آدرس های خرید حضوری لوزارتان

فشار خون بالا یک بیماری شایع است و در صورت عدم درمان می تواند باعث آسیب به مغز، قلب، رگ های خونی، کلیه ها و سایر قسمت های بدن شود.

آسیب به این اندام ها ممکن است باعث بیماری قلبی، حمله قلبی، نارسایی قلبی، سکته مغزی، نارسایی کلیه، از دست دادن بینایی و سایر مشکلات شود. علاوه دوکسپین بر مصرف دارو، ایجاد تغییر در شیوه زندگی به کنترل فشار خون نیز کمک می کند.

این تغییرات شامل رژیم غذایی کم چرب و نمک، حفظ وزن مناسب، ورزش حداقل ۳۰ دقیقه در اکثر روزها، سیگار نکشیدن و مصرف متعادل الکل است.

لوزارتان چگونه باید استفاده شود؟

لوزارتان به صورت قرص خوراکی می آید. معمولا یک یا دو بار در روز با غذا یا بدون غذا مصرف می شود. برای کمک به یادآوری مصرف لوزارتان، آن را هر روز تقریباً در زمان(های) یکسانی مصرف کنید.

  علت افسردگی زنان بعد از زایمان

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. لوزارتان را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

احتمالاً پزشک شما را با دوز کم لوزارتان شروع می کند و به بی پریدین تدریج دوز شما را افزایش می دهد.

اگر کودک شما نمی تواند یک قرص را قورت دهد، با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید. داروساز می تواند شکل مایع این دارو را برای کودک شما تهیه کند.

  آدرس های خرید حضوری دیفنوکسیلات

لوزارتان فشار خون بالا را کنترل می کند اما آن را درمان نمی کند. فشار خون شما ممکن است در هفته اول درمان کاهش یابد، اما ممکن است ۳ تا ۶ هفته طول بکشد تا متوجه فواید کامل لوزارتان شوید. حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف لوزارتان ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف لوزارتان را قطع نکنید.

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را ولتارن برای بیمار بخواهید.

کاربردهای دیگر این دارو
لوزارتان همچنین گاهی اوقات برای درمان نارسایی قلبی (شرایطی که در آن قلب قادر به پمپاژ خون کافی به بقیه بدن نیست) استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود صحبت کنید.

  آدرس های خرید حضوری حشیش

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف لوزارتان، اگر به لوزارتان، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در قرص لوزارتان حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

اگر دیابت دارید (قند خون بالا) و مفنامیک اسید آلیسکیرن (Tekturna، در Amturnide، Tekamlo، Tekturna HCT) مصرف می کنید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر دیابت دارید و همچنین آلیسکیرن مصرف می کنید، احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که از لوزارتان استفاده نکنید.

  دلیل افسردگی یهویی

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای دیگری با نسخه و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. هر یک از موارد زیر را حتماً ذکر کنید: مهارکننده‌های آنزیم مبدل آنژیوتانسین (ACE) مانند بنازپریل (Lotensin، در Lotrel)، کاپتوپریل (Capoten، در Capozide)، انالاپریل (Vasotec)، فوزینوپریل، لیزینوپریل (در Prinzide، در Zestoretic) موکسیپریل (Univasc، در Uniretic)، پریندوپریل (Aceon)، کویناپریل (Accupril، در Accuretic، در Quinaretic)، رامیپریل (Altace)، و تراندولاپریل (Mavik، در Tarka). آسپرین لوپرامید و سایر داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)، و مهارکننده‌های انتخابی COX-2 مانند سلکوکسیب (Celebrex). دیورتیک ها (“قرص های آب”) از جمله دیورتیک های نگهدارنده پتاسیم مانند آمیلوراید (میدامور)، اسپیرونولاکتون (آلداکتون، در آلداکتازید)، و تریامترن (دیرنیم، در دیازید، در ماکسید). فلوکونازول (دیفلوکان)؛ لیتیوم (Lithobid)؛ فنوباربیتال؛ مکمل های پتاسیم؛ و ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate، در Rifater). پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد. اگر نارسایی قلبی یا بیماری کلیوی یا کبدی دارید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید.

  با 900 میلیون چه ماشینی میشه خرید

باید بدانید که لوزارتان ممکن است باعث سرگیجه، سبکی سر و غش در هنگام بلند شدن خیلی سریع از حالت خوابیده شود. زمانی که برای اولین تریمیپرامین بار مصرف لوزارتان را شروع می کنید، این حالت بیشتر است. برای جلوگیری از این مشکل، به آرامی از رختخواب بلند شوید و چند دقیقه قبل از ایستادن پاهای خود را روی زمین بگذارید.

  آدرس های خرید حضوری تیزانیدین

باید بدانید که اسهال، استفراغ، ننوشیدن مایعات کافی و تعریق زیاد می تواند باعث افت فشار خون شود که ممکن است باعث سبکی سر و غش شود. در صورت داشتن هر یک از این مشکلات یا ایجاد آنها در طول درمان به پزشک خود اطلاع دهید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

بدون مشورت با پزشک از جایگزین های نمک حاوی پتاسیم استفاده نکنید. اگر پزشک رژیم غذایی کم نمک یا کم سدیم تجویز می کند، این تری فلوپرازین دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  افسردگی پس از ازدواج زنان

این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ – این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

لوزارتان ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

درد پا، زانو یا کمر
گرفتگی یا ضعف دیفن هیدرامین عضلانی
اسهال
سوزش سردل
کاهش حساسیت به لمس

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از این علائم یا موارد ذکر شده در بخش اقدامات احتیاطی ویژه را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

  افسردگی شدید درمان

تورم صورت، گلو، زبان، لب‌ها، چشم‌ها، دست‌ها، پاها، مچ پا یا پایین ساق پا
گرفتگی صدا
مشکل در تنفس یا بلع
درد قفسه سینه

لوزارتان ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود کاربامازپین تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری فلوکونازول کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما، نور و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی لوزارتان و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند. برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و فوراً دارو را در مکانی امن فنتانیل قرار دهید.

  اختلال دو قطبی و معافیت

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهای خود از طریق برنامه پس گرفتن دارو است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت لوزارتان محلی کلیندامایسین خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید.

  درمان افسردگی حین بارداری

نگذارید دیگری داروهای شما را مصرف کند. هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی داشته باشید. هر بار که به پزشک مراجعه می کنید یا در بیمارستان بستری مزالازین می شوید.

لوزارتان باید این لیست را همراه خود داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید

برگرفته از : Losartan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *