پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری ناپروکسن

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری ناپروکسن | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

ناپروکسن یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) است. این دارو با کاهش هورمون هایی که باعث التهاب و درد در بدن می شوند، عمل می کند.

ناپروکسن برای درمان درد یا التهاب ناشی از شرایطی مانند آرتریت، اسپوندیلیت آنکیلوزان، تاندونیت، بورسیت، نقرس یا دردهای قاعدگی استفاده می شود.

همچنین می توان از آن برای درمان درد حاد ناشی از سایر شرایطی که در این راهنمای دارویی ذکر نشده است استفاده کرد.

قرص های تاخیری یا طولانی رهش، اشکال کندتر ناپروکسن هستند که فقط برای درمان بیماری های مزمن مانند آرتریت یا اسپوندیلیت آنکیلوزان استفاده می شوند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری ناپروکسن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری ناپروکسن را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری ناپروکسن | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری ناپروکسن


ناپروکسن می تواند خطر حمله قلبی یا سکته کشنده را افزایش دهد، به خصوص اگر از آن برای مدت طولانی استفاده کنید یا دوزهای بالا مصرف کنید.

یا اگر بیماری قلبی دارید. حتی افراد بدون بیماری قلبی یا عوامل خطر ممکن است در حین مصرف این دارو دچار سکته مغزی یا حمله قلبی شوند.


آشنایی بیشتر با قرص ناپروکسن

اگر سابقه واکنش آلرژیک به آسپرین یا سایر NSAID ها (داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی) دارید، نباید از ناپروکسن استفاده کنید.

این دارو را درست قبل یا بعد از جراحی بای پس قلب (پیوند بای پس عروق کرونر یا CABG) استفاده نکنید.

لینک مفید : آتورواستاتین

اگر تورم صورت یا گلو، درد قفسه سینه، ضعف، تنگی نفس، تکلم یا مشکلات بینایی یا تعادل دارید، از کمک فوری پزشکی استفاده کنید. در صورت مشاهده درد معده، خستگی یا ضعف، زردی پوست یا چشم، حالت تهوع، استفراغ، حرکات روده خونی یا سیاه و چسبنده، بثورات پوستی، کاهش وزن یا افزایش وزن بدون دلیل، یا تورم دست‌ها، مصرف ناپروکسن را متوقف کنید و به پزشک خود اطلاع دهید. پا.

ناپروکسن همچنین ممکن است باعث خونریزی معده یا روده شود که می تواند کشنده باشد. این شرایط می تواند بدون هشدار در هنگام استفاده از این دارو، به ویژه در افراد مسن رخ دهد.

قبل از مصرف این دارو

ناپروکسن همچنین ممکن است باعث خونریزی معده یا روده شود که می تواند کشنده باشد. این شرایط می تواند بدون هشدار در هنگام استفاده از این دارو، به ویژه در افراد مسن رخ دهد.

اگر به ناپروکسن حساسیت دارید یا پس از مصرف آسپرین یا NSAID تا به حال حمله آسم یا واکنش آلرژیک شدید داشته اید، نباید از ناپروکسن استفاده کنید.

 • قبل از دادن ناپروکسن به کودک زیر ۱۲ سال با پزشک مشورت کنید.
 • در صورت داشتن موارد زیر از پزشک یا داروساز بپرسید که آیا استفاده از این دارو برای شما بی خطر است یا خیر:
 • بیماری قلبی، فشار خون بالا، کلسترول بالا، دیابت، یا اگر سیگار می کشید.
 • سابقه حمله قلبی، سکته مغزی یا لخته شدن خون؛
 • سابقه زخم معده یا خونریزی؛
 • آسم؛
 • بیماری کبد یا کلیه؛
 • احتباس مایعات: یا

اگر برای جلوگیری از حمله قلبی یا سکته آسپرین مصرف می کنید.

اگر باردار هستید، نباید ناپروکسن مصرف کنید، مگر اینکه پزشک به شما بگوید. مصرف NSAID در ۲۰ هفته آخر بارداری می تواند باعث مشکلات جدی قلبی یا کلیوی در جنین و عوارض احتمالی بارداری شما شود.

لینک مفید : آزیترومایسین

ممکن است هنگام استفاده از ناپروکسن، شیردهی ایمن نباشد. در مورد هر گونه خطری از پزشک خود سوال کنید.

ناپروکسن برای استفاده توسط افراد کمتر از ۲ سال تایید نشده است. این دارو را بدون توصیه پزشکی به کودک ندهید.

چگونه باید ناپروکسن مصرف کنم؟

ناپروکسن را دقیقاً طبق دستورالعمل روی برچسب یا طبق تجویز پزشک استفاده کنید. این دارو را در مقادیر بیشتر یا بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نکنید. از کمترین دوزی که در درمان بیماری شما موثر است استفاده کنید.

لینک مفید : قرص ترامادول

درست قبل از اندازه گیری دوز، سوسپانسیون خوراکی (مایع) را به خوبی تکان دهید. داروی مایع را با سرنگ دوز ارائه شده، یا با قاشق مخصوص اندازه گیری دوز یا فنجان دارو اندازه گیری کنید. اگر دستگاه اندازه‌گیری دوز ندارید، از داروساز خود بخواهید که آن را اندازه‌گیری کند.

اگر برند، قوت یا شکل این دارو را تغییر دهید، نیازهای دوز شما ممکن است تغییر کند. اگر در مورد نوع ناپروکسنی که استفاده می کنید سوالی دارید از داروساز خود بپرسید.

لینک مفید : متادون

اگر کودکی از این دارو استفاده می کند، در صورتی که کودک تغییر وزنی دارد، به پزشک خود اطلاع دهید. دوزها بر اساس وزن کودکان است و هر تغییری ممکن است بر دوز کودک شما تأثیر بگذارد.

قیمت ناپروکسن : در صورت استفاده طولانی مدت از این دارو، ممکن است نیاز به آزمایشات پزشکی مکرر داشته باشید.

این دارو می تواند نتایج غیرعادی با آزمایش های پزشکی خاص ایجاد کند. به هر پزشکی که شما را درمان می کند بگویید که از ناپروکسن استفاده می کنید.

در دمای اتاق به دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود. در صورت عدم استفاده، بطری را محکم بسته نگه دارید.

تمام اطلاعات بیمار، راهنماهای دارو، و برگه های دستورالعمل ارائه شده به شما را بخوانید. اگر سوالی دارید از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که ناپروکسن گاهی اوقات فقط در صورت نیاز استفاده می شود، ممکن است در برنامه دوز قرار نگیرید. اگر طبق برنامه هستید، به محض به یاد آوردن دوز فراموش شده را مصرف کنید.

اگر تقریباً زمان نوبت بعدی برنامه ریزی شده فرا رسیده است، از دوز فراموش شده صرفنظر کنید. برای جبران دوز فراموش شده از داروی اضافی استفاده نکنید.

از چه چیزی باید اجتناب کرد

 • از نوشیدن الکل خودداری کنید. ممکن است خطر خونریزی معده را افزایش دهد.
 • از مصرف آسپرین خودداری کنید مگر اینکه پزشک به شما دستور دهد.

قبل از مصرف هر داروی دیگری برای درد، آرتریت، تب یا تورم از پزشک خود سوال کنید. بسیاری از داروهای موجود بدون نسخه حاوی آسپرین، سالیسیلات یا سایر داروهای مشابه ناپروکسن (مانند ایبوپروفن یا کتوپروفن) هستند. مصرف برخی از محصولات با هم می تواند باعث شود که شما بیش از حد از این نوع داروها مصرف کنید.

لینک مفید : کلردیازپوکساید

قبل از استفاده از آنتی اسید از پزشک خود بپرسید و فقط از نوع توصیه شده توسط پزشک استفاده کنید. برخی از آنتی اسیدها می توانند جذب ناپروکسن را برای بدن شما دشوارتر کنند.

عوارض جانبی ناپروکسن

در صورت داشتن علائم واکنش آلرژیک به ناپروکسن: خس خس سینه یا مشکل در تنفس، کمک فوری پزشکی دریافت کنید. کندوها؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

اگر علائم حمله قلبی یا سکته را دارید، از کمک فوری پزشکی استفاده کنید: درد قفسه سینه که به فک یا شانه شما گسترش می یابد، بی حسی یا ضعف ناگهانی در یک طرف بدن، تکلم نامفهوم، احساس تنگی نفس.

مصرف ناپروکسن را متوقف کنید و در صورت داشتن موارد زیر فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

 • تنگی نفس (حتی با فعالیت خفیف)؛
 • تورم یا افزایش وزن سریع؛
 • اولین علامت هر بثورات پوستی، مهم نیست که چقدر خفیف باشد.
 • علائم خونریزی معده – مدفوع خونی یا قیری، سرفه خونی یا استفراغی که شبیه تفاله قهوه است.

خرید ناپروکسن : مشکلات کبدی – حالت تهوع، درد بالای معده، خارش، احساس خستگی، علائم شبیه آنفولانزا، از دست دادن اشتها، ادرار تیره، مدفوع خاک رس، یرقان (زرد شدن پوست یا چشم).

مشکلات کلیوی – ادرار کم یا بدون ادرار، ادرار دردناک یا دشوار، تورم در پاها یا مچ پا، احساس خستگی یا تنگی نفس.

لینک مفید : مترونیدازول

گلبول های قرمز پایین (کم خونی) – رنگ پریدگی پوست، احساس سبکی سر یا تنگی نفس، ضربان قلب سریع، مشکل در تمرکز. یا

واکنش شدید پوستی – تب، گلودرد، تورم در صورت یا زبان، سوزش در چشم‌ها، درد پوست به دنبال بثورات پوستی قرمز یا بنفش که گسترش می‌یابد (به‌ویژه در صورت یا قسمت بالایی بدن) و باعث ایجاد تاول و لایه‌برداری می‌شود.

عوارض جانبی رایج ناپروکسن ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • سوء هاضمه، سوزش سر دل، درد معده، حالت تهوع؛
 • سردرد، سرگیجه، خواب آلودگی؛
 • کبودی، خارش، بثورات؛
 • ورم؛ یا
 • در گوش شما زنگ می زند

چه داروهای دیگری بر ناپروکسن تأثیر می گذارد؟

اگر از داروهای ضد افسردگی مانند سیتالوپرام، اسیتالوپرام، فلوکستین (پروزاک)، فلووکسامین، پاروکستین، سرترالین (زولوفت)، ترازودون یا ویلازودون استفاده می کنید، قبل از استفاده از ناپروکسن از پزشک خود سوال کنید. مصرف هر یک از این داروها همراه با NSAID ممکن است باعث کبودی یا خونریزی آسان شما شود.

اگر از داروهای زیر نیز استفاده می کنید، از پزشک یا داروساز بپرسید که آیا استفاده از این دارو برای شما بی خطر است یا خیر:

 • کلستیرامین؛
 • سیکلوسپورین؛
 • دیگوکسین؛
 • لیتیوم؛
 • متوترکسات؛
 • پمترکسد؛
 • فنی توئین یا داروهای مشابه تشنج؛
 • پروبنسید؛
 • وارفارین (Coumadin، Jantoven) یا رقیق کننده های خون مشابه؛
 • یک دیورتیک یا “قرص آب”؛
 • داروهای قلب یا فشار خون؛ یا
 • انسولین یا داروی خوراکی دیابت

این لیست کامل نیست. سایر داروها ممکن است با ناپروکسن تداخل داشته باشند، از جمله داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی. همه تداخلات احتمالی در این راهنمای دارویی ذکر نشده است.


برگرفته از : Naproxen


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *