پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

سیلوسایبین یا قارچ جادویی به طور طبیعی وجود دارند و به دلیل اثرات توهم زا مصرف می شوند. آنها به گروهی از مواد مخدر معروف به روانگردان تعلق دارند که باعث ایجاد تغییراتی در ادراک، خلق و خو و افکار می شوند.

ماده اصلی قارچ جادویی سیلوسایبین است. هنگامی که سیلوسایبین مصرف می شود، در بدن به سیلوسین تبدیل می شود، که یک ماده شیمیایی با خواص روانگردان است.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ را برای شما فراهم کنیم.

3.8/5 - (30 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری مجیک قارچ


این ترکیبات ساختاری مشابه اسید لیزرژیک دی اتیل آمید (LSD) دارند و برای اثرات توهم زا و سرخوشی آن‌ها توسط افراد مختلف مورد سوء مصرف قرار می‌گیرند. قارچ های جادویی بسیار شبیه قارچ های معمولی هستند.

آنها چه شکلی هستند؟

انواع مختلفی از قارچ جادویی وجود دارد. رایج‌ترین قارچ‌ها در استرالیا تاپ‌های طلایی، رنگ‌های آبی و کلاه‌های آزادی نامیده می‌شوند. قارچ‌های جادویی شبیه قارچ‌های سمی هستند که می‌توانند فرد را به شدت بیمار کنند و منجر به مرگ شوند.

لینک مفید : قرص ویاگرا

آنها همچنین می توانند به عنوان مواد خشک شده در کپسول ارائه شوند. سیلوسایبین مصنوعی به عنوان یک پودر کریستالی سفید ظاهر می شود که می تواند به صورت قرص یا کپسول پردازش یا در آب حل شود.


قارچ جادویی چگونه مورد استفاده قرار می گیرند؟

قارچ جادویی را به صورت تازه، پخته یا دم کرده در چای می خورند. نوع خشک شده آن گاهی دودی می شود و با حشیش یا تنباکو مخلوط می شود.

نامهای دیگر

شمشیر، موش، لباس آبی، تاپ طلایی، کلاهک لیبرتی.


اثرات قارچ جادویی

هیچ سطح امنی برای مصرف مواد مخدر وجود ندارد. استفاده از هر دارویی همیشه با خطراتی همراه است. مهم است که هنگام مصرف هر نوع دارویی مراقب باشید.

قارچ‌های جادویی می‌توانند بر روی افراد مختلف تأثیر بگذارند، بر اساس:

 • اندازه، وزن و سلامتی
 • آیا فرد به مصرف آن عادت کرده است
 • آیا داروهای دیگر در همان زمان مصرف می شوند
 • مقدار گرفته شده
 • قدرت قارچ (بسته به نوع قارچ متفاوت است)

اثرات قارچ جادویی معمولاً در ۳۰ دقیقه هنگام خوردن یا در عرض ۵ تا ۱۰ دقیقه زمانی که به عنوان سوپ یا چای مصرف می شود شروع می شود و می تواند تقریباً ۴ تا ۶ ساعت باقی بماند.

لینک مفید : کتاب میراث

در این مدت، فرد ممکن است تجربه کند:

 • سرخوشی و رفاه
 • تغییر در هوشیاری، خلق و خو، فکر و ادراک (که معمولاً به آن سفر می گویند)
 • گشاد شدن مردمک ها
 • تغییرات ادراکی، مانند توهمات بینایی و شنوایی.
 • ناراحتی معده و حالت تهوع
 • سردرد
 • ضربان قلب سریع یا نامنظم
 • افزایش دمای بدن
 • سریع نفس کشیدن
 • استفراغ
 • برافروختگی صورت، تعریق و لرز ۱،۲
 • مصرف بیش از حد

استفاده از قارچ جادویی به ندرت منجر به علائم تهدید کننده زندگی می شود. اگر مقدار زیادی یا یک دسته قوی از قارچ مصرف شود، فرد ممکن است تجربه کند:

 • تحریک
 • استفراغ
 • اسهال
 • ضعف عضلانی
 • وحشت یا پارانویا
 • روان پریشی
 • تشنج
 • کما.۳،۴
 • سفرهای بد

گاهی اوقات ممکن است یک فرد اثرات منفی قارچ جادویی را تجربه کند و به آنچه سفر بد گفته می شود شامل موارد زیر شود:

 • توهمات ناخوشایند یا شدید
 • اضطراب
 • پارانویا
 • وحشت یا ترس ۱،۳
 • پایین آمدن

پس از مصرف قارچ جادویی، سردردهای تاخیری ممکن است رخ دهد که معمولاً بیش از یک روز طول نمی کشد.

 • فرسودگی
 • افسردگی
 • اضطراب
 • اثرات بلند مدت

برخی از افرادی که به طور مرتب از قارچ جادویی استفاده می کنند ممکن است فلاش بک هایی را تجربه کنند که مربوط به تجربه قبلی قارچ جادویی است.

آنها معمولاً تحریفات بصری هستند که شامل تغییرات ادراکی یا احساسی می شوند. فلاش بک ممکن است هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها پس از آخرین مصرف دارو رخ دهد.

این می تواند آزاردهنده باشد، به خصوص اگر یک تجربه ترسناک یا توهم یادآوری شود. فلاش بک می تواند با استفاده از داروهای دیگر، استرس، خستگی یا ورزش ایجاد شود و معمولاً یک یا دو دقیقه طول می کشد.


استفاده از قارچ با سایر داروها

اثرات مصرف قارچ جادویی با سایر داروها – از جمله داروهای بدون نسخه یا تجویز شده – می تواند غیرقابل پیش بینی و خطرناک باشد و می تواند باعث:

قارچ جادویی + یخ، سرعت یا اکستازی: می تواند شانس یک سفر بد را افزایش دهد و همچنین می تواند منجر به وحشت شود.

لینک مفید : دیازپام

قارچ های جادویی + برخی از داروهای روانپزشکی: افرادی که داروهای روانپزشکی مصرف می کنند نباید قارچ ها را مصرف کنند زیرا ممکن است عود یا بدتر شدن بیماری رخ دهد.

تحمل و وابستگی

تحمل با ادامه مصرف به سرعت ایجاد می شود و در نتیجه دارو در طول زمان اثر کمی یا بدون اثر دارد. قطع مصرف برای یک هفته یا بیشتر، افراد را به سطح تحمل طبیعی خود باز می گرداند

سلامت و امنیت

خطر اصلی مصرف قارچ جادویی این است که برخی از آنها بسیار شبیه به انواع خاصی از قارچ های سمی هستند. بنابراین، مهم است که بدانید چه چیزی مصرف می کنید – اگر شک دارید، آنها را نگیرید

لینک مفید : کتاب رمان بیچارگان

اگر فکر می کنید ممکن است شما یا شخص دیگری یک قارچ سمی خورده باشید، منتظر بروز علائم نباشید. با مرکز اطلاعات Victorian Poisons (تلفن ۱۳ ۱۱ ۲۶) تماس بگیرید.

اگر فرد به زمین افتاده است، تنفس متوقف شده است، دچار تناسب اندام شده است یا از واکنش آنافیلاکتیک رنج می برد، فوراً زنگ سه برابر صفر (۰۰۰) برای آمبولانس بزنید. افسران آمبولانس نیازی به دخالت پلیس ندارند.

لینک مفید : حشیش

برای اطلاعات بیشتر در مورد قارچ های سمی، از جمله شناسایی و علائم آنها، لطفاً به کانال سلامت بهتر مراجعه کنید.

به نظر نمی رسد مصرف منظم قارچ منجر به وابستگی فیزیکی شود، و بنابراین بعید است که فرد در قطع مصرف با مشکل مواجه شود.

اگر استفاده شما از سیلوسایبین بر سلامتی، خانواده، روابط، شغل، مدرسه، مالی یا سایر موقعیت های زندگی شما تأثیر می گذارد، می توانید کمک و پشتیبانی پیدا کنید.

و . . .


برگرفته از : Psilocybin (magic mushrooms)


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *