آدرس های خرید حضوری رانیتیدین

یک ناخالصی سرطان‌زا که در بسیاری از داروهای رانیتیدین یافت می‌شود ممکن است در طول زمان و زمانی که رانیتیدین در دمای بالا ذخیره می‌شود به سطوح غیرقابل قبولی افزایش یابد.

در نتیجه، FDA از تمام سازندگان رانیتیدین خواسته است که این دارو را از بازار ایالات متحده خارج کنند.


آشنایی بیشتر با قرص رانیتیدین

استفاده از رانیتیدین ممکن است خطر ابتلا به ذات الریه را افزایش دهد. علائم ذات الریه شامل درد قفسه سینه، تب، احساس تنگی نفس و سرفه کردن مخاط سبز یا زرد است. با پزشک خود در مورد خطر خاص ابتلا به ذات الریه صحبت کنید.

  غذاهای ضد افسردگی زمستانی

اگر به رانیتیدین حساسیت دارید از این دارو استفاده نکنید.

رانیتیدین برای چیست ؟ در صورت داشتن بیماری کلیوی، بیماری کبدی یا پورفیری، از پزشک یا داروساز بپرسید که آیا مصرف این دارو برای شما بی خطر است یا خیر.

لینک مفید : قرص ویاگرا

سوزش سر دل اغلب با اولین علائم حمله قلبی اشتباه گرفته می شود. اگر درد قفسه سینه یا احساس سنگینی، گسترش درد به بازو یا شانه، حالت تهوع، تعریق و احساس ناخوشی عمومی دارید، به فوریت های پزشکی مراجعه کنید.

  افسردگی و لاغری

گرانول های رانیتیدین و قرص های جوشان باید قبل از مصرف در آب حل شوند. پزشک شما ممکن است یک آنتی اسید را برای کمک به تسکین درد توصیه کند.

عوارض رانیتیدین : دستورالعمل های پزشک خود را در مورد نوع آنتی اسید مورد استفاده و زمان استفاده از آن به دقت دنبال کنید. از نوشیدن الکل خودداری کنید. می تواند خطر آسیب به معده شما را افزایش دهد.

لینک مفید : گراس

ممکن است تا ۸ هفته استفاده از این دارو قبل از بهبود زخم شما طول بکشد. برای بهترین نتایج، استفاده از دارو را طبق دستورالعمل ادامه دهید. اگر علائم شما پس از ۶ هفته درمان بهبود نیافت، با پزشک خود صحبت کنید.

  درمان افسردگی نظرات

قبل از مصرف این دارو

اگر رانیتیدین با نسخه مصرف می‌کردید: قبل از قطع مصرف دارو، از پزشک خود در مورد گزینه‌های درمانی مطمئن‌تر سوال کنید.

اگر رانیتیدین بدون نسخه (OTC) مصرف می کرده اید: مصرف دارو را متوقف کنید و از پزشک یا داروساز خود در مورد سایر داروهای کاهش دهنده اسید معده OTC سوال کنید.

  افسردگی روز تولد

شربت رانیتیدین : سوزش سر دل می تواند علائم اولیه حمله قلبی را تقلید کند. اگر درد قفسه سینه ای دارید که به فک یا شانه شما سرایت می کند و احساس اضطراب یا سبکی سر می کنید، کمک فوری پزشکی دریافت کنید.

لینک مفید : والپروات سدیم

قبل از استفاده از هر داروی OTC برای کاهش اسید معده، از پزشک یا داروساز بپرسید که در صورت داشتن سایر شرایط پزشکی یا آلرژی، آیا دارو برای شما بی خطر است یا خیر.

  مبارزه با افسردگی صبحگاهی

اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، قبل از استفاده از هر داروی OTC اسید معده با پزشک مشورت کنید.

چگونه باید رانیتیدین مصرف کنم؟

از آنجایی که رانیتیدین از بازار ایالات متحده خارج شده است، برخی از محتویات این جزوه فقط برای اهداف تاریخی در نظر گرفته شده است.

رانیتیدین را دقیقاً طبق دستورالعمل روی برچسب یا طبق تجویز پزشک مصرف کنید.

لینک مفید : ریتالین

داروی مایع را با دقت اندازه گیری کنید. از سرنگ دوز ارائه شده استفاده کنید یا از دستگاه اندازه گیری دوز دارو (نه قاشق آشپزخانه) استفاده کنید.

  افسردگي در كودكان و نوجوانان

شربت رانیتیدین برای چیست ؟ ممکن است تا ۸ هفته طول بکشد تا زخم شما بهبود یابد. به استفاده از داروهای خود طبق دستور ادامه دهید و اگر علائم شما پس از ۶ هفته بهبود نیافت، با پزشک خود تماس بگیرید.

پزشک شما ممکن است یک آنتی اسید را برای کمک به تسکین درد توصیه کند. دستورالعمل های پزشک خود را در مورد نوع آنتی اسید مورد استفاده و زمان استفاده از آن به دقت دنبال کنید.

  افسردگی مادران باردار

آمپول رانیتیدین برای چیست ؟ در دمای اتاق به دور از رطوبت، گرما و نور نگهداری شود.

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

در اسرع وقت دارو را مصرف کنید، اما اگر تقریباً زمان نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید. دو دوز را در یک زمان مصرف نکنید.

اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل عدم هماهنگی، احساس سبکی سر یا غش باشد.

لینک مفید : دیفنوکسیلات

  علائم افسردگی و وسواس فکری

از چه چیزی باید اجتناب کرد : تا زمانی که از پزشک خود بخواهید داروی دیگری را برای شما تجویز کند، نباید مصرف رانیتیدین را قطع کنید. در اسرع وقت در مورد بهترین روش برای درمان بیماری خود با پزشک صحبت کنید.

جایگزین قرص رانیتیدین : از نوشیدن الکل خودداری کنید. می تواند خطر آسیب به معده شما را افزایش دهد.

عوارض جانبی رانیتیدین

در صورت داشتن علائم واکنش آلرژیک به رانیتیدین، کمک فوری پزشکی دریافت کنید: کهیر. تنفس دشوار؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

مصرف این دارو را متوقف کنید و در صورت داشتن موارد زیر فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

  • درد معده، از دست دادن اشتها؛
  • ادرار تیره، زردی (زردی پوست یا چشم)؛
  • تب، لرز، سرفه همراه با مخاط، درد قفسه سینه، احساس تنگی نفس؛
  • ضربان قلب سریع یا آهسته؛
  • کبودی یا خونریزی آسان؛ یا
  • مشکلات پوست یا موی شما
  • عوارض جانبی رایج رانیتیدین ممکن است شامل موارد زیر باشد:
  • حالت تهوع، استفراغ، درد معده؛ یا
  • اسهال، یبوست.
  آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات

چه داروهای دیگری بر رانیتیدین تأثیر می گذارد؟

بسیاری از داروها می توانند با رانیتیدین تداخل داشته باشند. این شامل داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی است. هم

قرص رانیتیدین ۱۵۰ برای چیست ؟ به یاد داشته باشید، این دارو و سایر داروها را دور از دسترس کودکان قرار دهید، هرگز داروهای خود را با دیگران به اشتراک نگذارید و از رانیتیدین فقط برای موارد تجویز شده استفاده کنید.

  غذاهای ضد افسردگی زمستانی

رانیتیدین طبیعی : همیشه با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات نمایش داده شده در این صفحه برای شرایط شخصی شما اعمال می شود.


برگرفته از : Ranitidine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *