آدرس های خرید حضوری نیتروفورازون

نیتروفورازون برای درمان سوختگی هایی که عفونی شده اند استفاده می شود. همچنین برای درمان عفونت های پوستی ناشی از پیوند پوست استفاده می شود. با از بین بردن باکتری ها یا جلوگیری از رشد آنها عمل می کند.

نیتروفورازون ممکن است مستقیماً روی پوست اعمال شود یا روی یک گاز گازی قرار گیرد که پوست را بپوشاند.

این دارو فقط با تجویز پزشک در دسترس است.

قبل از استفاده
در تصمیم گیری برای استفاده از یک دارو، خطرات مصرف دارو باید در مقابل فواید آن سنجیده شود. این تصمیمی است که شما و پزشکتان خواهید گرفت. برای این دارو موارد زیر باید در نظر گرفته شود:

  درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد

آلرژی
اگر تا به حال هر گونه واکنش غیرعادی یا آلرژیک به این دارو یا هر داروی دیگری داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید. کلیندامایسین همچنین اگر انواع دیگری از آلرژی دارید، مانند غذاها، رنگ ها، مواد نگهدارنده یا حیوانات، به متخصص مراقبت های بهداشتی خود اطلاع دهید. برای محصولات بدون نسخه، برچسب یا ترکیبات بسته را به دقت بخوانید.

اطفال
مطالعات روی این دارو فقط در بیماران بزرگسال انجام شده است و اطلاعات خاصی در مورد مقایسه مصرف نیتروفورازون در کودکان با استفاده در سایر گروه های سنی وجود ندارد.

  افسردگی بعد از طلاق مردان

سالمندان
بسیاری از داروها به طور خاص در افراد مسن مورد مطالعه قرار نگرفته اند. بنابراین، ممکن است مشخص نباشد که آیا آنها دقیقاً به همان روشی که در تئوفیلین جی بزرگسالان جوان تر عمل می کنند یا اینکه عوارض جانبی یا مشکلات متفاوتی را در افراد مسن ایجاد می کنند، کار می کنند. نیتروفورازون اطلاعات خاصی در مورد مقایسه استفاده از نیتروفورازون در سالمندان با استفاده در سایر گروه های سنی وجود ندارد.

  درمان افسردگی و وسواس فکری شدید

تداخلات دارویی
اگرچه برخی داروها به هیچ وجه نباید با هم استفاده شوند، در موارد دیگر ممکن است دو داروی مختلف با هم استفاده شوند، حتی اگر ممکن است تداخلی رخ دهد. در این موارد، پزشک شما ممکن است بخواهد دوز را تغییر دهد یا اقدامات احتیاطی دیگری لازم باشد. گاباپنتین نیتروفورازون اگر هر داروی دیگر با نسخه یا بدون نسخه (بی نسخه [OTC]) مصرف می کنید، به متخصص مراقبت های بهداشتی خود اطلاع دهید.

  علائم افسردگی قبل پریودی

سایر تعاملات
برخی از داروها را نباید در زمان خوردن غذا یا خوردن انواع خاصی از غذا یا در حوالی آن استفاده کرد زیرا ممکن است تداخل ایجاد شود. نیتروفورازون استفاده از الکل یا تنباکو با برخی داروها نیز ممکن است باعث بروز تداخلات شود. در مورد استفاده از دارو با غذا، الکل یا تنباکو با متخصص مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.

سایر مشکلات پزشکی
وجود سایر مشکلات پزشکی ممکن است بر استفاده از این دارو تأثیر بگذارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل پزشکی دیگر، به خصوص:

  افسردگی قبل تولد

بیماری کلیوی – برخی از مواد تشکیل دهنده (پلی اتیلن گلیکول ها) در محلول موضعی و پانسمان محلول ممکن است نیتروفورازون از طریق پوست جذب شوند و در بیماران سیپروفلوکساسین مبتلا به اختلال عملکرد کلیه به طور معمول از بدن دفع نشوند، که ممکن است احتمال عوارض جانبی را افزایش دهد. کرم نیتروفورازون حاوی پلی اتیلن گلیکول نیست.
استفاده ی صحیح
داروی کافی را در ناحیه آسیب دیده بمالید یا دارو را روی گاز قرار دهید و ناحیه آسیب دیده را بپوشانید.

  بهترین کار با 1 میلیارد

دوز
دوز لوراتادین این دارو برای بیماران مختلف متفاوت خواهد بود. دستورات پزشک یا دستورالعمل های روی برچسب را دنبال کنید. اطلاعات زیر فقط شامل دوزهای متوسط این دارو است. نیتروفورازون اگر دوز شما متفاوت است، آن را تغییر ندهید، مگر اینکه پزشک به شما بگوید که این کار را انجام دهید.

مقدار دارویی که مصرف می کنید به قدرت دارو بستگی دارد. همچنین، تعداد دوزهایی که هر روز مصرف می‌کنید، زمان مجاز بین دوزها، و مدت زمانی که دارو مصرف می‌کنید به مشکل پزشکی که برای آن از دارو استفاده می‌کنید بستگی دارد.

  با ۱ میلیارد چیکار کنم

برای فرم دوز کرم:

سوختگی یا عفونت های پوستی:

بزرگسالان – بسته به روش پانسمان معمول ناحیه آسیب دیده، یک بار در روز یا هر چند روز یکبار

مستقیماً روی ضایعه مالیده یا روی گازی لوپرامید که ضایعه را می پوشاند قرار دهید.

کودکان – مصرف و دوز باید توسط پزشک تعیین شود.

برای فرم دوز پانسمان محلول:

سوختگی یا عفونت های پوستی:

بزرگسالان – بسته به روش معمول پانسمان نیتروفورازون ناحیه آسیب دیده، مستقیماً روی ضایعه بمالید یا روی گازی قرار دهید که ضایعه را بپوشاند.

  با 750 میلیون چه ماشینی بخرم

کودکان – مصرف و دوز باید توسط پزشک تعیین شود.

برای فرم دوز محلول موضعی:

می سوزد:

بزرگسالان – مستقیماً روی محل سوختگی بمالید.

کودکان – مصرف و دوز باید توسط پزشک تعیین شود.

اگر یک نوبت از این دارو را فراموش کردید، آن را متوکاربامول در اسرع وقت مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان نوبت بعدی فرا رسیده است، نیتروفورازون دوز فراموش شده را رها کنید و به برنامه دوز معمولی خود بازگردید.

  افسردگی راه درمان

ذخیره سازی
دارو را در ظرف دربسته در دمای اتاق، دور از حرارت، رطوبت و نور مستقیم نگهداری کنید. از یخ زدگی نگهداری شود.

دور از دسترس اطفال نگه دارید.

داروهای تاریخ گذشته یا داروهایی که دیگر مورد نیاز نیستند را نگه ندارید.

دور از مواد قلیایی مانند صابون و آمونیاک نگهداری شود.

موارد احتیاط
اگر سوختگی یا عفونت پوست شما بهبود نیتروفورازون نیافت، یا اگر پنتوپرازول بدتر شد، با متخصص مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

اثرات جانبی
یک دارو در کنار اثرات مورد نیاز خود ممکن است عوارض ناخواسته ای نیز ایجاد کند. اگرچه همه این عوارض جانبی ممکن است رخ ندهند، اما در صورت بروز ممکن است به مراقبت های پزشکی نیاز داشته باشند.

  با ۵۰ میلیارد چه کنیم

در صورت بروز هر یک از عوارض جانبی نیتروفورازون زیر، در اسرع وقت با پزشک خود مشورت کنید:

کمتر رایج
خارش
کهیر
ورم

سایر عوارض جانبی که ذکر نشده نیز ممکن است در برخی از بیماران سلکوکسیب رخ دهد. اگر متوجه عوارض دیگری شدید، با متخصص مراقبت های بهداشتی خود نیتروفورازون مشورت کنید.

برگرفته از : nitrofural

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *