آدرس های خرید حضوری ایمی پرامین

تعداد کمی از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان جوان (تا ۲۴ سال) که در طول مطالعات بالینی داروهای ضد افسردگی (“افزایش دهنده های خلق و خو”) مانند ایمی پرامین مصرف کردند، دچار خودکشی شدند (به فکر آسیب رساندن یا کشتن خود یا برنامه ریزی یا تلاش برای انجام این کار). ).

کودکان، نوجوانان و بزرگسالان جوانی که برای درمان افسردگی یا سایر بیماری‌های روانی از داروهای ضد افسردگی استفاده می‌کنند، نسبت به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان جوانی که برای درمان این بیماری‌ها از داروهای ضدافسردگی استفاده نمی‌کنند، احتمال بیشتری برای خودکشی دارند.

باید بدانید که با مصرف ایمی پرامین یا سایر داروهای ضدافسردگی، حتی اگر بزرگسالی بالای ۲۴ سال هستید، سلامت روان شما ممکن است به شکل غیرمنتظره ای تغییر کند.

ایمی پرامین ۱۰ برای چیست ؟ شما ممکن است دچار خودکشی شوید، به خصوص در ابتدای درمان و هر زمانی که دوز شما افزایش یا کاهش یابد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، شما، خانواده یا مراقبتان باید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید: افسردگی جدید یا بدتر شد.

لینک مفید : کتاب خنکای صبحدم

فکر کردن به آسیب رساندن یا کشتن خود، یا برنامه ریزی یا تلاش برای انجام آن؛ نگرانی شدید؛ تحریک؛ موارد وحشت زدگی؛ مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب؛ رفتار خشونت آمیز؛ تحریک پذیری؛ بدون فکر کردن؛ بی قراری شدید؛ و هیجان غیرعادی دیوانه کننده. مطمئن شوید که خانواده یا مراقب شما می‌دانند که کدام علائم ممکن است جدی باشد، بنابراین اگر شما قادر به درمان خود نیستید، می‌توانند با پزشک تماس بگیرند.

  افسردگی پس از ازدواج

ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شما می‌خواهد در حین مصرف ایمی پرامین، به خصوص در ابتدای درمان، اغلب شما را ببیند. حتماً تمام قرارهای ملاقات مطب را با پزشک خود نگه دارید.

نظرات درباره قرص ایمی پرامین : مهم نیست سن شما، قبل از مصرف یک داروی ضد افسردگی، شما، والدین یا مراقبتان باید با پزشک خود در مورد خطرات و مزایای درمان بیماری خود با داروهای ضد افسردگی یا سایر درمان ها صحبت کنید.

لینک مفید : امی تریپتیلین

همچنین باید در مورد خطرات و مزایای عدم درمان بیماری خود صحبت کنید. باید بدانید که داشتن افسردگی یا یک بیماری روانی دیگر خطر خودکشی را به شدت افزایش می دهد.

اگر شما یا هرکسی در خانواده‌تان اختلال دوقطبی (خلقی که از افسرده به هیجان‌انگیز غیرعادی تغییر می‌کند) یا شیدایی (خلق دیوانه‌وار، هیجان‌زده غیرطبیعی) داشته باشد یا به خودکشی فکر کرده یا اقدام به خودکشی کرده باشد، این خطر بیشتر است.

  افسردگی بارداری ناخواسته

ایمی پرامین و تپش قلب : در مورد وضعیت، علائم و سابقه پزشکی شخصی و خانوادگی خود با پزشک خود صحبت کنید. شما و پزشکتان تصمیم خواهید گرفت که چه نوع درمانی برای شما مناسب است.


آشنایی بیشتر با قرص ایمی پرامین

قرص و کپسول ایمی پرامین برای درمان افسردگی استفاده می شود. قرص ایمی پرامین نیز برای جلوگیری از شب ادراری در کودکان استفاده می شود.

لینک مفید : کلیدینیوم سی

ایمی پرامین در دسته ای از داروها به نام ضد افسردگی های سه حلقه ای قرار دارد. افسردگی را با افزایش مقادیر خاصی از مواد طبیعی در مغز که برای حفظ تعادل روانی مورد نیاز است درمان می کند. اطلاعات کافی برای توضیح اینکه چگونه ایمی پرامین از شب ادراری جلوگیری می کند وجود ندارد.

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

ایمی پرامین به صورت قرص و کپسول برای مصرف خوراکی عرضه می شود. هنگامی که از قرص یا کپسول ایمی پرامین برای درمان افسردگی استفاده می شود، معمولاً یک یا چند بار در روز مصرف می شود و ممکن است با یا بدون غذا مصرف شود.

زمانی که از قرص ایمی پرامین برای جلوگیری از شب ادراری در کودکان استفاده می شود، معمولاً یک ساعت قبل از خواب مصرف می شود. کودکانی که در اوایل شب رختخواب را خیس می کنند ممکن است یک نوبت در اواسط بعد از ظهر و یک دوز دیگر در هنگام خواب تجویز کنند.

  درمان افسردگی در مردان میانسال

لینک مفید : پروپوفول

سعی کنید ایمی پرامین را تقریباً در زمان(های) یکسانی هر روز مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. ایمی پرامین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

ممکن است پزشک شما را با دوز پایین ایمی پرامین شروع کند و به تدریج دوز شما را افزایش دهد.

قرص ایمی پرامین ۱۰ : ممکن است ۱ تا ۳ هفته یا بیشتر طول بکشد تا شما فواید کامل ایمی پرامین را احساس کنید. حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف ایمی پرامین ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک، مصرف ایمی پرامین را قطع نکنید. پزشک احتمالاً می خواهد دوز شما را به تدریج کاهش دهد.

کاربردهای دیگر این دارو

ایمی پرامین همچنین گاهی اوقات برای درمان اختلالات خوردن و اختلالات هراس استفاده می شود. در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود با پزشک خود صحبت کنید.

  رابطه افسردگی و لاغری

لینک مفید : کلونازپام

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف ایمی پرامین، اگر به ایمی پرامین، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در قرص یا کپسول ایمی پرامین حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از پزشک یا داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

لینک مفید : آلپرازولام

اگر از یک مهارکننده مونوآمین اکسیداز (MAO) مانند ایزوکاربوکسازید (مارپلان)، لینزولید (زیووکس)، متیلن بلو، فنلزین (ناردیل)، سلژیلین (الدپریل، امسام، زلاپار) و ترانیل سیپرومین (پارنات) استفاده می‌کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر در ۱۴ روز گذشته مصرف یک مهارکننده MAO را متوقف کرده اید. احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که ایمی پرامین مصرف نکنید. اگر مصرف ایمی پرامین را متوقف کردید، باید حداقل ۱۴ روز قبل از شروع مصرف مهارکننده MAO صبر کنید.

ایمی پرامین برای معده : به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی را مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

  افسردگی چیست و راه درمان

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). آنتی هیستامین ها؛ سایمتیدین (تاگامت)؛ فلکائینید (Tambocor)؛ لوودوپا (Sinemet، Larodopa)؛ لیتیوم (Eskalith، Lithobid)؛ دارو برای فشار خون بالا، بیماری روانی، حالت تهوع، تشنج، بیماری پارکینسون، آسم، سرماخوردگی یا آلرژی؛ متیل فنیدات (ریتالین)؛ شل کننده های عضلانی؛ پروپافنون (ریتمول)؛ کینیدین؛ آرام بخش ها؛ مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) مانند سیتالوپرام (Celexa)، اسیتالوپرام (Lexapro)، فلوکستین (Prozac، Sarafem)، فلووکسامین (Luvox)، پاروکستین (Paxil) و سرترالین (Zoloft).

قرص های خواب آور؛ داروهای تیروئید؛ و آرام بخش ها پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد. اگر در ۵ هفته گذشته فلوکستین مصرف کرده اید، پزشک ممکن است به شما بگوید که ایمی پرامین مصرف نکنید.

لینک مفید : قرص متادون

اگر اخیراً دچار حمله قلبی شده اید به پزشک خود اطلاع دهید. ممکن است پزشک به شما بگوید که ایمی پرامین مصرف نکنید.

اگر تحت درمان با الکتروشوک درمانی (روشی که در آن شوک های الکتریکی کوچک به مغز برای درمان برخی بیماری های روانی وارد می شود)، و اگر بزرگی پروستات (غده تولید مثل مردانه) دارید یا تا به حال داشته اید، مشکل در ادرار کردن دارید، به پزشک خود اطلاع دهید. تشنج، غده تیروئید پرکار، یا بیماری کبد، کلیوی یا قلبی.

  با 10 میلیارد چه کاری راه بندازم

سرترالین یا ایمی پرامین : اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر با مصرف ایمی پرامین باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

لینک مفید : مجیک قارچ

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که ایمی پرامین مصرف می کنید.

باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

لینک مفید : میدازولام

به یاد داشته باشید که الکل می تواند به خواب آلودگی ناشی از این دارو بیافزاید. اگر از محصولات تنباکو استفاده می کنید به پزشک خود اطلاع دهید. کشیدن سیگار ممکن است اثربخشی این دارو را کاهش دهد.

ایمی پرامین ۲۵ برای چیست ؟ برای جلوگیری از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید و استفاده از لباس های محافظ، عینک آفتابی و ضد آفتاب برنامه ریزی کنید. ایمی پرامین ممکن است پوست شما را به نور خورشید حساس کند.

  راههای مقابله با افسردگی شدید

اگر ۶۵ سال یا بیشتر دارید، در مورد خطرات و مزایای مصرف ایمی پرامین با پزشک خود صحبت کنید. افراد مسن معمولا نباید ایمی پرامین مصرف کنند زیرا به اندازه سایر داروهایی که می توان برای درمان همان بیماری استفاده کرد، ایمن و موثر نیست.

باید بدانید که ایمی پرامین ممکن است باعث گلوکوم با زاویه بسته شود (شرایطی که در آن مایع به طور ناگهانی مسدود می شود و نمی تواند از چشم خارج شود و باعث افزایش سریع و شدید فشار چشم می شود که ممکن است منجر به از دست دادن بینایی شود). قبل از شروع مصرف این دارو با پزشک خود در مورد معاینه چشم صحبت کنید.

لینک مفید : امی تریپتیلین

اگر حالت تهوع، چشم درد، تغییرات در بینایی مانند دیدن حلقه های رنگی در اطراف چراغ ها و تورم یا قرمزی در داخل یا اطراف چشم دارید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

  اختلال افسردگی مداوم افسرده خویی

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

ایمی پرامین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • حالت تهوع
 • خواب آلودگی
 • ضعف یا خستگی
 • هیجان یا اضطراب
 • کابوس ها
 • دهان خشک
 • پوست نسبت به نور خورشید حساس تر از حد معمول است
 • تغییر در اشتها یا وزن
 • یبوست
 • مشکل در ادرار کردن
 • تکرر ادرار
 • تغییرات در میل جنسی یا توانایی
 • تعرق مفرط

ایمی پرامین : برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا علائم ذکر شده در بخش هشدارهای مهم یا اقدامات احتیاطی ویژه را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا درمان فوری پزشکی دریافت کنید:

 • اسپاسم عضلات فک، گردن و پشت
 • گفتار کند یا دشوار
 • حرکت کردن
 • لرزش غیرقابل کنترل بخشی از بدن
 • تب، گلودرد، یا سایر علائم عفونت
 • مشکل در تنفس یا بلع
 • بثورات شدید
 • زرد شدن پوست یا چشم
 • ضربان قلب نامنظم
  آدرس های خرید حضوری وارفارین

ایمی پرامین ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. اگر در حین مصرف این دارو مشکل غیرعادی داشتید به پزشک خود اطلاع دهید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

خرید ایمی پرامین : مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

لینک مفید : قرص اکستازی

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

  با 2 میلیارد چه کنم

قیمت ایمی پرامین : درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید.

لینک مفید : کلونازپام

اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفع ایمن داروها FDA مراجعه کنید.

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

تمام قرار ملاقات ها را با دکتر خود حفظ کنید.

نگذارید دیگری داروهای شما را مصرف کند. هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

خرید ایمی پرامین : برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی را داشته باشید.

لینک مفید : متادون

هر بار که به پزشک مراجعه می‌کنید یا در بیمارستان بستری می‌شوید، باید این فهرست را همراه داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید.


برگرفته از : Imipramine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *