پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

افرادی که از داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (به غیر از آسپرین) مانند مفنامیک اسید استفاده می‌کنند.

ممکن است نسبت به افرادی که این داروها را مصرف نمی‌کنند، در معرض خطر حمله قلبی یا سکته مغزی باشند.

این رویدادها ممکن است بدون هشدار اتفاق بیفتند و ممکن است باعث مرگ شوند. این خطر ممکن است برای افرادی که برای مدت طولانی از NSAID استفاده می کنند بیشتر باشد.

اگر اخیراً دچار حمله قلبی شده اید، از مصرف NSAID مانند مفنامیک اسید خودداری کنید، مگر اینکه پزشکتان این کار را تجویز کند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید


اگر شما یا هرکسی از اعضای خانواده تان مبتلا به بیماری قلبی، حمله قلبی یا سکته مغزی هستید یا تا به حال دچار بیماری قلبی، حمله قلبی یا سکته شده اید، اگر سیگار می کشید، و اگر کلسترول بالا، فشار خون بالا یا دیابت دارید یا تا به حال داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً از کمک پزشکی اورژانس استفاده کنید: درد قفسه سینه، تنگی نفس، ضعف در یک قسمت یا طرف بدن، یا تکلم نامفهوم.


آشنایی بیشتر با قرص مفنامیک

اگر تحت عمل جراحی بای پس عروق کرونر (CABG؛ نوعی جراحی قلب) قرار می گیرید، نباید مفنامیک اسید را درست قبل یا بلافاصله بعد از جراحی مصرف کنید.

مفنامیک اسید ۲۵۰ برای چیست ؟ NSAID ها مانند مفنامیک اسید ممکن است باعث ایجاد زخم، خونریزی یا سوراخ در معده یا روده شوند. این مشکلات ممکن است در هر زمانی در طول درمان ایجاد شوند، ممکن است بدون علائم هشدار دهنده رخ دهند و ممکن است باعث مرگ شوند.

این خطر ممکن است برای افرادی که به مدت طولانی از NSAID استفاده می کنند، سن آنها بالاست، سلامت ضعیفی دارند یا در حین مصرف مفنامیک اسید مقادیر زیادی الکل مصرف می کنند، بیشتر باشد.

لینک مفید : ال اس دی

در صورت مصرف هر یک از داروهای زیر به پزشک خود اطلاع دهید: داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین، جانتوون). آسپرین؛ سایر NSAID ها مانند ایبوپروفن (ادویل، موترین) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)؛ استروئیدهای خوراکی مانند دگزامتازون، متیل پردنیزولون (Medrol) و پردنیزون (Rayos)؛ مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) مانند سیتالوپرام (Celexa)، فلوکستین (Prozac، Sarafem، Selfemra، در Symbyax)، فلووکسامین (Luvox)، پاروکستین (Brisdelle، Paxil، Pexeva)، و سرترالین (Zoloft).

یا مهارکننده های بازجذب نوراپی نفرین سروتونین (SNRIs) مانند دسوونلافاکسین (خدزلا، پریستیک)، دولوکستین (سیمبالتا) و ونلافاکسین (Effexor XR). همچنین اگر زخم، خونریزی در معده یا روده یا سایر اختلالات خونریزی دارید یا تا به حال داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، مصرف مفنامیک اسید را قطع کنید و با پزشک خود تماس بگیرید: درد معده، سوزش سر دل، استفراغ خونی یا شبیه تفاله قهوه، خون در مدفوع، یا مدفوع سیاه و قیرانی.

مفنامیک اسید ۲۵۰ : تمام قرارها را با پزشک و آزمایشگاه خود نگه دارید. پزشک علائم شما را به دقت بررسی می کند و احتمالاً آزمایش های خاصی را برای بررسی پاسخ بدن شما به مفنامیک اسید تجویز می کند.

لینک مفید : سفتریاکسون

حتماً به پزشک خود بگویید که چه احساسی دارید تا پزشک بتواند مقدار مناسبی از دارو را برای درمان بیماری شما با کمترین خطر عوارض جانبی جدی تجویز کند.

هنگامی که درمان با مفنامیک اسید را شروع می کنید و هر بار که نسخه خود را دوباره پر می کنید، پزشک یا داروساز شما برگه اطلاعات بیمار سازنده (راهنمای دارویی) را به شما می دهد. اطلاعات را به دقت بخوانید و اگر سوالی دارید از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

لینک مفید : هیوسین

همچنین می توانید برای دریافت راهنمای دارو از وب سایت سازمان غذا و دارو (FDA) یا وب سایت سازنده بازدید کنید.

چرا این دارو تجویز می شود؟

مفنامیک اسید برای تسکین دردهای خفیف تا متوسط، از جمله درد قاعدگی (دردی که قبل یا در طول دوره قاعدگی اتفاق می افتد) استفاده می شود. مفنامیک اسید در دسته ای از داروها به نام NSAID ها قرار دارد.

جایگزین قرص مفنامیک اسید برای پریود : این دارو با توقف تولید ماده ای در بدن که باعث درد، تب و التهاب می شود، عمل می کند.

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

مفنامیک اسید به صورت کپسولی برای مصرف خوراکی عرضه می شود. معمولاً با غذا هر ۶ ساعت در صورت نیاز تا ۱ هفته مصرف می شود.

طریقه مصرف مفنامیک اسید برای قطع خونریزی : دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : فلوکستین

مفنامیک اسید را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

کاربردهای دیگر این دارو

این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف مفنامیک اسید، اگر به مفنامیک اسید، آسپرین یا سایر NSAID ها مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد غیرفعال موجود در کپسول مفنامیک اسید حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود فهرستی از مواد غیرفعال را بخواهید.

مفنامیک اسید ۲۵۰ برای دندان درد : به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی را مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. حتماً داروهای ذکر شده در بخش هشدار مهم و هر یک از موارد زیر را ذکر کنید: آنتی اسیدها. مهارکننده های آنزیم مبدل آنژیوتانسین (ACE) مانند بنازپریل (Lotensin، در Lotrel)، کاپتوپریل، انالاپریل (Vasotec، در Vaseretic)، فزینوپریل، لیزینوپریل (در Zestoretic)، موکسیپریل (Univasc)، پریندوپریل (Aceon، در پریناپریل) (آکوپریل، در کوینارتیک)، رامیپریل (آلتاس)، و تراندولاپریل (ماویک، در تارکا).

لینک مفید : آتورواستاتین

آمیودارون (Cordarone، Nexterone، Pacerone)؛ مسدود کننده های گیرنده آنژیوتانسین مانند آزیلسارتان (Edarbi، در Edarbyclor)، candesartan (Atacand، در Atacand HCT)، eprosartan (Teveten)، irbesartan (Avapro، در Avalide)، لوزارتان (Cozaar، در Hyzaar)، اولمسارتان (Benicar، در Azor، در Benicar HCT، در Tribenzor)، telmisartan (Micardis، در Micardis HCT، در Twynsta)؛ مسدودکننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، لابتالول (Trandate)، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide) و پروپرانولول (Hemangeol، Inderal، InnoPran). آتازاناویر (ریاتاز، در Evotax)؛ کلوپیدوگرل (پلاویکس)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”)، efavirenz (Sustiva، در Atripla)؛ فلوکونازول (دیفلوکان)؛ فلوواستاتین (Lescol)؛ مترونیدازول (Flagyl)؛ لیتیوم (Lithobid)؛ لوواستاتین (Altoprev، Mevacor)؛ متوترکسات (Otrexup، Rasuvo، Trexall)؛ ریتوناویر (Norvir، در Kaletra)؛ سولفامتوکسازول (در Bactrim، در Septra)؛ سولفین پیرازون (دیگر در ایالات متحده موجود نیست؛ آنتوران)؛ تری متوپریم (Primsol، در Bactrim، در Septra)؛ و زفیرلوکاست (تحسین).

مفنامیک اسید ۵۰۰ : پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را با دقت بیشتری از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد. در صورت داشتن یا داشتن هر یک از شرایط ذکر شده در بخش هشدار مهم یا آسم، به پزشک خود اطلاع دهید، به خصوص اگر مکرر آبریزش بینی یا پولیپ بینی (تورم داخل بینی) نیز دارید.

نارسایی قلبی؛ تورم دست‌ها، پاها، مچ پا یا ساق پا (احتباس مایعات)؛ یا بیماری کبدی یا کلیوی اگر باردار هستید به پزشک خود اطلاع دهید، برای باردار شدن برنامه ریزی کنید. یا در حال شیردهی هستند.

مفنامیک اسید ممکن است به جنین آسیب برساند و در صورت مصرف حدود ۲۰ هفته یا بعد از آن در دوران بارداری باعث ایجاد مشکلاتی در زایمان شود.

لینک مفید : اس امپرازول

از مصرف مفنامیک اسید در حوالی یا بعد از هفته ۲۰ بارداری خودداری کنید، مگر اینکه پزشکتان این کار را به شما گفته باشد. اگر در حین مصرف مفنامیک اسید باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

نحوه مصرف مفنامیک اسید برای دندان درد : اگر ۷۵ سال یا بیشتر دارید، در مورد خطرات و مزایای مصرف مفنامیک اسید با پزشک خود صحبت کنید. این دارو را برای مدت طولانی یا با دوز بالاتر از توصیه پزشک مصرف نکنید.

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که مفنامیک اسید مصرف می کنید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

مفنامیک اسید ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • اسهال
 • یبوست
 • گاز یا نفخ
 • سردرد
 • سرگیجه
 • عصبی بودن
 • زنگ زدن در گوش

عوارض مفنامیک اسید ۲۵۰ : برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا موارد ذکر شده در بخش هشدار مهم را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید. تا زمانی که با پزشک خود صحبت نکنید، دیگر مفنامیک اسید مصرف نکنید.

 • تاری دید
 • افزایش وزن غیر قابل توضیح
 • تنگی نفس یا مشکل در تنفس
 • تورم پا، مچ پا، یا ساق پا
 • تاول ها
 • راش
 • خارش
 • کندوها
 • تورم چشم ها، صورت، لب ها، زبان، گلو، دست ها یا بازوها
 • مشکل در تنفس یا بلع
 • پوست رنگپریده
 • ضربان قلب سریع
 • خستگی مفرط
 • خونریزی یا کبودی غیر معمول
 • کمبود انرژی
 • حالت تهوع
 • از دست دادن اشتها
 • درد در سمت راست بالای معده
 • علائم شبیه آنفولانزا
 • زرد شدن پوست یا چشم
 • ادرار کدر، تغییر رنگ یا خونی
 • کمر درد
 • ادرار سخت یا دردناک

برگرفته از : Mefenamic


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *