آدرس های خرید حضوری قرص کلونازپام

کلونازپام می تواند تنفس شما را کند یا متوقف کند، به خصوص اگر اخیراً از یک داروی مخدر، الکل یا سایر داروهایی استفاده کرده باشید که می تواند تنفس شما را کند کند.

سوء استفاده از کلونازپام می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود. دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. هرگز کلونازپام را با شخص دیگری به اشتراک نگذارید. فروش یا واگذاری این دارو خلاف قانون است.

  علائم افسردگی دوران یائسگی

برخی افراد در حین مصرف کلونازپام به خودکشی فکر می کنند. اگر تغییرات ناگهانی در خلق و خو یا رفتار یا افکار خودکشی دارید، فوراً به پزشک خود اطلاع دهید.

لینک مفید : آلپرازولام

اگر مصرف کلونازپام را متوقف کردید و علائمی مانند: حرکات غیرعادی ماهیچه‌ها، فعال یا پرحرف‌تر بودن، تغییرات ناگهانی و شدید در خلق و خو یا رفتار، گیجی، توهم، تشنج یا افکار خودکشی دارید، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

مصرف کلونازپام را بدون مشورت با پزشک خود قطع نکنید. در صورت قطع ناگهانی مصرف دارو پس از مصرف طولانی مدت، ممکن است علائم ترک تهدید کننده زندگی داشته باشید. برخی از علائم ترک ممکن است تا ۱۲ ماه یا بیشتر طول بکشد.

  با 1 میلیارد چه ماشینی بخرم

قبل از مصرف این دارو

در صورت حساسیت به کلونازپام یا موارد زیر نباید کلونازپام مصرف کنید:

  • گلوکوم با زاویه باریک؛
  • بیماری شدید کبد؛ یا
  • سابقه واکنش آلرژیک به هر بنزودیازپین (از جمله آلپرازولام، دیازپام، لورازپام، والیوم، زاناکس، ورسد و غیره).

برای اطمینان از بی خطر بودن این دارو برای شما، اگر تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید:

  • بیماری کلیه یا کبد؛
  • مشکلات تنفسی؛
  • افسردگی، مشکلات خلقی، یا افکار یا رفتار خودکشی؛ یا
  • پورفیری (اختلال آنزیمی ژنتیکی که باعث ایجاد علائمی روی پوست یا سیستم عصبی می شود).
  ایا افسردگی ارثی درمان میشود

برخی افراد در حین مصرف کلونازپام به خودکشی فکر می کنند. نسبت به تغییرات خلق و خو یا علائم خود هوشیار باشید. خانواده یا مراقبان شما نیز باید مراقب تغییرات ناگهانی در رفتار شما باشند.

لینک مفید : متادون

اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در دوران بارداری از کلونازپام استفاده می کنید، ممکن است کودک شما با علائم ترک تهدید کننده زندگی به دنیا بیاید و ممکن است برای چند هفته به درمان پزشکی نیاز داشته باشد.

  آدرس های خرید حضوری اس امپرازول

داروهای تشنج را در دوران بارداری بدون نظر پزشک خود شروع یا قطع نکنید. کلونازپام ممکن است به جنین آسیب برساند، اما تشنج در دوران بارداری می تواند به مادر و جنین آسیب برساند.

لینک مفید : ویاگرا

پیشگیری از تشنج ممکن است بر این خطرات غلبه کند. اگر باردار شدید فورا به پزشک خود اطلاع دهید.

  افسردگی زمان پریودی

از پزشک بپرسید که آیا شیردهی در حین استفاده از این دارو بی خطر است یا خیر.

این دارو را بدون توصیه پزشکی به کودک ندهید. کلونازپام برای درمان اختلال هراس در افراد کمتر از ۱۸ سال تایید نشده است.


چگونه کلونازپام مصرف کنم؟

کلونازپام را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارویی را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد.

  افسردگی زن باردار

لینک مفید : کتاب رمان بیچارگان

هرگز از این دارو در مقادیر بیشتر یا بیشتر از مقدار تجویز شده استفاده نکنید. اگر احساس می‌کنید میل شدید به استفاده بیشتر از این دارو دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

هرگز این دارو را با شخص دیگری، به ویژه فردی که سابقه سوء مصرف مواد مخدر یا اعتیاد دارد، به اشتراک نگذارید. سوء استفاده می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود.

  افسردگی زایمان در مردان

لینک مفید : دیازپام

دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. فروش یا واگذاری این دارو خلاف قانون است.

دستورالعمل های استفاده ارائه شده همراه با دارو را بخوانید و به دقت دنبال کنید. اگر این دستورالعمل ها را نمی فهمید از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

  خرید خودرو با 4 میلیارد

به آزمایشات پزشکی مکرر نیاز خواهید داشت.

لینک مفید : حشیش

مصرف کلونازپام را به طور ناگهانی قطع نکنید، حتی اگر احساس خوبی دارید. توقف ناگهانی ممکن است باعث افزایش تشنج یا علائم ناخوشایند ترک شود. دستورالعمل های پزشک خود را در مورد کاهش دوز خود دنبال کنید.

قرص معمولی را به طور کامل با یک لیوان پر آب ببلعید.

دوز کلونازپام بر اساس وزن در کودکان است. در صورت افزایش یا کاهش وزن، میزان دوز مورد نیاز کودک شما ممکن است تغییر کند.

  علت افسردگی در دوران پریودی

یک قرص متلاشی کننده خوراکی را فقط زمانی از بسته بندی خارج کنید که آماده مصرف دارو هستید. قرص را در دهان خود قرار دهید و بدون جویدن اجازه دهید تا حل شود. با حل شدن قرص، چندین بار قورت دهید.

پزشک شما باید پیشرفت شما را به طور منظم بررسی کند.

اگر به نظر می رسد که این دارو در درمان تشنج یا حملات پانیک شما نیز از کار افتاده است، با پزشک خود تماس بگیرید.

  با 1 میلیارد چه ماشینی بخرم

تشنج اغلب با ترکیبی از داروها درمان می شود. از تمام داروها طبق دستور پزشک استفاده کنید. راهنمای دارو یا دستورالعمل های بیمار ارائه شده با هر دارو را بخوانید. بدون نظر پزشک دوز یا برنامه دارویی خود را تغییر ندهید.

در دمای اتاق به دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود. داروی خود را پیگیری کنید اگر کسی آن را به طور نادرست یا بدون نسخه استفاده می کند، باید آگاه باشید.

و . . .


برگرفته از : Clonazepam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *