پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری والپروات سدیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری والپروات سدیم | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

والپروات سدیم برای درمان صرع و اختلال دوقطبی استفاده می شود. گاهی اوقات برای جلوگیری از سردردهای میگرنی استفاده می شود.

این دارو فقط با نسخه در دسترس است. این دارو به صورت کپسول، قرص و مایعی است که می بلعید. همچنین به صورت گرانول است که با غذا یا نوشیدنی مخلوط می کنید.

والپروات سدیم را می توان به صورت تزریقی نیز تزریق کرد، اما این معمولاً فقط در بیمارستان انجام می شود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری والپروات سدیم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری والپروات سدیم را برای شما فراهم کنیم.

2.8/5 - (5 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری والپروات سدیم | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری والپروات سدیم


اگر در دوران بارداری مصرف شود، والپروات سدیم می تواند مشکلاتی را برای رشد کودک ایجاد کند، از جمله نقایص مادرزادی و مشکلات یادگیری طولانی مدت. به همین دلیل، اگر احتمال بارداری وجود دارد، والپروات سدیم توصیه نمی شود.

برای زنان و دختران در سنین باروری، اگر نیاز به مصرف سدیم والپروات دارید، پزشک شما را در برنامه پیشگیری از بارداری والپروات، Prevent قرار می دهد.

قرص والپروات سدیم برای درمان چیست ؟ شما باید هر سال توسط پزشک یا پرستار خود معاینه شوید و اگر نتوانید شخصاً در عمل جراحی شرکت کنید، از طریق تماس ویدیویی یا تلفنی با شما صحبت خواهد کرد. آنها ارزیابی خواهند کرد که آیا شما نیاز به ادامه مصرف والپروات سدیم دارید یا اینکه آیا امکان تغییر دارو وجود دارد یا خیر.

لینک مفید : ترامادول

شما معمولا یک یا دو بار در روز والپروات سدیم مصرف می کنید. می توانید آن را با غذا یا بدون غذا مصرف کنید.

معمولاً با دوز کم شروع می کنید. دوز شما به تدریج طی چند روز یا چند هفته افزایش می یابد.

والپروئیک اسید و نیم سدیم والپروات شبیه به والپروات سدیم هستند و به همین ترتیب عمل می کنند. با این حال، این داروها برای درمان شرایط مختلف استفاده می‌شوند و دوزهای آن متفاوت است.

لینک مفید : باکلوفن

همچنین مارک هایی مانند Epilim Chrono، Epilim Chronosphere و Dyzantil وجود دارند که عمدتا حاوی والپروات سدیم و مقداری اسید والپروئیک هستند.

والپروات سدیم ۲۰۰ : اگر باردار هستید یا احتمال باردار شدن وجود دارد، والپروات سدیم برای درمان میگرن توصیه نمی شود. برای صرع و اختلال دوقطبی، پزشک تنها در صورتی که درمان مناسب دیگری وجود نداشته باشد، والپروات سدیم را برای شما تجویز می کند.


آشنایی بیشتر با قرص والپروات سدیم

والپروات سدیم می تواند توسط بزرگسالان و کودکان برای درمان صرع یا اختلال دوقطبی مصرف شود.

برای کمک به پیشگیری از میگرن، بزرگسالان (۱۸ سال به بالا) می توانند آن را مصرف کنند.

والپروات سدیم برای دختران یا زنانی که ممکن است باردار شوند مناسب نیست. با این حال، در برخی موارد ممکن است تنها گزینه درمانی موجود باشد.

به عنوان مثال برای صرع که در آن سایر درمان ها مؤثر نبوده اند. دختران و زنانی که نیاز به مصرف سدیم والپروات دارند باید از برنامه پیشگیری از بارداری والپروات، Prevent استفاده کنند.

لینک مفید : مجیک قارچ

برای اطمینان از بی خطر بودن سدیم والپروات، در موارد زیر به پزشک خود اطلاع دهید:

 • تا به حال به والپروات سدیم یا هر داروی دیگری واکنش آلرژیک داشته باشید
 • مشکلات کبدی دارند
 • دارای یک بیماری متابولیک یا ژنتیکی نادر مانند پورفیری، اختلال چرخه اوره یا اختلال میتوکندری

نحوه و زمان مصرف والپروات سدیم

والپروات سدیم یک داروی تجویزی است. مهم است که آن را همانطور که پزشک به شما می گوید مصرف کنید.

دوز
دوز معمول برای درمان صرع در موارد زیر است:

 • بزرگسالان و کودکان بزرگتر (۱۲ سال و بالاتر) – ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی گرم در روز، به عنوان ۱ دوز یا تقسیم به ۲ دوز. برخی از افراد دوز بالاتر ۲۵۰۰ میلی گرم در روز مصرف می کنند
 • کودکان کوچکتر (از ۱ ماه تا ۱۱ سال) – پزشک از وزن کودک شما برای تعیین دوز مناسب برای آنها استفاده می کند.

دوز معمول برای درمان اختلال دوقطبی در:

 • بزرگسالان – ۷۵۰ تا ۲۰۰۰ میلی گرم در روز، به عنوان ۱ دوز یا تقسیم به ۲ دوز
 • کودکان – پزشک دوز مناسب را برای کودک شما تعیین خواهد کرد

خودکشی با والپروات سدیم : دوز معمول برای پیشگیری از میگرن در:

 • بزرگسالان – دوزهای روزانه از یک دوز ۴۰۰ میلی گرم تا ۱۵۰۰ میلی گرم به ۲ دوز متفاوت است.
 • اگر پزشک به شما بگوید که والپروات سدیم را دو بار در روز مصرف کنید، معمولاً نیمی از دوز را در صبح و نیمی را در شب مصرف می‌کنید (برای جبران دوز کامل روزانه).

اگر والپروات سدیم مصرف می کنید و مشکلات کلیوی دارید، پزشک ممکن است دوز کمتری برای شما تجویز کند.

نحوه مصرف آن

والپروات سدیم به صورت قرص‌ها، کپسول‌ها و گرانول‌های آهسته رهش (رهش طولانی یا پایدار)، قرص‌های مقاوم در برابر معده، قرص‌های خرد شونده و به صورت مایع عرضه می‌شود.

داروی آهسته به تدریج وارد بدن شما می شود.

لینک مفید : کلومیپرامین

قرص های مقاوم به معده، دارو را به محض عبور از معده آزاد می‌کنند. این بدان معناست که سدیم والپروات کمتر احتمال دارد معده شما را ناراحت کند.

قرص والپروات سدیم ۲۰۰ برای درمان چیست ؟ شما می توانید والپروات سدیم را با یا بدون غذا مصرف کنید، اما بهتر است هر بار به همان روش عمل کنید. برخی از روزها آن را با غذا و در روزهای دیگر بدون غذا مصرف نکنید.

زمان مصرف والپروات سدیم

اگر یک بار در روز والپروات سدیم مصرف می کنید، می توانید زمان مناسب خود را انتخاب کنید. فقط سعی کنید هر روز ساعت یکسانی داشته باشید.

لینک مفید : ریتالین

اگر دو بار در روز والپروات سدیم مصرف می کنید، سعی کنید بین دوزهای مصرفی ۱۰ تا ۱۲ ساعت فاصله بگذارید. به عنوان مثال، می توانید اولین دوز خود را در صبح (بین ساعت ۷ صبح تا ۸ صبح) و دوز دوم خود را در عصر (بین ساعت ۷ بعد از ظهر تا ۸ بعد از ظهر) مصرف کنید.

آیا دوز من بالا می رود یا کاهش می یابد؟

برای کاهش احتمال عوارض جانبی، پزشک شما را با دوز کم والپروات سدیم شروع می کند. آنها آن را به تدریج طی چند روز یا چند هفته افزایش می دهند.

والپروات سدیم و میگرن : هنگامی که دوز مناسب خود را پیدا کردید، معمولاً ثابت می ماند، مگر اینکه وضعیت شما تغییر کند یا پزشک شما را با داروی جدیدی شروع کند که ممکن است بر والپروات سدیم تأثیر بگذارد.

اگر فراموش کنم آن را مصرف کنم چه؟

اگر یک نوبت را فراموش کرده اید، کارهای بعدی بستگی به این دارد که آیا معمولاً یک یا دو بار در روز دارو مصرف می کنید.

اگر والپروات سدیم مصرف می کنید:

یک بار در روز – دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید مگر اینکه چند ساعت بعد از نوبت بعدی باشد. در این صورت، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید و نوبت بعدی را در زمان معمول مصرف کنید

عوارض قرص والپروات سدیم : دو بار در روز – دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید، مگر اینکه در عرض ۲ ساعت از نوبت بعدی باشد. در این صورت، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید و نوبت بعدی را در زمان معمول مصرف کنید.

لینک مفید : پروپوفول

هرگز ۲ دوز را همزمان مصرف نکنید. هرگز یک دوز اضافی برای جبران یک دوز فراموش شده مصرف نکنید. اگر مبتلا به صرع هستید، مصرف منظم این دارو بسیار مهم است. از دست دادن دوز می تواند باعث تشنج شود.

اگر اغلب دوزها را فراموش می کنید، تنظیم زنگ هشدار برای یادآوری ممکن است کمک کند. همچنین می‌توانید از داروساز خود در مورد راه‌های دیگر راهنمایی بخواهید تا به شما کمک کند مصرف داروی خود را فراموش نکنید.

اگه زیاد مصرف کنم چی؟

مصرف بیش از حد والپروات سدیم می تواند منجر به علائمی مانند:

 • احساس یا بیماری (تهوع یا استفراغ)
 • سردرد یا احساس سرگیجه
 • ضعف عضلانی
 • مشکلات تنفسی
 • احساس گیجی یا تغییر در رفتار عادی شما

نحوه مقابله با عوارض جانبی این دارو

درد معده، احساس یا بیماری – والپروات سدیم را همراه یا بعد از غذا یا میان وعده مصرف کنید. همچنین اگر از غذاهای غنی یا تند اجتناب کنید، ممکن است کمک کننده باشد. اگر مریض هستید جرعه های کوچک و مکرر آب بنوشید تا از کم آبی بدن جلوگیری کنید.

اسهال – برای جلوگیری از کم آبی مایعات زیادی مانند آب یا کدو حلوایی بنوشید. اگر علائم کم آبی دارید، مانند ادرار کردن کمتر از حد معمول یا ادرار تیره و با بوی قوی، با یک داروساز صحبت کنید. بدون مشورت با داروساز یا پزشک از هیچ داروی دیگری برای درمان اسهال استفاده نکنید.

عوارض قطع ناگهانی والپروات سدیم : دهان خشک یا دردناک یا لثه های متورم – برای خشکی دهان از آدامس یا شیرینی های بدون قند یا نوشیدنی های سرد استفاده کنید. اگر این کار کمکی نکرد یا زخم دهان دارید، با داروساز یا پزشک خود صحبت کنید. اگر لثه های متورم شما را اذیت می کند یا این علامت از بین نمی رود، با پزشک یا دندانپزشک خود صحبت کنید.

لینک مفید : میدازولام

لرزش (لرزش) در قسمتی از بدن یا حرکات غیر معمول چشم – اگر این موضوع شما را آزار می دهد با پزشک خود صحبت کنید. این علائم می تواند نشانه ای از بالا بودن دوز شما باشد. با پزشک خود صحبت کنید زیرا ممکن است بخواهند دوز مصرفی شما را تغییر دهند یا به شما پیشنهاد کنند که آن را در زمان دیگری مصرف کنید.

عوارض قرص والپروات سدیم ۵۰۰ : احساس خستگی یا خواب آلودگی – با عادت کردن بدن به والپروات سدیم، این عوارض جانبی باید از بین بروند. اگر این علائم ظرف یک یا دو هفته بهبود نیافتند، پزشک ممکن است دوز شما را کاهش دهد یا آهسته تر افزایش دهد. اگر جواب نداد، با پزشک خود صحبت کنید زیرا ممکن است بخواهند شما را به داروی دیگری تغییر دهند.

سردرد – مطمئن شوید که استراحت می کنید و مایعات زیادی می نوشید. سعی کنید الکل زیاد مصرف نکنید. از داروساز خود بخواهید یک مسکن توصیه کند. اگر سردرد شما بیش از یک هفته طول کشید یا شدید بود، با پزشک خود صحبت کنید.

لینک مفید : ترامادول

افزایش وزن – اگر متوجه شدید که بعد از مصرف سدیم والپروات وزن اضافه می کنید، سعی کنید یک رژیم غذایی متعادل سالم داشته باشید. ورزش منظم همچنین به شما کمک می کند وزن خود را ثابت نگه دارید. در حین مصرف این دارو، پزشک معمولاً وزن شما را کنترل می کند. اگر نگرانی دارید با آنها صحبت کنید.

خرید والپروات سدیم : نازک شدن مو، یا تغییر در رنگ یا بافت موهایتان – اگر این علائم شما را آزار می دهد، از پزشک خود بپرسید که آیا امکان کاهش دوز وجود دارد یا خیر. موهای شما ممکن است پس از کاهش دوز یا تغییر به یک داروی دیگر دوباره رشد کنند.

لینک مفید : قرص کلونازپام

پریودهای نامنظم یا تاخیری – اگر معمولاً پریودهای منظمی دارید، اگر پریودتان دیر شد، تست بارداری بدهید و اگر نتیجه مثبت بود با پزشک خود صحبت کنید. دیررس قاعدگی علاوه بر اینکه از عوارض جانبی والپروات سدیم است، نشانه این است که ممکن است باردار باشید و والپروات سدیم می تواند برای جنین متولد نشده مضر باشد.

قیمت والپروات سدیم : تغییر در قاعدگی شما همچنین می تواند نشانه سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) باشد، یک عارضه جانبی نادر والپروات سدیم. پزشک شما می‌تواند آزمایش‌هایی را برای بررسی اینکه آیا PCOS دارید انجام دهد.


برگرفته از : sodium-valproate


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *