پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری قرص ریتالین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری قرص ریتالین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

ریتالین به عنوان بخشی از یک برنامه درمانی جامع برای اختلال کم توجهی-بیش فعالی (ADHD) در کودکان 6 سال و بالاتر که اقدامات درمانی به تنهایی کافی نیست، نشان داده می شود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری قرص ریتالین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری قرص ریتالین را برای شما فراهم کنیم.

4.4/5 - (71 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری قرص ریتالین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری قرص ریتالین


درمان باید زیر نظر متخصص اختلالات رفتاری دوران کودکی باشد. تشخیص باید بر اساس معیارهای DSM یا دستورالعمل های موجود در ICD و بر اساس شرح حال کامل و ارزیابی بیمار انجام شود. تشخیص را نمی توان تنها با وجود یک یا چند علامت انجام داد.

علت خاص این سندرم ناشناخته است و هیچ آزمایش تشخیصی واحدی وجود ندارد. تشخیص کافی مستلزم استفاده از منابع پزشکی و تخصصی روانشناختی، آموزشی و اجتماعی است.

یک برنامه درمانی جامع معمولاً شامل اقدامات روانشناختی، آموزشی و اجتماعی و همچنین دارودرمانی است و با هدف تثبیت کودکان مبتلا به سندرم رفتاری است که با علائمی مشخص می شود که ممکن است شامل سابقه مزمن توجه کوتاه، حواس پرتی، بی ثباتی عاطفی، تکانشگری، بیش فعالی متوسط تا شدید باشد. ، علائم عصبی جزئی و EEG غیر طبیعی. یادگیری ممکن است مختل شود یا نباشد.

درمان با متیل فنیدیت در همه کودکان مبتلا به این سندرم اندیکاسیون ندارد و تصمیم به استفاده از دارو باید بر اساس ارزیابی بسیار دقیق از شدت و مزمن بودن علائم کودک در رابطه با سن کودک باشد.

قرارگیری آموزشی مناسب ضروری است و مداخله روانی اجتماعی به طور کلی ضروری است. در مواردی که اقدامات درمانی به تنهایی کافی نیست، تصمیم برای تجویز یک محرک باید بر اساس ارزیابی دقیق شدت علائم کودک باشد.

لینک مفید : قرص ترامادول

استفاده از متیل فنیدات باید همیشه مطابق با نشانه های مجاز و طبق دستورالعمل های تجویز / تشخیص استفاده شود.

۴.۲ میزان مصرف و روش مصرف
درمان باید زیر نظر یک متخصص در دوران کودکی شروع شود

و/یا اختلالات رفتاری نوجوانان

غربالگری قبل از درمان:

قبل از تجویز، ارزیابی پایه از وضعیت قلبی عروقی بیمار از جمله فشار خون و ضربان قلب ضروری است.

لینک مفید : آلپرازولام

یک شرح حال جامع باید داروهای همراه، اختلالات یا علائم پزشکی و روانپزشکی هم‌مورد گذشته و حال، سابقه خانوادگی مرگ ناگهانی قلبی/غیرقابل توضیح و ثبت دقیق قد و وزن قبل از درمان را در نمودار رشد ثبت کند (به بخش‌های ۴.۳ و ۴.۴ مراجعه کنید). .

نظارت مستمر:

رشد، وضعیت روانی و قلبی عروقی باید به طور مداوم کنترل شود (به بخش ۴.۴ مراجعه کنید).

• فشار خون و نبض باید در یک نمودار صدکی در هر تنظیم دوز و سپس حداقل هر ۶ ماه ثبت شود.

لینک مفید : قرص آلپرازولام

• قد، وزن و اشتها باید حداقل ۶ ماهانه با حفظ نمودار رشد ثبت شود.

• توسعه de novo یا بدتر شدن اختلالات روانپزشکی از قبل موجود باید در هر تنظیم دوز و سپس حداقل هر ۶ ماه و در هر ویزیت کنترل شود.

بیماران باید از نظر خطر انحراف، استفاده نادرست و سوء استفاده از متیل فنیدیت تحت نظر باشند.

در شروع درمان با متیل فنیدیت، تیتراژ دقیق دوز ضروری است. تیتراسیون دوز باید با کمترین دوز ممکن شروع شود.

حداکثر دوز روزانه ۶۰ میلی گرم است.

لینک مفید : قصه های ترسناکی که باید در شب گفته شود

سایر نقاط قوت این محصول دارویی و سایر محصولات حاوی متیل فنیدات ممکن است در دسترس باشد.

کودکان: (بیش از ۶ سال). با ۵ میلی گرم یک یا دو بار در روز (مانند صبحانه و ناهار) شروع کنید، در صورت لزوم دوز و دفعات مصرف را با افزایش هفتگی ۵-۱۰ میلی گرم در دوز روزانه افزایش دهید.

دوزهای بالای ۶۰ میلی گرم در روز توصیه نمی شود. کل دوز روزانه باید در دوزهای منقسم تجویز شود. ریتالین در کودکان کمتر از ۶ سال تجویز نمی شود.

لینک مفید : کتاب جادوی واقعیت

اگر اثر دارو در شب خیلی زود از بین برود، رفتار آشفته و/یا ناتوانی در به خواب رفتن ممکن است عود کند. یک دوز کوچک عصرانه ممکن است به حل این مشکل کمک کند.

مصرف طولانی مدت (بیش از ۱۲ ماه) در کودکان و نوجوانان

ایمنی و اثربخشی استفاده طولانی مدت از متیل فنیدات به طور سیستماتیک در کارآزمایی های کنترل شده ارزیابی نشده است. درمان با متیل فنیدیت نباید و لازم نیست، نامحدود باشد.

لینک مفید : متادون

درمان با متیل فنیدیت معمولاً در طول یا بعد از بلوغ قطع می شود. پزشکی که استفاده از متیل فنیدات را برای دوره‌های طولانی (بیش از ۱۲ ماه) در کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD انتخاب می‌کند، باید به‌طور دوره‌ای سودمندی طولانی‌مدت دارو را برای بیمارانی که دوره‌های آزمایشی بدون دارو دارند، مجدداً ارزیابی کند تا عملکرد بیمار را بدون درمان دارویی ارزیابی کند.

لینک مفید : حشیش

توصیه می شود که متیل فنیدیت حداقل یک بار در سال برای ارزیابی وضعیت کودک (ترجیحا در تعطیلات مدرسه) حذف شود. هنگامی که دارو به طور موقت یا دائم قطع شود، ممکن است بهبود ادامه یابد.

در صورت عدم بهبود علائم پس از تنظیم دوز مناسب طی یک دوره یک ماهه، درمان باید متوقف شود. در صورت تشدید متناقض علائم یا سایر عوارض جانبی جدی، دوز باید کاهش یا قطع شود.

بزرگسالان

قرص ریتالین برای استفاده در بزرگسالان مبتلا به ADHD مجوز ندارد. ایمنی و اثربخشی هنوز در این گروه سنی ثابت نشده است.

مسن

متیل فنیدات نباید در افراد مسن استفاده شود. ایمنی و اثربخشی در این گروه سنی ثابت نشده است.

کودکان زیر ۶ سال

متیل فنیدیت نباید در کودکان زیر ۶ سال استفاده شود. ایمنی و اثربخشی در این گروه سنی ثابت نشده است.

اختلال کبدی

ریتالین در بیماران مبتلا به نارسایی کبدی مطالعه نشده است. در این بیماران باید احتیاط کرد.

اختلال کلیوی

ریتالین در بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی مطالعه نشده است. در این بیماران باید احتیاط کرد.

۴.۳ موارد منع مصرف
• حساسیت شناخته شده به متیل فنیدیت یا هر یک از مواد کمکی موجود در ریتالین.

• گلوکوم

• فاکروموسیتوم

• در طول درمان با مهارکننده‌های مونوآمین اکسیداز (MAO) یا طی حداقل ۱۴ روز پس از قطع آن داروها، به دلیل خطر بحران فشار خون بالا (به بخش ۴.۵ مراجعه کنید).

• پرکاری تیروئید یا تیروتوکسیکوز

• تشخیص یا سابقه افسردگی شدید، بی اشتهایی عصبی/ اختلالات بی اشتهایی، تمایل به خودکشی، علائم روان پریشی، اختلالات خلقی شدید، شیدایی، اسکیزوفرنی، اختلال شخصیت روانی/مرز.

• تشخیص یا سابقه اختلال دوقطبی (عاطفی) شدید و اپیزودیک (نوع ۱) (که به خوبی کنترل نشده است)

• اختلالات قلبی عروقی از قبل موجود از جمله فشار خون شدید، نارسایی قلبی، بیماری انسداد شریانی، آنژین صدری، بیماری مادرزادی قلبی با اهمیت همودینامیکی، کاردیومیوپاتی ها، انفارکتوس میوکارد، آریتمی های بالقوه تهدید کننده زندگی و کانالوپاتی ها (اختلالات ناشی از اختلال عملکرد کانال های یونی)

• اختلالات عروق مغزی از قبل موجود آنوریسم مغزی، ناهنجاری های عروقی از جمله واسکولیت یا سکته مغزی یا عوامل خطر شناخته شده برای اختلالات عروق مغزی

۴.۴ هشدارها و اقدامات احتیاطی ویژه برای استفاده
درمان با متیل فنیدیت در همه کودکان مبتلا به ADHD اندیکاسیون ندارد و تصمیم برای استفاده از دارو باید بر اساس ارزیابی بسیار دقیق از شدت و مزمن بودن علائم کودک در رابطه با سن کودک باشد.

مصرف طولانی مدت (بیش از ۱۲ ماه) در کودکان و نوجوانان

ایمنی و اثربخشی استفاده طولانی مدت از متیل فنیدات به طور سیستماتیک در کارآزمایی های کنترل شده ارزیابی نشده است.

درمان با متیل فنیدیت نباید و نباید نامحدود باشد. درمان با متیل فنیدیت معمولاً در طول یا بعد از بلوغ قطع می شود.

بیماران تحت درمان طولانی مدت (به عنوان مثال بیش از ۱۲ ماه) باید طبق دستورالعمل بخش ۴.۲ و ۴.۴ برای وضعیت قلبی عروقی، رشد، اشتها، توسعه de nevo یا بدتر شدن اختلالات روانپزشکی موجود، نظارت مداوم و دقیق داشته باشند.

اختلالات روانپزشکی برای نظارت در زیر توضیح داده شده است و شامل (اما نه محدود به) تیک های حرکتی یا صوتی، رفتار پرخاشگرانه یا خصمانه، بی قراری، اضطراب، افسردگی، روان پریشی، شیدایی، هذیان، تحریک پذیری، عدم خودانگیختگی، گوشه گیری و پشتکار بیش از حد است. .

پزشکی که استفاده از متیل فنیدات را برای دوره‌های طولانی (بیش از ۱۲ ماه) در کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD انتخاب می‌کند، باید به‌طور دوره‌ای سودمندی طولانی‌مدت دارو را برای بیمارانی که دوره‌های آزمایشی بدون دارو دارند، مجدداً ارزیابی کند تا عملکرد بیمار را بدون درمان دارویی ارزیابی کند.

توصیه می شود که متیل فنیدیت حداقل یک بار در سال برای ارزیابی وضعیت کودک (ترجیحا در زمان تعطیلات مدرسه) حذف شود. هنگامی که دارو به طور موقت یا به طور دائم قطع شود، بهبود ممکن است ادامه یابد.

در بزرگسالان استفاده کنید

قرص ریتالین برای استفاده در بزرگسالان مبتلا به ADHD مجوز ندارد. ایمنی و اثربخشی هنوز در این گروه سنی ثابت نشده است.

در افراد مسن استفاده کنید

متیل فنیدات نباید در افراد مسن استفاده شود. ایمنی و اثربخشی در این گروه سنی ثابت نشده است.

در کودکان زیر ۶ سال استفاده شود

متیل فنیدیت نباید در کودکان زیر ۶ سال استفاده شود. ایمنی و اثربخشی در این گروه سنی ثابت نشده است.

و . . .


برگرفته از : Ritalin 10 mg Tablets


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *