پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری پرومتازین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری پرومتازین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

پرومتازین برای تسکین علائم واکنش های آلرژیک مانند رینیت آلرژیک (آبریزش بینی و آبریزش چشم ناشی از آلرژی به گرده، کپک یا گرد و غبار)، ورم ملتحمه آلرژیک (چشم های قرمز و آبریزش ناشی از آلرژی)، واکنش های پوستی آلرژیک و واکنش های آلرژیک استفاده می شود.

به محصولات خون یا پلاسما. پرومتازین همراه با سایر داروها برای درمان آنافیلاکسی (واکنش های آلرژیک ناگهانی و شدید) و علائم سرماخوردگی مانند عطسه، سرفه و آبریزش بینی استفاده می شود.

پرومتازین همچنین برای آرام کردن و آرام کردن بیماران قبل و بعد از جراحی، در حین زایمان و در زمان های دیگر استفاده می شود.

پرومتازین همچنین برای پیشگیری و کنترل حالت تهوع و استفراغی که ممکن است بعد از جراحی رخ دهد و همراه با سایر داروها برای کمک به تسکین درد بعد از جراحی استفاده می شود.

پرومتازین همچنین برای پیشگیری و درمان بیماری حرکت استفاده می شود. پرومتازین به کنترل علائم کمک می کند، اما علت علائم را درمان نمی کند و بهبودی را تسریع نمی کند.

پرومتازین در دسته ای از داروها به نام فنوتیازین ها قرار دارد. با مسدود کردن عمل یک ماده طبیعی خاص در بدن عمل می کند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری پرومتازین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری پرومتازین را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری پرومتازین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری پرومتازین


پرومتازین به صورت قرص و شربت (مایع) برای مصرف خوراکی و به عنوان شیاف برای مصرف مقعدی عرضه می شود.

هنگامی که پرومتازین برای درمان آلرژی استفاده می شود، معمولاً یک تا چهار بار در روز، قبل از غذا و / یا قبل از خواب مصرف می شود.

هنگامی که پرومتازین برای تسکین علائم سرماخوردگی استفاده می شود، معمولاً هر ۴ تا ۶ ساعت در صورت نیاز مصرف می شود.

هنگامی که پرومتازین برای درمان بیماری حرکت استفاده کلیدینیوم سی می شود، ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از سفر و در صورت نیاز مجدداً پس از ۸ تا ۱۲ ساعت مصرف می شود.

در سفرهای طولانی تر، پرومتازین معمولاً در هر روز سفر صبح و قبل از شام مصرف می شود. هنگامی که پرومتازین برای درمان یا پیشگیری از تهوع و استفراغ استفاده می شود، معمولاً هر ۴ تا ۶ ساعت در صورت نیاز مصرف می شود.

پرومتازین همچنین ممکن است شب قبل از جراحی قبل از پروپوفول خواب برای تسکین اضطراب و ایجاد خوابی آرام مصرف شود.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. پرومتازین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

شیاف پرومتازین فقط برای استفاده مقعدی است. سعی نکنید بوتالبیتال شیاف را قورت دهید یا در قسمت دیگری از بدن خود وارد کنید.

اگر مایع پرومتازین مصرف می کنید، از قاشق خانگی برای اندازه گیری دوز خود استفاده نکنید. از قاشق یا فنجان اندازه گیری همراه دارو استفاده کنید سفتریاکسون یا از قاشقی که مخصوص اندازه گیری دارو ساخته شده است استفاده کنید.

برای قرار دادن شیاف پرومتازین، مراحل زیر را دنبال کنید:

اگر به نظر می رسد شیاف نرم است، آن را به مدت ۱ دقیقه در زیر آب سرد و جاری نگه دارید. لفاف را بردارید.
نوک شیاف را در آب فرو کنید.
به پهلوی چپ خود دراز بکشید و زانوی راست خود را تا قفسه نوروبیون سینه بالا بیاورید. (یک فرد چپ دست باید به پهلوی راست بخوابد و زانوی چپ را بالا بیاورد.)
با استفاده از انگشت خود شیاف را در رکتوم فرو کنید، در کودکانی که ۲ سال بزرگتر هستند، حدود ۱ / ۲ تا ۱ اینچ (۱.۲۵ تا ۲.۵ سانتی متر) و در بزرگسالان ۱ اینچ (۲.۵ سانتی متر). آن را برای چند لحظه در جای خود نگه دارید.
بعد از حدود ۱۵ دقیقه بایستید. دست های خود را کاملا بشویید و فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید.
کاربردهای دیگر این دارو
این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر رانیتیدین و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف پرومتازین، اگر به پرومتازین، سایر فنوتیازین ها (داروهای خاصی که برای درمان بیماری های روانی، تهوع، استفراغ، سکسکه شدید و سایر بیماری ها استفاده می شوند) یا هر داروی دیگری حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید.

همچنین اگر هنگام مصرف پرومتازین، فنوتیازین دیگر تریامسینولون یا هر داروی دیگری واکنش غیرمعمول یا غیرمنتظره ای داشته اید. به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. اگر نمی دانید دارویی که به آن حساسیت دارید فنوتیازین است یا خیر از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل های غذایی و محصولات گیاهی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: داروهای ضد افسردگی (“افزایش دهنده خلق و خو”) مانند آمی تریپتیلین (Elavil)، آموکساپین (Asendin)، کلومیپرامین (Anafranil)، دزیپرامین (Norpramin)، دوکسپین (Adapin، Sinequan)، ایمی پرامین (Tofranil)، نورتریپتیلین (Aventyl، Pamelor)، پروتریپتیلین (Vivactil) و trimipramine (Surmontil)؛ آنتی هیستامین ها؛ آزاتیوپرین (ایموران)؛ باربیتورات ها مانند فنوباربیتال (لومینال)؛ شیمی درمانی سرطان؛ اپی نفرین (اپی پن)؛ داروهای ایپراتروپیوم (Atrovent) برای اضطراب، بیماری روده تحریک پذیر، بیماری روانی، بیماری حرکت، بیماری پارکینسون، تشنج، زخم، یا مشکلات ادراری؛ مهارکننده های مونوآمین اکسیداز (MAO) مانند ایزوکاربوکسازید (مارپلان)، فنلزین (ناردیل)، ترانیل سیپرومین (پارنات) و سلژیلین (Eldepryl، Emsam، Zelapar). فیناستراید مواد مخدر و سایر داروهای ضد درد؛ آرام بخش ها؛ قرص های خواب آور و آرام بخش.پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

اگر بزرگ شده پروستات (غده تولید مثل مردانه) دارید یا تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. گلوکوم (شرایطی که در آن افزایش فشار در چشم می تواند منجر به از دست دادن تدریجی بینایی شود). تشنج؛ زخم ها؛ انسداد در مسیر بین معده و روده؛ انسداد در مثانه؛ آسم یا سایر بیماری های ریوی؛ آپنه خواب؛ سرطان؛ هر شرایطی که بر تولید سلول های سفتریاکسون خونی در مغز استخوان شما تأثیر بگذارد. یا بیماری قلبی یا کبدی اگر به کودکی پرومتازین می‌دهید، در صورتی که کودک هر یک از علائم زیر را قبل از دریافت دارو داشته باشد، به پزشک کودک اطلاع دهید: استفراغ، بی‌حالی، خواب آلودگی، گیجی، پرخاشگری، تشنج، زردی پوست یا چشم‌ها. ، ضعف یا علائم شبیه آنفولانزا. همچنین اگر کودک به طور معمول مشروبات الکلی ننوشیده است، استفراغ یا اسهال زیاد داشته است، یا به نظر می رسد کم آب شده است، به پزشک کودک اطلاع دهید.

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف پرومتازین باردار شدید، با پزشک خود رانیتیدین تماس بگیرید.

اگر ۶۵ سال یا بیشتر دارید، در مورد خطرات و مزایای مصرف پرومتازین با پزشک خود صحبت کنید. افراد مسن معمولا نباید پرومتازین مصرف کنند زیرا به اندازه سایر داروهایی که می توان برای درمان همان شرایط استفاده کرد، ایمن نیست.

اگر تحت عمل جراحی، از جمله جراحی دندانپزشکی هستید، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که پرومتازین مصرف می کنید.

باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. ال اس دی تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید. اگر به کودکی پرومتازین می‌دهید، مراقب کودک باشید تا هنگام دوچرخه‌سواری یا شرکت در فعالیت‌هایی که می‌تواند خطرناک باشد، آسیبی نبیند.

از پزشک خود در مورد استفاده ایمن از الکل در حین مصرف این دارو سوال کنید. الکل می تواند عوارض جانبی پرومتازین را بدتر کند.

برنامه ریزی کنید که از قرار گرفتن غیرضروری یا طولانی مدت آتورواستاتین در معرض نور خورشید اجتناب کنید و از لباس های محافظ، عینک آفتابی و ضد آفتاب استفاده کنید. پرومتازین ممکن است پوست شما را به نور خورشید حساس کند.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد، رژیم غذایی عادی خود را ادامه دهید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

پرومتازین می تواند عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

دهان خشک
خواب آلودگی
بی حالی
مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب
کابوس ها
سرگیجه
زنگ زدن در گوش
تاری یا دوبینی
از دست دادن هماهنگی
حالت تهوع
استفراغ
عصبی بودن
بی قراری
بیش فعالی
خلق و خوی میدازولام غیرعادی شاد
بینی گرفته
خارش

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد.اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

خس خس سینه
کند شدن تنفس
تنفس برای مدت کوتاهی متوقف می شود
تب
تعریق
ماهیچه های سفت
کاهش هوشیاری
نبض یا ضربان قلب سریع یا نامنظم
غش
حرکات غیر طبیعی یا غیر هالوپریدول قابل کنترل
توهمات (دیدن چیزهایی یا شنیدن صداهایی که وجود ندارند)
گیجی
ترس یا هیجان طاقت فرسا یا غیرقابل کنترل
تشنج
لرزش غیرقابل کنترل بخشی از بدن
کبودی یا خونریزی غیر معمول
گلودرد، تب، لرز و سایر علائم عفونت
حرکات کنترل نشده چشم
زبان بیرون زده
وضعیت غیر طبیعی مترونیدازول گردن
ناتوانی در پاسخگویی به اطرافیان
زرد شدن پوست یا چشم
کهیر
کندوها
تورم صورت، چشم ها، لب ها، زبان، گلو، بازوها، دست ها، پاها، مچ پا، یا ساق پا
گرفتگی صدا
مشکل در تنفس یا بلع

برگرفته از : Promethazine


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *