آدرس های خرید حضوری پیروکسیکام

پیروکسیکام به صورت کپسول خوراکی می آید. معمولا یک یا دو بار در روز مصرف می شود. پیروکسیکام را تقریباً در همان زمان (ها) هر روز مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. پیروکسیکام را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن دیفنوکسیلات بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

پیروکسیکام به کنترل علائم شما کمک می کند اما وضعیت شما را درمان نمی کند. ممکن است ۸ تا ۱۲ هفته یا بیشتر طول بکشد تا اینکه شما مزایای کامل پیروکسیکام را احساس کنید.

کاربردهای دیگر این دارو

پیروکسیکام همچنین گاهی برای درمان آرتریت نقرسی (حملات درد شدید مفاصل و تورم ناشی از تجمع برخی مواد در مفاصل) و اسپوندیلیت آنکیلوزان (آرتریت که عمدتاً ستون فقرات را درگیر می‌کند) استفاده می‌شود.

  رابطه افسردگی و طلاق

همچنین گاهی اوقات برای تسکین درد و تورم عضلانی، درد قاعدگی باکلوفن و درد پس از جراحی یا زایمان استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات استفاده از این دارو برای بیماری خود صحبت کنید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف پیروکسیکام، اگر به پیروکسیکام، آسپرین یا سایر NSAID ها مانند ایبوپروفن (ادویل، موترین) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد غیرفعال کپسول پیروکسیکام حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود فهرستی از مواد غیرفعال را بخواهید.

  مقابله با افسردگی شدید

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی را مصرف می کنید یا قصد دارید گراس مصرف کنید. حتماً داروهای ذکر شده در بخش هشدار مهم و هر یک از موارد زیر را ذکر کنید: مهارکننده‌های آنزیم مبدل آنژیوتانسین (ACE) مانند بنازپریل (Lotensin، در Lotrel)، کاپتوپریل، انالاپریل (Vasotec، در Vaseretic)، فوزینوپریل، لیزینوپریل ( در Zestoretic)، moexipril (Univasc)، پریندوپریل (Aceon، در Prestalia)، quinapril (Accupril، در Quinaretic)، رامیپریل (Altace)، و تراندولاپریل (Mavik، در Tarka). برم هگزین مسدود کننده های گیرنده آنژیوتانسین (ARBs) مانند آزیلسارتان (Edarbi، در Edarbyclor)، candesartan (Atacand، در Atacand HCT)، eprosartan (Teveten)، ایربسارتان (Avapro، در Avalide)، لوزارتان (Cozaar، در Hyzaar)، اولمسارتان (Benicar، در آزور، در Benicar HCT، در Tribenzor)، telmisartan (Micardis، در Micardis HCT، در Twynsta)، و valsartan (در Exforge HCT). کلیدینیوم سی مسدود کننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، لابتالول (Trandate)، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide) و کلوتریمازول پروپرانولول (Hemangeol، Inderal، Innopran). دیورتیک ها (“قرص های آب”)؛ لیتیوم (Lithobid)؛ داروهای دیابت؛ متوترکسات (Otrexup، Rasuvo، Trexall)؛ و فنی توئین (Dilantin، Phenytek).

  آدرس های خرید حضوری آریپیپرازول

ممکن است پزشک شما نیاز به تغییر دوز دارو داشته باشد یا شما را با دقت بیشتری از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

اگر آسم دارید یا تا به حال به آسم مبتلا شده اید، به پزشک پروژسترون خود اطلاع دهید، به خصوص اگر مکرر گرفتگی یا آبریزش بینی یا پولیپ بینی (تورم پوشش بینی) دارید. نارسایی قلبی؛ تورم دست‌ها، پاها، مچ پا یا ساق پا؛ یا بیماری کبدی یا کلیوی

  درمان افسردگی همسرم

اگر فلوکستین باردار هستید به پزشک خود اطلاع دهید، برای باردار شدن برنامه ریزی کنید. یا در حال شیردهی هستند. اگر پیروکسیکام در حدود هفته ۲۰ یا بعد از بارداری مصرف شود، ممکن است به جنین آسیب برساند و باعث ایجاد مشکلاتی در زایمان شود.

از مصرف پیروکسیکام در حوالی یا بعد از هفته ۲۰ بارداری خودداری کنید، مگر اینکه پزشکتان این کار را به شما گفته باشد. اگر در حین مصرف پیروکسیکام باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

  افسردگی و راههای درمان آن

اگر ۷۵ سال یا بیشتر دارید، در مورد خطرات و مزایای مصرف پیروکسیکام با پزشک خود صحبت تئوفیلین جی کنید. این دارو را برای مدت طولانی یا با دوز بالاتر از توصیه پزشک مصرف نکنید.

در صورت انجام عمل جراحی، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک اطلاع دهید که پیروکسیکام مصرف می کنید.چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود متوکاربامول را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  افسردگی دوره بارداری

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

پیروکسیکام ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم فلوکستین شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

اسهال
یبوست
گاز
سردرد
سرگیجه
زنگ زدن در گوش

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا موارد ذکر شده در بخش هشدار مهم را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید. ایمی پرامین تا زمانی که با پزشک خود صحبت نکنید، دیگر پیروکسیکام مصرف نکنید.

مشکلات بینایی
افزایش وزن غیر قابل توضیح
تنگی نفس یا مشکل در تنفس
تورم در شکم، مچ پا، پاها یا پاها
تب
تاول ها
درد مفاصل
کهیر
خارش
کندوها
تورم چشم ها، صورت، لب ها، زبان، گلو، بازوها نورتریپتیلین یا دست ها
مشکل در تنفس یا بلع
گرفتگی صدا
پوست رنگپریده
ضربان قلب سریع
خستگی مفرط
خونریزی یا کبودی غیر معمول
کمبود انرژی
ناراحتی معده
از دست دادن اشتها
درد در سمت راست بالای معده
علائم شبیه آنفولانزا
زرد شدن پوست یا چشم
ادرار کدر، تغییر رنگ یا خونی
کمر درد
ادرار سخت یا دردناک

  علت افسردگی در پریودی

پیروکسیکام ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در گراس صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

  آدرس های خرید حضوری امپرازول

مهم است دکسترومتورفان که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و فوراً دارو را در مکانی امن قرار دهید.

  آدرس های خرید حضوری کتوتیفن

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که اس امپرازول حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند.

با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهای خود از طریق برنامه پس گرفتن دارو است.

با سفتریاکسون داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

کمبود انرژی
خواب آلودگی
ناراحتی معده
استفراغ
دل درد
مدفوع خونی، سیاه یا قیری رنگ
استفراغ ماده ای که خونی است یا شبیه تفاله قهوه است
مشکل در تنفس
کما (از دست دادن هوشیاری پروپوفول برای مدتی)

  افسردگی زایمان

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

نگذارید دیگری داروهای شما را مصرف کند.هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا ال اس دی سایر مکمل‌های غذایی داشته باشید.

هر بار که به پزشک مراجعه می کنید یا در بیمارستان بستری می شوید، باید این لیست را همراه خود داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید

برگرفته از : Piroxicam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *