آدرس های خرید حضوری مبورین

مبورین عضلات شکم را شل می کند و از این طریق به کاهش نفخ و دردهای اسپاسمی که می تواند در سندرم روده تحریک پذیر (IBS) رخ دهد، کمک می کند. در مورد سندرم روده تحریک پذیر بیشتر بخوانید.

در نیوزیلند، مبورین به صورت قرص در دسترس است و فقط با نسخه پزشک در دسترس است.

دوز

دوز معمول مبورین ۱ قرص ۳ بار در روز است.

به طور کلی توصیه می شود که مبورین را فقط در صورت لزوم مصرف پتیدین کنید. زمانی که علائم شما تشدید شد مصرف آن را شروع کنید و تا زمانی که احساس بهبودی کردید به مصرف آن ادامه دهید. هنگامی که علائم شما دوباره برطرف شد، مصرف آن را متوقف کنید (این معمولاً ظرف یک یا دو هفته است).

  افسردگی اختلال یادگیری

همیشه مبورین را دقیقاً همانطور که پزشک یا داروساز به شما گفته است مصرف کنید. برچسب داروخانه روی داروی شما به شما می گوید که چه مقدار مصرف کنید، چند کاربامازپین وقت یکبار آن را مصرف کنید و هر دستورالعمل خاصی را ارائه دهید.

نحوه مصرف مبورین

مبورین بهتر است ۲۰ دقیقه قبل از غذا مصرف شود.

قرص ها را با یک لیوان آب قورت دهید.

اگر دوز مصرفی خود را فراموش کردید، به محض یادآوری آن را مصرف کنید. اما اگر نزدیک به نوبت بعدی است، فقط نوبت بعدی را در زمان مناسب مصرف کنید. دوز لوپرامید دوز مصرف نکنید

اقدامات احتیاطی قبل از مصرف مبورین

آیا تا به حال مشکلی در روده خود داشته اید (مانند انسداد روده)؟

  آدرس های خرید حضوری شربت تریاک

آیا با قلب خود مشکلاتی مانند ضربان قلب سریع کلیندامایسین دارید؟

آیا با کلیه یا کبد خود مشکل دارید؟

باردار هستید یا شیردهی؟

آیا داروی دیگری مصرف می کنید یا استفاده می کنید؟ این شامل هر دارویی است که مصرف می شود و بدون نسخه قابل خرید است و همچنین داروهای گیاهی و فنتانیل مکمل.

اگر چنین است، مهم است که قبل از مصرف مبورین به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید. گاهی اوقات یک دارو برای یک فرد با شرایط خاص مناسب نیست، یا فقط با مراقبت بیشتر قابل استفاده است.

عوارض جانبی مبورین چیست؟

مانند همه داروها، مِبِورین می‌تواند عوارض جانبی ایجاد کند، اگرچه همه افراد دچار آن نمی‌شوند. اغلب با عادت کردن بدن به داروی جدید، عوارض جانبی بهبود می یابند.

  آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید

داروهای ضد اسپاسم مانند مبورین hydrochloride نوعی دارو هستند. کلاریترومایسین به تسکین اسپاسم عضلانی کمک می کند. اگر سندرم روده تحریک پذیر (IBS) یا سایر بیماری ها دارید، می تواند به تسکین گرفتگی های دردناک معده کمک کند. مبورین به شکل قرص یا کپسول آهسته رهش (همچنین به نام انتشار اصلاح شده) موجود است. اگر در بلعیدن قرص مشکل دارید، گاهی اوقات به صورت مایع در دسترس است.

فقط با نسخه پزشک در دسترس است. Colofac، Colofac IBS، و Aurobeverine همگی نام های تجاری برای mebeverine هستند. اگر مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر هستید، می توانید برای رفع یبوست، مبورین را با پوسته ایسپاگولا (با نام تجاری Fybogel Mebeverine) مخلوط سیپروفلوکساسین کنید.

  افسردگی شدید درمان خانگی

مبورین برای درمان علائم مختلف اختلالات گوارشی و بیماری های روده تحریک پذیر مانند کولیت اسپاستیک، یبوست اسپاستیک، التهاب روده بزرگ و کولیت مخاطی استفاده می شود. ضد اسپاسم نوعی دارویی است که برای درمان اسپاسم استفاده تریمیپرامین می شود.

به آرام شدن ماهیچه های روده کمک می کند که باعث کاهش ناراحتی و تحریک پذیری می شود. فقط به کودکان بالای ده سال ممکن است این دارو داده شود. این دارو فقط باید در صورت تجویز برای کودکان زیر ۱۰ سال یا در صورت لزوم استفاده شود.

عوارض جانبی مبورین :

برخی از عوارض جانبی رایج و جدی مبورین عبارتند از:

حالت تهوع

استفراغ

کهیر

سردرد

سوزش سردل

  درمان افسردگی بلند مدت

سوء هاضمه

یبوست

سرگیجه

اگر هر یک از این علائم جدی را دارید، فورا به پزشک آمپول بی پریدین خود مراجعه کنید. در هر صورت، در صورت مواجهه با عوارض جانبی مبورین ، سعی کنید از آن جلوگیری کنید. پزشک با مشاهده مسائل، مصرف داروها را به شما توصیه کرد و فواید این دارو بیشتر از عوارض آن است.

موارد احتیاط:

اگر به آن یا هر داروی دیگری حساسیت دارید، قبل از مصرف مبورین با پزشک خود مشورت کنید. این محصول ممکن است حاوی برخی از مواد غیرفعال باشد که می تواند بیزاکودیل باعث برخی واکنش های آلرژیک جدی یا برخی مشکلات جدی دیگر شود. اگر سابقه پزشکی مانند بیماری کبد، بیماری کلیوی، زخم معده یا مشکلات شکمی دارید، قبل از مصرف مبورین با پزشک خود صحبت کنید.

  آدرس های خرید حضوری کلاریترومایسین

چگونه مبورین مصرف کنیم؟

این یک داروی آنتی کولینرژیک است. مکانیسم دقیق اثر این دارو هنوز کشف نشده است. با این حال، تصور کتامین می شود که با اثر مستقیم بر عضلات صاف دستگاه گوارش، اثر بی حسی دارد. سندرم روده تحریک پذیر یک اختلال روانپزشکی است که برای آن تجویز می شود. بسته به اینکه قرص، کپسول یا مایع مصرف می کنید، دوز آن متفاوت است. سعی کنید دوزها را در طول روز داستینکس پخش کنید.

قرص انتشار استاندارد (۱۳۵ میلی گرم): دوز معمولی ۱ قرص است که باید ۳ بار در روز مصرف شود.
کپسول های آهسته رهش (۲۰۰ میلی گرم): دوز معمولی ۱ قرص است که باید ۲ بار در روز مصرف شود.

  افسردگی شدید در نوجوانان

دوز فراموش شده

مصرف دوز فراموش شده در اسرع وقت ضروری است. اگر نوبت بعدی برنامه ریزی شده شما نزدیک است، بهتر است از دوز حذف شده صرفنظر کنید. برای جبران دوز فراموش شده، داروی اضافی کلاریترومایسین مصرف نکنید.

مصرف بیش از حد:

در صورت مصرف بیش از حد، بیمار باید فوراً با پزشک مشورت کند. بی قراری، گیجی و سرگیجه از علائم معمول مصرف بیش از حد است. شدت علائم می تواند منجر به اندازه گیری شستشوی معده شود.

هشدارها برای برخی از شرایط جدی بهداشتی

بارداری: زنان باردار این دارو را مصرف نمی کنند مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. قبل از مصرف این نالوکسان دارو، با پزشک خود در مورد تمام عوارض و فواید آن صحبت کنید.

  مصاحبه انگیزشی با معتادان

شیردهی: در صورت لزوم، این دارو نباید توسط زنان شیرده استفاده شود. قبل از مصرف این دارو، با پزشک خود در مورد تمام عوارض و فواید آن صحبت کنید.

بیماری کلیوی: این دارو در بیماران مبتلا به بیماری کلیوی باید با احتیاط مصرف شود زیرا ولتارن خطر عوارض جانبی جدی در آن بالا است. در موارد خاص، بسته به وضعیت بالینی بیمار، نظارت دقیق بر عملکرد کلیه، تغییر دوز مناسب یا جایگزینی با یک جایگزین مناسب ممکن است مورد نیاز باشد.

پورفیری حاد: استفاده از این دارو در بیماران مبتلا به پورفیری حاد به دلیل افزایش خطر بدتر شدن وضعیت بیمار تایید نشده است. با توجه به وضعیت سلامتی بیمار، جایگزینی با جایگزین مناسب باید در نظر گرفته مروپنم شود.

  با 10 میلیارد چه ماشینی بخرم

ذخیره سازی:

تماس مستقیم با گرما، هوا و نور ممکن است به داروهای شما آسیب برساند. قرار گرفتن در معرض دارو ممکن است اثرات مضری ایجاد کند. دارو باید در مکانی امن و دور از دسترس کودکان لوتیراستام نگهداری شود. دارو عمدتاً باید در دمای اتاق بین ۶۸ درجه فارنهایت و ۷۷ درجه فارنهایت (۲۰ درجه سانتیگراد و ۲۵ درجه سانتیگراد) نگهداری شود.

مبورین در مقابل Dicyclomine:

مبیورین

دی سیکلومین

مبورین به شکل قرص یا کپسول آهسته رهش (همچنین به نام انتشار اصلاح شده) موجود بی پریدین است. اگر در بلعیدن قرص مشکل دارید، گاهی اوقات به صورت مایع در دسترس است. قرص خوراکی دی سیکلومین یک داروی تجویزی است. این دارو با نام تجاری بنتیل در دسترس است.

  علت افسردگی در بارداری

مبورین برای درمان علائم مختلف اختلالات گوارشی و بیماری های روده تحریک پذیر مانند کولیت اسپاستیک، یبوست سوماتریپتان اسپاستیک، التهاب روده بزرگ و کولیت مخاطی استفاده می شود. دی سیکلومین برای درمان علائمی مانند اسپاسم معده ناشی از اختلالات روده، از جمله سندرم روده تحریک پذیر استفاده می شود.

آیا مبورین همان بوسکوپان است؟

داروهای ضد اسپاسم شامل روغن نعناع و مبورین است. آنها عضلات شکم را شل می کنند و گرفتگی های دردناک را به همان روشی که شربت اوپیوم انجام می دهد کاهش می دهند. روغن نعناع و مبورین را می توان از داروخانه های خیابانی نیز خریداری کرد. مبورین را می توان با نسخه نیز تهیه کرد

برگرفته از : Mebeverine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *