کاشت مو با ۱۱ سال تجربه موفق

همچنین باید از مصرف الکل به دلیل اثرات رقیق کننده خون خودداری شود. در چند هفته قبل از جراحی، بیماران باید از غذاهای سالم و غنی از مواد مغذی نیز لذت ببرند. رژیم غذایی قبل از انجام عمل کاشت مو توصیه نمی شود زیرا قرار دادن بدن در حالت کاتابولیک می تواند ظرفیت درمانی آن را کاهش دهد.

جراحی جایگزینی مو چگونه انجام می شود؟ برداشت واحدهای فولیکولی یا کاشت مو از قسمتی از پوست سر در پشت گرفته می شود که از نظر ژنتیکی به این صورت است که ریزش نمی کند. این روش با بی حسی موضعی همراه با مقداری آرامبخش انجام می شود تا بیمار در خواب شبانه قرار گیرد. سپس کاترهای حرفه ای آموزش دیده کاشت مو را آماده می کنند.

سپس دهانه های دقیقی توسط جراح پلاستیک لاس وگاس دکتر میلر ساخته می شود تا از جهت گیری طبیعی و چگالی مناسب اطمینان حاصل شود. بیماران معمولی می توانند بین ۵۰۰ تا ۱۸۰۰ واحد فولیکولی قرار دهند که می تواند بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تار مو باشد. بهبودی شامل سفتی خفیف در ناحیه اهداکننده است که به راحتی با داروهای خوراکی کنترل می شود.

  راههای مقابله با افسردگی و اضطراب

پیشرفت طبیعی این است که ساقه موی کاشته شده می ریزد اما پیاز موی کاشته شده باقی می ماند و این همان جایی است که موهای جدید از آنجا رشد می کنند. بسته به سرعت رشد موی هر فرد، بیمار شاهد رشد موهای جدید در چند هفته کوتاه با رشد کامل تا ۶ تا ۸ ماه خواهد بود. برخی از افراد مبتلا به ریزش موی پیشرو برای دستیابی به حداکثر نتایج باید بیش از یک جلسه داشته باشند.

اما بیماران با نواحی کوچکتر یا زنانی که فقط به تراکم بیشتر نیاز دارند، بارها پس از یک جلسه کاشت راضی می شوند. مدت زمان عمل کاشت مو چقدر است؟ طول جراحی مو بستگی به تعداد پیوندهایی دارد که در حال کاشت هستند. این روش می تواند از ۴ تا ۸ ساعت طول بکشد. در طول مشاوره، پزشک می‌تواند مدت زمان پیش‌بینی‌شده‌ای را که باید برای حضور در مطب ترتیب دهید، صحبت کند.

  درمان افسردگی زنان باردار

چه نوع نتایجی می توانم از جراحی کاشت مو انتظار داشته باشم؟ پس از دوره نقاهت کوتاهی که در طی آن ممکن است به داروهای ضد درد نیاز باشد، بیماران می توانند انتظار داشته باشند که روال عادی خود را به راحتی انجام دهند. امکان بازگشت به سر کار ۲ تا ۵ روز دیگر وجود دارد. پزشک ممکن است در مورد محدودیت‌های فعالیتی مانند اجتناب از ورزش شدید و مدت زمان صحبت کند.

بیماران باید انتظار داشته باشند که موهای کاشته شده آنها ۲ تا ۳ هفته پس از عمل ریزش کنند.این نشانه شکست نیست بلکه شوک به فولیکول های پیوندی است. با گذشت زمان، رشد موهای جدید رخ می دهد. طبق مطالعات، اکثر بیماران پس از ۶ تا ۹ ماه ۶۰ درصد رشد موهای جدید را تجربه می کنند. این ممکن است از طریق استفاده از یک محصول موضعی یا خوراکی ترمیم مو مانند ماینوکسیدیل تسهیل شود.

  افسردگی بخاطر لاغری

آیا هنوز هم می توانم موهایم را بعد از کاشت از دست بدهم؟ از نظر فنی، طاسی الگو نباید پس از جراحی کاشت مو رخ دهد. این به این دلیل است که ماهیت فولیکول‌های موی برداشت شده از پشت یا کناره‌های پوست سر، انعطاف‌پذیرتر و در برابر ریزش مقاوم‌تر هستند. گفته می شود، این امکان وجود دارد که موها به مرور زمان نازک شوند. آیا کاشت مو دردی دارد؟

جراحی کاشت مو بسیار راحت تر از آنچه اکثر بیماران انتظار دارند است. قبل از عمل، پزشک داروهای بی حس کننده را هم در ناحیه برداشت و هم در ناحیه کاشت تجویز می کند. این همان نوع دارویی است که دندانپزشک قبل از پر کردن حفره یا انجام کانال ریشه استفاده می کند. برای بی حس کردن پوست سر، پزشک چندین تزریق را با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف انجام می دهد.

  بهترین ماشین با 3 میلیارد

در طی این بخش از فرآیند است که بیماران ناراحتی جزئی را احساس خواهند کرد. به عنوان یک احساس نیشگون گرفتن لحظه ای توصیف می شود. از آنجایی که بی حس کننده موضعی قوی است، اثرات بی حس کننده آن در عرض چند دقیقه شروع می شود و پس از آن ممکن است تزریق های بعدی کمتر قابل توجه باشد.

در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، داروی بیهوشی به اثربخشی کامل می رسد و احتمال درد در حین پیوند را از بین می برد. غیر معمول نیست که بیماران پس از از بین رفتن داروی بیهوشی خود، درد و حساسیت جزئی را تجربه کنند. برای مدیریت این امر، پزشک ممکن است داروهای ضد درد تجویز کند. اکثریت قریب به اتفاق بیماران فقط برای یک روز به داروهای قوی نیاز دارند.

  مشاوره و انگیزشی کنکور

تا روز بعد، راحتی باید به اندازه کافی بهبود یابد تا با مسکن های بدون نسخه مانند استامینوفن مدیریت کنید. جراحی کاشت مو چقدر دقیق است؟ پیشرفت در تکنیک های مو به طور قابل توجهی دقت و ظاهر طبیعی به دست آمده با مو را بهبود بخشیده است. سی سال پیش، کاشت مو به دلیل استفاده از شاخه های موی بزرگ غیر طبیعی به نظر می رسید.

امروزه پزشکان از میکروگرافت هایی استفاده می کنند که بسیار کوچک هستند و در نتیجه دقت قرار دادن را افزایش می دهند. دکتر میلر برای قرار دادن گرافت های مو مطابق با جهت گیری و الگوی طبیعی موهای بیمار از مراقبت های شدید استفاده می کند. توصیفات بیمار: “من بهترین تجربه را در زمانی که تحت مراقبت دکتر میلر بودم، داشتم. کارکنان مطب او دوستانه و بسیار حرفه ای هستند.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

از لحظه ای که دکتر میلر و دستیارش لیسی را دیدم احساس راحتی کردم. آنها هر مرحله از فرآیند را برای آنها توضیح دادند. از من حمایت کرد. ممنون دکتر میلر و لیسی” – تی.ام. دکتر میلر بهترین جراح زیبایی در لاس وگاس، NV است. دکتر میلر و او دوستانه و آگاه بودند و کارکنان هر بار که به مطب می رفتم عالی بودند. من دکتر استفان ام. میلر را توصیه می کنم.

جراح پلاستیک به دوستان، خانواده و همکارانم. شگفت انگیز و بسیار راضی از نتایج” – W.S. “دکتر میلر و تمام کارکنانش فوق العاده هستند. دکتر میلر وقت خود را صرف می کند و تمام مراحل را گام به گام توضیح می دهد. من بسیار احساس راحتی می کردم. اما آنچه واقعاً خود را نشان می دهد نتایج است.” – دی.ال. گالری عکس کاشت مو ما را مشاهده کنید.

  با 700 میلیون چه کاری راه بندازم

آیا نتایج کاشت موی من طبیعی به نظر می رسد؟ روش کاشت اولیه شامل برداشت گرافت‌های بزرگ، نوارهایی از پوست حاوی فولیکول‌های موی سالم از قسمت‌هایی از پوست سر بود که از نظر ژنتیکی مستعد ریزش مو نبودند، عمدتاً از پشت سر. هنگامی که این نوارها برداشت شدند، مستقیماً به ناحیه گیرنده که در آن طاسی یا نازک شدن رخ داده بود، متصل شدند.

این روش کاشت مو به دلیل تعداد زیادی از موهای فردی که در یک زمان منتقل شده اند، نمی تواند طبیعی ترین نتایج را به دست آورد.الگوی رشد مو در محل دریافت کننده ممکن است با محلی که فولیکول های مو از آن گرفته شده است متفاوت باشد. دکتر میلر درمان های کاشت مو فولیکولی را انجام می دهد. در این تکنیک‌ها، حتی اگر نوارهای بزرگ‌تری از فولیکول‌های مو از یک ناحیه برداشت شوند.

  راههای مقابله با اضطراب امتحان

فولیکول‌ها به دقت به واحدهای فولیکولی بسیار کوچک جدا می‌شوند. این به این معنی است که پزشک هر بار فقط چند تار مو را در محل جدید آنها روی پوست سر قرار می دهد. همچنین دکتر میلر با در نظر گرفتن الگوی رشد طبیعی موهای شما، جراحی کاشت را انجام می دهد. با سفارشی کردن روش شما بر اساس آن و نیازهای شما، او می تواند به نتایجی کاملاً طبیعی دست یابد.

جدول زمانی بهبودی پس از جراحی کاشت مو قابل درک است، شما می خواهید بدانید که در هر مرحله از بهبودی پس از درمان خود چه انتظاری دارید. چند راهنمایی می تواند به شما هشدار دهد که در مسیر رشد موهای جدید سالم هستید و هر عارضه جانبی که تجربه می کنید بخشی طبیعی از این روند است. بدانید که کل زمان بهبودی شما پس از کاشت مو ممکن است حدود ۱۲ ماه باشد.

  مشاور انگیزشی درسی

در ابتدا باید به بدن خود استراحت بیشتری بدهید. اگر متوجه شدید که بیش از حد معمول خسته هستید، سطح استقامت طبیعی خود را ندارید، یا هر شب به ساعت‌های بیشتری بخوابید، نترسید. بدن شما انرژی زیادی را صرف ایجاد گردش خون سالم در فولیکول های موی پیوند شده شما می کند. همچنین، ممکن است کمی بیشتر از حد معمول احساس خستگی کنید زیرا به خوبی معمولی نمی خوابید.

پس از کاشت مو، ممکن است احساس درد و حساسیت داشته باشید که استراحت خوب را تا حدودی دشوار می کند. علاوه بر ناراحتی خفیف تا متوسط، که می تواند با دارو کنترل شود، انتظار می رود مقداری تورم هم در ناحیه اهداکننده و هم در ناحیه گیرنده وجود داشته باشد. معمولاً تورم به اندازه‌ای خفیف است که نسبتاً غیرقابل تشخیص باشد.

  افسردگی بعد زایمان چه مدت طول میکشد

با این حال، برخی از بیماران دچار تورم می شوند که در اطراف چشم ها قابل مشاهده است. پوست سر نیز ممکن است تا ۱۴ روز پس از کاشت فولیکول های مو خارش داشته باشد. در طول نقاهت اولیه پس از جراحی کاشت مو، ضروری است که سر خود را بالا نگه دارید. همچنین استفاده از بالش گردن، مانند بالشی که در هواپیما یا سفرهای جاده ای طولانی استفاده می کنید.

می تواند مفید باشد تا از ایجاد اختلال در پوست سر در ناحیه ای که فولیکول های مو به زمان نیاز دارند تا یکپارچه شوند، جلوگیری شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *