پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری شربت متادون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری شربت متادون | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

مدت اثر شربت متادون در ابتدای مصرف حدود 7-4 ساعت بوده و در مصرف طولانی مدت و مستمر به 48-24 ساعت می رسد که با توجه به میزان متابولیسم بدن فرد ممکن است کمتر و یا طولانی تر شود.

اکثر افراد مصرف کننده تریاک و هروئین در صورت عدم دسترسی به مواد مخدر، متادون را جایگزین مواد مصرفی خود می کنند

این شربت بر روی گیرنده‌های اوپیوئیدی همانند مورفین و هروئین عمل می‌کند تا شدت درد و خماری فرد مصرف کننده را تثبیت نماید.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری شربت متادون را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری شربت متادون را برای شما فراهم کنیم.

4.1/5 - (37 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری شربت متادون | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری شربت متادون


فقط وقتی از این شربت به منظور ترک اعتیاد استفاده می شود که فرد بیمار از نظر سنی و قدرت جسمانی قادر به ترک مثلاً تریاک یا هروئین نباشد.

برای افراد مبتلا به سرطان بدخیم هستند یا بیماری قلبی یا دیابت خیلی شدید دارند و توان بدنی ضعیفی دارند و امکان سم زدایی ندارند (یعنی نمی‌توانند تریاک و یا هروئین را ترک کنند)، شربت متادون را جایگزین ماده مصرفی بیمار می‌کنند. البته این کار تنها با تجویز پزشک متخصص و تحت شرایط خاص انجام می گیرد.


برای چه استفاده می شود

شربت متادون ASPEN حاوی ماده موثره متادون هیدروکلراید است. این دارو به گروهی از داروها به نام ضددردهای اپیوئیدی تعلق دارد.

برای درمان دردهای شدید و برای درمان وابستگی به مواد مخدر استفاده می شود.

لینک مفید : کتاب تاریخ بی دروغ

شما می توانید به شربت متادون آسپن معتاد شوید حتی اگر آن را دقیقاً طبق دستور مصرف کنید. شربت متادون آسپن ممکن است تبدیل به عادت شود و باعث وابستگی روحی و جسمی شود. اگر مورد سوء استفاده قرار گیرد، ممکن است کمتر بتواند درد را کاهش دهد.


وابستگی به متادون

مانند سایر محصولات حاوی مواد افیونی، بدن شما ممکن است به مصرف این دارو عادت کند. مصرف آن ممکن است منجر به وابستگی فیزیکی شود.

لینک مفید : آلپرازولام

وابستگی فیزیکی به این معنی است که اگر مصرف شربت متادون آسپن را به طور ناگهانی قطع کنید، ممکن است علائم ترک را تجربه کنید، بنابراین مهم است که آن را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید.

ممکن است تحمل به شربت متادون آسپن ایجاد شود، به این معنی که ممکن است اثر دارو کاهش یابد. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است برای حفظ همان اثر بیشتر نیاز باشد.

لینک مفید : کتاب هنر شفاف اندیشیدن

مصرف دارو را تا زمانی که پزشک به شما گفته است ادامه دهید.

اگر مصرف این دارو را به طور ناگهانی قطع کنید، ممکن است درد شما بدتر شود و ممکن است برخی یا همه علائم ترک زیر را تجربه کنید:

 • عصبی بودن، بی قراری، بی قراری، مشکل خواب یا اضطراب
 • بدن درد، ضعف یا گرفتگی معده
 • از دست دادن اشتها، حالت تهوع، استفراغ یا اسهال
 • افزایش ضربان قلب، تعداد تنفس یا اندازه مردمک
 • آبریزش از چشم، آبریزش بینی، لرز یا خمیازه کشیدن
 • افزایش تعریق

شربت متادون آسپن که در حین زایمان به مادر داده می شود می تواند باعث مشکلات تنفسی و علائم ترک در نوزاد شود.

لینک مفید : آلپرازولام

اگر سوالی در مورد علت تجویز این دارو برای شما دارید از پزشک خود بپرسید. ممکن است پزشک شما آن را به دلیل دیگری تجویز کرده باشد.

شربت متادون آسپن فقط با تجویز پزشک در دسترس است.

شربت متادون آسپن را مصرف نکنید اگر:

شما تا به حال به متادون هیدروکلراید، هر داروی مخدر دیگر یا هر یک از اجزای ذکر شده در انتهای این بروشور واکنش آلرژیک داشته اید.

لینک مفید : متادون

علائم یک واکنش آلرژیک ممکن است شامل تنگی نفس، خس خس سینه یا مشکل در تنفس باشد. تورم صورت، لب ها، زبان یا هر قسمت دیگر بدن؛ بثورات، خارش یا کهیر روی پوست.

شما هر گونه شرایط پزشکی دیگری از جمله:

 • – مبتلا به یک اختلال ریوی مانند آسم یا هر بیماری که باعث مشکل در تنفس شود، به خصوص اگر خلط بیش از حد وجود داشته باشد یا رنگ پوست مایل به آبی باشد.
 • – آسیب اخیر به سر یا افزایش فشار در سر
 • – یک بیماری روده ای که به کولیت اولسراتیو معروف است
 • – برخی بیماری های کبدی یا کلیوی
 • – برخی از بیماری های قلبی
 • – اعتیاد به الکل

شما در حال مصرف یا اخیراً داروهای ضد افسردگی از نوعی به نام مهارکننده‌های مونوآمین اکسیداز (MAOIs) یا مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRI) هستید.

 • شما از اسپاسم مجاری صفراوی و کلیه رنج می برید
 • تاریخ انقضا (EXP) چاپ شده روی بسته به پایان رسیده است
 • بسته بندی پاره شده یا نشانه هایی از دستکاری را نشان می دهد.
 • قبل از اینکه شروع به مصرف کنید

اگر:

 • شما زیر ۱۸ سال سن دارید
 • به غذاها، رنگ ها، مواد نگهدارنده یا هر داروی دیگری حساسیت دارید
 • شما باردار هستید یا باردار می شوید در حالی که آن را مصرف می کنید در
 • شرف زایمان هستید یا در حال شیردهی هستید
 • شما هر گونه شرایط پزشکی دیگری از جمله:
 • – مشکلات هورمونی
 • – غده تیروئید کم کار
 • – دیابت
 • – بیماری پروستات
 • – فئوکروموسیتوم (تومور نادر غده فوق کلیوی).

علائم شامل حملات اضطراب و سردرد است. ممکن است تپش قلب (کوبیدن قلب در قفسه سینه)، سرگیجه، ضعف، حالت تهوع، استفراغ، اسهال، گشاد شدن مردمک چشم، تاری دید، درد معده و افزایش فشار خون وجود داشته باشد.

لینک مفید : مشاوره تلفنی

در حین مصرف شربت متادون آسپن قصد دارید الکل بنوشید، به خصوص مقادیر زیاد
مصرف داروهای دیگر

اگر داروهای دیگری مصرف می کنید، از جمله داروهایی که بدون نسخه از داروخانه، سوپرمارکت یا فروشگاه مواد غذایی بهداشتی خود دریافت می کنید، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.

لینک مفید : کتاب رمان بیچارگان

برخی از داروهایی که ممکن است با این دارو تداخل داشته باشند عبارتند از:

 • مخمر سنت جان
 • ریفامپیسین، یک آنتی بیوتیک
 • داروهایی برای درمان صرع
 • داروهایی برای درمان عفونت HIV
 • فلوکونازول، ضد قارچ

مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) که داروهایی برای درمان افسردگی یا اختلالات وسواس فکری جبری هستند. فلووکسامین

 • هر داروی دیگری برای درمان افسردگی
 • داروهایی برای درمان بیماری های روانی
 • داروهایی برای درمان بیماری های قلبی
 • سایر مسکن‌ها، شل‌کننده‌های عضلانی یا آرام‌بخش‌ها
 • قرص مایع 
 • ملین ها
 • فلودروکورتیزون، دارویی که در برخی شرایط هورمونی استفاده می شود.

ممکن است لازم باشد مقادیر مختلفی از داروی خود را مصرف کنید یا ممکن است نیاز به مصرف داروهای مختلف داشته باشید.

پزشک یا داروساز شما فهرست کامل تری از داروهایی دارد که باید در حین مصرف این دارو از آنها اجتناب کنید.

و . . .


برگرفته از : Aspen Methadone Syrup


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *