پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری فوروزماید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری فوروزماید | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

فوروزماید یک دیورتیک حلقه ای (قرص آب) است که از جذب نمک بیش از حد بدن شما جلوگیری می کند. این اجازه می دهد تا نمک به جای آن در ادرار شما دفع شود.

فوروزماید برای درمان احتباس مایعات (ادم) در افراد مبتلا به نارسایی احتقانی قلب، بیماری کبد یا اختلال کلیوی مانند سندرم نفروتیک استفاده می شود.

فوروزماید همچنین برای درمان فشار خون بالا (فشار خون بالا) استفاده می شود


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری فوروزماید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری فوروزماید را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری فوروزماید | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری فوروزماید


اگر قادر به دفع ادرار نیستید نباید از فوروزماید استفاده کنید.

بیش از دوز توصیه شده خود مصرف نکنید. دوزهای بالای فوروزماید ممکن است باعث کاهش شنوایی برگشت ناپذیر شود.

قبل از استفاده از فوروزماید، اگر بیماری کلیوی، بزرگی پروستات، مشکلات ادرار، سیروز یا سایر بیماری های کبدی، عدم تعادل الکترولیت، کلسترول بالا، نقرس، لوپوس، دیابت یا آلرژی به داروهای سولفا دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر اخیراً MRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی) یا هر نوع اسکن با استفاده از رنگ رادیواکتیو که به رگ های شما تزریق می شود، به پزشک خود اطلاع دهید. این دارو را بیش از حد توصیه شده مصرف نکنید.

اگر برای فشار خون بالا تحت درمان هستید، حتی اگر احساس خوبی دارید به استفاده از این دارو ادامه دهید. فشار خون بالا اغلب بدون علامت است.

قبل از مصرف این دارو
اگر به فوروزماید حساسیت دارید یا نمی توانید ادرار کنید، نباید از فوروزماید استفاده کنید.

اگر تا به حال داشته اید به پزشک خود بگویید:

بیماری کلیوی؛

بزرگ شدن پروستات، انسداد مثانه، مشکلات ادراری؛

سیروز یا سایر بیماری های کبدی؛

عدم تعادل الکترولیت (مانند سطوح پایین پتاسیم یا منیزیم در خون)؛

نقرس؛

لوپوس؛

دیابت؛ یا

آلرژی دارویی سولفا

اگر MRI (تصویربرداری هیدروکسی زین رزونانس مغناطیسی) یا هر نوع اسکن با استفاده از رنگ رادیواکتیو که به رگ های شما تزریق می شود، به پزشک خود اطلاع دهید. هر دو رنگ کنتراست و فوروزماید می توانند به کلیه های شما آسیب برسانند.

مشخص نیست که آیا این دارو به نوزاد متولد نشده آسیب می رساند یا خیر. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

ممکن است هنگام استفاده از این دارو، شیر دادن با شیر مادر بی خطر نباشد. در مورد هر خطری از پزشک خود سوال کنید. فوروزماید ممکن است تولید شیر مادر را کند کند.

هشدارهای بارداری و شیردهی فوروزمایدهیوسین

داروهای مرتبط / مشابه

آملودیپین، لیزینوپریل، متوپرولول، لوزارتان، کارودیلول، هیدروکلروتیازید، اسپیرونولاکتون

چگونه فوروزماید مصرف کنم؟

فوروزماید را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد.

فوروزماید خوراکی به صورت خوراکی مصرف می شود. تزریق به عضله تزریق می شود یا به صورت انفوزیون در ورید تزریق می شود. اگر نتوانید دارو را از طریق دهان هالوپریدول مصرف کنید، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به شما این تزریق را می دهد.

اگر بیماری شدید کبدی دارید، ممکن است اولین دوز خود را در بیمارستان یا کلینیک دریافت کنید.

بیش از دوز توصیه شده خود مصرف نکنید. دوزهای بالای فوروزماید ممکن است باعث کاهش شنوایی برگشت ناپذیر شود.

داروی امی تریپتیلین مایع را با دقت اندازه گیری کنید. از سرنگ دوز ارائه شده استفاده کنید یا از دستگاه اندازه گیری دوز دارو (نه قاشق آشپزخانه) استفاده کنید.

دوز فوروزماید بر اساس وزن در کودکان است. در صورت افزایش یا کاهش وزن، دوز مورد نیاز کودک شما ممکن است تغییر کند.

فوروزماید باعث دفع بیشتر ادرار می شود و ممکن است به راحتی آب بدنتان کم شود. دستورالعمل های پزشک خود را در مورد استفاده از مکمل های پتاسیم یا دریافت نمک و پتاسیم کافی در رژیم غذایی خود دنبال کنید.

فشار خون شما باید مرتباً بررسی شود و ممکن است به آزمایش های پزشکی دیگری نیاز فیناستراید داشته باشید.

اگر فشار خون بالا دارید، حتی اگر احساس خوبی دارید، به استفاده از این دارو ادامه دهید. فشار خون بالا اغلب بدون علامت است. ممکن است لازم باشد تا آخر عمر از داروهای فشار خون استفاده کنید.

اگر نیاز به جراحی دارید، از کلوتریمازول قبل به جراح بگویید که از این دارو استفاده می کنید.

در دمای اتاق به دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود. هر گونه مایع خوراکی استفاده نشده را پس از ۹۰ روز دور بریزید.

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

فوروزماید گاهی اوقات فقط یک بار استفاده می شود، بنابراین ممکن است در برنامه دوز نباشید. اگر به طور منظم از دارو استفاده می کنید، در اسرع وقت دارو را مصرف کنید، اما اگر تقریباً زمان نوبت بعدی فرا رسیده است، از مصرف دوز فراموش شده صرفنظر کنید. دو دوز را در یک زمان مصرف نکنید.اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل احساس تشنگی یا گرما شدید، تعریق ایمی پرامین شدید، پوست گرم و خشک، ضعف شدید یا غش باشد.

از چه چیزی باید اجتناب کرد
از بلند شدن خیلی سریع از حالت نشسته یا دراز کشیده خودداری کنید، در غیر این صورت ممکن است احساس سرگیجه کنید.

از لووتیروکسین کم آبی شدن خودداری کنید. دستورالعمل های پزشک خود را در مورد نوع و مقدار مایعاتی که باید در حین مصرف فوروزماید بنوشید، دنبال کنید.

نوشیدن الکل با فوروزماید می تواند عوارض جانبی ایجاد کند.

اگر فشار خون بالا دارید، قبل از مصرف داروهایی که می تواند فشار خون شما را افزایش دهد، مانند قرص های لاغری یا داروهای ضدسرفه، از پزشک یا داروساز سوال کنید.

عوارض جانبی فوروزماید

اگر علائم واکنش آلرژیک به فوروزماید (کهیر، تنفس دشوار، تورم در صورت یا گلو) یا واکنش شدید پوستی (تب، گلودرد، سوزش در چشم، درد پوست، قرمزی یا بنفش بودن متفورمین پوست) دارید، کمک فوری پزشکی بگیرید. بثوراتی که گسترش می یابد و باعث ایجاد تاول و لایه برداری می شود).

برای اطمینان از بی خطر بودن این دارو برای شما، در صورت داشتن موارد زیر به پزشک خود اطلاع دهید:

احساس سبکی، مثل اینکه ممکن است بیهوش شوید.

زنگ زدن در گوش، کاهش تئوفیلین جی شنوایی؛

اسپاسم یا انقباض عضلانی؛

پوست رنگ پریده، کبودی آسان، خونریزی غیر معمول؛

قند خون بالا – افزایش تشنگی، افزایش ادرار، خشکی دهان، بوی میوه ای.

مشکلات کلیوی – ادرار کم یا بدون ادرار، تورم در پاها یا مچ پا، احساس خستگی یا تنگی نفس.

علائم مشکلات کبدی یا پانکراس – از دست دادن اشتها، درد بالای معده (که ممکن است به پشت شما سرایت کند)، تهوع یا استفراغ، ادرار تیره، یرقان (زردی پوست یا چشم). یا

علائم عدم تعادل الکترولیتی – خشکی دهان، تشنگی، ضعف، خواب آلودگی، احساس بی قراری یا بی ثباتی، استفراغ، ضربان قلب نامنظم، بال زدن در قفسه سینه، بی حسی یا گزگز، گرفتگی عضلات، ضعف عضلانی یا احساس لنگی.

عوارض جانبی رایج فوروزماید ممکن است شامل موارد فنوباربیتال زیر باشد:

اسهال، یبوست، از دست دادن اشتها؛

بی حسی یا سوزن سوزن شدن؛

سردرد، سرگیجه؛ یا

تاری دید.

چه داروهای دیگری بر فوروزماید تأثیر می گذارد؟

گاهی اوقات استفاده همزمان از برخی داروها بی خطر نیست. برخی از داروها می‌توانند بر سطوح خونی سایر داروهایی که مصرف می‌کنید متوکاربامول تأثیر بگذارند، که ممکن است عوارض جانبی را افزایش دهد یا اثربخشی داروها را کاهش دهد.

اگر سوکرالفات نیز مصرف می کنید، دوز فوروزماید خود را ۲ ساعت قبل یا ۲ ساعت پس از مصرف سوکرالفات مصرف کنید.

در مورد سایر داروهای خود به پزشک خود بگویید، به فاموتیدین خصوص:

یک دیورتیک دیگر، به ویژه اسید اتاکرینیک؛

هیدرات کلرال؛

لیتیوم؛

فنی توئین؛

آنتی بیوتیک تزریقی؛

داروی سرطان، مانند سیس پلاتین؛

داروی قلب یا فشار خون؛ یا

سالیسیلات‌ها مانند آسپرین، کاپلت کمردرد نوپرین، کائوپکتات، زانو رلیف، فرمول کلومیپرامین کرامپ پامپرین، پپتو-بیسمول، تریکوسال، تریلیسیت و غیره.

این لیست کامل نیست. سایر داروها ممکن است با فوروزماید تداخل داشته باشند، از جمله داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی. همه تداخلات دارویی ممکن در اینجا ذکر نشده است

برگرفته از : Furosemide


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *