پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری هپارین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری هپارین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

هپارین یک ضد انعقاد (رقیق کننده خون) است که از تشکیل لخته خون جلوگیری می کند.

هپارین برای درمان و پیشگیری از لخته شدن خون ناشی از برخی شرایط پزشکی یا اقدامات پزشکی استفاده می شود. همچنین قبل از جراحی برای کاهش خطر لخته شدن خون استفاده می شود.

از تزریق هپارین برای شستشو (پاکسازی) کاتتر داخل وریدی (IV) استفاده نکنید. یک محصول جداگانه برای استفاده به عنوان شستشوی قفل کاتتر در دسترس است.

استفاده از نوع نامناسب هپارین برای شستشوی کاتتر می تواند منجر به خونریزی کشنده شود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری هپارین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری هپارین را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری هپارین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری هپارین


از تزریق هپارین برای شستشو (پاکسازی) کاتتر داخل وریدی (IV) استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است خونریزی کشنده ایجاد شود. یک محصول جداگانه برای استفاده به عنوان شستشوی قفل کاتتر در دسترس است.

اگر خونریزی کنترل نشده یا کمبود شدید پلاکت در خون دارید، نباید از هپارین استفاده کنید. اگر تا به حال “ترومبوسیتوپنی ناشی از هپارین” یا پلاکت های پایین ناشی از هپارین یا پنتوسان پلی سولفات تشخیص داده شده است، از این دارو استفاده نکنید.

هپارین خطر خونریزی را افزایش می دهد که می تواند شدید یا تهدید کننده زندگی باشد. برای اندازه‌گیری زمان لخته شدن خون به آزمایش‌های مکرر نیاز دارید.

اگر خونریزی یا کبودی غیرمعمول، درد شدید معده یا کمر، خستگی غیرمعمول، خونریزی بینی، خون در ادرار یا مدفوع، سرفه خونی، یا هر خونریزی که متوقف نمی شود، با پزشک خود تماس بگیرید یا به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید.

هپارین می‌تواند باعث شود که در حین استفاده از آن و تا چند هفته پس از قطع، دوره‌های خونریزی داشته باشید.

برخی از داروها می توانند خطر خونریزی شما را در هنگام استفاده از هپارین افزایش دهند، مانند آسپرین یا سایر NSAID ها (داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی) از جمله ایبوپروفن (ادویل، موترین)، ناپروکسن (Aleve، Naprosyn، Naprelan، Treximet)، سلکوکسیب. سلبرکس)، دیکلوفناک (Arthrotec، Cambia، Cataflam، Voltaren، Flector Patch، Pennsaid، Solareze)، ایندومتاسین (Indocin)، ملوکسیکام (Mobic)، کتوپروفن (Orudis)، کتورولاک (Toradol)، مفنامیک اسید (Ponstel)، نابومتون (Relafen) پیروکسیکام (Feldene) و دیگران. به دکتر خودت در مورد داروهایی که مصرف می کنی بگو. این شامل داروهای تجویزی، بدون نسخه، ویتامین و محصولات گیاهی است. بدون اطلاع پزشک خود داروی جدیدی را شروع نکنید.

از تزریق هپارین برای شستشو (پاکسازی) کاتتر داخل فیناستراید وریدی (IV) استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است خونریزی کشنده ایجاد شود. یک محصول جداگانه برای استفاده به عنوان شستشوی قفل کاتتر در دسترس است.

قبل از مصرف این دارو
اگر به هپارین یا فرآورده های گوشت خوک حساسیت دارید یا اگر به موارد زیر حساسیت دارید، نباید از این دارو استفاده کنید:

سابقه هیدروکسی زین پلاکت پایین در خون شما ناشی از استفاده از هپارین یا پنتوسان پلی سولفات.

کمبود شدید پلاکت در خون شما؛ یا

خونریزی کنترل نشده

اگر نتوانید آزمایشات معمول لخته شدن خون را آمپول پتیدین در فواصل زمانی مناسب در طول درمان دریافت کنید، ممکن است نتوانید از هپارین استفاده کنید.

برای اطمینان از اینکه هپارین برای شما بی خطر است، اگر تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید:

عفونت پوشش داخلی قلب (که آندوکاردیت باکتریایی نیز نامیده می شود)؛

فشار خون بالا شدید یا کنترل نشده؛

خونریزی یا اختلال لخته شدن خون؛

اختلال معده یا روده؛

بیماری کبد؛

اگر از رقیق کننده خون (وارفارین، کومادین، جانتوون) استفاده دیکلوفناک می کنید و آزمایشات روتین “INR” یا زمان پروترومبین را انجام می دهید. یا

اگر دوره قاعدگی دارید

مشخص نیست که آیا هپارین به جنین آسیب می رساند یا خیر. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید. ممکن است لازم باشد از نوعی هپارین استفاده کنید که حاوی مواد نگهدارنده نباشد.

در حین استفاده از این دارو نباید شیر دهید.

چگونه باید از تزریق هپارین استفاده کنم؟

هپارین زیر پوست یا به صورت تزریق داخل ورید تزریق می شود. یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اولین دوز شما را می دهد و ممکن است نحوه استفاده صحیح از دارو را به تنهایی به شما آموزش دهد.

تمام دستورالعمل های اندانسترون روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد. دارو را دقیقا طبق دستور مصرف کنید.

دستورالعمل های مصرف ارائه شده همراه با دارو را بخوانید و به دقت دنبال کنید. اگر همه دستورالعمل ها را متوجه نشدید، از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

تزریق را فقط زمانی آماده کنید که آماده انجام آن هستید. اگر دارو تغییر رنگ داده یا ذرات در آن وجود دارد، از آن استفاده نکنید. برای دریافت داروی جدید تئوفیلین جی با داروساز خود تماس بگیرید.هنگام دادن این دارو به کودک از سرنگ از پیش پر شده استفاده نکنید. سرنگ از پیش پر شده حاوی بیش از دوز هپارین کودک است.

هپارین خطر خونریزی را افزایش می دهد که می تواند شدید یا تهدید کننده زندگی باشد. برای اندازه‌گیری زمان لخته شدن خون به آزمایش‌های مکرر نیاز دارید. زمان انجام این آزمایش ها برای کمک به پزشک در تشخیص اینکه آیا ادامه استفاده از این دارو برای شما بی خطر است یا خیر بسیار مهم است.

اگر به جراحی، دندانپزشکی یا یک روش اندانسترون پزشکی نیاز دارید، از قبل به ارائه دهنده مراقبت بگویید که از هپارین استفاده می کنید.

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود.

فقط یکبار از سوزن و سرنگ استفاده کنید و سپس آنها را در ظرف ضد سوراخ “شارپس” قرار دهید. قوانین ایالتی یا محلی در مورد نحوه دور انداختن این ظرف را دنبال کنید. آن را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید.

ممکن است از هپارین تزریقی به رقیق کننده خون خوراکی (خوراکی) تغییر دهید. تا زمانی که پزشک به شما توصیه نکرده است، تزریق را متوقف نکنید. ممکن است لازم باشد از هر دو شکل تزریقی و خوراکی برای مدت کوتاهی استفاده ناپروکسن کنید.

اطلاعات دقیق دوز هپارین
اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
در صورت فراموشی یک نوبت با پزشک خود تماس بگیرید تا راهنمایی شود.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل کبودی آسان، خونریزی از بینی، خون در ادرار یا مدفوع، مدفوع سیاه یا قیری رنگ، یا هرگونه خونریزی که متوقف نشود.

هنگام استفاده از تزریق هپارین از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟
از اشتباهات دارویی فقط با استفاده از فرم و قدرت تجویز شده توسط پزشک خودداری کنید.

قبل از مصرف یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) از پزشک خود سوال کنید. استفاده از NSAID همراه با هپارین ممکن است باعث کبودی یا خونریزی شما شود.

عوارض جانبی تزریق هپارین

اگر علائم واکنش آلرژیک به هپارین را دارید: حالت تهوع، استفراغ، تعریق، کهیر، خارش، مشکل تنفسی، تورم صورت، لب‌ها، زبان یا گلو یا احساس غش کردن دارید، کمک فوری پزشکی بگیرید.

هپارین ممکن فاموتیدین است باعث خونریزی راحت‌تر شما شود که می‌تواند شدید یا تهدید کننده زندگی باشد. همچنین ممکن است در داخل بدنتان خونریزی داشته باشید. در صورت داشتن موارد زیر به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید:

گرمی یا تغییر رنگ پوست؛

درد قفسه سینه، ضربان قلب نامنظم؛

تنگی نفس، سرگیجه، اضطراب، تعریق؛

هرگونه خونریزی یا کبودی غیرمعمول؛

درد یا تورم شدید در معده، کمر یا کشاله ران؛

پوست تیره یا آبی رنگ دست یا پا؛

حالت تهوع، استفراغ، از سیپروفلوکساسین دست دادن اشتها؛

خستگی غیر معمول؛

هر خونریزی که متوقف نمی شود. یا

خون دماغ، خون در ادرار یا مدفوع، مدفوع سیاه یا قیری، یا سرفه خونی یا استفراغی که شبیه تفاله قهوه است.

هپارین می‌تواند باعث شود که در حین استفاده از آن و تا چند هفته پس از قطع، دوره‌های خونریزی داشته باشید.

احتمال سلکوکسیب خونریزی در افراد مسن، به ویژه زنان بالای ۶۰ سال، بیشتر است

مصرف این دارو را متوقف کنید و در صورت داشتن موارد زیر فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

تغییرات پوستی در محل تزریق دارو؛

تب، لرز، آبریزش بینی یا آبریزش چشم؛

کبودی آسان، خونریزی غیر معمول، لکه های بنفش یا قرمز زیر نوروبیون پوست شما. یا

علائم لخته خون – بی حسی یا ضعف ناگهانی، مشکلات بینایی یا گفتار، تورم یا قرمزی در بازو یا پا

برگرفته از : Heparin


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *