کاشت مو طبیعی

کاشت مو : دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد، اما نوعی که منجر به نازک شدن دائمی مو یا ریزش مو می شود، آلوپسی آندروژنتیک نام دارد. دلیل ایجاد طاسی با الگوی مردانه یا زنانه به دلیل افزایش هورمون خاصی به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) است. نشان داده شده است که این هورمون باعث می شود که فولیکول مو به یک نسخه مینیاتوری از خودش تبدیل شود یا از طریق “کوچک سازی” انجام شود.

اساساً فولیکول مو نازک تر، رنگدانه کمتر و ریشه کمتری دارد. در نهایت، این منجر به ریزش موی دائمی می شود. اغلب اوقات، روند نازک شدن مو ادامه می یابد و ناحیه طاسی تا زمانی که رشد مو به طور کلی متوقف شود کاشت مو گسترش می یابد.

  کاشت مو تخصصی

کاشت مو چیست؟

کاشت مو اساساً انتقال فولیکول های مو از یک قسمت پوست سر به قسمت دلخواه تر از پوست سر است. رشد موی “جدید” نیست، بلکه در عوض مرتب کردن مجدد موهایی است که در حال حاضر وجود دارد – تا تصوری از موهای پرتر و متراکم داشته باشد.

کاشت مو واقعاً پیوند هنر و علم است. در گذشته، هنگامی که از “شاخه های” سنتی استفاده می شد، نتایج خام و نامتعادل بود. این جایی بود که جراحان گروه‌های بزرگی از موها را در دسته‌هایی که طبیعی به نظر نمی‌رسیدند پیوند زدند.

امروزه، این روش در جایی که دکتر آتنلو قادر است واحدهای فولیکولی منفرد و موهای فردی را به ناحیه مورد نظر پیوند بزند، بسیار بهبود یافته است، بنابراین دقیقاً از رشد طبیعی موهای ما تقلید می کند. عکس های قبل و بعد از ترمیم مو دکتر آتنلو را مشاهده کنید.

  وکیوم

علاوه بر این، جراح باید یک حس طبیعی و زیبایی شناسی داشته باشد تا موها را در جهت، زاویه و عمق صحیح پیوند بزند تا به طور یکپارچه با موهای بومی جریان پیدا کند و ظاهر بسیار طبیعی تری ارائه دهد.

علاوه بر این، طراحی کاشت مو و سطح خط رویش مو نه تنها برای طبیعی به نظر رسیدن امروز، بلکه در آینده در صورت پیشرفت ریزش مو از اهمیت بالایی برخوردار است. دکتر آتنلو احساس می کند که اغلب اوقات نمی توان این را لزوماً آموزش داد، اما در عوض، به طور غریزی جراح است.

آیا کاشت مو دائمی است؟

آره! از آنجایی که موهای اهدایی از نواحی خاصی از پشت و کناره‌های سر شما گرفته می‌شود، این موها به اثرات دی هیدروتستوسترون (DHT) که باعث روند طاسی می‌شود، حساس نیستند. با وجود اینکه موها به ناحیه دیگری از پوست سر پیوند می‌شوند، اما همچنان همان ویژگی‌های ژنتیکی را حفظ می‌کنند و بنابراین تا پایان عمر به رشد دائمی خود ادامه می‌دهند.

  آدرس های خرید حضوری قرص متادون

هنگامی که موها از ناحیه اهداکننده برداشت شدند، سپس به نواحی مورد نظر پیوند زده می شوند. اکثر مردان و زنان موهای خود را از قسمت جلویی و بالای پوست سر از دست می دهند. بنابراین، موهای دائمی تری از پشت و کناره های سر هستند که برداشت و سپس کاشته می شوند.

دکتر آتنلو از ابزارهای بسیار کوچک و ظریفی برای ایجاد برش‌های کوچک استفاده می‌کند که سپس هر مو به آن پیوند زده می‌شود. زاویه، جهت، تراکم و عمق برش ها همگی در ارائه طبیعی ترین نتیجه کاشت مو مهم هستند.

  افسردگی در پیشرفت تحصیلی

موهای کاشته شده به سرعت در پوست سر “ریشه” می شوند و پس از یک دوره استراحت کوتاه چند ماهه، تا پایان عمر شروع به رشد دائمی می کنند.این موها را می توان مانند موهای بومی خود حالت داد، شست و کوتاه کرد.

هنگامی که سایت های گیرنده توسط دکتر ناتالی آتنلو ایجاد شد، موها به دقت در هر محل به طور دائم کاشته می شوند.

کاشت مو چقدر طول می کشد؟

این واقعاً بسته به تعداد موهای کاشته شده و همچنین نحوه برداشت موها متفاوت است (روش نواری در مقابل FUE). معمولاً موارد کوچک‌تر نیم روز طول می‌کشد و موارد طولانی‌تری که نواحی بیشتری از پوست سر یا صورت را درگیر می‌کنند می‌توانند یک روز کامل را پیوند بزنند.

  افسردگی بعد از ازدواج خواهر

در هر صورت، بیماران معمولاً بسیار راحت نگه داشته می‌شوند، با گزینه‌ای برای استراحت و خواب، گوش دادن به موسیقی، یا تماشای تلویزیون یا فیلم در یکی از صفحه‌های تخت ما که در اتاق عمل نصب شده است.

روش پیوند واحد فولیکولی (FUT) / نوار چیست؟

روش “نوار” شامل برداشتن نوار نازکی از موهای اهدا کننده از پشت سر است. با استفاده از میکروسکوپ‌های استریومیکروسکوپی با قدرت بالا، موهای اهداکننده بسیار ریز جدا شده و به‌دقت در واحدهای فولیکولی منفرد کوتاه می‌شوند.

این نوآوری در تکامل و دور شدن از ظاهر «شاخه‌ای» به کاشت موی پیشرفته‌تر و فردی بسیار مهم بود. سپس ناحیه پشت که جای زخم به دست آمده است با تکنیک جراحی دقیق بسته می شود تا جای زخمی به سختی قابل مشاهده باشد.

  رابطه افسردگی و خواب زیاد

هر فولیکول مو با استفاده از استریومیکروسکوپ های پرقدرت به دقت بریده می شود.

اسکار FUT / Strip چگونه به نظر می رسد؟

بعد از عمل نواری، هیچ شکاف یا ناحیه ای طاس وجود ندارد و موهای طبیعی بیمار به خوبی جای زخم را پنهان می کند. با تکنیک های جراحی دقیق، جای زخم واقعاً پنهان و کاشت مو بی اهمیت است.

دکتر ناتالی آتنلو هر دو F.U.E. و همچنین روش “نوار”. در اینجا یک نتیجه از بیمار او با روش “نوار” است. با تکنیک های جراحی دقیق، جای زخم به سختی قابل مشاهده است.

  آدرس های خرید حضوری لاکتولوز

استخراج واحد فولیکولی (FUE) چیست؟

استخراج واحد فولیکولی، یا بیشتر به عنوان FUE نامیده می شود، جایی است که واحدهای فولیکولی که به طور طبیعی در کنار هم قرار می گیرند، به صورت جداگانه با استفاده از یک پانچ بسیار کوچک و ظریف “استخراج” می شوند.

اندازه پانچ واقعاً به آناتومی بیمار کاشت مو بستگی دارد، اما معمولاً قطر آن ۱ میلی متر یا کمتر است. این روش مورد علاقه بیمارانی است که انعطاف پذیری کوتاه‌تر کردن موهایشان را دوست دارند (یعنی در طول موی کمتر از نیم اینچ، جایی که ممکن است یک اسکار خطی قابل مشاهده باشد).

دکتر آتنلو از آخرین فن آوری FUE در ترکیب با عینک های جراحی با بزرگنمایی بسیار قوی استفاده می کند تا هر موی فردی را با خیال راحت و با کمترین ضربه ممکن استخراج کند.

  آدرس های خرید حضوری پرمترین

آیا برای عمل FUE باید پشت سرم را بتراشم؟

معمولاً برای روش FUE، شما باید ناحیه ای را که قرار است موها از آن کشیده شوند، بتراشید. این به دکتر آتنلو این توانایی را می‌دهد تا تک تک فولیکول‌های مو را به وضوح ببیند تا آن‌ها را تا حد امکان دقیق استخراج کند. در برخی از موارد کوچکتر، ممکن است بتوانیم FUE را بدون تراشیدن کل ناحیه اهداکننده انجام دهیم.

برای تعیین وقت مشاوره کاشت مو در بورلی هیلز امروز با دکتر آتنلو تماس بگیرید.آیا اسکار با FUE دارم؟

از آنجایی که اسکار با FUE بسیار ریز است، نیازی به بخیه یا منگنه نیست. درعوض، نواحی کوچکی که موها در آن‌ها کشیده شده‌اند، طی چند روز تا یک هفته به‌طور طبیعی بهبود می‌یابند و خود به خود بسته می‌شوند. به جای یک اسکار خطی ظریف مانند روش “نوار”، FUE دارای اسکارهای دایره ای کوچک و زیادی است (همگی کمتر از ۱ میلی متر) که در پشت سر شما پراکنده شده اند.

  افسردگی روان پریشانه

اگر انتخاب کردید که سر خود را به طور کامل بتراشید، زخم های کوچک قابل مشاهده می شوند و با استفاده از یک محافظ بسیار کوتاه، ناحیه اهدا کننده شما ممکن است تکه تکه به نظر برسد. اما، به کاشت مو طور کلی، بیماران با تکنیک FUE می‌توانند از انعطاف‌پذیری کوتاه‌تر کردن موهای خود نسبت به روش «نوار» لذت ببرند.

  افسردگی بعد از مهاجرت

چه مدت طول می کشد تا FUE بهبود یابد؟

هم روش نواری و هم FUE خیلی خوب و نسبتا سریع التیام می یابند. برای FUE، ناحیه اهداکننده در پشت معمولا بین سه تا هفت روز بهبود می یابد. این زمانی است که محل‌های استخراج ریز شروع به بسته شدن می‌کنند و موهای اهداکننده باقی‌مانده در آن ناحیه همچنان در آن ناحیه رشد می‌کنند.

خطرات یا عوارض جانبی کاشت مو چیست؟

از آنجا که روش کاشت مو منحصراً با بیرونی ترین لایه بدن سروکار دارد، خطرات یا عوارض جانبی بسیار نادر است. به همه بیماران نسخه ای برای داروهای ضد درد و همچنین آنتی بیوتیک داده می شود، اما خوشبختانه حتی عفونت با این روش بسیار نادر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *