پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

متیل فنیدات یک محرک سیستم عصبی مرکزی است. این بر مواد شیمیایی موجود در مغز و اعصاب که به بیش فعالی و کنترل تکانه کمک می کنند تأثیر می گذارد.

متیل فنیدات برای درمان اختلال کمبود توجه (ADD)، اختلال کمبود توجه بیش فعالی (ADHD) و نارکولپسی استفاده می شود.

متیل فنیدات باید به عنوان بخشی از یک برنامه درمانی کامل برای ADHD استفاده شود که ممکن است شامل مشاوره یا درمان های دیگر باشد.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات


متیل فنیدات ممکن است ایجاد عادت کند. استفاده نادرست می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود. اگر با سوء مصرف مواد مخدر یا الکل مشکل داشتید به پزشک خود اطلاع دهید.

محرک ها باعث سکته مغزی، حمله قلبی و مرگ ناگهانی در افراد مبتلا نیتروفورازون به فشار خون بالا، بیماری قلبی یا نقص قلبی شده اند.

اگر در ۱۴ روز گذشته از مهارکننده های MAO مانند ایزوکاربوکسازید، لینزولید، تزریق متیلن بلو، فنلزین، رازاگیلین، سلژیلین یا ترانیل سیپرومین در ۱۴ روز گذشته استفاده کرده اید، از متیل فنیدات استفاده نکنید.

متیل فنیدات ممکن است باعث روان پریشی جدید یا بدتر شود (افکار یا رفتار غیرمعمول)، به خصوص اگر سابقه افسردگی، بیماری روانی یا اختلال دوقطبی دارید.

ممکن است مشکلات گردش خون داشته باشید که می تواند باعث بی حسی، درد یا تغییر رنگ در انگشتان دست یا پا شود.

اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید: علائم دیکلوفناک مشکلات قلبی – درد قفسه سینه، احساس سبکی سر یا تنگی نفس.

متیل فنیدات علائم روان پریشی – پارانویا، پرخاشگری، مشکلات رفتاری جدید، دیدن یا شنیدن چیزهایی که واقعی نیستند. علائم مشکلات گردش خون – زخم های غیر قابل توضیح روی انگشتان دست یا پا.

اگر سابقه اعتیاد به مواد مخدر یا الکل دارید به پزشک خود اطلاع دهید. دارو را در جایی نگه دارید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

قبل از مصرف این دارو
اگر به متیل فنیدیت حساسیت دارید یا اگر دارید نباید از آن مزالازین استفاده کنید:

گلوکوم؛

فشار خون بالا یا مشکل قلبی؛

تیروئید پرکار؛

سابقه شخصی یا خانوادگی تیک (انقباضات عضلانی) یا سندرم تورت. یا

متیل فنیدات اضطراب شدید، تنش یا بی قراری (داروی محرک می تواند این علائم را بدتر کند).

محرک ها باعث سکته مغزی، حمله قلبی و مرگ ناگهانی کلوتریمازول در افراد خاصی شده اند. اگر دارید به پزشک خود بگویید:

مشکلات قلبی یا نقص مادرزادی قلب؛

فشار خون بالا؛ یا

سابقه خانوادگی بیماری قلبی یا مرگ ناگهانی.

اگر در ۱۴ روز گذشته از مهارکننده های MAO استفاده کرده اید از متیل فنیدیت استفاده نکنید. ممکن است یک تداخل دارویی خطرناک رخ دهد. مهارکننده های MAO عبارتند پاروکستین از ایزوکاربوکسازید، لینزولید، تزریقی متیلن بلو، فنلزین و ترانیل سیپرومین.

اگر برای افسردگی، بیماری های روانی، بیماری پارکینسون، سردردهای میگرنی، عفونت های جدی یا پیشگیری از حالت تهوع و استفراغ نیز از داروهای مخدر، محصولات گیاهی یا دارویی استفاده می کنید، به پزشک خود اطلاع دهید. تداخل با متیل فنیدات می تواند باعث یک بیماری جدی به نام سندرم سروتونین شود.

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده تان تا به حال به این موارد مبتلا بوده اید، به پزشک خود اطلاع دهید:

افسردگی، بیماری روانی، اختلال دوقطبی، روان پریشی، یا افکار یا اعمال فنتانیل خودکشی؛

مشکلات گردش خون در دست ها یا پاها؛

اعتیاد به الکل یا مواد مخدر؛ یا

در صورت مصرف آدانسیا – حساسیت به آسپرین یا رنگ خوراکی زرد.

برای اینکه مطمئن شوید متیل فنیدیت برای شما بی خطر است، اگر موارد زیر را سلکوکسیب دارید به پزشک خود اطلاع دهید:

مشکلات مری، معده یا روده؛ یا

تشنج، صرع یا آزمایش امواج مغزی غیر طبیعی (EEG).

وابستگی به متیل فنیدات در دوران بارداری می تواند باعث زایمان زودرس یا وزن کم هنگام تولد شود. اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر باردار هستید، ممکن است نام شما در دفتر ثبت بارداری برای ردیابی اثرات متیل فنیدیت بر جنین ذکر شود.

از پزشک بپرسید که آیا شیردهی در حین استفاده از این دارو بی خطر است یا خیر. اگر به نوزاد خود شیر می دهید، در صورت مشاهده علائمی مانند هگزیفنیدیل بی قراری، مشکلات خواب، مشکلات تغذیه یا کاهش وزن، به پزشک خود اطلاع دهید.

متیل فنیدیت برای استفاده توسط افراد کمتر از ۶ سال تایید نشده است.

چگونه باید متیل فنیدات مصرف کنم؟

متیل فنیدات را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد.

متیل فنیدات ممکن است ایجاد عادت کند. استفاده نادرست می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود. دارو را در جایی نگه دارید که دیگران نتوانند به آن دسترسی دیکلوفناک پیدا کنند. فروش یا واگذاری این دارو خلاف قانون است.

اگر به مارک، قدرت یا شکل دیگری از این دارو تغییر دهید، نیاز به دوز شما ممکن است تغییر کند. فقط با استفاده از داروهایی که پزشکتان تجویز کرده از اشتباهات دارویی جلوگیری کنید.

اکثر مارک های متیل فنیدیت ۱ یا ۲ بار در طول روز مصرف می شوند. Jornay PM فقط برای استفاده در شب بین ساعت ۶:۳۰ تا ۹:۳۰ شب است.

شما ممکن است متیل فنیدیت را با یا بدون غذا مصرف کنید، اما هر بار آن را به همان روش مصرف کنید.

متیل فنیدات کپسول یا قرص طولانی رهش را به طور کامل ببلعید و از خرد کردن، جویدن یا شکستن آن خودداری کنید.

اگر نمی توانید یک کپسول طولانی رهش را به طور کامل کلوتریمازول قورت دهید، آن را باز کنید و دارو را با غذای نرم مانند سس سیب، پودینگ یا ماست مخلوط کنید. بلافاصله مخلوط را بدون جویدن قورت دهید.

قبل از قورت دادن قرص جویدنی باید آن را بجوید.

داروی مایع را با دستگاه اندازه گیری ارائه شده (نه قاشق آشپزخانه) اندازه گیری کنید.

اجازه دهید قرص متلاشی کننده خوراکی بدون جویدن در دهان شما حل شود.

اگر یک جراحی برنامه ریزی شده دارید به پزشک خود اطلاع متیل فنیدات دهید.

درمان شما ممکن است شامل مشاوره یا درمان های مروپنم دیگر نیز باشد.

پزشک شما باید پیشرفت شما را به طور منظم بررسی کند. قلب و فشار خون شما نیز ممکن است نیاز به بررسی مکرر داشته باشد.

کاملا بسته و در دمای اتاق، دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود. داروی خود را در مکانی نگهداری کنید که هیچ کس نتواند از آن به طور نادرست استفاده کند.

متیل فنیدات باقیمانده دارو را نگه ندارید. از داروساز خود در مورد برنامه بازپس گیری دارو بپرسید. همچنین می توانید باقیمانده دارو را با خاک گربه یا تفاله قهوه در یک کیسه پلاستیکی در بسته مخلوط کنید و کیسه را در سطل زباله بیندازید.

اطلاعات دقیق دوز متیل فنیدات

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
در اسرع وقت دارو را مصرف کنید، اما اگر تقریباً زمان نوبت بعدی تریمیپرامین فرا رسیده است، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید. دو دوز را در یک زمان مصرف نکنید.

اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟
به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید یا با خط راهنمای Poison به مصرف بیش از حد متیل فنیدات می تواند کشنده باشد.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل تهوع، خشکی دهان، استفراغ، اسهال، اضطراب، بی قراری، بی قراری، لرزش، انقباضات عضلانی، تنفس سریع، گیجی، توهم، گشاد شدن کاربامازپین مردمک چشم، درد یا ضعف عضلانی، تب، تعریق، سردرد، تپش در گردن یا گوش ها، ضربان قلب تند یا تند، احساس سبکی سر، غش، تشنج (تشنج)، یا کما.

هنگام مصرف متیل فنیدات از چه چیزهایی باید اجتناب کنم؟

از نوشیدن الکل خودداری کنید.

تا زمانی که بدانید متیل فنیدات چه تأثیری بر شما خواهد داشت از رانندگی یا فعالیت های خطرناک خودداری کنید. واکنش های شما ممکن است مختل شود.

عوارض جانبی متیل فنیدیت
در صورت مشاهده علائم واکنش آلرژیک به متیل فنیدات، کمک فوری پزشکی دریافت کنید: کهیر. مشکل در تنفس؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود تماس آمپول پتیدین بگیرید:

علائم مشکلات قلبی – درد قفسه سینه، مشکل در تنفس، احساس غش کردن.

علائم روان پریشی – توهم (دیدن یا شنیدن چیزهایی که واقعی نیستند)، مشکلات رفتاری جدید، پرخاشگری، خصومت، پارانویا.

علائم مشکلات گردش خون – بی حسی، درد، احساس سرما، زخم های غیرقابل توضیح، یا تغییر رنگ پوست (ظاهر رنگ پریده، قرمز یا آبی) در انگشتان دست یا پا. یا

نعوظ آلت تناسلی که دردناک است یا ۴ ساعت یا بیشتر طول می کشد.

در صورت داشتن علائم سندرم سروتونین مانند: بیقراری، توهم، تب، تعریق، لرز، ضربان قلب سریع، سفتی عضلات، پرش، از دست دادن سیپروفلوکساسین هماهنگی، حالت تهوع، استفراغ یا اسهال، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

متیل فنیدات می تواند بر رشد کودکان تأثیر بگذارد. قد و وزن کودک شما ممکن است نیاز به بررسی مکرر داشته باشد. اگر فرزندتان با سرعت طبیعی رشد نمی کند، به پزشک خود اطلاع دهید.

عوارض جانبی رایج متیل فنیدیت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تعریق، افزایش فشار خون؛

تغییرات خلقی، اضطراب، احساس عصبی یا تحریک پذیری، مشکل در خواب.

ضربان قلب سریع، تپش ضربان قلب یا بال زدن در قفسه مزالازین سینه.

کاهش اشتها، کاهش وزن؛

خشکی دهان، حالت تهوع، استفراغ، درد معده، سوء هاضمه؛ یا

سردرد، سرگیجه.

چه داروهای دیگری بر متیل فنیدات تأثیر می گذارد؟

در مورد سایر داروهای خود به پزشک خود بگویید، به آمپول پتیدین خصوص:

رقیق کننده خون – وارفارین، کومادین، جانتوون؛

داروهای فشار خون؛

یک داروی ضد افسردگی؛

داروی تشنج؛ یا

داروهای سرماخوردگی یا آلرژی که حاوی داروهای ضد احتقان هستند.

این متیل فنیدات لیست کامل نیست. سایر داروها ممکن مفنامیک اسید است با متیل فنیدیت تداخل داشته باشند، از جمله داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی. همه تداخلات دارویی ممکن در اینجا ذکر نشده است.

برگرفته از : Methylphenidate


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *