شلاق BDSM

مواردی که شما استفاده می کنید با اولویت شخصی است، اگر در دسترس بودن دیکته نشده باشد.

شلاق گاو نر به عنوان یک دسته سخت و سفت با یک بند بند بدون بار و بافته که تا نقطه باریک می شود. این یک نوع شلاق خوب برای استفاده است. تنوع در شلاق گاو نر دارای دسته ای است که می چرخد.

به مار “شاتاق شلاق” نیز می گویند زیرا شلاق معمولاً با شلیک سربی بیش از یک سوم طول خود پر می شود. هیچ دسته رج دار وجود ندارد. شلاق تا بالای آن انعطاف پذیر است. این شلاق برای همه نوع شات خوب است.

  دلیل افسردگی هنگام پریودی

شلاق گاو نر و مار شبیه هم هستند و می توان آن را تازیانه آمریکایی در نظر گرفت. شلاق گاو نر برای حمل در اطراف سبک تر است، مار وقتی پیچیده می شود کوچکتر است.

آنها از نظر اثر تقریباً معادل هستند. شلاق گاو نر به دقیق‌تر بودن شهرت دارد، اگرچه من متقاعد نشده‌ام، زیرا در هر دوی آنها کارشناسانی را دیده‌ام.

شلاق استوک متفاوت است، به این دلیل که دو قسمت است. دسته بسیار شبیه به یک محصول سواری است و بند بافته شده که تا انتهای آن لولا شده است، باریکتر است.

  افسردگی در ماه دوم بارداری

این یک طرح استرالیایی است و تمام شلاق های استرالیایی از این نوع هستند. این دقیق ترین از همه آنها، و بسیار سریع در عمل است.

تسلط بر آن سخت تر است و به دلیل دسته، فضای بیشتری برای پرتاب نیاز دارد. بنابراین احتمالاً از شلاق گاو نر یا مار استفاده خواهید کرد.

شلاق بلند

من فقط قسمت های اصلی شلاق را از بالا به پایین یادداشت می کنم.

دکمه، یا لب به لب، دستگیره ای در بالا است که ممکن است یک دسته حلقه نیز وجود داشته باشد. دستگیره دسته بعدی است و اغلب به صورت متفاوت بافته می شود.

  علائم افسردگی

این به گردن منتهی می شود، جایی که قسمت شلاق شروع می شود و جایی که شلاق نر در ابتدا انعطاف پذیر است. بدن یا تانگ قسمت اصلی است که به انتهای آن نقطه می گویند.

این جایی است که بافتن به پایان می رسد و مژه یا ریزش که از پوست خام یا نوار لاتیگو ساخته شده است، متصل می شود. کراکر رشته ای است که در انتهای آن به راحتی قابل تعویض است.

  افسردگی در زنان مطلقه

عملکرد شلاق شما به دلیل فقدان ترقه تغییر می کند، بنابراین همیشه مناسب باشد. این همه فرسودگی را می گیرد و با چند سنت در هر زمان سرمایه گذاری خوبی است.

بدون آن، سقوط فرسوده می شود و جایگزینی سقوط هزینه دارد و فقط برای متخصص یا حرفه ای است. در صورت نیاز برای کراکرها با فروشگاه یا سازنده تماس بگیرید.

ویکتور یک تولید کننده شلاق بسیار معتبر است و اگر قصد خرید شلاق دارید، تعدادی از بهترین های موجود در بازار را در فروشگاه اینترنتی او خواهید یافت.

  آدرس های خرید حضوری هپارین

اگر مجبور به خرید شلاق هستید، احتمالاً شلاقی با قیمت متوسط ​​خوب خواهد بود، اما از خرید اقلام «توریستی» واقعاً ارزان که هدر دادن پول هستند، اجتناب کنید. اگر در نزدیکی فروشگاه لوازم غربی وجود دارد، آن را امتحان کنید یا از کاتالوگ آنها سفارش دهید. یا از سازنده ای با کیفیت کار شناخته شده سفارش دهید. آماده باشید که برای کار با درجه بالا بهای خوبی بپردازید. تازیانه های خوب در ده دقیقه ساخته نمی شوند. (در اینجا من به عنوان یک تازیانه ساز اعلام علاقه می کنم).

  آدرس های خرید حضوری بوپرنورفین

خبر خوب این است که یک تازیانه خوب که به خوبی از آن مراقبت شود، سال ها دوام خواهد آورد. اگر به سراغ سازنده ای بروید که نیاز دقیقی دارد، او آن را به مشخصات می رساند، در غیر این صورت اگر تازه شروع کرده اید مدل تولید خوب خواهد بود.

نکته دیگر این است که شلاق اول را خیلی طولانی نکنید. شش فوت حداکثر برای یادگیری است و به یاد داشته باشید: شلاق های بزرگ به فضای زیادی نیاز دارند. اگر شرایط شما اجازه می‌دهد و می‌توانید با آن کنار بیایید، زمانی که تجربه بیشتری دارید، شلاق طولانی‌تر ممکن است خوب باشد

  علت افسردگی نوجوانان چیست

از زمان این مقاله، Signal Whips (همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود) به طور فزاینده ای در BDSM محبوب شده اند. شلاق مار و شلاق مار جیبی هنوز هم احتمالاً محبوب ترین شلاق BDSM هستند و به خوبی می پیچند تا روی کمربند خود ببندید یا در کیف اسباب بازی خود حمل کنید.

Signal Whips سقوط ندارند. کراکر به طور سنتی در بدنه بافته می‌شود، اگرچه اکثر سازندگان شلاق اکنون در حال ساخت Signal Whips با کراکرهای قابل جابجایی / تعویض هستند که به یک حلقه کوچک در انتهای شلاق متصل می‌شوند. Signal Whip در فضاهای محدود می تواند بهتر باشد (زیرا سقوط Snake Whip در طول محاسبه نمی شود) و بسیاری از کسانی که آنها را ترجیح می دهند نیز احساس می کنند که بدون افتادن دقت بهتری دارند.

  افسردگی بعد زایمان چقدر طول میکشد

همچنین در حال حاضر شلاق های هیبریدی / هدف بسیار محبوب هستند که دارای یک دسته یا یک سنبله فلزی در داخل بدنه در قسمت دسته هستند. بسیاری از کاربران شلاق احساس می کنند که داشتن یک دسته باعث افزایش دقت در هنگام پرتاب می شود.

من شلاق های گاو نر، شلاق های ترکیبی / هدف، شلاق های سیگنال و شلاق های مار دارم. هر کدام مانند یک کودک خاص هستند و من مورد علاقه ندارم، اما فکر می‌کنم شلاق‌های دسته دار راحت‌تر پرتاب می‌شوند و بنابراین منحنی یادگیری کوتاه‌تری دارند.

  سرمایه گذاری با 5 میلیارد

من اغلب در فضاهای داخلی کوچک هستم، و شلاق مار ۳ فوتی یا تازیانه سیگنال ۴ فوتی اندازه خوبی برای آن است. من همچنین دو تازیانه سیگنال ۲ ۱ / ۲ فوتی دارم که ممکن است بسیار کوچک به نظر برسند.

اما به زیبایی پرتاب می شوند و می ترکند. شلاق مار چهار پا در واقع نزدیک به ۶ فوت می رسد و بنابراین برای لذت بردن به یک اتاق نسبتاً بزرگ نیاز دارد.

  افسردگی زایمان

من به‌شدت توصیه می‌کنم به‌جای خرید مستقیم، مستقیماً با یک سازنده شلاق کار کنید. این احتمالاً برای شما هزینه بیشتری نخواهد داشت، و شلاقی دریافت خواهید کرد که دوست دارید و از یک صنعتگر مردمی حمایت می کنید. ویکتور تلا (لینک بالا) بسیار مورد توجه است. دو تا از تازیانه های من از Mojave Outlier می آیند و زیبا هستند. برای توصیه‌های بیشتر، گروه بررسی‌های Whip را در Fetlife بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *