آدرس های خرید حضوری هپارین

از تزریق هپارین برای شستشو (پاکسازی) کاتتر داخل وریدی (IV) استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است خونریزی کشنده ایجاد شود. یک محصول جداگانه برای استفاده به عنوان شستشوی قفل کاتتر در دسترس است.

اگر خونریزی کنترل نشده یا کمبود شدید پلاکت در خون دارید، نباید از هپارین استفاده کنید. اگر تا به حال “ترومبوسیتوپنی ناشی از هپارین” یا پلاکت های پایین ناشی از هپارین یا پنتوسان پلی سولفات تشخیص داده شده است، از این دارو استفاده نکنید.

هپارین خطر خونریزی را افزایش می دهد که می تواند شدید یا تهدید کننده زندگی باشد. برای اندازه‌گیری زمان لخته شدن خون به آزمایش‌های مکرر نیاز دارید.

اگر خونریزی یا کبودی غیرمعمول، درد شدید معده یا کمر، خستگی غیرمعمول، خونریزی بینی، خون در ادرار یا مدفوع، سرفه خونی، یا هر خونریزی که متوقف نمی شود، با پزشک خود تماس بگیرید یا به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید.

  مشاور انگیزشی انلاین

هپارین می‌تواند باعث شود که در حین استفاده از آن و تا چند هفته پس از قطع، دوره‌های خونریزی داشته باشید.

برخی از داروها می توانند خطر خونریزی شما را در هنگام استفاده از هپارین افزایش دهند، مانند آسپرین یا سایر NSAID ها (داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی) از جمله ایبوپروفن (ادویل، موترین)، ناپروکسن (Aleve، Naprosyn، Naprelan، Treximet)، سلکوکسیب. سلبرکس)، دیکلوفناک (Arthrotec، Cambia، Cataflam، Voltaren، Flector Patch، Pennsaid، Solareze)، ایندومتاسین (Indocin)، ملوکسیکام (Mobic)، کتوپروفن (Orudis)، کتورولاک (Toradol)، مفنامیک اسید (Ponstel)، نابومتون (Relafen) پیروکسیکام (Feldene) و دیگران. به دکتر خودت در مورد داروهایی که مصرف می کنی بگو. این شامل داروهای تجویزی، بدون نسخه، ویتامین و محصولات گیاهی است. بدون اطلاع پزشک خود داروی جدیدی را شروع نکنید.

  آدرس های خرید حضوری دی سیکلومین

از تزریق هپارین برای شستشو (پاکسازی) کاتتر داخل فیناستراید وریدی (IV) استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است خونریزی کشنده ایجاد شود. یک محصول جداگانه برای استفاده به عنوان شستشوی قفل کاتتر در دسترس است.

قبل از مصرف این دارو
اگر به هپارین یا فرآورده های گوشت خوک حساسیت دارید یا اگر به موارد زیر حساسیت دارید، نباید از این دارو استفاده کنید:

سابقه هیدروکسی زین پلاکت پایین در خون شما ناشی از استفاده از هپارین یا پنتوسان پلی سولفات.

  افسردگی دوران بارداری چگونه است

کمبود شدید پلاکت در خون شما؛ یا

خونریزی کنترل نشده

اگر نتوانید آزمایشات معمول لخته شدن خون را آمپول پتیدین در فواصل زمانی مناسب در طول درمان دریافت کنید، ممکن است نتوانید از هپارین استفاده کنید.

برای اطمینان از اینکه هپارین برای شما بی خطر است، اگر تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید:

عفونت پوشش داخلی قلب (که آندوکاردیت باکتریایی نیز نامیده می شود)؛

فشار خون بالا شدید یا کنترل نشده؛

خونریزی یا اختلال لخته شدن خون؛

اختلال معده یا روده؛

بیماری کبد؛

اگر از رقیق کننده خون (وارفارین، کومادین، جانتوون) استفاده دیکلوفناک می کنید و آزمایشات روتین “INR” یا زمان پروترومبین را انجام می دهید. یا

  افسردگی بعد از طلاق دوران عقد

اگر دوره قاعدگی دارید

مشخص نیست که آیا هپارین به جنین آسیب می رساند یا خیر. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید. ممکن است لازم باشد از نوعی هپارین استفاده کنید که حاوی مواد نگهدارنده نباشد.

در حین استفاده از این دارو نباید شیر دهید.

چگونه باید از تزریق هپارین استفاده کنم؟

هپارین زیر پوست یا به صورت تزریق داخل ورید تزریق می شود. یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اولین دوز شما را می دهد و ممکن است نحوه استفاده صحیح از دارو را به تنهایی به شما آموزش دهد.

تمام دستورالعمل های اندانسترون روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد. دارو را دقیقا طبق دستور مصرف کنید.

  افسردگی و اضطراب مختلط

دستورالعمل های مصرف ارائه شده همراه با دارو را بخوانید و به دقت دنبال کنید. اگر همه دستورالعمل ها را متوجه نشدید، از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

تزریق را فقط زمانی آماده کنید که آماده انجام آن هستید. اگر دارو تغییر رنگ داده یا ذرات در آن وجود دارد، از آن استفاده نکنید. برای دریافت داروی جدید تئوفیلین جی با داروساز خود تماس بگیرید.هنگام دادن این دارو به کودک از سرنگ از پیش پر شده استفاده نکنید. سرنگ از پیش پر شده حاوی بیش از دوز هپارین کودک است.

  مشاوره انگیزشی کنکوری

هپارین خطر خونریزی را افزایش می دهد که می تواند شدید یا تهدید کننده زندگی باشد. برای اندازه‌گیری زمان لخته شدن خون به آزمایش‌های مکرر نیاز دارید. زمان انجام این آزمایش ها برای کمک به پزشک در تشخیص اینکه آیا ادامه استفاده از این دارو برای شما بی خطر است یا خیر بسیار مهم است.

اگر به جراحی، دندانپزشکی یا یک روش اندانسترون پزشکی نیاز دارید، از قبل به ارائه دهنده مراقبت بگویید که از هپارین استفاده می کنید.

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود.

فقط یکبار از سوزن و سرنگ استفاده کنید و سپس آنها را در ظرف ضد سوراخ “شارپس” قرار دهید. قوانین ایالتی یا محلی در مورد نحوه دور انداختن این ظرف را دنبال کنید. آن را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید.

  درمان افسردگی بعد از طلاق در مردان

ممکن است از هپارین تزریقی به رقیق کننده خون خوراکی (خوراکی) تغییر دهید. تا زمانی که پزشک به شما توصیه نکرده است، تزریق را متوقف نکنید. ممکن است لازم باشد از هر دو شکل تزریقی و خوراکی برای مدت کوتاهی استفاده ناپروکسن کنید.

اطلاعات دقیق دوز هپارین
اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
در صورت فراموشی یک نوبت با پزشک خود تماس بگیرید تا راهنمایی شود.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل کبودی آسان، خونریزی از بینی، خون در ادرار یا مدفوع، مدفوع سیاه یا قیری رنگ، یا هرگونه خونریزی که متوقف نشود.

  راههای مبارزه با افسردگی و استرس

هنگام استفاده از تزریق هپارین از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟
از اشتباهات دارویی فقط با استفاده از فرم و قدرت تجویز شده توسط پزشک خودداری کنید.

قبل از مصرف یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) از پزشک خود سوال کنید. استفاده از NSAID همراه با هپارین ممکن است باعث کبودی یا خونریزی شما شود.

عوارض جانبی تزریق هپارین

اگر علائم واکنش آلرژیک به هپارین را دارید: حالت تهوع، استفراغ، تعریق، کهیر، خارش، مشکل تنفسی، تورم صورت، لب‌ها، زبان یا گلو یا احساس غش کردن دارید، کمک فوری پزشکی بگیرید.

  افسردگی یک قطبی

هپارین ممکن فاموتیدین است باعث خونریزی راحت‌تر شما شود که می‌تواند شدید یا تهدید کننده زندگی باشد. همچنین ممکن است در داخل بدنتان خونریزی داشته باشید. در صورت داشتن موارد زیر به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید:

گرمی یا تغییر رنگ پوست؛

درد قفسه سینه، ضربان قلب نامنظم؛

تنگی نفس، سرگیجه، اضطراب، تعریق؛

هرگونه خونریزی یا کبودی غیرمعمول؛

درد یا تورم شدید در معده، کمر یا کشاله ران؛

پوست تیره یا آبی رنگ دست یا پا؛

حالت تهوع، استفراغ، از سیپروفلوکساسین دست دادن اشتها؛

خستگی غیر معمول؛

هر خونریزی که متوقف نمی شود. یا

خون دماغ، خون در ادرار یا مدفوع، مدفوع سیاه یا قیری، یا سرفه خونی یا استفراغی که شبیه تفاله قهوه است.

  افسردگی اختلال روانپزشکی

هپارین می‌تواند باعث شود که در حین استفاده از آن و تا چند هفته پس از قطع، دوره‌های خونریزی داشته باشید.

احتمال سلکوکسیب خونریزی در افراد مسن، به ویژه زنان بالای ۶۰ سال، بیشتر است

مصرف این دارو را متوقف کنید و در صورت داشتن موارد زیر فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

تغییرات پوستی در محل تزریق دارو؛

تب، لرز، آبریزش بینی یا آبریزش چشم؛

کبودی آسان، خونریزی غیر معمول، لکه های بنفش یا قرمز زیر نوروبیون پوست شما. یا

علائم لخته خون – بی حسی یا ضعف ناگهانی، مشکلات بینایی یا گفتار، تورم یا قرمزی در بازو یا پا

برگرفته از : Heparin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *