پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری حشیش

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری حشیش | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

حشیش به صورت تدخینی مصرف می‌شود، به وسلیه چپق، قرار دادن روی قاشق داغ، چلیم یا سیگار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کشور افغانستان نوعی نوشیدنی از مخلوط مواد مختلف با روغن شاهدانه مصرف می‌کنند که تاثیراتش با روش تدخینی بسیار متفاوت است و حتی مدت اثر بیشتری دارد.

اثرات نشئگی حشیش با تدخین در مدت کوتاه چند دقیقه ای ظاهر می‌شود و بعد از سی دقیقه به اوج می‌رسد و بین دو تا چهار ساعت دوام دارد.

شایع ترین شیوه مصرف این مخدر تدخین با سیگار (نیکوتین) و تنباکو است که به آن سیگاری، ناخن (NAIL) و JOINT می‌گویند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری حشیش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری حشیش را برای شما فراهم کنیم.

4.1/5 - (13 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری حشیش | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری حشیش


ترکیبات مؤثر در حشیش کمابیش همان ترکیبات سایر قسمت‌های گیاه شاهدانه با خلوص بالاتر است. برگ و جوانه این گیاه گراس نامیده می‌شود. روغنی که از صمغ شاهدانه تهیه می‌شود، نوع خالصی از ماده سایکواکتیو تی اچ سی محسوب می‌شود که از شاهدانه به دست می‌آید.

رنگ و شکل حشیش در حالت کلی قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای تیره است. اما درجاتی از رنگ‌های سبز، سیاه یا قهوه‌ای مایل به سرخ به احتمال زیاد در آن وجود دارد.

۲۲۴ هزار هکتار از مساحت ۶۴ میلیون هکتاری افغانستان زیر کشت چرس است. همچنین چرس یکی از اصلی‌ترین منابع تأمین درآمد برای گروه‌های مسلح این کشور مانند طالبان است.

اکثر کسانی که حشیش و سایر مواد مخدر بدست آمده از گیاه شاهدانه را مصرف می کنند بر این باورند که این مواد اعتیادآور نیستند .

ولی طبق تحقیقات بعمل آمده ثابت شده است که قطع مصرف این گونه مواد باعث اضطراب، سردرگمی و پرخاشگری شده و در نهایت منجر به استفاده مجدد از این ماده روانگردان شده است.

حشیش (هش) چیست و چگونه استفاده می شود؟

حشیش که اغلب حشیش نامیده می شود، شکل قوی شاهدانه (ماری جوانا) است که با جمع آوری و فشرده سازی تریکوم ها، قوی ترین ماده از گیاهان شاهدانه، تولید می شود.

تریکوم ها رشدهای ریز روی گیاهان شاهدانه هستند که رزین چسبنده تولید می کنند.
ماری جوانا مخلوطی سبز، قهوه‌ای یا خاکستری از برگ‌ها، ساقه‌ها، دانه‌ها و گل‌های خشک، خرد شده و خرد شده گیاه شاهدانه Cannabis sativa است.

حشیش اساساً حاوی همان مواد فعال موجود در ماری جوانا است، به جز در فرم غلیظ تر THC. سینسمیلا، حشیش و روغن حشیش اشکال قوی تری از ماری جوانا هستند. این محصولات کنسانتره THC هستند و به صورت ماده ای قهوه ای تیره و مومی شکل هستند یا می توان آنها را به روغن تبدیل کرد.

حشیش یا کنسانتره معمولاً در لوله یا لوله آب (بونگ) دود می شود یا با استفاده از ابزار مخصوص یا قلم بخارساز (“ویپ”) “داب” می شود. ممکن است آن را با ماری جوانا یا تنباکو به شکل “بلانت” (از یک سیگار خالی) بغلتانید. همچنین می توان آن را به غذا اضافه کرد یا در چای دم کرد.

روش مصرف حشیش چیست ؟

بسیاری از سوء مصرف کنندگان کنسانتره ماری جوانا استفاده از بخارساز را ترجیح می دهند زیرا بدون دود، بدون بو و حمل و پنهان کردن آن آسان است. استفاده از سیگار/بخارساز الکترونیکی برای خوردن کنسانتره ماری جوانا معمولاً به عنوان “دابینگ” یا “تخمیر کردن” نامیده می شود.

لینک مفید : کتاب رمان بیچارگان

اثرات ماری جوانا بر مصرف کننده به قدرت یا قدرت THC موجود در آن بستگی دارد. حشیش حاوی همان مواد فعال ماری جوانا است، مانند THC و سایر کانابینوئیدها، اما با غلظت های بسیار بالاتر. غلظت بسته به محصول می تواند متفاوت باشد.

استخراج THC با کاهش قوانین مربوط به استفاده تفریحی از ماری جوانا در ایالات متحده محبوب تر می شود. کنسانتره ماری جوانا حاوی سطوح بسیار بالایی از THC در محدوده ۴۰ تا ۸۰ درصد است و ممکن است از نظر محتوای THC 4 برابر قوی تر از ماری جوانا باشد که ممکن است حدود ۲۰ درصد THC را اندازه گیری کند.

بوتان یک حلال معمولی است که برای تولید روغن هش بوتان (BHO) استفاده می شود که به عنبر، داب، شیشه، عسل، کره، خردکن یا موم نیز معروف است.

لینک مفید : پارادایم شیفت

استخراج خطرناک است زیرا از بوتان بسیار قابل اشتعال برای استخراج THC از مواد گیاهی ماری جوانا استفاده می کند. انفجار و سوختگی شدید رخ داده است.


مصرف حشیش چه اثراتی بر سلامتی دارد؟

اثرات کوتاه مدت استفاده از حشیش شامل مشکلات حافظه و یادگیری است. ادراک تحریف شده (مناظر، صداها، زمان، لمس)؛ مشکل در تفکر و حل مسئله؛ از دست دادن هماهنگی؛ و افزایش ضربان قلب، اضطراب و حملات پانیک. این اثرات ممکن است به دلیل غلظت بالای THC موجود در هش و سایر کنسانتره ها شدیدتر باشد.

THC موجود در ماری جوانا به شدت توسط بافت های چربی در اندام های مختلف جذب می شود. به طور کلی، ردپای THC را می توان با روش های استاندارد آزمایش ادرار چند روز پس از یک جلسه سیگار کشیدن تشخیص داد.

لینک مفید : کتاب تاریخ بی دروغ

در مصرف کنندگان شدید مزمن، گاهی اوقات می توان تا هفته ها پس از قطع مصرف ماری جوانا یا کنسانتره آن، ردپای آن را شناسایی کرد.

THC موجود در حشیش چندین برابر قوی تر از سطح THC موجود در ماری جوانا استاندارد است. سطح THC موجود در ماری جوانا در دو دهه گذشته به شدت افزایش یافته است.

بر اساس نمونه های آزمایش شده توسط DEA، درصد THC در ماری جوانا از تقریباً ۴ درصد در سال ۱۹۹۸ به بیش از ۱۵.۵ درصد در سال ۲۰۱۸ رسیده است.

لینک مفید : حل آبجکشن

اثرات طولانی مدت استفاده از حشیش یا کنسانتره ماری جوانا هنوز به طور کامل شناخته نشده است. اما، استفاده طولانی مدت از گیاه ماری جوانا مورد مطالعه قرار گرفته است.

اثرات روانی می تواند شامل پارانویا، اضطراب، حملات پانیک و توهم باشد. تغییرات در ضربان قلب و فشار خون ممکن است رخ دهد. افرادی که محصولات THC را استنشاق می کنند اغلب مشکلات تنفسی مشابه سیگاری ها دارند.

این افراد ممکن است سرفه و بلغم روزانه، علائم برونشیت مزمن و سرماخوردگی قفسه سینه مکرر داشته باشند. آنها مستعد عفونت های ریوی مانند ذات الریه هستند. دود ماری جوانا ممکن است حاوی برخی از همان مواد شیمیایی سرطان زا باشد که در دود سیگار (سموم و قطران) یافت می شود.

لینک مفید : کتاب ماهی سیاه کوچولو

ماری جوانا و THC بر حافظه، قضاوت و ادراک تأثیر می گذارد. مهارت های یادگیری و توجه در بین افرادی که به شدت از ماری جوانا استفاده می کنند دچار اختلال می شود. مطالعات نشان می دهد که مصرف ماری جوانا از سنین پایین می تواند بر رشد مغز و سطح IQ تأثیر بگذارد.


اثرات بر بارداری

هرگونه سوء مصرف دارو می تواند بر سلامت مادر در دوران بارداری تأثیر بگذارد.

برخی از مطالعات نشان داده اند که نوزادان متولد شده از مادرانی که در دوران بارداری از حشیش (THC) استفاده می کردند، کوچکتر از نوزادانی بودند که از مادرانی که از این ماده استفاده نمی کردند. به طور کلی، نوزادان کوچکتر احتمال بیشتری برای ابتلا به مشکلات سلامتی دارند.

یک مادر شیرده که از ماری جوانا استفاده می کند مقداری از THC را در شیر مادر به نوزاد منتقل می کند. تحقیقات نشان می دهد که مصرف حشیش توسط مادر در ماه اول شیردهی می تواند رشد حرکتی نوزاد را مختل کند.


پتانسیل اعتیاد آور

یک ماده مخدر در صورتی اعتیاد آور است که حتی در مواجهه با پیامدهای منفی بهداشتی و اجتماعی باعث میل، جستجو و مصرف اجباری و غیرقابل کنترل مواد مخدر شود.

در حالی که همه کسانی که از ماری جوانا یا حشیش (THC) استفاده می کنند معتاد نمی شوند، زمانی که مصرف کننده شروع به جست و جوی مواد مخدر و مصرف اجباری آن می کند، گفته می شود که آن فرد وابسته یا معتاد به مواد مخدر است.


برگرفته از : Hashish


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *