آدرس های خرید حضوری حشیش

ترکیبات مؤثر در حشیش کمابیش همان ترکیبات سایر قسمت‌های گیاه شاهدانه با خلوص بالاتر است. برگ و جوانه این گیاه گراس نامیده می‌شود. روغنی که از صمغ شاهدانه تهیه می‌شود، نوع خالصی از ماده سایکواکتیو تی اچ سی محسوب می‌شود که از شاهدانه به دست می‌آید.

رنگ و شکل حشیش در حالت کلی قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای تیره است. اما درجاتی از رنگ‌های سبز، سیاه یا قهوه‌ای مایل به سرخ به احتمال زیاد در آن وجود دارد.

۲۲۴ هزار هکتار از مساحت ۶۴ میلیون هکتاری افغانستان زیر کشت چرس است. همچنین چرس یکی از اصلی‌ترین منابع تأمین درآمد برای گروه‌های مسلح این کشور مانند طالبان است.

اکثر کسانی که حشیش و سایر مواد مخدر بدست آمده از گیاه شاهدانه را مصرف می کنند بر این باورند که این مواد اعتیادآور نیستند .

  خرید ویلا با 600 میلیون

ولی طبق تحقیقات بعمل آمده ثابت شده است که قطع مصرف این گونه مواد باعث اضطراب، سردرگمی و پرخاشگری شده و در نهایت منجر به استفاده مجدد از این ماده روانگردان شده است.

حشیش (هش) چیست و چگونه استفاده می شود؟

حشیش که اغلب حشیش نامیده می شود، شکل قوی شاهدانه (ماری جوانا) است که با جمع آوری و فشرده سازی تریکوم ها، قوی ترین ماده از گیاهان شاهدانه، تولید می شود.

تریکوم ها رشدهای ریز روی گیاهان شاهدانه هستند که رزین چسبنده تولید می کنند.
ماری جوانا مخلوطی سبز، قهوه‌ای یا خاکستری از برگ‌ها، ساقه‌ها، دانه‌ها و گل‌های خشک، خرد شده و خرد شده گیاه شاهدانه Cannabis sativa است.

  علائم افسردگی در زنان متاهل

حشیش اساساً حاوی همان مواد فعال موجود در ماری جوانا است، به جز در فرم غلیظ تر THC. سینسمیلا، حشیش و روغن حشیش اشکال قوی تری از ماری جوانا هستند. این محصولات کنسانتره THC هستند و به صورت ماده ای قهوه ای تیره و مومی شکل هستند یا می توان آنها را به روغن تبدیل کرد.

حشیش یا کنسانتره معمولاً در لوله یا لوله آب (بونگ) دود می شود یا با استفاده از ابزار مخصوص یا قلم بخارساز (“ویپ”) “داب” می شود. ممکن است آن را با ماری جوانا یا تنباکو به شکل “بلانت” (از یک سیگار خالی) بغلتانید. همچنین می توان آن را به غذا اضافه کرد یا در چای دم کرد.

  افسردگی شغلی

روش مصرف حشیش چیست ؟

بسیاری از سوء مصرف کنندگان کنسانتره ماری جوانا استفاده از بخارساز را ترجیح می دهند زیرا بدون دود، بدون بو و حمل و پنهان کردن آن آسان است. استفاده از سیگار/بخارساز الکترونیکی برای خوردن کنسانتره ماری جوانا معمولاً به عنوان “دابینگ” یا “تخمیر کردن” نامیده می شود.

لینک مفید : کتاب رمان بیچارگان

اثرات ماری جوانا بر مصرف کننده به قدرت یا قدرت THC موجود در آن بستگی دارد. حشیش حاوی همان مواد فعال ماری جوانا است، مانند THC و سایر کانابینوئیدها، اما با غلظت های بسیار بالاتر. غلظت بسته به محصول می تواند متفاوت باشد.

  افسردگی نوجوانان پسر

استخراج THC با کاهش قوانین مربوط به استفاده تفریحی از ماری جوانا در ایالات متحده محبوب تر می شود. کنسانتره ماری جوانا حاوی سطوح بسیار بالایی از THC در محدوده ۴۰ تا ۸۰ درصد است و ممکن است از نظر محتوای THC 4 برابر قوی تر از ماری جوانا باشد که ممکن است حدود ۲۰ درصد THC را اندازه گیری کند.

بوتان یک حلال معمولی است که برای تولید روغن هش بوتان (BHO) استفاده می شود که به عنبر، داب، شیشه، عسل، کره، خردکن یا موم نیز معروف است.

  مبارزه با اضطراب شدید

لینک مفید : پارادایم شیفت

استخراج خطرناک است زیرا از بوتان بسیار قابل اشتعال برای استخراج THC از مواد گیاهی ماری جوانا استفاده می کند. انفجار و سوختگی شدید رخ داده است.


مصرف حشیش چه اثراتی بر سلامتی دارد؟

اثرات کوتاه مدت استفاده از حشیش شامل مشکلات حافظه و یادگیری است. ادراک تحریف شده (مناظر، صداها، زمان، لمس)؛ مشکل در تفکر و حل مسئله؛ از دست دادن هماهنگی؛ و افزایش ضربان قلب، اضطراب و حملات پانیک. این اثرات ممکن است به دلیل غلظت بالای THC موجود در هش و سایر کنسانتره ها شدیدتر باشد.

  آدرس های خرید حضوری لوپرامید

THC موجود در ماری جوانا به شدت توسط بافت های چربی در اندام های مختلف جذب می شود. به طور کلی، ردپای THC را می توان با روش های استاندارد آزمایش ادرار چند روز پس از یک جلسه سیگار کشیدن تشخیص داد.

لینک مفید : کتاب تاریخ بی دروغ

در مصرف کنندگان شدید مزمن، گاهی اوقات می توان تا هفته ها پس از قطع مصرف ماری جوانا یا کنسانتره آن، ردپای آن را شناسایی کرد.

THC موجود در حشیش چندین برابر قوی تر از سطح THC موجود در ماری جوانا استاندارد است. سطح THC موجود در ماری جوانا در دو دهه گذشته به شدت افزایش یافته است.

  درمان افسردگی حین بارداری

بر اساس نمونه های آزمایش شده توسط DEA، درصد THC در ماری جوانا از تقریباً ۴ درصد در سال ۱۹۹۸ به بیش از ۱۵.۵ درصد در سال ۲۰۱۸ رسیده است.

لینک مفید : حل آبجکشن

اثرات طولانی مدت استفاده از حشیش یا کنسانتره ماری جوانا هنوز به طور کامل شناخته نشده است. اما، استفاده طولانی مدت از گیاه ماری جوانا مورد مطالعه قرار گرفته است.

اثرات روانی می تواند شامل پارانویا، اضطراب، حملات پانیک و توهم باشد. تغییرات در ضربان قلب و فشار خون ممکن است رخ دهد. افرادی که محصولات THC را استنشاق می کنند اغلب مشکلات تنفسی مشابه سیگاری ها دارند.

  خرید خانه با 2 میلیارد

این افراد ممکن است سرفه و بلغم روزانه، علائم برونشیت مزمن و سرماخوردگی قفسه سینه مکرر داشته باشند. آنها مستعد عفونت های ریوی مانند ذات الریه هستند. دود ماری جوانا ممکن است حاوی برخی از همان مواد شیمیایی سرطان زا باشد که در دود سیگار (سموم و قطران) یافت می شود.

لینک مفید : کتاب ماهی سیاه کوچولو

ماری جوانا و THC بر حافظه، قضاوت و ادراک تأثیر می گذارد. مهارت های یادگیری و توجه در بین افرادی که به شدت از ماری جوانا استفاده می کنند دچار اختلال می شود. مطالعات نشان می دهد که مصرف ماری جوانا از سنین پایین می تواند بر رشد مغز و سطح IQ تأثیر بگذارد.

  افسردگی تغییر فصل

اثرات بر بارداری

هرگونه سوء مصرف دارو می تواند بر سلامت مادر در دوران بارداری تأثیر بگذارد.

برخی از مطالعات نشان داده اند که نوزادان متولد شده از مادرانی که در دوران بارداری از حشیش (THC) استفاده می کردند، کوچکتر از نوزادانی بودند که از مادرانی که از این ماده استفاده نمی کردند. به طور کلی، نوزادان کوچکتر احتمال بیشتری برای ابتلا به مشکلات سلامتی دارند.

یک مادر شیرده که از ماری جوانا استفاده می کند مقداری از THC را در شیر مادر به نوزاد منتقل می کند. تحقیقات نشان می دهد که مصرف حشیش توسط مادر در ماه اول شیردهی می تواند رشد حرکتی نوزاد را مختل کند.

  افسردگی مزمن

پتانسیل اعتیاد آور

یک ماده مخدر در صورتی اعتیاد آور است که حتی در مواجهه با پیامدهای منفی بهداشتی و اجتماعی باعث میل، جستجو و مصرف اجباری و غیرقابل کنترل مواد مخدر شود.

در حالی که همه کسانی که از ماری جوانا یا حشیش (THC) استفاده می کنند معتاد نمی شوند، زمانی که مصرف کننده شروع به جست و جوی مواد مخدر و مصرف اجباری آن می کند، گفته می شود که آن فرد وابسته یا معتاد به مواد مخدر است.


برگرفته از : Hashish

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *