آدرس های خرید حضوری نیستاتین

نیستاتین به صورت قرص و سوسپانسیون (مایع) برای مصرف خوراکی عرضه می شود. برای درمان عفونت های قارچی جدار معده و روده، قرص نیستاتین معمولاً سه بار در روز مصرف می شود.

برای درمان عفونت های قارچی دهان معمولاً چهار دکسترومتورفان بار در روز از سوسپانسیون نیستاتین استفاده می شود. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

  افسردگی در مردان چه علائمی دارد

از نیستاتین دقیقا طبق دستور استفاده کنید. کمتر یا بیشتر از آن استفاده نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است استفاده نکنید.

کاربردهای دیگر این دارو نیستاتین

قبل از هر بار مصرف سوسپانسیون را به خوبی تکان دهید کلیندامایسین تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود. نیمی از دوز را در هر طرف دهان قرار دهید و تا جایی که ممکن است قبل از قورت دادن آن را نگه دارید.

  راه درمان افسردگی نامرئی

از نیستاتین تا زمانی که پزشکتان دستور داده است استفاده کنید، حتی اگر احساس بهتری دارید. اگر مصرف نیستاتین را خیلی زود متوقف کنید یا دوزهای مصرفی آتورواستاتین را حذف کنید، ممکن است عفونت شما به طور کامل درمان نشود.

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

  چگونه افسردگی خود را رفع کنیم

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از استفاده از نیستاتین، اگر به نیستاتین، هر داروی دیگر یا هر یک از ترکیبات موجود در قرص یا سوسپانسیون نیستاتین حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای دیگری با نسخه و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید والپروات سدیم مصرف کنید.

  افسردگی در کودکان و نوجوانان

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین استفاده از نیستاتین باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر رواتینکس اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

  بهترین مشاوره انگیزشی کنکور

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

به محض یادآوری دوز فراموش شده را استفاده کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده گراس را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران دوز فراموش شده از دوز استفاده نکنید.

  آدرس های خرید حضوری اندانسترون

این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ – این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

نیستاتین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

اسهال
حالت تهوع
نفخ یا درد پردنیزولون معده

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید، استفاده از نیستاتین را متوقف کنید و بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید:

  درمان افسردگی در زنان متاهل

تحریک یا سوزش دهان
کندوها
راش یا خارش
مشکل در تنفس یا بلع

نیستاتین ممکن است کلردیازپوکساید عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین استفاده از این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

  افسردگی در بارداری و جنسیت جنین

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در کلومیپرامین دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید. اجازه ندهید نیستاتین یخ بزند.

مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

  راههای مقابله با اضطراب امتحان

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی سفتریاکسون را قفل کنید و فوراً دارو را در مکانی امن قرار دهید.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند.

  خرید خانه با 2 میلیارد

با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهای خود از طریق برنامه پس گرفتن دارو است.با داروساز خود نورتریپتیلین صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید

برگرفته از : Nystatin A1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *