آدرس های خرید حضوری پاروکستین

ما کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده مرتبط را تا ماه می ۲۰۱۸ با استفاده از PubMed، Embase و Cochrane Central Register جستجو کردیم.

نقطه پایانی اصلی شامل زمان نهفتگی انزال داخل واژن (IELT) و عوارض جانبی در درمان PE بود. برای تجزیه و تحلیل آماری از نرم افزار Revman Cochrane Collaboration نسخه ۵.۳ استفاده شد.

لینک مفید : والپروات سدیم

از ۴۹۳ مقاله منحصر به فرد، در مجموع ۱۹ کارآزمایی تصادفی شده و کنترل شده (RCT) مورد بررسی قرار گرفت. تعداد کمی از RCTها به دلیل اطلاعات محدود دارای خطر سوگیری نامشخصی در نظر گرفته شدند.

نتایج تلفیقی نشان داد که پاروکستین در افزایش IELT مؤثرتر از دارونما، فلوکستین و اسیتالوپرام بود (همه ۰۵/0p <). با این حال، سطح بالایی از ناهمگنی در گروه‌های پاروکستین در مقابل فلوکستین و گروه‌های پاروکستین در مقابل دارونما وجود داشت. با مقایسه پاروکستین با ترامادول، سرترالین، مهارکننده‌های فسفودی استراز ۵ (PDE5Is)، ژل لیدوکائین موضعی، رفتار درمانی یا داپوکستین، دریافتیم که افزایش IELT بین گروه‌ها از نظر آماری معنی‌دار نبود.

  افسردگی در زنان باردار

لینک مفید : اندانسترون

پاروکستین همراه با تادالافیل یا رفتار درمانی موثرتر از پاروکستین به تنهایی بود (همه ۰.۰۵ p ). اگرچه عوارض جانبی در گروه ترکیبی بیشتر از گروه پاروکستین به تنهایی بود، اما شایع ترین عوارض جانبی مانند تهوع، درد عضلانی، تپش قلب و برافروختگی خفیف و قابل تحمل بود.

محدودیت‌های اصلی این مرور سیستماتیک و متاآنالیز، تعاریف مختلف PE و زمان‌های کوتاه پیگیری بود.

نتیجه گیری
با توجه به این بررسی سیستماتیک و متاآنالیز، پاروکستین اثربخشی بهتری نسبت به دارونما، فلوکستین و اسیتالوپرام در درمان PE با عوارض جانبی قابل تحمل ارائه کرد. گروه ترکیبی اثربخشی بهتری نسبت به گروه پاروکستین به تنهایی داشت.

  عوارض افسردگی بلند مدت

لینک مفید : لوراتادین

گزارش های بررسی همتایان
زمینه
انزال زودرس (PE) به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های اختلال عملکرد جنسی شناخته شده است که تقریباً ۲۰ تا ۳۰ درصد مردان را تحت تأثیر قرار می دهد [۱]. ثابت شده است که PE می تواند بر کیفیت مقاربت تأثیر بگذارد و در نتیجه پریشانی و اضطراب و حتی بر روابط بین شرکا تأثیر بگذارد [۲]. در حالی که علت PE بحث برانگیز است، به طور فزاینده ای تشخیص داده می شود.

لینک مفید : امپرازول

پاروکستین که مشکلات روانی [۳،۴،۵]، اختلالات جسمی و/یا اختلالات عصبی زیستی، و پلی مورفیسم های ناقل سروتونین یا محرک های آن اغلب در یک فرد مشابه اتفاق می افتد. با این حال، سایر عوامل اتیولوژیک بالقوه [۶،۷،۸،۹،۱۰]، از جمله افسردگی، اختلال نعوظ، سندرم متابولیک، پروستاتیت مزمن و اختلال عملکرد تیروئید، به طور قطع به عنوان عامل در PE ثابت شده اند.

  داروی افسردگی چاقی

طبق دستورالعمل‌های جدید انجمن بین‌المللی پزشکی جنسی (ISSM) [11]، PE به این صورت تعریف می‌شود: «انزال که همیشه پس از کمتر از ۱ دقیقه دخول واژینال از اولین تجربه جنسی (PE مادام العمر) یا از نظر بالینی مهم و آزاردهنده رخ می‌دهد.

لینک مفید : اس امپرازول

پاروکستینکاهش زمان تأخیر، اغلب ≤۳ دقیقه (PE اکتسابی)، و ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال در تمام یا تقریباً تمام دخولات واژن، و پیامدهای شخصی منفی، مانند پریشانی، ناامیدی و/یا اجتناب از صمیمیت جنسی. بنابراین، ما از زمان نهفتگی انزال داخل واژن (IELT) برای ارزیابی نقطه پایانی PE استفاده می کنیم.

  افسردگی حاملگی

در چند دهه گذشته، بسیاری از درمان‌های ممکن توسط آندرولوژیست‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مانند مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs)، بی‌حس کننده‌های موضعی، داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای، PDE5Is، مسدودکننده‌های گیرنده α و جراحی. اگرچه، گزارش شده است که بسیاری از آنها برای PE با عوارض جانبی قابل تحمل مفید هستند، اما هیچ یک از آنها به جز داپوکستین توسط FDA (سازمان غذا و دارو) تایید نشده است.

لینک مفید : سفتریاکسون

پاروکستین یکی از داروهای SSRI است که میزان ۵-هیدروکسی تریپتامین (۵-HT) را در گیرنده های غشای پس سیناپسی افزایش می دهد و در نتیجه انزال را به تاخیر می اندازد. اگرچه توسط FDA تایید نشده است، اما از مزیت ترک تحصیل و هزینه کمتر، با اثرات تقریباً مشابه داپوکستین است [۱۲، ۱۳]. اخیراً، کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده و کنترل‌شده (RCTs) با کیفیت بالا متعددی وجود داشته است که پاروکستین را با سایر گزینه‌های درمانی برای درمان PE مقایسه می‌کنند.

  درمان افسردگی فصلی پاییز

طبق دانش ما، این مطالعه اولین متاآنالیز است که در مورد اثربخشی و ایمنی پاروکستین در درمان PE گزارش می‌کند. هدف از این بررسی سیستماتیک و متاآنالیز بررسی اثربخشی و ایمنی پاروکستین برای بیماران PE است.

مواد و روش ها
معیارهای ورود و خروج
معیارهای ورود به مطالعه، تشخیص PE اما نه اختلال نعوظ، یک رابطه پایدار با شریک جنسی مشابه، و RCTهایی بود که پاروکستین را با سایر درمان‌های پزشکی برای PE مقایسه می‌کردند.

لینک مفید : برم هگزین

معیارهای خروج از مطالعه عبارت بودند از دیابت، نارسایی های کبدی یا کلیوی، بیماری های دستگاه ادراری تناسلی، بیماران مبتلا به اختلال عملکرد انزال، کارآزمایی های شبه تصادفی، کارآزمایی های غیرتصادفی، مطالعات مشاهده ای، گزارش های موردی، و چکیده ها و نامه ها.

  افسردگی نوجوانان دختر

جستجوی ادبیات و منابع داده
ما از عبارات موضوعی (MeSH) شامل «انزال زودرس» و «پاروکستین» به همراه کلمات رایگان آنها برای جستجوی کارآزمایی‌های بالینی مرتبط تا ماه مه ۲۰۱۸ در PubMed، Embase و Cochrane Central Register استفاده کردیم.

لینک مفید : پنتوپرازول

جستجوی کامل مورد استفاده برای PubMed عبارت بود از (انزال زودرس [اصطلاح MeSH] یا انزال زودرس [کلمه متنی]) و (پاروکستین [اصطلاحات MeSH] یا پاروکستین [کلمه متن]). فرآیند تحقیق اولیه یافتن کل مقالات مرتبط با پاروکستین و سایر داروهای PE بود. سپس مقالات RCT واجد شرایط بر اساس معیارهای ما جمع آوری شد.

تمام فرآیندها به طور مستقل توسط دو نویسنده تکمیل شد. در صورت وجود هرگونه اختلاف نظر با بحث و گفتگو به اجماع رسید. ما تمام تلاش خود را به کار بردیم تا در صورت کمبود اطلاعات، با نویسندگان مربوطه تماس بگیریم.

  افسردگی کودکان طلاق

لینک مفید : لوپرامید

استخراج داده ها
یک داور مقالات و یادداشت‌های نویسندگان، تاریخ انتشار، داروها و دوز، تعداد شرکت‌کنندگان، اثرات بالینی، عوارض جانبی و انواع PE را مطالعه کرد. سپس تمام داده های عددی توسط بازبین دیگر بررسی شد.

ارزیابی کیفیت و تجزیه و تحلیل آماری
با توجه به ابزار ریسک سوگیری کاکرین [۱۴] (شامل سوگیری انتخاب، عملکرد، تشخیص، فرسایش، گزارش‌دهی و موارد دیگر)، می‌توانیم هر مورد را به‌عنوان کم‌خطر یا نامشخص یا پرخطر تعریف کنیم، و در نهایت، خلاصه‌ای از خطر سوگیری ابداع کنیم.

  آدرس های خرید حضوری نالوکسان

لینک مفید : هیدروکسی زین

پاروکستین نمودار دو بازبین ارزیابی کیفیت هر مطالعه را تکمیل می کنند. ما از نرم افزار Review Manager، نسخه ۵.۳ (Cochrane Collaboration، Oxford، انگلستان) برای تجزیه و تحلیل داده های دوگانه و پیوسته در مورد عوارض جانبی و IELT استفاده کردیم.

یک مدل اثر ثابت یا تصادفی برای متاآنالیز با توجه به مقدار ناهمگنی استفاده شد که با آزمون کای اسکوئر Mantel-Haenszel و آماره I2 ارزیابی شد. اگر مقدار p< ۰.۱ و I2 > ۵۰% بود، پیشنهاد شد که ناهمگنی غیرقابل قبول است و تجزیه و تحلیل حساسیت باید انجام شود.

لینک مفید : ناپروکسن

ما از میانگین تفاوت (MD) برای مقایسه IELT و خطر نسبی (RR) برای مقایسه عوارض جانبی بین گروه‌های مختلف استفاده کردیم.

پاروکستین اگر بیش از ۱۰ RCT در یک مقایسه گنجانده شده بود، از نمودارهای قیفی برای ارزیابی سوگیری انتشار استفاده شد. مقدار p کمتر از ۰.۰۵ برای نشان دادن معنی‌داری آماری در نظر گرفته شد. فاصله اطمینان در ۹۵٪ ایجاد شد.

  افسردگی پیش از تولد

پس از جستجو در ۳ پایگاه داده، در مجموع ۵۱۲ مقاله مرتبط بازیابی شد. با توجه به عناوین و چکیده مقالات، ۴۹۲ رکورد به دلیل تکرار، نامرتبط بودن یا نبودن RCT حذف شدند. ۲۰ مقاله تمام متن باقی مانده آپلود شد و از نظر واجد شرایط بودن ارزیابی شد و ۱۹ مقاله از ۲۰ مورد معیارهای ما را برآورده کردند.

لینک مفید : هالوپریدول

پاروکستین  بنابراین، ۱۹ RCT برای بررسی سیستماتیک و متاآنالیز گنجانده شد. جدول ۱ ویژگی های آنها را نشان می دهد و شکل ۱ فرآیند گنجاندن را خلاصه می کند. مقایسه کنندگان شامل دارونما، داپوکستین، ترامادول، سرترالین، PDE5Is، فلوکستین، رفتار درمانی، ژل لیدوکائین موضعی، دولوکستین، اسیتالوپرام و درمان ترکیبی بودند. اکثر RCTهای وارد شده بین ۴ تا ۱۲ هفته بودند. فقط آزمایش‌های وانگ و مودی ۶ ماه طول کشید [۱۵، ۱۶].

  افسردگی با تغییر فصل

لینک مفید : کتامین

همه مقالات نتایج مشابهی را در مورد آیلتس گزارش کردند. سایر پیامدهای توزیع پراکنده شامل امتیاز رضایت جنسی، عوارض جانبی، ابزار تشخیصی انزال زودرس (PEDT)، شاخص بین المللی عملکرد نعوظ (IIEF)، نمایه انزال زودرس (PEP)، شاخص عربی انزال زودرس (AIPE)، میل جنسی و فراوانی مقاربت بود. ، که متاآنالیز تلفیقی را دشوار کرد.

پاروکستین تنها روشی که می‌توانستیم استفاده کنیم این بود که این نتایج را به تصویر بکشیم. اگر داده های مطالعه وجود نداشت، سعی کردیم با نویسندگان مربوطه تماس بگیریم.

برگرفته از : s12894-018-0431-7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *