آدرس های خرید حضوری پروپوفول

پروپوفول ممکن است قبل از اقدامات تشخیصی که نیاز به بیهوشی دارند، در مدیریت وضعیت صرع مقاوم به درمان، و برای القا و/یا حفظ بیهوشی قبل و در حین جراحی استفاده شود.

پروپوفول (دیپریوان) فعالیت مغز و سیستم عصبی شما را کند می کند.

پروپوفول برای خواباندن و خواباندن شما در طول بیهوشی عمومی برای جراحی یا سایر اقدامات پزشکی استفاده می شود. در بزرگسالان و همچنین کودکان ۲ ماه به بالا استفاده می شود.

پروپوفول همچنین برای آرام کردن بیمارانی که تحت مراقبت های ویژه است و نیاز به ونتیلاتور مکانیکی (دستگاه تنفس) دارد، استفاده می شود.

  افسردگی بعد از ترک ماری جوانا

لینک مفید : قرص آلپرازولام

قبل از دریافت پروپوفول، تمام شرایط پزشکی و آلرژی خود را با پزشک خود در میان بگذارید. همچنین مطمئن شوید که پزشکتان از بارداری یا شیردهی شما مطلع است. در برخی موارد، ممکن است نتوانید از پروپوفول استفاده کنید.

FDA هشدار می دهد که اگر به تخم مرغ، محصولات تخم مرغ، دانه های سویا یا محصولات سویا حساسیت دارید، از پروپوفول استفاده نکنید.


قبل از دریافت این دارو

اگر به آن حساسیت دارید، نباید پروپوفول را دریافت کنید. اگر به تخم مرغ، محصولات تخم مرغ، دانه های سویا یا محصولات سویا حساسیت دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

  خط تولید با 600 میلیون

برای اطمینان از بی خطر بودن این دارو برای شما، در صورت داشتن موارد زیر به پزشک خود اطلاع دهید:

صرع یا سایر اختلالات تشنجی؛ یا

کلسترول یا تری گلیسیرید بالا (نوعی چربی در خون)؛ یا

بیماری کبد یا کلیه

داروی بیهوشی ممکن است بر رشد مغز کودک زیر ۳ سال یا نوزاد متولد نشده ای که مادرش این دارو را در اواخر بارداری دریافت کرده است، تأثیر بگذارد.

  افسردگی راه درمان

لینک مفید : میدازولام

این اثرات زمانی که بیهوشی به مدت ۳ ساعت یا بیشتر استفاده می شود یا برای روش های مکرر استفاده می شود، ممکن است بیشتر محتمل باشد. تأثیرات روی رشد مغز می تواند باعث مشکلات یادگیری یا رفتاری در آینده شود.

اثرات منفی مغز ناشی از بیهوشی در مطالعات حیوانی دیده شده است. با این حال، مطالعات روی کودکان انسانی که از بیهوشی کوتاه مدت استفاده می کنند، تأثیر محتمل بر رفتار یا یادگیری نشان نداده است. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

  درمان افسردگي در مردان

لینک مفید : ویاگرا

در برخی موارد، پزشک ممکن است بر اساس این خطرات تصمیم به به تعویق انداختن یک عمل جراحی یا عمل کند. در مورد شرایط تهدید کننده زندگی، اورژانس های پزشکی یا جراحی که برای اصلاح برخی از نقایص مادرزادی لازم است، درمان ممکن است به تعویق نیفتد.

از پزشک خود در مورد تمام داروهایی که در طول جراحی یا عمل شما استفاده می شود، بخواهید. همچنین بپرسید که این روش چقدر طول خواهد کشید.

لینک مفید : فنوباربیتال

  افسردگی اختلال خلقی

پروپوفول می تواند وارد شیر مادر شود و ممکن است به نوزاد شیرده آسیب برساند. با این حال، از آنجایی که پروپوفول به سرعت از بدن خارج می شود، اکثر زنان می توانند به محض اینکه از بیهوشی خارج شده و کاملاً بیدار شوند، شیردهی را از سر بگیرند.


پروپوفول چگونه تجویز می شود؟

پروپوفول از طریق وریدی به داخل ورید تزریق می شود. یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی این تزریق را به شما می دهد.

پس از تزریق پروپوفول خیلی سریع آرام می شوید و به خواب می روید.

  افسردگی نوجوانان دختر

تنفس، فشار خون، سطح اکسیژن، عملکرد کلیه و سایر علائم حیاتی در زمانی که تحت تأثیر پروپوفول هستید به دقت تحت نظر قرار می گیرد.


اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که پروپوفول توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی در یک محیط پزشکی تجویز می شود، احتمالاً یک دوز را فراموش نمی کنید.


اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که این دارو توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی در یک محیط پزشکی تجویز می شود، بعید است که مصرف بیش از حد آن رخ دهد.

  افسردگی در دوران قاعدگی

پس از دریافت پروپوفول از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

پروپوفول باعث خواب آلودگی شدید و سرگیجه می شود که ممکن است چند ساعت طول بکشد. پس از جراحی یا عمل به کسی نیاز دارید که شما را به خانه برساند.

حداقل تا ۲۴ ساعت پس از درمان با پروپوفول، خودتان رانندگی نکنید و کاری که لازم است بیدار و هوشیار باشید، انجام ندهید.


عوارض جانبی پروپوفول

در صورت مشاهده هر گونه علائم واکنش آلرژیک به پروپوفول، کمک فوری پزشکی دریافت کنید: کهیر. مشکل در تنفس؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

  افسردگی حین خدمت سربازی

استفاده طولانی مدت از پروپوفول می تواند منجر به سندرمی به نام سندرم انفوزیون پروپفول شود که ممکن است منجر به مرگ شود.

لینک مفید : ۸ گام دعوت

اگر دارید فوراً به مراقب خود بگویید:

احساس سبکی سر (مثل اینکه ممکن است بیهوش شوید) حتی پس از احساس بیداری.

تنفس ضعیف یا کم عمق؛ یا

درد یا ناراحتی شدید در محل تزریق.

عوارض جانبی رایج پروپوفول ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  افسردگی ناشی از تنهایی

خارش یا بثورات خفیف؛

ضربان قلب سریع یا آهسته؛ یا

لینک مفید : قرص ترامادول

سوزش یا سوزش خفیف در اطراف سوزن IV.

این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است موارد دیگری نیز رخ دهد. برای مشاوره پزشکی در مورد عوارض جانبی با پزشک خود تماس بگیرید.


چه داروهای دیگری بر پروپوفول تأثیر می گذارد؟

مصرف سایر داروهایی که باعث خواب آلودگی می شوند یا تنفس شما را کند می کنند می تواند این اثرات را بدتر کند.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

لینک مفید : اکستازی

پس از درمان با پروپوفول، قبل از مصرف قرص خواب، داروی مسکن، داروی سرفه، شل کننده عضلانی، یا داروی اضطراب، افسردگی یا تشنج (به خصوص والپروئیک اسید) از پزشک خود سوال کنید.

سایر داروها ممکن است با این دارو تداخل داشته باشند، از جمله داروهای نسخه ای و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی به هر یک از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود در مورد تمام داروهایی که اکنون استفاده می کنید و هر دارویی که شروع به یا قطع مصرف می کنید بگویید.

و . . .


برگرفته از : Propofol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *