

این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

  افسردگی غروب آفتاب

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف فلووکسامین، اگر به فلووکسامین، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در قرص ها و کپسول های طولانی رهش فلووکسامین حساسیت دارید، به پزشک دیفن هیدرامین و داروساز خود اطلاع دهید. از پزشک یا داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

اگر آلوسترون (لوترونکس)، پیموزاید (اوراپ)، راملتئون (روزرم)، تیزانیدین (زانافلکس) یا تیوریدازین مصرف می کنید، به پزشک خود اطلاع دهید. احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که فلووکسامین مصرف نکنید.
اگر داروهای زیر را مصرف می‌کنید یا در ۱۴ روز گذشته مصرف آنها را متوقف کرده‌اید، به پزشک خود اطلاع دهید: مهارکننده‌های مونوآمین اکسیداز (MAO) مانند ایزوکاربوکسازید (مارپلان)، لینزولید (Zyvox)، متیلن بلو. فنلزین (ناردیل)، رازاگیلین (آزیلکت)، سلژیلین (امسام، زلاپار) و ترانیل سیپرومین (پارنات). احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که فلووکسامین مصرف مادوپار نکنید. اگر مصرف فلووکسامین را متوقف کردید، باید حداقل ۱۴ روز قبل از شروع مصرف مهارکننده MAO صبر کنید.

  خرید ویلا با 600 میلیون

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه و چه ویتامین هایی را مصرف می کنید یا قصد مصرف آنها را دارید.حتما یکی از موارد زیر را ذکر کنید: آلپرازولام (Xanax)؛ آمفتامین ها؛ داروهای ضد انعقاد (“رقیق کننده های خون”) مانند وارفارین (کومادین)؛ آسپرین یا محصولات حاوی آسپرین و سایر داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)؛ مسدودکننده های بتا مانند متوپرولول (Lopressor، Toprol) و پروپرانولول (Hemangeol، Inderal، Innopran). بوسپیرون؛ کاربامازپین (Carbatrol، Equetro، Tegretol، دیگران)؛ کلوزاپین (کلوزاریل، ورساکلوز)؛ سیکلوسپورین (Neoral، Sandimmune)؛ دکسترومتورفان (در داروهای سرفه)؛ دیازپام (Valium، Valtoco)؛ دیلتیازم (کاردیزم، کارتیا، تیازاک، دیگران)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”)؛ فنتانیل (Abstral، Actiq، Fentora، Onsolis، و دیگران)؛ هالوپریدول (Haldol); کتوکونازول؛ لیتیوم (Lithobid)؛ داروهای سردرد میگرنی مانند آلموتریپتان (Axert)، التریپتان (Relpax)، فرواتریپتان (Frova)، ناراتریپتان، ریزاتریپتان (Maxalt)، سوماتریپتان (Imitrex) و زولمیتریپتان بوپرنورفین (Zomig). متادون (متادوز)؛ مکزیلتین؛ متوکلوپرامید؛ میدازولام (Seizalam); امپرازول (Prilosec، Zegerid)؛ سایر داروها برای اضطراب، افسردگی یا بیماری روانی؛ فنی توئین (Dilantin، Phenytek)؛ تاکرین (Cognex)؛ تئوفیلین (Theo-24، Theochron)؛ ترامادول (Conzip، Qdolo، Ultram، در Ultracet)؛ تریازولام (Halcion)؛ و کینیدین پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

  آدرس های خرید حضوری برم هگزین

بسیاری فاموتیدین از داروهای دیگر نیز ممکن است با فلووکسامین تداخل داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.

به پزشک خود بگویید که چه محصولات گیاهی و مکمل های غذایی مصرف می کنید، به ویژه محصولاتی که حاوی خار مریم و تریپتوفان پتیدین هستند.

  افسردگی زنان مطلقه

اگر مقدار زیادی الکل مصرف کرده اید یا مقدار زیادی الکل مصرف کرده اید یا از داروهای خیابانی استفاده کرده اید یا از داروهای تجویزی بیش از حد استفاده کرده اید به پزشک خود اطلاع دهید.

همچنین اگر اخیراً دچار حمله قلبی شده اید، اگر سطح سدیم خونتان پایین است، به پزشک خود اطلاع دهید. یا اگر مشکل خونریزی دارید یا تا به حال داشته اید. تشنج؛ یا بیماری قلبی، کلیوی یا کبدی.

  افسردگی لاغری

اگر باردار هستید، به خصوص اگر در چند ماه آخر بارداری خود هستید، یا اگر قصد بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف فلووکسامین باردار سیپروفلوکساسین شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر فلووکسامین در ماه های آخر بارداری مصرف شود ممکن است بعد از زایمان در نوزادان مشکلاتی ایجاد کند.

  افسردگی و اضطراب نوجوانان

اگر در حال انجام عمل جراحی از جمله جراحی دندان هستید، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که فلووکسامین مصرف لوراتادین می کنید.

باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود یا بر قضاوت، تفکر یا مهارت های حرکتی شما تأثیر بگذارد. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

به یاد داشته باشید که الکل می تواند به خواب آلودگی ناشی از این دارو بیافزاید. هنگام مصرف فلووکسامین نباید الکل مصرف اگزازپام کنید.

  آدرس های خرید حضوری متفورمین

اگر از محصولات تنباکو استفاده می کنید به پزشک خود اطلاع دهید. کشیدن سیگار ممکن است اثربخشی این دارو را کاهش دهد.

باید بدانید که فلووکسامین ممکن است باعث گلوکوم با زاویه بسته شود (شرایطی که در آن مایع به طور ناگهانی مسدود می شود و نمی تواند از چشم خارج شود و باعث افزایش سریع و شدید فشار چشم می شود که ممکن است منجر به از دست دادن بینایی شود). قبل گاباپنتین از شروع مصرف این دارو با پزشک خود در مورد معاینه چشم صحبت کنید.

اگر حالت تهوع، چشم درد، تغییرات در بینایی مانند دیدن حلقه های رنگی در اطراف چراغ ها، و تورم یا قرمزی در داخل یا اطراف چشم دارید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید.

  راههای مقابله با افسردگی و اضطراب

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر پرفنازین اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید.با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید

برگرفته از : Fluvoxamine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *