آدرس های خرید حضوری نوروبیون

در برخی از شهرستان ها، ممکن است به صورت تزریقی نیز در دسترس باشد.

آشنایی بیشتر با آمپول نوروبیون

نوروبیون فورته حاوی ترکیبی از شش ویتامین B است:

 • ویتامین B1 (تیامین)، ۱۰ میلی گرم (میلی گرم)
 • ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، ۱۰ میلی گرم
 • ویتامین B3 (نیکوتینامید)، ۴۵ میلی گرم
 • ویتامین B5 (پانتوتنات کلسیم)، ۵۰ میلی گرم
 • ویتامین B6 (پیریدوکسین)، ۳ میلی گرم
 • ویتامین B12 (کوبالامین)، ۱۵ میکروگرم (mcg)

نوروبیون قرص : ویتامین های B گروهی از ویتامین های محلول در آب هستند که به طور طبیعی در انواع غذاهای مختلف وجود دارند. محلول در آب به این معنی است که وقتی بدن شما آنچه را که می تواند از یک ویتامین استفاده کند جذب کرد، بقیه را از طریق ادرار دفع می کند.

لینک مفید : ال اس دی

  درمان افسردگی زنان باردار

مکمل های حاوی این گروه از ویتامین های B گاهی اوقات ویتامین های B کمپلکس نامیده می شوند. ویتامین‌های B کمپلکس در برندها و تولیدکنندگان بسیاری در دسترس هستند.

آمپول نوروبیون قیمت : می توانید نوروبیون فورته را به صورت آنلاین خریداری کنید.

فواید نوروبیون فورته چیست؟

نوروبیون فورته برای پیشگیری و درمان کمبود ویتامین B استفاده می شود. اما سازنده آن همچنین استفاده از آن را برای موارد زیر تبلیغ می کند:

 • بهبود سلامت سیستم عصبی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • بهبود متابولیسم
 • حفظ سلامت مو و پوست
 • ارتقاء سلامت کبد

مانند همه ویتامین‌ها، ویتامین‌های B نقش حیاتی در بسیاری از عملکردهای بدن دارند. ویتامین های B در متابولیسم مواد مغذی، عملکرد سیستم عصبی، عملکرد پوست، تولید گلبول های قرمز خون و غیره نقش دارند.

لینک مفید : لورازپام

  علت افسردگی زنان بعد از ازدواج

فواید و عوارض آمپول نوروبیون : نداشتن ویتامین B کافی می تواند باعث ایجاد طیفی از مشکلات سلامتی شود، از جمله:

 • کم خونی
 • خستگی یا ضعف
 • کاهش وزن ناخواسته
 • آسیب عصبی همراه با درد عصبی یا گزگز در دست و پا
 • گیجی
 • افسردگی
 • سردرد
 • مشکلات حافظه و زوال عقل
 • نارسایی قلبی
 • عملکرد ضعیف سیستم ایمنی
 • مشکلات کلیوی
 • مشکلات پوستی
 • ریزش مو
 • مشکلات کبدی

آیا باید نوروبیون فورته مصرف کنم؟

فواید بالقوه نوروبیون فورت عمدتاً در توانایی آن در جلوگیری از کمبود ویتامین B و مشکلات سلامتی و علائم مرتبط با این کمبود است.

قرص نوروبیون چیست ؟ اما بیشتر مردم از طریق غذاهایی که می خورند ویتامین B کافی دریافت می کنند. با این حال، برخی از گروه ها ممکن است در معرض خطر بیشتری برای کمبود ویتامین B باشند.

  مهارت های زندگی مقابله با استرس

لینک مفید : شربت تریاک

این شامل کسانی می شود که:

 • بالای ۵۰ سال سن دارند
 • باردار هستند
 • شرایط سلامت مزمن خاصی دارند
 • از یک رژیم غذایی محدود مانند رژیم گیاهخواری یا گیاهخواری استفاده کنید
 • از داروهای خاصی مانند متفورمین و کاهنده اسید استفاده کنید

اگر قبلاً ویتامین B کافی از طریق رژیم غذایی خود دریافت می کنید، مصرف نوروبیون فورته یا محصولات مشابه احتمالاً هیچ مزیت دیگری برای سلامتی مانند بهبود حافظه، انرژی، متابولیسم یا عملکرد سیستم ایمنی بدن به همراه نخواهد داشت.

نوروبیون در بدنسازی : به یاد داشته باشید، ویتامین های B محلول در آب هستند. این بدان معناست که هر ویتامین B فراتر از نیاز بدن شما فقط از طریق ادرار دفع می شود.

لینک مفید : رانیتیدین

  علائم افسردگی تنفسی

مطمئن نیستید که کمبود ویتامین B دارید؟ در اینجا چند علامت و نشانه وجود دارد که ممکن است به شما سرنخی بدهد.

نوروبیون و سردرد : در صورت داشتن کمبود خفیف، مصرف نوروبیون فورته یا محصولات مشابه ممکن است فوایدی داشته باشد. اما اگر کمبود جدی دارید، ممکن است کافی نباشد. به عنوان مثال، نوروبیون فورت ۱۵ میکروگرم ویتامین B-12 را فراهم می کند. اما افراد مبتلا به کمبود ویتامین B-12 معمولاً با ۵۰۰ میکروگرم یا بیشتر ویتامین B-12 درمان می شوند.

لینک مفید : لورازپام

اگر فکر می کنید کمبود ویتامین B دارید، باید برای ارزیابی به پزشک مراجعه کنید. آنها می توانند آزمایش خون انجام دهند تا ببینند کمبود کدام ویتامین B را دارید. پزشک می تواند از این نتایج برای توصیه یک برنامه درمانی که بیشتر به نیازهای بدن شما اختصاص دارد استفاده کند. در برخی موارد، ممکن است تزریق ویتامین B را توصیه کنند.

  افسردگی تحصیلی

عملکرد ویتامین های محلول در آب

ویتامین های محلول در آب نقش های مهمی در بدن شما دارند. ویتامین های B شاید بیشتر به خاطر نقششان در تولید انرژی شناخته شده باشند، در حالی که ویتامین C بیشتر به دلیل نقشش در عملکرد سیستم ایمنی شناخته شده است.

با این حال، این مواد مغذی در بسیاری از فرآیندهای حیاتی دیگر نیز دخیل هستند.

B1. نوروبیون خارجی : تیامین به تبدیل مواد مغذی به انرژی کمک می کند و برای عملکرد مناسب سلولی مورد نیاز است. زنان باردار، زنانی که داروهای ادرارآور طولانی مدت مصرف می کنند و زنانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند در معرض خطر بیشتری برای کمبود تیامین هستند.

  افسردگی فصلی زمستان

لینک مفید : برم هگزین

B2. ریبوفلاوین برای تولید انرژی و رشد و توسعه مورد نیاز است. همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند. زنان باردار و شیرده، زنان مبتلا به اختلالات خوردن و زنان مسن در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به کمبود B2 هستند.

B3. نیاسین برای عملکرد سیستم عصبی، تولید انرژی و واکنش های آنزیمی ضروری است. کمبود نیاسین در ایالات متحده نادر است، اما زنانی که کمبود دریافت غذاهای غنی از نیاسین دارند ممکن است در معرض خطر باشند.

B5. آمپول نوروبیون برای کرونا : اسید پانتوتنیک پیش ساز کوآنزیم A است که برای فرآیندهای ضروری مختلف مانند تولید هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز است. کمبود B5 بسیار نادر است.

  افسردگی دوران بارداری علائم

لینک مفید : آتورواستاتین

B6. پیریدوکسین برای متابولیسم درشت مغذی ها، عملکرد سیستم ایمنی و تولید انتقال دهنده های عصبی مهم است. برخی از جمعیت‌ها، مانند زنان مبتلا به چاقی و بیماری‌های خودایمنی، بیشتر احتمال دارد سطح B6 پایینی داشته باشند.

لینک مفید : امی تریپتیلین

B7. بیوتین نقش کلیدی در تولید انرژی و تنظیم استرس اکسیداتیو دارد. زنان باردار، کسانی که بیش از حد از الکل استفاده می کنند، و زنانی که از داروهای خاص استفاده می کنند، بیشتر احتمال دارد سطح بیوتین پایینی داشته باشند.

B9. نوروبیون : فولات برای تولید DNA، RNA، گلبول های قرمز، پروتئین ها و انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز است. کمبود می تواند ناشی از مصرف ناکافی رژیم غذایی، شرایط سوء جذب، تداخلات دارویی، بارداری، وابستگی به الکل و موارد دیگر باشد.

  افسردگی فرزندان طلاق

لینک مفید : متوکاربامول

B12. B12 برای عملکرد عصبی و تولید گلبول های قرمز و DNA ضروری است. کمبود می تواند ناشی از مصرف ناکافی رژیم غذایی یا شرایط پزشکی، از جمله بیماری های خود ایمنی و سوء جذب باشد.

ویتامین C. ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند و در عملکرد سیستم ایمنی و تولید کلاژن و انتقال دهنده های عصبی نقش دارد. سیگار کشیدن و نوشیدن زیاد الکل خطر کمبود ویتامین C را افزایش می دهد.

قیمت نوروبیون : توجه داشته باشید که کولین یک ماده مغذی محلول در آب است که اغلب به دلیل عملکردهای مشابه در بدن با ویتامین های گروه B گروه بندی می شود. با این حال، کولین یک ویتامین نیست و به هر دو شکل محلول در چربی و آب در رژیم غذایی یافت می شود.

  عوامل هورمونی افسردگی

لینک مفید : باکلوفن

این ماده مغذی نقش مهمی در رشد مغز، متابولیسم، سنتز انتقال دهنده های عصبی و غیره دارد. نیاز به کولین در دوران بارداری و شیردهی افزایش می یابد (منبع مورد اعتماد ۲۹).

عملکرد ویتامین های محلول در چربی

ویتامین A. ویتامین A برای بینایی سالم، عملکرد سیستم ایمنی، رشد سلولی و رشد جنین ضروری است. زنان مبتلا به فیبروز کیستیک و زنان در کشورهای در حال توسعه بیشتر در معرض خطر کمبود ویتامین A هستند.

نوروبیون : ویتامین D. کمبود ویتامین D شایع است. این ویتامین نقش مهمی در حفظ سطح کلسیم، تولید انسولین و عملکرد سیستم ایمنی دارد. زنان مبتلا به چاقی، زنان مسن، زنان آفریقایی-آمریکایی و زنان بستری در بیمارستان بیشتر در معرض خطر کمبود هستند.

  سایت مبارزه با افسردگی

لینک مفید : قرص ترامادول

ویتامین E. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و برای ارتباطات سلولی و عروق خونی و سلامت سیستم ایمنی مورد نیاز است. کمبود ویتامین E نادر است اما می تواند در زنان مبتلا به بیماری هایی که باعث سوء جذب چربی می شود رخ دهد.

خرید نوروبیون : ویتامین K. ویتامین K برای سلامت استخوان و قلب مهم است و برای لخته شدن خون سالم لازم است. کمبود ویتامین K می تواند در زنان مبتلا به اختلالات ژنتیکی خاص رخ دهد و ناشی از مصرف ناکافی رژیم غذایی یا استفاده از برخی داروها باشد.


برگرفته از : vitamins-for-women

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *