پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ

کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۱۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

همه چیز در بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) درباره توسعه رهبری است. برای اینکه در بازاریابی شبکه ای بتوانید به خوبی موفق باشید باید ابتدا بتوانید لیدرهای حال حاضر سازمانتان را شناسایی کنید.

سپس رهبران بالقوه را شناسایی کرده و به آنها برای تبدیل شدن به یک رهبر واقعی کمک کنید.

نه تنها شما باید تیم خود را رهبری کنید ، بلکه در نهایت باید کنار بایستید و فضا را در اختیار رهبران جدیدتان بگذارید تا ظهور کنند و تمام وظایف شما را به عهده بگیرند.

کار شما ساخت بتجارتی است که بدون شما هم کار بکند . بعد از 52 سال کار کردن و آنالیز کردن این روند نتایج ر ا به صورت هفت قانون رهبری بیان میکنم.

به درستی که برای تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ در حرفه بازاریابی شبکه ای شما باید تمام این قوانین را رعایت کنید.

در حال حاضر نه تنها باید بر اساس این قواینی کار کنید بلکه باید زندگی خود را هم بر اساس آنها جلو ببرید.

اجازه بدید به این لیست نگاهی بندازیم و ببینیم چگونه میتوانید از انها استفاده کنید .


🟢 لطفا میزان اهمیت کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ | پلتفرم قلب :

کتاب هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ


قانون بازاریابی شبکه ای رهبری رهبری بازاریابی شبکه ای همه چیز در مورد توسعه رهبری است.

هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : برای موفقیت واقعی در سطح بالا، به توانایی شناسایی رهبران موجود، شناخت رهبران بالقوه آینده، و سپس کمک به آن رهبران بالقوه برای قدم گذاشتن در عظمت خود نیاز دارید.

نه تنها باید تیم خود را رهبری کنید، بلکه در نهایت باید کنار بروید و فضا را برای ظهور رهبران جدید و به عهده گرفتن نقش شما باز کنید.

هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : وظیفه شما این است که خودتان را بیکار کنید. پس از گذراندن ۲۵ سال کار و تجزیه و تحلیل این فرآیندها، آنها را به هفت قانون رهبری تقسیم کردم.

برای تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ در حرفه بازاریابی شبکه ای، باید مطابق با تمام این قوانین باشید.

هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : اکنون فقط باید مطابق با آنها کار کنید، اما باید زندگی خود را مطابق با آنها زندگی کنید. بیایید به لیست نگاه کنیم، و نحوه اعمال آنها را تجزیه و تحلیل کنیم…

اولین فردی که رهبری می کنید خودتان هستید وقتی یکی دو سال وارد این کار شدم، از اسپانسرم در مورد تیمم شکایت می کردم.

هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : بیشتر آنها تنبل بودند، هرگز مهمان نمی آوردند و فقط می خواستند منتظر بمانند تا گروهشان آنها را ثروتمند کند. تعجب کردم که چرا آنها نمی توانند بیشتر شبیه من باشند.

متأسفانه بودند. مشکل همین بود. من اشتباه کلاسیک بسیاری از مبتدیان در بازاریابی شبکه ای را مرتکب شده بودم: فکر می کردند که می توانید از چند نفر حمایت مالی کنید و سپس آنها را مدیریت کنید تا شما را ثروتمند کنند.

هفت قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : متاسفم، آن سگ شکار نمی کند. همانطور که در کتابم، ایجاد حلقه اول، اشاره کردم، این در واقع مسئولیت شخصی است. زیرا کسب و کار ما یکی از رفتارهای مدل سازی است. واقعاً مهم نیست که به مردم خود چه می گویید.

لینک مفید : حل آبجکشن

چیزی که آنها واقعاً به آن توجه می کنند کاری است که شما انجام می دهید. شما هرگز واقعاً از صفحه نمایش خارج نمی شوید. آنها متوجه می شوند که مهمان بیاورید، از افراد جدید حمایت مالی کنید، در رویدادها شرکت کنید و سیستم را دنبال کنید.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : آنها مطالعه می کنند که چگونه به خط حمایت مالی احترام می گذارید و آن را تقویت می کنید (یا نه). آنها به نحوه برخورد شما با مشکلات، تعامل با شرکت و صحبت در مورد دیگران در زمانی که آنها در اطراف نیستند، نگاه می کنند.

لینک مفید : پارادایم شیفت 

شما مسئول این هستید که ابتدا بروید، راه را آزمایش کنید، آنچه کار می کند را پیدا کنید و سپس آن اطلاعات را در گروه به اشتراک بگذارید. (اگرچه امیدواریم که شما یک خط حمایتی دارید که بسیاری از این کارها را انجام داده است.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : و مسئولیت شما بیشتر در مورد آموزش و تداوم سیستم موجود تکراری است.) موفقیت مستلزم این است که ترکیبی منحصر به فرد از مربی، مربی، معلم، افسر فرمانده و شریک باشید.

لینک مفید : ۸ گام دعوت در بازاریابی شبکه ای

مردم برای شما کار نمی کنند، آنها برای خودشان کار می کنند، اما مطمئناً کاری که انجام می دهند بر نتایج و درآمد شما تأثیر می گذارد.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : این امر مستلزم رقصی ظریف از نظارت، آموزش، نشان دادن و رهبری با الگو است. و این چیزی نیست که شما در کیت توزیع کننده خود یاد بگیرید.

در واقع، بهترین آموزشی که تا به حال برای بازاریابی شبکه ای دیدم، از بازاریابی شبکه ای نیامد… چیزی که بیش از هر چیز دیگری به من کمک کرد.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : کارهایی بود که در اجرای کمپین های سیاسی انجام دادم، در هیئت مدیره کاندوهایم، و رئیس اتاق بازرگانی بودم.

لینک مفید : آشنایی با گلدکوئست

بخش محلی انجمن سخنرانان و هیئت کلیسای من. چون در هر مورد با یک ارتش کاملاً داوطلب کار می کردم. وقتی نمی توانید افراد را استخدام و اخراج کنید.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : مجبور می شوید یاد بگیرید که چگونه برای یک هدف مشترک الهام بگیرید، رهبری کنید و شریک شوید. و تمام رهبری با مثال شروع می شود.

لینک مفید : در نتورک حرفه ای شوید

شما باید قبل از اینکه بتوانید انتظار داشته باشید که دیگران تصمیم بگیرند از شما پیروی کنند، ابتدا ثابت کنید که می توانید خودتان را رهبری کنید.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : و نکته متناقض این است که وقتی اعمال خود را کنترل می کنید، در واقع بر اقدامات کل تیم شما تأثیر می گذارد.

شما باعث می‌شوید رفتار خاصی اتفاق بیفتد و فرهنگ شکل بگیرد، اما این کار را با الگوبرداری از رفتار خود انجام می‌دهید و نمونه‌ای هستید.

۷ قانون رهبری در نتورک مارکتینگ : که مردم تصمیم می‌گیرند آن را تکرار کنند. درس رهبری: وقتی برای رهبری آماده شدید، با شخصی در آینه شروع کنید.


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *