پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری متادون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری متادون | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

اکثر افراد مصرف کننده تریاک و هروئین در صورت عدم دسترسی به مواد مخدر، متادون را جایگزین مواد مصرفی خود می کنند

مدت اثر قرص متادون در ابتدای مصرف حدود 7-4 ساعت بوده و در مصرف طولانی مدت و مستمر به 48-24 ساعت می رسد که با توجه به میزان متابولیسم بدن فرد ممکن است کمتر و یا طولانی تر شود.

این قرص بر روی گیرنده‌های اوپیوئیدی همانند مورفین و هروئین عمل می‌کند تا شدت درد و خماری فرد مصرف کننده را تثبیت نماید.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری متادون را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری متادون را برای شما فراهم کنیم.

4.4/5 - (211 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری متادون | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری متادون


برای افراد مبتلا به سرطان بدخیم هستند یا بیماری قلبی یا دیابت خیلی شدید دارند و توان بدنی ضعیفی دارند و امکان سم زدایی ندارند (یعنی نمی‌توانند تریاک و یا هروئین را ترک کنند)، داروی متادون را جایگزین ماده مصرفی بیمار می‌کنند. البته این کار تنها با تجویز پزشک متخصص و تحت شرایط خاص انجام می گیرد.

فقط وقتی از این قرص به منظور ترک اعتیاد استفاده می شود که فرد بیمار از نظر سنی و قدرت جسمانی قادر به ترک مثلاً تریاک یا هروئین نباشد.


متادون چیست؟

متادون یک داروی مخدر است. گاهی اوقات یک ماده افیونی را یک ماده مخدر نیز می نامند.

متادون علائم ترک را در افراد معتاد به هروئین یا سایر مواد مخدر کاهش می دهد بدون اینکه باعث “بالا” مرتبط با اعتیاد به مواد مخدر شود.

متادون به عنوان یک مسکن و به عنوان بخشی از برنامه های سم زدایی و نگهداری اعتیاد به مواد مخدر استفاده می شود. این فقط از یک داروخانه تایید شده در دسترس است.

لینک مفید : دیازپام

متادون برای درمان شبانه روزی دردهای شدید استفاده می شود. این دارو بر اساس نیاز برای درد استفاده نمی شود.

اگر آسم یا مشکلات تنفسی شدید یا انسداد معده یا روده دارید، نباید از متادون استفاده کنید.

استفاده نادرست از متادون می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود، به ویژه در کودک یا فرد دیگری که از دارو بدون نسخه استفاده می کند. دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

مصرف داروهای اپیوئیدی در دوران بارداری ممکن است باعث علائم تهدید کننده زندگی در نوزاد شود.

لینک مفید : حشیش

در صورت استفاده از داروهای مخدر همراه با الکل یا سایر داروهایی که باعث خواب آلودگی می شوند یا تنفس شما را کند می کنند، عوارض جانبی کشنده ممکن است رخ دهد.

متادون ممکن است باعث اختلال در ریتم قلب شود. اگر سردرد همراه با درد قفسه سینه و سرگیجه شدید و ضربان قلب تند یا تند داشتید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید. ممکن است لازم باشد عملکرد قلب شما در طول درمان بررسی شود.


قبل از مصرف این دارو

اگر به متادون حساسیت دارید یا اگر دارید نباید از متادون استفاده کنید:

آسم شدید یا مشکلات تنفسی؛ یا انسداد در معده یا روده شما

متادون ممکن است باعث اختلال در ریتم قلب شود. ممکن است لازم باشد عملکرد قلب شما در طول درمان بررسی شود.

برای اینکه مطمئن شوید متادون برای شما بی خطر است، اگر تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید:

مشکلات قلبی، سندرم QT طولانی (در شما یا یکی از اعضای خانواده)؛

مشکلات تنفسی، آپنه خواب؛

آسیب به سر، تومور مغزی، یا تشنج؛

اعتیاد به مواد مخدر یا الکل، یا بیماری روانی؛

بیماری کبد یا کلیه؛

مشکلات ادراری؛ یا

مشکلات کیسه صفرا، پانکراس یا تیروئید

اگر در دوران بارداری از داروهای اپیوئیدی استفاده می کنید، ممکن است کودک شما با علائم ترک تهدید کننده زندگی به دنیا بیاید و ممکن است برای چند هفته به درمان پزشکی نیاز داشته باشد.

لینک مفید : دیازپام

شیر ندهید. متادون می تواند وارد شیر مادر شود و باعث خواب آلودگی، مشکلات تنفسی یا مرگ در نوزاد شیرده شود.


چگونه باید از متادون استفاده کنم؟

از متادون دقیقاً طبق دستور پزشک استفاده کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید.

هرگز از متادون در مقادیر بیشتر یا بیشتر از مقدار تجویز شده استفاده نکنید. اگر احساس می‌کنید میل شدید به استفاده بیشتر از این دارو دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

هرگز داروی اپیوئیدی را با فرد دیگری، به ویژه فردی که سابقه اعتیاد به مواد مخدر دارد، به اشتراک نگذارید.

لینک مفید : کلونازپام

سوء استفاده می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود. دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. فروش یا واگذاری این دارو خلاف قانون است.

متادون خوراکی به صورت خوراکی مصرف می شود. تزریق مستقیماً در ورید انجام می شود.

داروی مایع را با دستگاه اندازه گیری ارائه شده (نه قاشق آشپزخانه) اندازه گیری کنید.

قرص قابل پخش را در آب، آب پرتقال یا سایر نوشیدنی های غیر الکلی با طعم مرکبات حل کنید. این مخلوط را فوراً هم بزنید و بنوشید.

هرگز یک قرص را برای استنشاق پودر یا تزریق آن به رگ خود له نکنید. این می تواند منجر به مرگ شود.

لینک مفید : آلپرازولام

شما نباید مصرف متادون را به طور ناگهانی قطع کنید. قبل از قطع دارو از پزشک خود سوال کنید.

در دمای اتاق، دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود. داروی خود را در مکانی نگهداری کنید که هیچ کس نتواند از آن به طور نادرست استفاده کند.

باقیمانده دارو را نگه ندارید. فقط یک دوز می تواند باعث مرگ در فردی شود که به طور تصادفی یا نادرست از آن استفاده می کند. از داروساز خود در مورد برنامه بازپس گیری دارو بپرسید یا داروی مصرف نشده را داخل توالت بریزید.


اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

اگر متادون را برای درد مصرف می کنید: به محض یادآوری، نوبت فراموش شده را مصرف کنید، سپس نوبت بعدی را ۸ تا ۱۲ ساعت بعد مصرف کنید.

اگر برای اعتیاد به مواد مخدر متادون مصرف می کنید: روز بعد نوبت فراموش شده را در زمان مشخص مصرف کنید.

لینک مفید : ترامادول

اگر دوزهای مصرفی خود را برای بیش از ۳ روز متوالی از دست دادید، با پزشک خود تماس بگیرید تا راهنمایی شود. ممکن است لازم باشد برنامه دوز خود را با دوز کمتر دوباره شروع کنید. دو دوز را در یک زمان مصرف نکنید.


اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

مصرف بیش از حد می تواند کشنده باشد، به ویژه در کودک یا فردی که از داروهای مخدر بدون نسخه استفاده می کند. علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل خواب آلودگی شدید، مشخص شدن مردمک چشم، تنفس آهسته یا عدم تنفس باشد.

پزشک ممکن است به شما توصیه کند که نالوکسان (دارویی برای معکوس کردن مصرف بیش از حد مواد افیونی) مصرف کنید و آن را همیشه همراه خود داشته باشید.

در صورت قطع تنفس یا بیدار نشدن، فردی که از شما مراقبت می کند، می تواند نالوکسان را تجویز کند.

مراقب شما هنوز هم باید کمک پزشکی اورژانسی دریافت کند و ممکن است نیاز به انجام CPR (احیای قلبی ریوی) در حین انتظار برای رسیدن کمک داشته باشد.

هر کسی می تواند نالوکسان را از داروخانه یا بخش بهداشت محلی خریداری کند. مطمئن شوید که هر شخصی که از شما مراقبت می کند می داند نالوکسان را در کجا نگهداری می کنید و چگونه از آن استفاده کند.


هنگام استفاده از متادون از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

الکل ننوشید. عوارض جانبی خطرناک یا مرگ ممکن است رخ دهد.

از رانندگی یا فعالیت های خطرناک تا زمانی که بدانید متادون چه تأثیری بر شما خواهد داشت، خودداری کنید. سرگیجه یا خواب آلودگی می تواند باعث سقوط، تصادف یا صدمات شدید شود.

گریپ فروت ممکن است با متادون تداخل داشته باشد و عوارض جانبی ایجاد کند. از مصرف فرآورده های گریپ فروت خودداری کنید.

و . . .


برگرفته از : Methadone


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *