پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

نورتریپتیلین دارویی است که برای درمان دردهای عصبی استفاده می شود. گاهی اوقات، برای درمان افسردگی و شب ادراری در کودکان (شب ادراری شبانه) نیز استفاده می شود.

اگر نورتریپتیلین را برای درمان درد عصبی مصرف می کنید، معمولاً یک هفته یا بیشتر طول می کشد تا درد شروع به از بین رفتن کند. اگر آن را برای افسردگی مصرف می کنید، ممکن است 4 تا 6 هفته طول بکشد تا به اثر کامل برسد.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین را برای شما فراهم کنیم.

2/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری نورتریپتیلین


عوارض جانبی رایج شامل خشکی دهان و یبوست است. آنها معمولاً خفیف هستند و پس از چند هفته از بین می روند. نورتریپتیلین می تواند باعث ایجاد احساس خواب آلودگی در شما شود، بنابراین بهتر است آن را در شب یا قبل از رفتن به رختخواب مصرف کنید.

اگر پزشک شما تصمیم بگیرد که نورتریپتیلین را حذف کند، دوز شما را به تدریج کاهش می دهد تا از عوارض جانبی ترک مانند درد عضلانی یا احساس بیماری یا خستگی جلوگیری کند.


آشنایی بیشتر با قرص نورتریپتیلین

اکثر بزرگسالان می توانند نورتریپتیلین مصرف کنند. نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ ساله می توانند آن را برای افسردگی مصرف کنند.

کودکان ۶ تا ۱۷ ساله نیز می توانند آن را برای شب ادراری مصرف کنند، اما در ابتدا از داروهای دیگری استفاده می شود که عوارض جانبی کمتری دارند.

نورتریپتیلین برای برخی افراد مناسب نیست. قبل از شروع مصرف نورتریپتیلین در موارد زیر با پزشک خود مشورت کنید:

 • تا به حال به نورتریپتیلین یا هر داروی دیگری واکنش آلرژیک داشته باشید
 • مشکل قلبی دارید – نورتریپتیلین می تواند برخی از مشکلات قلبی را بدتر کند
 • مشکلات کبدی یا کلیوی دارند

قرص نورتریپتیلین برای چی خوبه : مبتلا به صرع یا درمان با تشنج الکتریکی (ECT) هستید – نورتریپتیلین می تواند خطر تشنج یا حملات را افزایش دهد.
تا به حال داروهایی برای افسردگی مصرف کرده اید – برخی از داروهای ضد افسردگی می توانند بر نحوه عملکرد نورتریپتیلین تأثیر بگذارند، حتی پس از قطع مصرف آنها باردار هستند، در تلاش برای باردار شدن یا شیردهی هستند

لینک مفید : دیازپام

مبتلا به گلوکوم هستید – نورتریپتیلین می تواند فشار را در چشم شما افزایش دهد . افکاری در مورد آسیب رساندن به خود یا پایان دادن به زندگی خود دارید.

عوارض قرص نورتریپتیلین : دیابت نوع ۱ یا ۲ دارید – اگر دیابت دارید، نورتریپتیلین ممکن است بر سطح قند خون شما تأثیر بگذارد. اگر معمولاً سطح قند خون خود را آزمایش می کنید، ممکن است مجبور شوید این کار را در چند هفته اول درمان بیشتر انجام دهید. در صورت بالا یا پایین بودن میزان خون، با پرستار یا پزشک دیابت خود صحبت کنید

نحوه و زمان مصرف نورتریپتیلین

شما معمولا یک بار در روز نورتریپتیلین مصرف می کنید. اگر روزی یک بار مصرف می کنید، بهتر است آن را قبل از رفتن به رختخواب مصرف کنید زیرا ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. اگر متوجه شدید که خواب شما را تحت تأثیر قرار می دهد، می توانید آن را در اوایل عصر مصرف کنید.

نظرات کسانی که از قرص نورتریپتیلین استفاده کرده اند : این دارو معمولا معده شما را ناراحت نمی کند. می توانید آن را با غذا یا بدون غذا مصرف کنید.

لینک مفید : مترونیدازول

قرص ها را به طور کامل با یک نوشیدنی آب ببلعید. اگر آنها را بجوید طعم تلخی دارند.

قرص نورتریپتیلین در ۳ غلظت مختلف، ۱۰ میلی گرم، ۲۵ میلی گرم یا ۵۰ میلی گرم وجود دارد.

 • دوز معمول برای درمان درد عصبی در بزرگسالان ۱۰ میلی گرم در روز است. در صورت لزوم می توان این مقدار را افزایش داد. حداکثر دوز نورتریپتیلین برای درمان درد ۷۵ میلی گرم در روز است، اما این فقط تحت نظارت یک متخصص درد است.
 • برای افسردگی در بزرگسالان، دوز به تدریج به بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلی گرم در روز افزایش می یابد. در صورت تجویز متخصص می توان آن را به حداکثر دوز ۱۵۰ میلی گرم در روز افزایش داد.

نورتریپتیلین و تپش قلب : برای افسردگی در نوجوانان (۱۲ تا ۱۷ سال)، دوز معمولاً به تدریج به ۳۰ تا ۵۰ میلی گرم در روز افزایش می یابد، اما ممکن است به دوزهای بالاتر نیاز باشد.


اگر فراموش کنم آن را مصرف کنم چه؟

اگر نوبتی را فراموش کردید، به محض یادآوری آن را مصرف کنید، مگر اینکه زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده باشد. در این مورد، فقط دوز فراموش شده را کنار بگذارید و نوبت بعدی را در زمان معمول مصرف کنید.

هرگز ۲ دوز را به طور همزمان مصرف نکنید تا دوز فراموش شده را جبران کنید.

لینک مفید : فنوباربیتال

آیا نورتریپتیلین خواب آور است؟ اگر اغلب دوزها را فراموش می کنید، تنظیم زنگ هشدار برای یادآوری ممکن است کمک کند. همچنین می‌توانید از داروساز خود در مورد راه‌های دیگر راهنمایی بخواهید تا به شما کمک کند مصرف داروی خود را فراموش نکنید.

اگه زیاد مصرف کنم چی؟

مصرف بیش از حد نورتریپتیلین می تواند عوارض جانبی جدی مانند تغییر در ضربان قلب شما ایجاد کند، یا ممکن است تشنج یا تناسب داشته باشید.

عوارض جانبی

مانند همه داروها، نورتریپتیلین می تواند در برخی افراد عوارض جانبی ایجاد کند، اما بسیاری از افراد عوارض جانبی ندارند یا فقط عوارض جزئی دارند.

قرص نورتریپتیلین ۱۰ : برخی از عوارض جانبی رایج نورتریپتیلین به تدریج با عادت کردن بدن به دارو بهبود می یابند.

عوارض جانبی رایج

دوزهای نورتریپتیلین برای درد کمتر از دوزهای افسردگی است. این بدان معناست که عوارض جانبی معمول خفیف‌تر بوده و در عرض چند روز از بین می‌روند.

به مصرف دارو ادامه دهید، اما اگر این عوارض شما را آزار می دهد یا از بین نمی رود، با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید:

 • یبوست
 • احساس سرگیجه داشتن
 • دهان خشک
 • احساس خواب آلودگی
 • مشکل در ادرار کردن
 • سردرد

ضربان قلب شما سریع و نامنظم می شود

سفیدی چشم‌های شما زرد می‌شود، یا پوستتان زرد می‌شود، اگرچه این ممکن است در پوست قهوه‌ای یا سیاه کمتر آشکار باشد – اینها می‌توانند نشانه‌ای از مشکل کبدی باشند.

قرص نورتریپتیلین ۲۵ برای چیست : سردردی دارید که بهتر نمی شود، احساس گیجی یا ضعف می کنید و گرفتگی عضلانی دارید – اینها با هم می توانند نشانه هایی از سطوح پایین سدیم در خون شما باشند.

لینک مفید : متادون

 • شما در مورد آسیب رساندن به خود یا پایان دادن به زندگی خود فکر می کنید
 • درد چشم، تغییر در بینایی، یا تورم یا قرمزی در داخل یا اطراف چشم دارید
 • یبوست طولانی مدت دارید یا مشکلات ادرار کردن که باعث درد معده می شود

نحوه مقابله با عوارض جانبی نورتریپتیلین

یبوست – فیبر بیشتری را وارد رژیم غذایی خود کنید مانند میوه های تازه، سبزیجات و غلات. سعی کنید هر روز چندین لیوان آب یا کدو حلوایی بنوشید. اگر می توانید، ممکن است به افزایش سطح ورزش شما نیز کمک کند.

نورتریپتیلین و لاغری : احساس سرگیجه – احتمالاً به دلیل فشار خون پایین است. مقدار زیادی آب یا کدو حلوایی بنوشید. پس از نشستن یا دراز کشیدن خیلی سریع از جای خود بلند نشوید. تا زمانی که این احساس از بین نرود، رانندگی نکنید، دوچرخه سواری نکنید و از ابزار یا ماشین آلات استفاده نکنید. بهتر است تا زمانی که نبینید دارو بر شما تأثیر می گذارد، الکل مصرف نکنید.

خشکی دهان – آدامس های بدون قند بجوید یا شیرینی های بدون قند بخورید.

خرید نورتریپتیلین : احساس خواب آلودگی – نورتریپتیلین را در شب مصرف کنید. بهتر است تا زمانی که نبینید دارو بر شما تأثیر می گذارد، الکل مصرف نکنید. در حالی که احساس خواب آلودگی دارید رانندگی نکنید، دوچرخه سواری نکنید و از ابزار یا ماشین آلات استفاده نکنید.

لینک مفید : قرص آلپرازولام

مشکل در ادرار کردن – سعی کنید هنگام ادرار کردن آرام باشید. سعی نکنید جریان ادرار را به زور جریان دهید. اگر این اتفاق نیفتاد، بعداً دوباره امتحان کنید. اگر اصلاً نمی توانید ادرار کنید، فوراً با پزشک خود صحبت کنید.

سردرد – مطمئن شوید که استراحت می کنید و مایعات زیادی می نوشید. بهتر است تا زمانی که نبینید دارو بر شما تأثیر می گذارد، الکل مصرف نکنید. در صورت نیاز به تسکین درد، پاراستامول یا ایبوپروفن مصرف کنید. اگر سردرد بیش از چند روز طول کشید یا شدید بود، با پزشک خود صحبت کنید.

نورتریپتیلین و بارداری

ممکن است به شما توصیه شود که مصرف نورتریپتیلین را در دوران بارداری ادامه دهید، به خصوص اگر آن را برای درمان افسردگی مصرف می کنید.

اگر در حین مصرف نورتریپتیلین باردار شدید، با پزشک خود صحبت کنید. مصرف دارو را قطع نکنید مگر اینکه پزشک به شما دستور دهد.

خرید نورتریپتیلین : پزشک می تواند خطرات و مزایای مصرف نورتریپتیلین را توضیح دهد و به شما کمک کند بهترین درمان را برای خود و کودکتان انتخاب کنید.

نورتریپتیلین و شیردهی

اگر پزشک یا بازدیدکننده سلامت گفت که کودک شما سالم است، می توانید از نورتریپتیلین در دوران شیردهی استفاده کنید.

نوتریپتیلین در مقادیر بسیار کم وارد شیر مادر می شود، بنابراین بعید است که آسیبی به کودک شما وارد کند.

لینک مفید :  کلردیازپوکساید

اگر برای افسردگی تحت درمان هستید، مهم است که مصرف نورتریپتیلین را ادامه دهید تا سلامت خود را حفظ کنید. همچنین تغذیه با شیر مادر هم برای شما و هم کودکتان مفید خواهد بود.

خرید نورتریپتیلین : اگر متوجه شدید که کودکتان مثل همیشه خوب غذا نمی‌خورد، یا به‌طور غیرعادی خواب‌آلود به نظر می‌رسد، یا اگر نگرانی دیگری در مورد کودکتان دارید، در اسرع وقت با پزشک یا پزشک خود صحبت کنید.

احتیاط با سایر داروها

بسیاری از داروهای مصرف شده با نورتریپتیلین می توانند بر یکدیگر تأثیر بگذارند و احتمال عوارض جانبی را افزایش دهند.

در حین مصرف نورتریپتیلین، همیشه قبل از شروع هر داروی جدیدی با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید.

خرید نورتریپتیلین : مصرف داروهای مبتنی بر مواد افیونی، مانند کدئین، مورفین یا اکسی کدون، همراه با نورتریپتیلین می تواند خطر ابتلا به خواب آلودگی و مشکلات تنفسی را افزایش دهد.

لینک مفید : مجیک قارچ

اگر تا به حال داروهایی برای افسردگی مصرف کرده اید به پزشک خود اطلاع دهید. برخی از داروهای ضد افسردگی می توانند بر نحوه عملکرد نورتریپتیلین تأثیر بگذارند و باعث فشار خون بسیار بالا شوند. این ممکن است حتی پس از اینکه مصرف آنها را متوقف کردید نیز رخ دهد.

اختلاط نورتریپتیلین با داروهای گیاهی و مکمل ها

تا زمانی که تحت درمان با نورتریپتیلین هستید، خار مریم، داروی گیاهی افسردگی را مصرف نکنید. خطر عوارض جانبی شما را افزایش می دهد.

خرید نورتریپتیلین : اطلاعات بسیار کمی در مورد مصرف نورتریپتیلین با سایر داروهای گیاهی و مکمل ها وجود دارد. آنها مانند داروها آزمایش نمی شوند.


برگرفته از : nortriptyline


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *