آدرس های خرید حضوری هیدروکسی زین

قرص هیدروکسی زین برای چیست ؟ به صورت کپسول، قرص، شربت و سوسپانسیون برای مصرف خوراکی عرضه می شود.

آشنایی بیشتر با قرص هیدروکسی زین

معمولاً سه یا چهار بار در روز مصرف می شود. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

هیدروکسی زین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید. سوسپانسیون را قبل از هر بار مصرف به خوبی تکان دهید تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود.

شربت هیدروکسی زین : کاربردهای دیگر این دارو : این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

  درمان افسردگی تنهایی

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف هیدروکسیزین، اگر به هیدروکسی زین، ستیریزین (Zyrtec)، لووستیریزین (Xyzal)، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در فرآورده های هیدروکسیزین حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید.

قرص هیدروکسی زین ۲۵ برای چیست ؟ از پزشک یا داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

لینک مفید : ترامادول

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. حتما به یکی از موارد زیر اشاره کنید: آنتی هیستامین ها. آزیترومایسین (Zithromax، ZMax)، داروهای ضد افسردگی خاص مانند سیتالوپرام (Celexa) و فلوکستین (Prozac، Sarafem، Selfemra). داروهای ضد اضطراب؛ داروهای خاص برای آریتمی مانند آمیودارون (کوردرون، نکسترون، پاسرون، )، پروکائین آمید، کینیدین (در Nuedexta) و سوتالول (Betapace، Sorine، Sotylize). باربیتورات ها؛ کلاریترومایسین (Biaxin، در Prevpac)؛ دروپریدول (ایناپسین)؛ اریترومایسین (Eryc، Ery-Tab، PCE، دیگران)؛ گاتی فلوکساسین; داروهای خاص برای بیماری های روانی مانند کلرپرومازین، کلوزاپین (کلوزاریل، فازاکلو ODT، ورساکلوز)، ایلوپریدون (فاناپت)، کوتیاپین (سروکل)، و زیپراسیدون (ژئودون). مپریدین (Demerol)؛ متادون (دولوفین، متادوز)؛ موکسی فلوکساسین (Avelox)؛ داروهای ضد درد؛ اندانسترون (Zofran، Zuplenz)؛ پنتامیدین (Nebupent، Pentam)؛ و داروهای تشنج، آرام بخش، قرص های خواب آور و آرام بخش. پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

  مبارزه با افسردگی و خودکشی

شربت هیدروکسی زین برای کودکان : اگر فاصله QT طولانی مدت دارید (یک مشکل قلبی نادر که ممکن است باعث ضربان قلب نامنظم، غش یا مرگ ناگهانی شود) یا اگر قصد بارداری دارید یا باردار هستید، به پزشک خود اطلاع دهید. احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که هیدروکسی زین مصرف نکنید.

  افسردگی بارداری ناخواسته

لینک مفید : دکسترومتورفان

اگر کسی در خانواده شما فاصله QT طولانی مدت داشته یا داشته است یا اگر ضربان قلب آهسته یا نامنظم، سطح پایین پتاسیم یا منیزیم خون، نارسایی قلبی، حمله قلبی یا بیماری قلبی دارید یا داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

شربت هیدروکسی زین برای سرماخوردگی : در صورت شیردهی به پزشک خود اطلاع دهید. در حین مصرف هیدروکسیزین از شیردهی خودداری کنید. اگر ۶۵ سال یا بیشتر دارید، در مورد خطرات و مزایای مصرف هیدروکسی زین با پزشک خود صحبت کنید. افراد مسن معمولا نباید هیدروکسی زین مصرف کنند زیرا به اندازه سایر داروهایی که می توان برای درمان همان بیماری استفاده کرد، ایمن نیست.

  غلبه بر افسردگی زمستانی

باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

لینک مفید : ماری جوانا

از پزشک خود در مورد استفاده ایمن از الکل در حین مصرف این دارو سوال کنید. الکل می تواند عوارض جانبی هیدروکسی زین را بدتر کند.

  کاشت مو

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.


اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

اگر پزشک به شما گفته است که به طور منظم هیدروکسی زین مصرف کنید، به محض یادآوری دوز فراموش شده را مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  افسردگی و طلاق

هیدروکسی زین چه عوارض جانبی دارد؟

هیدروکسی زین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • دهان خشک
 • یبوست (به ویژه در افراد مسن)
 • گیجی (به ویژه در افراد مسن)
 • سرگیجه
 • سردرد
 • برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:
 • لرزش یا حرکات ناخواسته تکان دادن
 • تشنج

قرص هیدروکسی زین ۱۰ برای چیست : اگر هر یک از علائم زیر را از یک بیماری جدی پوستی تجربه کردید. مصرف هیدروکسی زین را متوقف کنید و فورا با پزشک خود تماس بگیرید:

 • راش
 • زخم های چرکی، تاول مانند (ضایعات)، نواحی تورم و قرمزی روی پوست و تب
  اختلال خلقی افسردگی شدید

هیدروکسی زین ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.


در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و دور از نور، گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

  با 10 میلیارد چه ماشینی بخرم

لینک مفید : متوکاربامول

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است.

جایگزین قرص هیدروکسی زین : با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفع ایمن داروها FDA مراجعه کنید.

  من افسردگی شدید دارم

مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند. برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

لینک مفید : لورازپام

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • آرام بخش
 • سرگیجه
 • تشنج
 • حالت تهوع
 • استفراغ
  من افسردگی شدید دارم

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

تمام قرار ملاقات ها را با دکتر خود حفظ کنید.

نگذارید دیگری داروهای شما را مصرف کند. هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

هیدروکسی زین : برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی را داشته باشید.

لینک مفید : کلیدینیوم سی

هر بار که به پزشک مراجعه می‌کنید یا در بیمارستان بستری می‌شوید، باید این فهرست را همراه داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید.


برگرفته از : Hydroxyzine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *