پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری قارچ سیلوسایبین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری قارچ سیلوسایبین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

سیلوسایبین به عنوان یک (تریپتامین) طبقه بندی می‌شود. این ترکیبات ساختاری مشابه اسید لیزرژیک دی اتیل آمید (LSD) دارند و برای اثرات توهم زا و سرخوشی آن‌ها توسط افراد مختلف مورد سوء مصرف قرار می‌گیرند.

قارچ های جادویی، قارچ های وحشی یا پرورشی هستند که حاوی سیلوسایبین، یک ترکیب روانگردان و توهم زا است که به طور طبیعی وجود دارد.

طبق گفته اداره خدمات بهداشت روانی و سوء مصرف مواد (SAMHSA)، سیلوسایبین یکی از شناخته شده ترین روانگردان ها در نظر گرفته می شود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری قارچ سیلوسایبین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری قارچ سیلوسایبین را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری قارچ سیلوسایبین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری قارچ سیلوسایبین


سیلوسایبین به عنوان یک داروی جدول I طبقه بندی می شود، به این معنی که پتانسیل بالایی برای استفاده نادرست دارد و در حال حاضر هیچ استفاده پزشکی پذیرفته شده ای در درمان در ایالات متحده ندارد.

اگرچه فرهنگ های خاصی برای قرن ها از خواص توهم زایی برخی از قارچ ها استفاده می کردند، سیلوسایبین برای اولین بار در سال ۱۹۵۸ توسط دکتر آلبرت هافمن، که همچنین دی اتیل آمید اسید لیسرژیک (LSD) را کشف کرد، جدا شد.

قارچ جادویی اغلب از طریق خشک کردن تهیه می شود و با مخلوط کردن با غذا یا نوشیدنی خورده می شود، اگرچه برخی از افراد قارچ جادویی تازه چیده شده را می خورند.

همچنین به عنوان: قارچ‌های جادویی با نام‌های شمش، ماشی، آبی رنگ، تاپ طلایی، کلاهک آزادی، سنگ‌های فیلسوفی، لیبرتی، امانی و آگاریک نیز شناخته می‌شوند.

دسته دارویی: سیلوسایبین به عنوان توهم زا طبقه بندی می شود.

عوارض جانبی رایج: قارچ های جادویی باعث تهوع، خمیازه کشیدن، احساس آرامش یا خواب آلودگی، تجربه درون نگر، عصبی بودن، پارانویا، هراس، توهم و روان پریشی می شوند.

لینک مفید : قرص متادون

قارچ های حاوی سیلوسایبین شبیه قارچ های معمولی خشک شده با ساقه های بلند و باریک هستند که کلاهک های خاکستری مایل به سفید و قهوه ای تیره که در مرکز آن قهوه ای روشن یا سفید است.

قارچ های خشک رنگ قهوه ای زنگ زده با نواحی جدا شده از رنگ سفید مایل به زرد هستند.

قارچ جادویی را می توان خورد، با غذا مخلوط کرد یا مانند چای برای نوشیدن دم کرد. همچنین می توان آنها را با حشیش یا تنباکو مخلوط کرد و دود کرد.

لینک مفید : قرص ترامادول

سیلوسایبین مایع نیز موجود است، که یک داروی روانگردان طبیعی است که در کلاهک های لیبرتی یافت می شود. مایع به رنگ قهوه ای شفاف است و در یک ویال کوچک عرضه می شود.


قارچ جادویی چه کار می کند؟

قارچ های جادویی داروهای توهم زا هستند، به این معنی که می توانند باعث شوند شما احساساتی را ببینید، بشنوید و احساس کنید که واقعی به نظر می رسند اما واقعی نیستند.

لینک مفید : کتاب ماهی سیاه کوچولو

با این حال، اثرات قارچ جادویی بسیار متغیر است و اعتقاد بر این است که تحت تأثیر عوامل محیطی است.

تعدادی از عوامل بر اثرات قارچ جادویی تأثیر می گذارد، از جمله دوز، سن، وزن، شخصیت، وضعیت عاطفی، محیط و سابقه بیماری روانی.


آنچه کارشناسان می گویند

در حالی که قارچ‌های جادویی اغلب به دنبال فضایی آرام هستند، گزارش شده است که قارچ‌ها باعث ایجاد اضطراب، توهم‌های ترسناک، پارانویا و سردرگمی در برخی افراد می‌شوند. “سفر بد.”

لینک مفید : پارادایم شیفت

قارچ جادویی هزاران سال است که برای مصارف معنوی و دارویی در میان مردم بومی آمریکا و اروپا استفاده می شود.

شوم ها سابقه ای طولانی در ارتباط با تجربیات معنوی و کشف خود دارند. بسیاری بر این باورند که داروهای طبیعی مانند قارچ جادویی، علف هرز و مسکالین گیاهان مقدسی هستند که افراد را قادر می سازند تا به حالات معنوی برتر دست یابند.

لینک مفید : حشیش

برخی دیگر از قارچ های جادویی استفاده می کنند تا احساس سرخوشی، ارتباط و حس تحریف شده زمان را تجربه کنند.

سیلوسایبین موجود در قارچ در بدن به سیلوسین تبدیل می‌شود و اعتقاد بر این است که بر سطح سروتونین در مغز تأثیر می‌گذارد که منجر به ادراک تغییر یافته و غیرعادی می‌شود.

شروع اثرات ۲۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد و می تواند تا ۶ ساعت ادامه یابد – همان مدت زمانی که برای متابولیسم و ​​دفع سیلوسین طول می کشد.

لینک مفید : ترامادول

محققان تمایل دارند از خوددرمانی با سیلوسایبین خودداری کنند، زیرا در خارج از یک محیط بالینی، ممکن است کنترل اضطراب شما در حالی که تحت تأثیر قرار گرفته اید (به طور بالقوه منجر به یک سفر بد) دشوارتر باشد، ممکن است دوز بسیار بالایی مصرف کنید، و سخت است.

برای اطلاع از خلوص دارو در صورتی که آن را از یک منبع غیرقانونی خریداری می کنید.

لینک مفید : لورازپام

علاوه بر این، افرادی که از قبل شرایط سلامت روانی دارند ممکن است بیشتر در معرض عوارض جانبی سیلوسایبین باشند.

کاربردهای بدون برچسب یا اخیراً تأیید شده

در سال ۲۰۱۸، محققان دانشگاه جانز هاپکینز، طبقه‌بندی مجدد سیلوسایبین را از جدول I به جدول IV توصیه کردند تا امکان استفاده پزشکی فراهم شود.

محققان جانز هاپکینز دریافتند که سیلوسایبین یک درمان موثر برای افسردگی و اعتیاد به نیکوتین و الکل و همچنین سایر اختلالات مصرف مواد است. مطالعات نشان داده اند که قارچ های جادویی موثر بوده و ناراحتی های عاطفی افراد مبتلا به سرطان را تسکین می دهد.

یک مطالعه نشان داد که افرادی که خود درمانی با دوزهای کوچک سیلوسایبین انجام می‌دهند، می‌توانند سردردهای خوشه‌ای را تسکین دهند و در عین حال از هرگونه اثرات روان‌گردان دارو اجتناب کنند.

مرکز تحقیقات روانگردان و آگاهی در جانز هاپکینز همچنین در حال تحقیق در مورد چگونگی تأثیر روانگردان ها بر شرایط مختلف مانند:

 • بیماری آلزایمر
 • بی اشتهایی عصبی
 • اعتیاد به مواد افیونی
 • اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)
 • سندرم بیماری لایم پس از درمان

در سال ۲۰۱۹، دنور اولین شهری بود که قارچ ها را جرم زدایی کرد. اوکلند کمتر از یک ماه بعد به دومین شهر تبدیل شد.

شهرهای دیگر ایالات متحده از جمله سانتا کروز در کالیفرنیا و آن آربور در میشیگان از این روند پیروی کرده اند.

لینک مفید : آلپرازولام

این بدان معنا نیست که استفاده از مواد مخدر قانونی است، بلکه به این معنا نیست که شهر مجاز به «صرف منابع برای اعمال مجازات های کیفری» برای افرادی که دارای مواد مخدر هستند، نیست. با این حال، در سال ۲۰۲۰، اورگان اولین ایالتی بود که درمان با کمک سیلوسایبین را قانونی کرد.

بهترین برنامه‌های درمانی آنلاین ما بررسی‌های بی‌طرفانه بهترین برنامه‌های درمانی آنلاین از جمله Talkspace، Betterhelp و Regain را امتحان کرده‌ایم، آزمایش کرده‌ایم و نوشته‌ایم.


عوارض جانبی رایج قارچ

همه توهم زاها در شرایطی که تحت تأثیر قرار دارند، خطر ایجاد مشکلات روحی و روانی و ایجاد حوادث را دارند. در میان نوجوانان، قارچ جادویی اغلب همراه با الکل و سایر مواد مخدر مصرف می شود که خطرات روانی و فیزیکی را افزایش می دهد.

مقدار سیلوسایبین و سیلوسین موجود در هر قارچ جادویی مشخص نیست، و قارچ ها در مقادیر محتویات روانگردان بسیار متفاوت هستند. این بدان معناست که تشخیص طول، شدت و نوع “سفر” که کسی تجربه خواهد کرد بسیار دشوار است.

لینک مفید : قرص آلپرازولام

مصرف سوپ می تواند منجر به یک سفر خفیف همراه با احساس آرامش یا خواب آلودگی به تجربه ای ترسناک شود که با توهم، هذیان و هراس مشخص می شود. در بدترین حالت، قارچ های جادویی حتی باعث تشنج می شوند.

عوارض جانبی قارچ جادویی می تواند شامل اثرات جسمی و روحی باشد.

اثرات فیزیکی:

 • مردمک های گشاد شده
 • خواب آلودگی
 • سردرد
 • افزایش ضربان قلب، فشار خون و درجه حرارت
 • عدم هماهنگی
 • ضعف عضلانی
 • حالت تهوع
 • خمیازه

اثرات ذهنی:

 • حس تحریف شده زمان، مکان و واقعیت
 • رضایت
 • توهمات (بصری یا شنوایی)
 • داشتن تجربیات درون نگر (معنوی).
 • عصبی بودن
 • واکنش های هراس
 • پارانویا
 • روان پریشی

تحقیقات بیشتری در مورد عوارض جانبی طولانی مدت قارچ جادویی مورد نیاز است، اما گزارش شده است که افراد می توانند تغییرات طولانی مدت در شخصیت و همچنین فلاش بک های طولانی مدت پس از مصرف قارچ را تجربه کنند.

و . . .


برگرفته از : What to Know About Magic Mushroom Use


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *