پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری پاروکستین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری پاروکستین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

پاروکستین یکی از مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) است که در درمان انزال زودرس (PE) استفاده می شود.

با این حال، این استفاده در بسیاری از کشورها تایید نشده است. هدف از این بررسی سیستماتیک و متاآنالیز بررسی اثربخشی و ایمنی پاروکستین برای بیماران PE است.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری پاروکستین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری پاروکستین را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری پاروکستین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری پاروکستین


ما کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده مرتبط را تا ماه می ۲۰۱۸ با استفاده از PubMed، Embase و Cochrane Central Register جستجو کردیم.

نقطه پایانی اصلی شامل زمان نهفتگی انزال داخل واژن (IELT) و عوارض جانبی در درمان PE بود. برای تجزیه و تحلیل آماری از نرم افزار Revman Cochrane Collaboration نسخه ۵.۳ استفاده شد.

لینک مفید : والپروات سدیم

از ۴۹۳ مقاله منحصر به فرد، در مجموع ۱۹ کارآزمایی تصادفی شده و کنترل شده (RCT) مورد بررسی قرار گرفت. تعداد کمی از RCTها به دلیل اطلاعات محدود دارای خطر سوگیری نامشخصی در نظر گرفته شدند.

نتایج تلفیقی نشان داد که پاروکستین در افزایش IELT مؤثرتر از دارونما، فلوکستین و اسیتالوپرام بود (همه ۰۵/0p <). با این حال، سطح بالایی از ناهمگنی در گروه‌های پاروکستین در مقابل فلوکستین و گروه‌های پاروکستین در مقابل دارونما وجود داشت. با مقایسه پاروکستین با ترامادول، سرترالین، مهارکننده‌های فسفودی استراز ۵ (PDE5Is)، ژل لیدوکائین موضعی، رفتار درمانی یا داپوکستین، دریافتیم که افزایش IELT بین گروه‌ها از نظر آماری معنی‌دار نبود.

لینک مفید : اندانسترون

پاروکستین همراه با تادالافیل یا رفتار درمانی موثرتر از پاروکستین به تنهایی بود (همه ۰.۰۵ p ). اگرچه عوارض جانبی در گروه ترکیبی بیشتر از گروه پاروکستین به تنهایی بود، اما شایع ترین عوارض جانبی مانند تهوع، درد عضلانی، تپش قلب و برافروختگی خفیف و قابل تحمل بود.

محدودیت‌های اصلی این مرور سیستماتیک و متاآنالیز، تعاریف مختلف PE و زمان‌های کوتاه پیگیری بود.

نتیجه گیری
با توجه به این بررسی سیستماتیک و متاآنالیز، پاروکستین اثربخشی بهتری نسبت به دارونما، فلوکستین و اسیتالوپرام در درمان PE با عوارض جانبی قابل تحمل ارائه کرد. گروه ترکیبی اثربخشی بهتری نسبت به گروه پاروکستین به تنهایی داشت.

لینک مفید : لوراتادین

گزارش های بررسی همتایان
زمینه
انزال زودرس (PE) به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های اختلال عملکرد جنسی شناخته شده است که تقریباً ۲۰ تا ۳۰ درصد مردان را تحت تأثیر قرار می دهد [۱]. ثابت شده است که PE می تواند بر کیفیت مقاربت تأثیر بگذارد و در نتیجه پریشانی و اضطراب و حتی بر روابط بین شرکا تأثیر بگذارد [۲]. در حالی که علت PE بحث برانگیز است، به طور فزاینده ای تشخیص داده می شود.

لینک مفید : امپرازول

پاروکستین که مشکلات روانی [۳،۴،۵]، اختلالات جسمی و/یا اختلالات عصبی زیستی، و پلی مورفیسم های ناقل سروتونین یا محرک های آن اغلب در یک فرد مشابه اتفاق می افتد. با این حال، سایر عوامل اتیولوژیک بالقوه [۶،۷،۸،۹،۱۰]، از جمله افسردگی، اختلال نعوظ، سندرم متابولیک، پروستاتیت مزمن و اختلال عملکرد تیروئید، به طور قطع به عنوان عامل در PE ثابت شده اند.

طبق دستورالعمل‌های جدید انجمن بین‌المللی پزشکی جنسی (ISSM) [11]، PE به این صورت تعریف می‌شود: «انزال که همیشه پس از کمتر از ۱ دقیقه دخول واژینال از اولین تجربه جنسی (PE مادام العمر) یا از نظر بالینی مهم و آزاردهنده رخ می‌دهد.

لینک مفید : اس امپرازول

پاروکستینکاهش زمان تأخیر، اغلب ≤۳ دقیقه (PE اکتسابی)، و ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال در تمام یا تقریباً تمام دخولات واژن، و پیامدهای شخصی منفی، مانند پریشانی، ناامیدی و/یا اجتناب از صمیمیت جنسی. بنابراین، ما از زمان نهفتگی انزال داخل واژن (IELT) برای ارزیابی نقطه پایانی PE استفاده می کنیم.

در چند دهه گذشته، بسیاری از درمان‌های ممکن توسط آندرولوژیست‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مانند مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs)، بی‌حس کننده‌های موضعی، داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای، PDE5Is، مسدودکننده‌های گیرنده α و جراحی. اگرچه، گزارش شده است که بسیاری از آنها برای PE با عوارض جانبی قابل تحمل مفید هستند، اما هیچ یک از آنها به جز داپوکستین توسط FDA (سازمان غذا و دارو) تایید نشده است.

لینک مفید : سفتریاکسون

پاروکستین یکی از داروهای SSRI است که میزان ۵-هیدروکسی تریپتامین (۵-HT) را در گیرنده های غشای پس سیناپسی افزایش می دهد و در نتیجه انزال را به تاخیر می اندازد. اگرچه توسط FDA تایید نشده است، اما از مزیت ترک تحصیل و هزینه کمتر، با اثرات تقریباً مشابه داپوکستین است [۱۲، ۱۳]. اخیراً، کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده و کنترل‌شده (RCTs) با کیفیت بالا متعددی وجود داشته است که پاروکستین را با سایر گزینه‌های درمانی برای درمان PE مقایسه می‌کنند.

طبق دانش ما، این مطالعه اولین متاآنالیز است که در مورد اثربخشی و ایمنی پاروکستین در درمان PE گزارش می‌کند. هدف از این بررسی سیستماتیک و متاآنالیز بررسی اثربخشی و ایمنی پاروکستین برای بیماران PE است.

مواد و روش ها
معیارهای ورود و خروج
معیارهای ورود به مطالعه، تشخیص PE اما نه اختلال نعوظ، یک رابطه پایدار با شریک جنسی مشابه، و RCTهایی بود که پاروکستین را با سایر درمان‌های پزشکی برای PE مقایسه می‌کردند.

لینک مفید : برم هگزین

معیارهای خروج از مطالعه عبارت بودند از دیابت، نارسایی های کبدی یا کلیوی، بیماری های دستگاه ادراری تناسلی، بیماران مبتلا به اختلال عملکرد انزال، کارآزمایی های شبه تصادفی، کارآزمایی های غیرتصادفی، مطالعات مشاهده ای، گزارش های موردی، و چکیده ها و نامه ها.

جستجوی ادبیات و منابع داده
ما از عبارات موضوعی (MeSH) شامل «انزال زودرس» و «پاروکستین» به همراه کلمات رایگان آنها برای جستجوی کارآزمایی‌های بالینی مرتبط تا ماه مه ۲۰۱۸ در PubMed، Embase و Cochrane Central Register استفاده کردیم.

لینک مفید : پنتوپرازول

جستجوی کامل مورد استفاده برای PubMed عبارت بود از (انزال زودرس [اصطلاح MeSH] یا انزال زودرس [کلمه متنی]) و (پاروکستین [اصطلاحات MeSH] یا پاروکستین [کلمه متن]). فرآیند تحقیق اولیه یافتن کل مقالات مرتبط با پاروکستین و سایر داروهای PE بود. سپس مقالات RCT واجد شرایط بر اساس معیارهای ما جمع آوری شد.

تمام فرآیندها به طور مستقل توسط دو نویسنده تکمیل شد. در صورت وجود هرگونه اختلاف نظر با بحث و گفتگو به اجماع رسید. ما تمام تلاش خود را به کار بردیم تا در صورت کمبود اطلاعات، با نویسندگان مربوطه تماس بگیریم.

لینک مفید : لوپرامید

استخراج داده ها
یک داور مقالات و یادداشت‌های نویسندگان، تاریخ انتشار، داروها و دوز، تعداد شرکت‌کنندگان، اثرات بالینی، عوارض جانبی و انواع PE را مطالعه کرد. سپس تمام داده های عددی توسط بازبین دیگر بررسی شد.

ارزیابی کیفیت و تجزیه و تحلیل آماری
با توجه به ابزار ریسک سوگیری کاکرین [۱۴] (شامل سوگیری انتخاب، عملکرد، تشخیص، فرسایش، گزارش‌دهی و موارد دیگر)، می‌توانیم هر مورد را به‌عنوان کم‌خطر یا نامشخص یا پرخطر تعریف کنیم، و در نهایت، خلاصه‌ای از خطر سوگیری ابداع کنیم.

لینک مفید : هیدروکسی زین

پاروکستین نمودار دو بازبین ارزیابی کیفیت هر مطالعه را تکمیل می کنند. ما از نرم افزار Review Manager، نسخه ۵.۳ (Cochrane Collaboration، Oxford، انگلستان) برای تجزیه و تحلیل داده های دوگانه و پیوسته در مورد عوارض جانبی و IELT استفاده کردیم.

یک مدل اثر ثابت یا تصادفی برای متاآنالیز با توجه به مقدار ناهمگنی استفاده شد که با آزمون کای اسکوئر Mantel-Haenszel و آماره I2 ارزیابی شد. اگر مقدار p< ۰.۱ و I2 > ۵۰% بود، پیشنهاد شد که ناهمگنی غیرقابل قبول است و تجزیه و تحلیل حساسیت باید انجام شود.

لینک مفید : ناپروکسن

ما از میانگین تفاوت (MD) برای مقایسه IELT و خطر نسبی (RR) برای مقایسه عوارض جانبی بین گروه‌های مختلف استفاده کردیم.

پاروکستین اگر بیش از ۱۰ RCT در یک مقایسه گنجانده شده بود، از نمودارهای قیفی برای ارزیابی سوگیری انتشار استفاده شد. مقدار p کمتر از ۰.۰۵ برای نشان دادن معنی‌داری آماری در نظر گرفته شد. فاصله اطمینان در ۹۵٪ ایجاد شد.

پس از جستجو در ۳ پایگاه داده، در مجموع ۵۱۲ مقاله مرتبط بازیابی شد. با توجه به عناوین و چکیده مقالات، ۴۹۲ رکورد به دلیل تکرار، نامرتبط بودن یا نبودن RCT حذف شدند. ۲۰ مقاله تمام متن باقی مانده آپلود شد و از نظر واجد شرایط بودن ارزیابی شد و ۱۹ مقاله از ۲۰ مورد معیارهای ما را برآورده کردند.

لینک مفید : هالوپریدول

پاروکستین  بنابراین، ۱۹ RCT برای بررسی سیستماتیک و متاآنالیز گنجانده شد. جدول ۱ ویژگی های آنها را نشان می دهد و شکل ۱ فرآیند گنجاندن را خلاصه می کند. مقایسه کنندگان شامل دارونما، داپوکستین، ترامادول، سرترالین، PDE5Is، فلوکستین، رفتار درمانی، ژل لیدوکائین موضعی، دولوکستین، اسیتالوپرام و درمان ترکیبی بودند. اکثر RCTهای وارد شده بین ۴ تا ۱۲ هفته بودند. فقط آزمایش‌های وانگ و مودی ۶ ماه طول کشید [۱۵، ۱۶].

لینک مفید : کتامین

همه مقالات نتایج مشابهی را در مورد آیلتس گزارش کردند. سایر پیامدهای توزیع پراکنده شامل امتیاز رضایت جنسی، عوارض جانبی، ابزار تشخیصی انزال زودرس (PEDT)، شاخص بین المللی عملکرد نعوظ (IIEF)، نمایه انزال زودرس (PEP)، شاخص عربی انزال زودرس (AIPE)، میل جنسی و فراوانی مقاربت بود. ، که متاآنالیز تلفیقی را دشوار کرد.

پاروکستین تنها روشی که می‌توانستیم استفاده کنیم این بود که این نتایج را به تصویر بکشیم. اگر داده های مطالعه وجود نداشت، سعی کردیم با نویسندگان مربوطه تماس بگیریم.

برگرفته از : s12894-018-0431-7


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *