کاشت مو در تهران

ترمیم مو؛ جایگزینی مو؛ شمع مو؛ استخراج واحد فولیکولی (FUE) کاشت مو یک روش جراحی برای بهبود طاسی است.

برای بی حس کردن پوست سر، بی حسی موضعی دریافت می کنید. همچنین ممکن است برای آرامش شما دارو دریافت کنید.

پوست سر شما کاملا تمیز شده است. با استفاده از یک چاقوی جراحی (چاقوی جراحی) یک نوار از پوست سر پرمو برداشته و کنار بگذارید. این ناحیه از پوست سر شما ناحیه اهدا کننده نامیده می شود. پوست سر با بخیه های ریز بسته می شود.

گروه های کوچکی از موها، یا موهای فردی، به دقت از پوست سر برداشته شده جدا می شوند.

  مصاحبه انگیزشی ورزشکاران

در برخی موارد، نواحی کوچک‌تری کاشت مو از پوست سر و گروه‌هایی از موها با سایر تجهیزات یا کمک رباتیک برداشته می‌شوند.

نواحی طاسی که این موهای سالم را دریافت خواهند کرد، تمیز می شوند. این نواحی از پوست سر، نواحی گیرنده نامیده می شوند.

برش های ریزی در ناحیه طاس ایجاد می شود.

موهای سالم به دقت در برش ها قرار می گیرند. در طی یک جلسه درمانی، صدها یا حتی هزاران مو ممکن است پیوند شوند.

کاشت مو می تواند ظاهر و اعتماد به نفس را در افرادی که طاسی هستند بهبود بخشد. این روش نمی تواند موهای جدید ایجاد کند. فقط می تواند موهایی را که از قبل دارید به مناطقی که طاس هستند منتقل کند.

  خرید خودرو با 700 میلیون

اکثر افرادی که کاشت مو انجام می دهند دارای طاسی با الگوی مردانه یا زنانه هستند. ریزش مو در قسمت جلویی یا بالای پوست سر است. برای اینکه فولیکول های موی کافی برای حرکت داشته باشید، باید هنوز موهای ضخیم در پشت یا کناره های سر داشته باشید.

در برخی موارد، افراد مبتلا به ریزش مو ناشی از لوپوس، جراحات یا سایر مشکلات پزشکی با پیوند مو درمان می شوند.

  درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب

خطرات
خطرات جراحی به طور کلی عبارتند از:

خون ریزی
عفونت
خطرات دیگری که با این روش ممکن است رخ دهد:

جای زخم
تافت هایی با ظاهر غیر طبیعی از رشد موهای جدید
این امکان وجود دارد که موهای کاشته شده به خوبی ظاهر نشوند.

اگر قصد انجام کاشت مو را دارید، باید در سلامت کامل باشید. این به این دلیل است که اگر سلامتی شما ضعیف باشد، جراحی کمتر ایمن و موفقیت آمیز خواهد بود. قبل از انجام این روش، خطرات و گزینه های خود را با پزشک خود در میان بگذارید.

  آدرس های خرید حضوری حشیش

پس از رویه
دستورالعمل های پزشک را در مورد مراقبت از پوست سر و سایر اقدامات مراقبت از خود دنبال کنید. این به ویژه برای اطمینان از بهبودی مهم است.

برای یک یا دو روز پس از عمل، ممکن است یک پانسمان جراحی بزرگ یا یک پانسمان کوچکتر داشته باشید که می تواند با کلاه بیسبال محافظت شود.

در طول دوره نقاهت پس از جراحی، پوست سر شما ممکن است بسیار حساس باشد. ممکن است نیاز به مصرف داروهای ضد درد داشته باشید. گرافت های مو ممکن است به نظر برسند، اما دوباره رشد خواهند کرد.

  افسردگی و اضطراب نوجوان

همچنین ممکن است پس از جراحی نیاز به مصرف آنتی بیوتیک یا داروهای ضد التهابی داشته باشید.

چشم انداز (پیش بینی)
اکثر کاشت مو باعث رشد عالی مو در چند ماه پس از عمل می شود. برای ایجاد بهترین نتایج ممکن است بیش از یک جلسه درمانی مورد نیاز باشد.

موهای جایگزین شده اغلب دائمی هستند. مراقبت طولانی مدت لازم نیست

اگر نگران ریزش مو هستید، ممکن است کاندیدای کاشت مو باشید. کاشت مو روشی است که توسط جراح ماهر انجام می شود و موهای سالم را به مناطقی از پوست سر منتقل می کند که ریزش مو قابل توجه است.

  آدرس های خرید حضوری بیزاکودیل

جراحی ترمیم مو: آنچه باید بدانید

در مورد جراحی کاشت مو از دکتر لیزا ایشی، جراح پلاستیک صورت و ترمیمی صورت جانز هاپکینز، از جمله مواردی که باید در یک مشاوره انتظار داشته باشید، گزینه های درمانی موجود و جزئیات مربوط به این روش را بیاموزید.

کاشت مو: چرا جراحی پلاستیک صورت جانز هاپکینز را انتخاب کنید؟
تیم ما به افراد کمک می کند تا از ظاهر خود سالم و مطمئن باشند.
بیماران می توانند به رویکرد ما که اهداف، سن و قومیت بیمار را در نظر می گیرد، اطمینان داشته باشند.
ما با در نظر گرفتن تعادل و هماهنگی بین هر ناحیه از پوست سر و صورت، رویکردی جامع برای کاشت مو داریم.

  افسردگی چطور درمان کنیم

کاشت مو: انتظار چه چیزی
کل این روش پنج تا هشت ساعت طول می کشد. تیم متخصص ما با استفاده از یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن پوست سر، راحتی شما را تضمین می کند.

در طول کاشت مو، جراح قسمتی از مو و پوست را از پشت سر، به صورت نواری باریک و یا به صورت تک تارها همراه با ریشه های متصل به آن، برمی دارد. موهایی که به صورت نواری برداشته می شوند، در زیر میکروسکوپ به موهای منفرد جدا می شوند و سپس در محل جدید پیوند می شوند.

  دلیل افسردگی قبل پریودی

پس از آن، دستورالعمل های مراقبتی را برای اطمینان از بهترین نتیجه، جلوگیری از عفونت و رفع ناراحتی دریافت خواهید کرد. اینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

چرا کاشت مو این رویه انجام می شود

تورم صورت شایع است و ممکن است تا چند روز پس از عمل باقی بماند. تورم اغلب از پوست سر شروع می شود و قبل از از بین رفتن به سمت پیشانی و صورت منتقل می شود. بسیاری از بیماران ترجیح می دهند یک هفته از محل کار خود فاصله بگیرند تا زمانی که تورم از بین برود.

  افسردگی در سی سالگی

متخصصی از تیم ما به شما اطمینان می‌دهد که در ماه‌های بعد از جراحی، از جمله ریزش و رشد مجدد، که در ماه‌های اول طبیعی است، چه انتظاراتی دارید.

در برخی موارد ممکن است برای دستیابی به نتیجه مطلوب به بیش از یک روش نیاز باشد. پزشک شما ممکن است درمان های پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) را برای افزایش رشد کاشت مو توصیه کند.

هزینه کاشت مو
هزینه ترمیم و کاشت مو توسط عوامل مختلفی تعیین می شود:

  آدرس های خرید حضوری تری فلوئوپرازین

این که آیا نیاز به استخراج یک واحد فولیکولی دارید یا می خواهید (تک موها یک به یک استخراج شوند) یا یک نوار (نواری از مو و پوست که به صورت یک واحد استخراج شده و قبل از پیوند جدا شده است)

تعداد گرافت های مو که نیاز دارید مدت زمان درمان مورد نیاز است

ریچارد مانکمن، ساکن دلاور، به ملاقات متخصص ترمیم موی جانز هاپکینز، دکتر لیزا ایشی، درباره نگرانی‌هایش درباره ریزش مو، از جمله تأثیر آنها بر ظاهر حرفه‌ای و اعتماد به نفس او، سفر کرد. از ریچارد در مورد تجربه و سه مرحله جراحی کاشت مو بشنوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *