آدرس های خرید حضوری مونته لوکاست

مونته لوکاست به صورت قرص، قرص جویدنی و گرانول خوراکی عرضه می شود. مونتلوکاست معمولاً یک بار در روز با یا بدون غذا مصرف می شود.

هنگامی که مونته لوکاست برای درمان آسم استفاده می شود، باید در شب مصرف شود. هنگامی که مونته لوکاست برای جلوگیری از مشکلات تنفسی در حین ورزش استفاده می شود، باید حداقل ۲ ساعت قبل از ورزش مصرف امی تریپتیلین شود.

اگر مونته لوکاست را یک بار در روز به طور منظم مصرف می کنید، یا اگر در ۲۴ ساعت گذشته دوز مونته لوکاست مصرف کرده اید، نباید قبل از ورزش دوز اضافی مصرف کنید. هنگامی که مونته لوکاست برای درمان رینیت آلرژیک استفاده می شود.

  افسردگی بعد سربازی

ممکن است در هر زمانی از روز مصرف شود. مونته لوکاست را تقریباً در زمان مشخصی هر روز مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح نورتریپتیلین دهد.

مونته لوکاست را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

اگر گرانول‌ها را به کودک خود می‌دهید، تا زمانی که کودکتان آماده مصرف دارو نشده است، کیسه فویل را باز نکنید. راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید گرانول‌ها را به کودکتان بدهید، بنابراین بهترین راه را برای شما و فرزندتان انتخاب کنید.

  خرید خانه با 700 میلیون

می توانید تمام گرانول ها را مستقیماً از بسته در دهان کودک تریامسینولون خود بریزید تا فوراً بلعیده شود. همچنین می توانید کل بسته گرانول را روی یک قاشق تمیز بریزید و قاشق دارو را در دهان فرزندتان قرار دهید. اگر ترجیح می‌دهید.

می‌توانید کل بسته گرانول را در ۱ قاشق چای‌خوری (۵ میلی‌لیتر) شیر خشک سرد یا دمای اتاق کودک، شیر مادر، سس سیب، هویج نرم، بستنی یا برنج مخلوط کنید. شما نباید گرانول ها را با هیچ غذا یا مایع دیگری مخلوط کنید، اما کودک شما ممکن است هر مایعی را بلافاصله پس از مصرف گرانول بنوشد.

اگر پردنیزولون گرانول ها را با یکی از غذاها یا نوشیدنی های مجاز مخلوط کنید، مخلوط ها را در مدت ۱۵ دقیقه استفاده کنید. مخلوط های استفاده نشده از غذا، شیر خشک یا شیر مادر و دارو را نگهداری نکنید.

  افسردگی ناگهانی در مردان

از مونته لوکاست برای درمان حمله ناگهانی علائم آسم استفاده نکنید. پزشک یک استنشاقی کوتاه اثر را برای استفاده در هنگام حملات تجویز می کند. در مورد نحوه درمان علائم حمله ناگهانی آسم با پزشک خود صحبت کنید. اگر علائم آسم شما بدتر می شود یا اگر بیشتر حملات آسم دارید، حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر برای درمان آسم از مونته لوکاست استفاده می کنید، به مصرف یا استفاده از سایر داروهایی که پزشک برای درمان آسم شما تجویز کرده است، ادامه دهید. مصرف هیچ یک از داروهای دیفن هیدرامین خود را قطع نکنید یا دوز هیچ یک از داروهای خود را تغییر ندهید.

  علائم افسردگی طولانی مدت

مگر اینکه پزشک به شما بگوید که باید این کار را انجام دهید. اگر آسم شما توسط آسپرین بدتر می شود، در طول درمان با مونته لوکاست از آسپرین یا سایر داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی (NSAIDs) استفاده نکنید.

مونته لوکاست علائم آسم و رینیت آلرژیک را کنترل می کند اما این شرایط را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف مونتلوکاست ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک، مصرف مونتلوکاست را قطع نکنید.

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار متوکاربامول بخواهید.

  چرا زنان بعد از زایمان افسردگی میگیرند

کاربردهای دیگر این دارو

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف مونتلوکاست، اگر به مونته لوکاست یا هر داروی دیگر یا هر یک از اجزای موجود در قرص، قرص جویدنی یا گرانول مونته لوکاست حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید.

به پزشک و داروساز خود بگویید لووتیروکسین که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید. حتماً جمفیبروزیل (لوپید)، فنوباربیتال و ریفامپین (ریفادین، ریمکتان، در ریفامات، ریفاتر) را ذکر کنید. ممکن است پزشک شما نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا از نظر عوارض جانبی شما را با دقت بیشتری تحت نظر داشته باشد.

  سندرم پیش از قاعدگی چند روز است

اگر بیماری کبدی دارید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید.اگر باردار دی سیکلومین هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف مونتلوکاست باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر هالوپریدول بیماری فنیل کتونوری (PKU، یک بیماری ارثی است که در آن باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کرد تا از آسیب به مغز شما که می‌تواند باعث ناتوانی شدید ذهنی شود)، باید بدانید که قرص‌های جویدنی حاوی آسپارتام هستند که فنیل آلانین را تشکیل می‌دهند.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه کتوتیفن دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید. بیش از یک دوز مونته لوکاست در یک دوره ۲۴ ساعته مصرف نکنید.

این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ – این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

Montelukast ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

  افسردگی در ثروتمندان

سردرد
سوزش سردل
دل درد
خستگی
اسهال

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا علائم ذکر شده در بخش هشدارهای مهم یا اقدامات احتیاطی ویژه را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

مشکل در تنفس یا بلع؛ تورم صورت، گلو، زبان، لب ها یا چشم ها؛ گرفتگی صدا؛ خارش؛ کهیر؛ کندوها

ایجاد تاول، لایه برداری یا ریزش پوست

علائم شبیه آنفولانزا، بثورات پوستی، سوزن سوزن یا بی حسی تریامسینولون در بازوها یا پاها، درد و تورم سینوس ها
گوش درد، تب (در کودکان)

Montelukast ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. اگر در حین مصرف این دارو مشکل غیرعادی داشتید با پزشک خود تماس بگیرید.

  افسردگی پس از ازدواج

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس سلکوکسیب کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و دور از نور و گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

  افسردگی زنان مطلقه

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و فوراً دارو را در مکانی امن قرار دهید.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند کلوتریمازول تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند.

با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهای خود از طریق برنامه پس گرفتن دارو است.

با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید.

برگرفته از : Montelukast

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *