پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری لوتیراستام

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری لوتیراستام | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

لوتیراستام دارویی است که برای درمان صرع استفاده می شود.

تشنج انفجاری از فعالیت الکتریکی در مغز است که به طور موقت بر نحوه عملکرد آن تأثیر می گذارد. لوتیراستام این سیگنال های الکتریکی را برای توقف تشنج کاهش می دهد.

لوتیراستام با نسخه در دسترس است. به صورت قرص، مایع و گرانول عرضه می شود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری لوتیراستام را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری لوتیراستام را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری لوتیراستام | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری لوتیراستام


لوتیراستام به تنهایی و همراه با سایر داروها برای کنترل تشنج های با شروع جزئی (تشنج هایی که فقط یک قسمت از مغز را درگیر سیپروفلوکساسین می کند) در بزرگسالان، کودکان و نوزادان یک ماهه یا بزرگتر استفاده می شود.

لوتیراستام همچنین در ترکیب با سایر داروها برای درمان تشنج در بزرگسالان و کودکان ۱۲ ساله یا بزرگتر مبتلا به صرع میوکلونیک نوجوانان استفاده می شود.

لوتیراستام همچنین در ترکیب با سایر داروها برای درمان تشنج‌های تونیک-کلونیک ژنرالیزه اولیه (که قبلاً به عنوان تشنج گراندمال شناخته می‌شد، تشنجی که کل بدن را درگیر می‌کرد) در بزرگسالان و کودکان ۶ سال یا بالاتر مبتلا به صرع استفاده می‌شود.

لوتیراستام در دسته ای از داروها به نام ضد تشنج قرار دارد. با کاهش هیجان غیر طبیعی در مغز عمل می کند.

لوتیراستام چگونه باید استفاده شود؟

به عنوان یک محلول (مایع)، یک قرص با رهش فوری، یک قرص طولانی رهش (طولانی اثر) و به عنوان یک قرص برای تعلیق (قرصی برای مصرف با مایع) برای مصرف خوراکی عرضه می شود. محلول، قرص فوری رهش و قرص سوسپانسیون معمولاً دو بار در روز، یک بار صبح و یک بار شب، با یا بدون غذا مصرف می شود. قرص های طولانی رهش معمولاً یک بار در روز با یا بدون غذا مصرف می شوند.

مفنامیک اسید سعی کنید لوتیراستام را تقریباً در همان زمان (ها) هر روز مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لوتیراستام را دقیقاً طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

قرص های لوتیراستام با رهش فوری و طولانی مدت را به طور کامل ببلعید. آنها را شکافته، نجوید یا خرد نکنید. کل قرص لوتیراستام را طبق دستورالعمل برای تعلیق پروژسترون مصرف کنید. آنها را شکافته، نجوید یا خرد نکنید.

برای مصرف قرص(های) لوتیراستام به صورت سوسپانسیون، از دست های خشک برای جدا کردن فویل از بسته بندی تاول استفاده کنید. سعی نکنید قرص ها را از داخل فویل فشار دهید.

فوراً تعداد قرص (هایی) را که پزشک به شما گفته است را خارج کنید و قرص را با جرعه ای مایع روی زبان خود قرار دهید. هنگامی که قرص به طور کامل گاباپنتین روی زبان شما حل شد، مخلوط را قورت دهید. قرص(ها) ممکن است حدود ۱۰ ثانیه طول بکشد تا حل شود.

همچنین می توانید قرص لوتیراستام را با حل کردن آنها در مایع به صورت سوسپانسیون مصرف کنید. تعداد قرص(هایی) که پزشک به شما گفته است را در یک فنجان قرار دهید و مقدار کمی مایع به آن اضافه کنید (حدود ۱ قاشق بوپرنورفین غذاخوری [۱۵ میلی لیتر] یا به اندازه ای که دارو را در یک فنجان بپوشاند). فنجان را به آرامی بچرخانید.

پس از حل شدن قرص(های) سوسپانسیون، مخلوط را بلافاصله بنوشید. اگر دارویی در فنجان باقی ماند، مقداری مایع دیگر اضافه کنید و فنجان را به آرامی بچرخانید. بلافاصله آب مخلوط را بنوشید تا مطمئن شوید که تمام دارو را می بلعید.

اگر از محلول خوراکی لوتیراستام استفاده می کنید، از قاشق خانگی برای اندازه گیری دوز خود استفاده نکنید. ممکن است مقدار مناسبی از دارو را دریافت نکنید. دوکسپین از پزشک یا داروساز خود بخواهید که قطره چکان، قاشق، فنجان یا سرنگ دارو را توصیه کند و نحوه استفاده از آن را برای اندازه گیری دارو به شما نشان دهد.

ممکن است پزشک شما را با دوز کم لوتیراستام شروع کند و به تدریج دوز شما را افزایش دهد، نه بیشتر از یک بار در هر ۲ هفته.

لوتیراستام صرع را کنترل می کند اما آن را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف لوتیراستام ادامه دهید.

مصرف لوتیراستام را بدون مشورت با پزشک خود قطع نکنید، حتی اگر عوارض جانبی مانند تغییرات غیرعادی در رفتار یا خلق و خوی خود را تجربه کنید. پردنیزولون اگر به طور ناگهانی مصرف لوتیراستام را متوقف کنید، ممکن است تشنج شما بدتر شود. پزشک احتمالاً دوز شما را به تدریج کاهش خواهد داد.

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را برای لوتیراستام باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف لوتیراستام، اگر به لوتیراستام، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد تشکیل دهنده محصولات لوتیراستام حساسیت دارید، به پزشک سیپروفلوکساسین و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود بپرسید یا راهنمای دارو را برای لیستی از مواد تشکیل دهنده بررسی کنید.

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی را مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض اگزازپام جانبی تحت نظر داشته باشد.
اگر بیماری کلیوی، افسردگی، مشکلات خلقی، یا افکار یا رفتار خودکشی دارید یا تا به حال داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف لوتیراستام باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

باید بدانید که لوتیراستام ممکن است باعث سرگیجه یا خواب آلودگی شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی تریمیپرامین نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

شما باید بدانید که سلامت روان شما ممکن است به طرق غیرمنتظره ای تغییر کند و ممکن است در زمانی که لوتیراستام را برای درمان صرع، بیماری روانی یا سایر شرایط مصرف می کنید، دچار خودکشی شوید (به فکر آسیب رساندن یا کشتن خود یا برنامه ریزی یا تلاش برای انجام این کار). تعداد کمی از بزرگسالان و کودکان ۵ سال و بالاتر (حدود ۱ نفر از هر ۵۰۰ نفر) که داروهای ضد تشنج مانند لوتیراستام را برای درمان شرایط مختلف در طول مطالعات بالینی مصرف می کردند.

در طول درمان خودکشی کردند. برخی از این افراد یک هفته پس از شروع مصرف دارو، افکار و رفتارهای خودکشی داشتند. این خطر وجود دارد که در صورت مصرف مورفین داروهای ضد تشنج مانند لوتیراستام، تغییراتی در سلامت روان خود تجربه کنید، اما در صورت عدم درمان، ممکن است این خطر نیز وجود داشته باشد که در سلامت روان خود تغییراتی را تجربه کنید.

شما و پزشکتان تصمیم خواهید گرفت که آیا خطرات مصرف داروهای ضد تشنج بیشتر از خطرات عدم مصرف دارو است یا خیر. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، شما، خانواده یا مراقبتان باید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید: حملات پانیک.

بی قراری یا بی قراری؛ عصبی بودن، تحریک پذیری جدید یا بدتر شدن، اضطراب یا افسردگی؛ عمل بر روی انگیزه های خطرناک؛ مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب؛ رفتار پرخاشگرانه، عصبانی یا خشن؛ شیدایی (خلق دیوانه و غیرعادی هیجان زده)؛ صحبت کردن یا فکر کردن به اینکه بخواهید به خودتان آسیب بزنید یا به زندگی خود پایان پردنیزولون دهید.

کناره گیری از دوستان و خانواده؛ اشتغال به مرگ و مردن؛ بخشش دارایی های گرانبها؛ یا هر تغییر غیرعادی دیگری در رفتار یا خلق و خو. مطمئن شوید که خانواده یا مراقب شما می‌دانند که کدام علائم ممکن است جدی باشد، بنابراین اگر شما قادر به درمان خود نیستید، می‌توانند با پزشک تماس بگیرند.
چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

اگر فقط چند ساعت از زمان برنامه ریزی شده برای مصرف می گذرد، به محض یادآوری، دوز فراموش شده را مصرف هیوسین کنید.

با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ – این دارو چه عوارض جانبی دارد؟
لوتیراستام ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. تری هگزیفنیدیل اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:
ضعف
راه رفتن ناپایدار
سرگیجه
گیجی
تحریک پذیری
پرخاشگری
سردرد
از دست دادن اشتها
استفراغ
اسهال
یبوست
خواب آلودگی بیش از حد
درد مفاصل
گردن درد
دوبینی
گرفتگی بینی

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا موارد ذکر شده در بخش اقدامات احتیاطی خاص را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

تشنج هایی که بدتر یا متفاوت از تشنج هایی هستند که قبلا داشته اید

تب، گلودرد، یا سایر علائم عفونت
کهیر
تاول روی پوست
کندوها
خارش
تورم صورت، گلو، زبان، لب ها. و چشم ها
مشکل در بلع یا تنفس
از دست دادن تعادل یا هماهنگی
لوتیراستام ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و دور از نور، گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

هنگامی که درمان با لوتیراستام را شروع می کنید و هر بار که نسخه خود را دوباره پر می کنید، پزشک یا داروساز شما برگه اطلاعات بیمار سازنده (راهنمای دارویی) را به شما می دهد. دیکلوفناک اطلاعات را به دقت بخوانید و اگر سوالی دارید از پزشک یا داروساز خود بپرسید. همچنین می توانید از وب سایت سازمان غذا و دارو یا وب سایت سازنده برای دریافت راهنمای دارو دیدن کنید.

برگرفته از : Levetiracetam


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *