پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری نوروبیون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری نوروبیون | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

نوروبیون فورته یک محصول ویتامینی است که حاوی مخلوطی از ویتامین های مختلف B است. به صورت قرص خوراکی موجود است.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری نوروبیون را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری نوروبیون را برای شما فراهم کنیم.

1/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری نوروبیون | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری نوروبیون


در برخی از شهرستان ها، ممکن است به صورت تزریقی نیز در دسترس باشد.

آشنایی بیشتر با آمپول نوروبیون

نوروبیون فورته حاوی ترکیبی از شش ویتامین B است:

 • ویتامین B1 (تیامین)، ۱۰ میلی گرم (میلی گرم)
 • ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، ۱۰ میلی گرم
 • ویتامین B3 (نیکوتینامید)، ۴۵ میلی گرم
 • ویتامین B5 (پانتوتنات کلسیم)، ۵۰ میلی گرم
 • ویتامین B6 (پیریدوکسین)، ۳ میلی گرم
 • ویتامین B12 (کوبالامین)، ۱۵ میکروگرم (mcg)

نوروبیون قرص : ویتامین های B گروهی از ویتامین های محلول در آب هستند که به طور طبیعی در انواع غذاهای مختلف وجود دارند. محلول در آب به این معنی است که وقتی بدن شما آنچه را که می تواند از یک ویتامین استفاده کند جذب کرد، بقیه را از طریق ادرار دفع می کند.

لینک مفید : ال اس دی

مکمل های حاوی این گروه از ویتامین های B گاهی اوقات ویتامین های B کمپلکس نامیده می شوند. ویتامین‌های B کمپلکس در برندها و تولیدکنندگان بسیاری در دسترس هستند.

آمپول نوروبیون قیمت : می توانید نوروبیون فورته را به صورت آنلاین خریداری کنید.

فواید نوروبیون فورته چیست؟

نوروبیون فورته برای پیشگیری و درمان کمبود ویتامین B استفاده می شود. اما سازنده آن همچنین استفاده از آن را برای موارد زیر تبلیغ می کند:

 • بهبود سلامت سیستم عصبی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • بهبود متابولیسم
 • حفظ سلامت مو و پوست
 • ارتقاء سلامت کبد

مانند همه ویتامین‌ها، ویتامین‌های B نقش حیاتی در بسیاری از عملکردهای بدن دارند. ویتامین های B در متابولیسم مواد مغذی، عملکرد سیستم عصبی، عملکرد پوست، تولید گلبول های قرمز خون و غیره نقش دارند.

لینک مفید : لورازپام

فواید و عوارض آمپول نوروبیون : نداشتن ویتامین B کافی می تواند باعث ایجاد طیفی از مشکلات سلامتی شود، از جمله:

 • کم خونی
 • خستگی یا ضعف
 • کاهش وزن ناخواسته
 • آسیب عصبی همراه با درد عصبی یا گزگز در دست و پا
 • گیجی
 • افسردگی
 • سردرد
 • مشکلات حافظه و زوال عقل
 • نارسایی قلبی
 • عملکرد ضعیف سیستم ایمنی
 • مشکلات کلیوی
 • مشکلات پوستی
 • ریزش مو
 • مشکلات کبدی

آیا باید نوروبیون فورته مصرف کنم؟

فواید بالقوه نوروبیون فورت عمدتاً در توانایی آن در جلوگیری از کمبود ویتامین B و مشکلات سلامتی و علائم مرتبط با این کمبود است.

قرص نوروبیون چیست ؟ اما بیشتر مردم از طریق غذاهایی که می خورند ویتامین B کافی دریافت می کنند. با این حال، برخی از گروه ها ممکن است در معرض خطر بیشتری برای کمبود ویتامین B باشند.

لینک مفید : شربت تریاک

این شامل کسانی می شود که:

 • بالای ۵۰ سال سن دارند
 • باردار هستند
 • شرایط سلامت مزمن خاصی دارند
 • از یک رژیم غذایی محدود مانند رژیم گیاهخواری یا گیاهخواری استفاده کنید
 • از داروهای خاصی مانند متفورمین و کاهنده اسید استفاده کنید

اگر قبلاً ویتامین B کافی از طریق رژیم غذایی خود دریافت می کنید، مصرف نوروبیون فورته یا محصولات مشابه احتمالاً هیچ مزیت دیگری برای سلامتی مانند بهبود حافظه، انرژی، متابولیسم یا عملکرد سیستم ایمنی بدن به همراه نخواهد داشت.

نوروبیون در بدنسازی : به یاد داشته باشید، ویتامین های B محلول در آب هستند. این بدان معناست که هر ویتامین B فراتر از نیاز بدن شما فقط از طریق ادرار دفع می شود.

لینک مفید : رانیتیدین

مطمئن نیستید که کمبود ویتامین B دارید؟ در اینجا چند علامت و نشانه وجود دارد که ممکن است به شما سرنخی بدهد.

نوروبیون و سردرد : در صورت داشتن کمبود خفیف، مصرف نوروبیون فورته یا محصولات مشابه ممکن است فوایدی داشته باشد. اما اگر کمبود جدی دارید، ممکن است کافی نباشد. به عنوان مثال، نوروبیون فورت ۱۵ میکروگرم ویتامین B-12 را فراهم می کند. اما افراد مبتلا به کمبود ویتامین B-12 معمولاً با ۵۰۰ میکروگرم یا بیشتر ویتامین B-12 درمان می شوند.

لینک مفید : لورازپام

اگر فکر می کنید کمبود ویتامین B دارید، باید برای ارزیابی به پزشک مراجعه کنید. آنها می توانند آزمایش خون انجام دهند تا ببینند کمبود کدام ویتامین B را دارید. پزشک می تواند از این نتایج برای توصیه یک برنامه درمانی که بیشتر به نیازهای بدن شما اختصاص دارد استفاده کند. در برخی موارد، ممکن است تزریق ویتامین B را توصیه کنند.

عملکرد ویتامین های محلول در آب

ویتامین های محلول در آب نقش های مهمی در بدن شما دارند. ویتامین های B شاید بیشتر به خاطر نقششان در تولید انرژی شناخته شده باشند، در حالی که ویتامین C بیشتر به دلیل نقشش در عملکرد سیستم ایمنی شناخته شده است.

با این حال، این مواد مغذی در بسیاری از فرآیندهای حیاتی دیگر نیز دخیل هستند.

B1. نوروبیون خارجی : تیامین به تبدیل مواد مغذی به انرژی کمک می کند و برای عملکرد مناسب سلولی مورد نیاز است. زنان باردار، زنانی که داروهای ادرارآور طولانی مدت مصرف می کنند و زنانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند در معرض خطر بیشتری برای کمبود تیامین هستند.

لینک مفید : برم هگزین

B2. ریبوفلاوین برای تولید انرژی و رشد و توسعه مورد نیاز است. همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند. زنان باردار و شیرده، زنان مبتلا به اختلالات خوردن و زنان مسن در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به کمبود B2 هستند.

B3. نیاسین برای عملکرد سیستم عصبی، تولید انرژی و واکنش های آنزیمی ضروری است. کمبود نیاسین در ایالات متحده نادر است، اما زنانی که کمبود دریافت غذاهای غنی از نیاسین دارند ممکن است در معرض خطر باشند.

B5. آمپول نوروبیون برای کرونا : اسید پانتوتنیک پیش ساز کوآنزیم A است که برای فرآیندهای ضروری مختلف مانند تولید هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز است. کمبود B5 بسیار نادر است.

لینک مفید : آتورواستاتین

B6. پیریدوکسین برای متابولیسم درشت مغذی ها، عملکرد سیستم ایمنی و تولید انتقال دهنده های عصبی مهم است. برخی از جمعیت‌ها، مانند زنان مبتلا به چاقی و بیماری‌های خودایمنی، بیشتر احتمال دارد سطح B6 پایینی داشته باشند.

لینک مفید : امی تریپتیلین

B7. بیوتین نقش کلیدی در تولید انرژی و تنظیم استرس اکسیداتیو دارد. زنان باردار، کسانی که بیش از حد از الکل استفاده می کنند، و زنانی که از داروهای خاص استفاده می کنند، بیشتر احتمال دارد سطح بیوتین پایینی داشته باشند.

B9. نوروبیون : فولات برای تولید DNA، RNA، گلبول های قرمز، پروتئین ها و انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز است. کمبود می تواند ناشی از مصرف ناکافی رژیم غذایی، شرایط سوء جذب، تداخلات دارویی، بارداری، وابستگی به الکل و موارد دیگر باشد.

لینک مفید : متوکاربامول

B12. B12 برای عملکرد عصبی و تولید گلبول های قرمز و DNA ضروری است. کمبود می تواند ناشی از مصرف ناکافی رژیم غذایی یا شرایط پزشکی، از جمله بیماری های خود ایمنی و سوء جذب باشد.

ویتامین C. ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند و در عملکرد سیستم ایمنی و تولید کلاژن و انتقال دهنده های عصبی نقش دارد. سیگار کشیدن و نوشیدن زیاد الکل خطر کمبود ویتامین C را افزایش می دهد.

قیمت نوروبیون : توجه داشته باشید که کولین یک ماده مغذی محلول در آب است که اغلب به دلیل عملکردهای مشابه در بدن با ویتامین های گروه B گروه بندی می شود. با این حال، کولین یک ویتامین نیست و به هر دو شکل محلول در چربی و آب در رژیم غذایی یافت می شود.

لینک مفید : باکلوفن

این ماده مغذی نقش مهمی در رشد مغز، متابولیسم، سنتز انتقال دهنده های عصبی و غیره دارد. نیاز به کولین در دوران بارداری و شیردهی افزایش می یابد (منبع مورد اعتماد ۲۹).

عملکرد ویتامین های محلول در چربی

ویتامین A. ویتامین A برای بینایی سالم، عملکرد سیستم ایمنی، رشد سلولی و رشد جنین ضروری است. زنان مبتلا به فیبروز کیستیک و زنان در کشورهای در حال توسعه بیشتر در معرض خطر کمبود ویتامین A هستند.

نوروبیون : ویتامین D. کمبود ویتامین D شایع است. این ویتامین نقش مهمی در حفظ سطح کلسیم، تولید انسولین و عملکرد سیستم ایمنی دارد. زنان مبتلا به چاقی، زنان مسن، زنان آفریقایی-آمریکایی و زنان بستری در بیمارستان بیشتر در معرض خطر کمبود هستند.

لینک مفید : قرص ترامادول

ویتامین E. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و برای ارتباطات سلولی و عروق خونی و سلامت سیستم ایمنی مورد نیاز است. کمبود ویتامین E نادر است اما می تواند در زنان مبتلا به بیماری هایی که باعث سوء جذب چربی می شود رخ دهد.

خرید نوروبیون : ویتامین K. ویتامین K برای سلامت استخوان و قلب مهم است و برای لخته شدن خون سالم لازم است. کمبود ویتامین K می تواند در زنان مبتلا به اختلالات ژنتیکی خاص رخ دهد و ناشی از مصرف ناکافی رژیم غذایی یا استفاده از برخی داروها باشد.


برگرفته از : vitamins-for-women


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *