پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری ال اس دی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری ال اس دی | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

لیسرژیک اسید دی اتیل آمید (LSD) که به عنوان یک توهم زا کلاسیک توصیف می شود، سفر خود را از اواسط قرن گذشته به دنبال یک کشف تصادفی آغاز کرد.

از آن زمان، این ماده به عنوان یک ماده سوء مصرف رایج و بدنام در نقاط مختلف جهان مورد استفاده قرار گرفت.

نقش مفید آن به عنوان کمکی به روان درمانی بسیار ناشناخته بود، تا زمانی که برخی از آزمایش های “خیرخواهانه” در طول زمان برای کشف برخی از کاربردهای بالقوه آن انجام شد.

اما، بسیاری از اثرات آن نامشخص بود و به نظر یک معمای روانگردان بود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری ال اس دی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری ال اس دی را برای شما فراهم کنیم.

4.6/5 - (5 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری ال اس دی | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری ال اس دی


در این مقاله مروری، فارماکولوژی گیرنده، مکانیسم اثر، اثرات و اثرات نامطلوب LSD بر سیستم طبیعی بدن را شرح داده‌ایم. ما همچنین پتانسیل اعتیادآور آن و شانس توسعه تحمل را برجسته کرده ایم. ما برخی از کاربردهای درمانی جالب این دارو مانند یک عامل ضد اضطراب، یک تقویت کننده خلاقیت، یک تقویت کننده تلقین پذیری و یک تقویت کننده عملکرد را جذب کرده ایم.

ما همچنین توصیف کرده ایم که LSD با موفقیت در وابستگی به مواد مخدر و الکل و به عنوان بخشی از اوج درمان روانگردان در بیماران لاعلاج استفاده می شود. تاریخچه زمانی و ادبیات مربوطه در پرتو دانش و سناریوهای موجود مورد بحث قرار گرفته است.

لینک مفید : سفتریاکسون

بر اساس شواهد موجود، LSD را می توان به صورت درمانی در شرایط خاص تحت تنظیمات کنترل شده آزمایش کرد. اما همانطور که ذکر کردیم، با توجه به تمام نگرانی‌های ایمنی، استفاده از این «انتوژن» غیراعتیادآور در عمل واقعی، تخصص، احتیاط، همکاری و ملاحظات اخلاقی زیادی را ایجاب می‌کند.


آشنایی بیشتر با قرص ال اس دی

دی اتیل آمید اسید لیسرژیک (LSD) به عنوان یک ماده سوء مصرف رایج و بدنام در سطح جهان مورد استفاده قرار گرفته است. نقش احتمالی آن در روان درمانی بسیار کمتر شناخته شده بود، تا اینکه آزمایشات پراکنده در طول زمان برای کشف برخی از این ویژگی ها انجام شد.

در این مقاله مروری، فارماکولوژی گیرنده، مکانیسم اثر، اثرات، اثرات نامطلوب و پتانسیل اعتیادآور LSD را برجسته کرده‌ایم. ما برخی از کاربردهای جالب این دارو را در روانپزشکی شرح داده ایم.

ال اس دی مواد مخدر : مانند یک عامل ضد اضطراب، تقویت کننده خلاقیت، تقویت کننده تلقین پذیری، تقویت کننده عملکرد و همچنین سایر کاربردهای موفق آن مانند اعتیاد به مواد مخدر و الکل و به عنوان بخشی از اوج درمان روانگردان در بیماری لاعلاج ما تاریخچه زمانی و ادبیات مربوطه را در پرتو دانش موجود برجسته کرده‌ایم، و پیشنهاد می‌کنیم.

لینک مفید : دکسترومتورفان

که بر اساس شواهد موجود، LSD را می‌توان در شرایط خاص و تحت تنظیمات مناسب به صورت درمانی آزمایش کرد.

ال اس دی در قرن گذشته به عنوان یک عامل توهم زا قابل توجه شناخته شده است. آلبرت هافمن، که پیشگام اختراع LSD بود، بیان کرد که روانگردان ها می توانند از طریق روانشناسی فراشخصی راه خود را به آینده ببینند. او ادامه داد: «تنها از طریق این مسیر روانشناسی فراشخصی بود که می‌توانستیم به دنیای معنوی دسترسی پیدا کنیم»

ال‌اس‌دی را می‌توان «انتهوژن» نامید، به این معنی که کاربر احساس می‌کند «گویی چشم‌ها پاک شده‌اند و فرد می‌تواند دنیا را از همه لحاظ جدید ببیند» . گفته می شود که درک کاربر از محیط را افزایش می دهد و خلاقیت را افزایش می دهد. همچنین به نظر می‌رسد که «دروازه‌های آگاهی» را به روی تجربیات عرفانی یا مذهبی خم‌کننده ذهن باز می‌کند و به طور کلی تغییرات عمیقی را در کاربر ایجاد می‌کند

لینک مفید : دی سیکلومین

ال‌اس‌دی یکی از قوی‌ترین عوامل روان‌گردان نیمه مصنوعی است که خلق و خو را تغییر می‌دهد، که به صورت محاوره‌ای در «هیت» یا «تب» اندازه‌گیری می‌شود. روش‌های مصنوعی متعددی در آزمایشگاه‌های مخفی برای تولید این دارو با موفقیت یا ناموفق استفاده شده است.

توهم ال اس دی : نام های محبوب خیابان ها عبارتند از: اسید، استمپ، لوسی، میکرودتس، قلب بنفش، آفتاب، آبی آسمانی و غیره. استفاده از آن به عنوان یک عامل تفریحی از اوایل دهه ۱۹۶۰ شروع شد و محبوبیت آن تا اوایل دهه ۱۹۷۰ ادامه یافت.

اثرات ال اس دی به طور قابل ملاحظه ای غیرقابل پیش بینی است. این اثرات به دلیل وقفه در تعامل طبیعی بین سلول های مغز و سروتونین است. اثرات معمول ذهنی عبارتند از هذیان، توهمات بصری، تحریف حس زمان و هویت، اختلال در درک عمق و زمان، حس مصنوعی سرخوشی یا اطمینان، درک تحریف شده از اندازه و شکل اشیا، حرکات، رنگ، صداها، لمس و تصویر بدن خود کاربر، افکار و احساسات شدید و وحشتناک، ترس از دست دادن کنترل، ترس از مرگ، حملات پانیک و غیره.

مرگ با ال اس دی : مصرف کنندگان ال اس دی اغلب از دست دادن اشتها، بی خوابی، خشکی دهان و لرزش را تجربه می کنند. تغییرات بصری از جمله اثرات رایج تر است. کاربر می تواند بر شدت رنگ های خاص متمرکز شود.

لینک مفید : شربت تریاک

تغییرات شدید در خلق و خوی، از یک «سعادت» تا «ترور شدید» گزارش شده است. کاربران نه تنها از فعالیت‌های معمول روزانه خود جدا می‌شوند، بلکه به مصرف داروهای بیشتری نیز ادامه می‌دهند تا دوباره آن را تجربه کنند.

قیمت ال اس دی در ایران : خطرات رفتاری و عاطفی اغلب تلفظ می شود. اضطراب شدید، پارانویا و حملات پانیک در دوزهای بالا رخ می دهد و به آنها «سفرهای بد» می گویند. اکثر کاربران بیان می کنند که به دلیل محیط و افراد اطراف استفاده از آنها سفرهای بدی داشته اند .

لینک مفید : آتورواستاتین

حتی لمس و احساسات عادی بدن به چیزی عجیب و غریب تبدیل می شود. و خطرناک است، برخی از مردم هرگز از چنین روان پریشی بهبود نمی یابند. ممکن است به نظر برسد که احساسات “تقاطع” دارند و به کاربر احساس “شنیدن رنگ ها” و “دیدن صداها” را می دهند.

این تغییرات می تواند ترسناک باشد و باعث حملات پانیک شود. بسیاری از کاربران ال اس دی فلاش بک یا عود «سفر بد» ال اس دی را تجربه می کنند، اغلب بدون هشدار، حتی مدت ها پس از مصرف ال اس دی . این اثرات معمولاً در عرض ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پس از مصرف دارو شروع می شوند و می توانند تا ۱۲ ساعت ادامه داشته باشند .

ال اس دی قیمت : دوز مورد نیاز برای ایجاد یک اثر متوسط ​​در اکثر افراد ۱ تا ۳ میکروگرم بر کیلوگرم وزن بدن است. اثرات فیزیکی ایجاد شده عبارتند از: گشاد شدن مردمک ها، افزایش یا کاهش دمای بدن، تعریق یا لرز، از دست دادن اشتها، بی خوابی، خشکی دهان، لرزش و غیره. تحریک سیستم عصبی سمپاتیک می تواند منجر به هیپوترمی، پیلوارکشن، تاکی کاردی همراه با تپش قلب و افزایش فشار خون و هیپرگلیسمی شود.

لینک مفید : والپروات سدیم

این واکنش های سیستم عصبی خودمختار به اندازه سایر اثرات روی بدن قابل توجه نیست. اعمال روی سیستم حرکتی در سیستم عصبی مرکزی منجر به افزایش فعالیت رفلکس های تک سیناپسی، افزایش تنش عضلانی، لرزش و ناهماهنگی عضلانی می شود. این اثر اخیر ناهماهنگی عضلانی نیز نشانه ای از خلسه مذهبی در بسیاری از فرهنگ هاست، جایی که نمازگزار چنان احساس عمیقی از عشق به خدا دارد که گفته می شود “مست خدا” است .

خرید ال اس دی : مصرف کنندگان ال اس دی ممکن است روان پریشی های نسبتاً طولانی مدت یا افسردگی شدید را بروز دهند و از آنجایی که ال اس دی در بدن تجمع می یابد، در مصرف کنندگان تحمل ایجاد می شود. در نتیجه، برخی از کاربران مکرر مجبورند LSD را در دوزهای بالاتر مصرف کنند و این باعث افزایش اثرات فیزیکی و همچنین خطر “سفرهای بد” می شود.

لینک مفید : متوکاربامول

فلاش بک یا عود ناگهانی تجربه مصرف کننده می تواند باعث تجارب آسیب زا یا عجیب شود، حتی پس از ساعت ها یا ماه ها پرهیز از دارو. اسکیزوفرنی و افسردگی شدید نیز ممکن است با مصرف مزمن رخ دهد . اینها ممکن است ناشی از تعدیل فعالیت سروتونین توسط عمل LSD بر روی گیرنده های مرکزی ۵-HT2A باشد .

مکانیسم LSD

اثرات LSD بر عملکرد مغز پیچیده است و به طور کامل شناخته نشده است. LSD بر سیستم های انتقال دهنده عصبی مختلف تأثیر می گذارد، اما اثرات روانی آن عمدتاً با فعال شدن گیرنده های ۵HT2A، با تعدیل قابل توجه توسط گیرنده های ۵HT2C و ۵HT1A نیز انجام می شود.

ال اس دی و چشم سوم : هیچ مطالعه تصویربرداری عصبی با LSD انجام نشده است، در حالی که مطالعات تصویربرداری عصبی با مواد مرتبط با LSD سیلوسایبین  و دی متیل تریپتامین ، احتمالاً به دلیل چالش‌های روش‌شناختی، نتایج غیرقطعی به همراه داشته‌اند.

لینک مفید : متادون

چند نتیجه قطعی که از طریق مطالعات مختلف به دست آمد، فعال شدن نیمکره راست، تغییر عملکرد تالاموس و افزایش فعالیت در ساختارهای پارالیمبیک و قشر پیشانی است.


برگرفته از : Lysergic acid diethylamide


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *