پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری ترامادول

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری ترامادول | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

ترامادول یک داروی ضد درد شبیه به یک اپیوئید است و به عنوان یک ماده مخدر مصنوعی طبقه بندی می شود. در سیستم عصبی مرکزی (CNS) برای تسکین درد عمل می کند.

ترامادول برای درمان درد متوسط ​​تا شدید در بزرگسالان استفاده می شود.

ترامادول مناسب برای درمان شبانه روزی درد است. این شکل از ترامادول بر اساس نیاز برای درد استفاده نمی شود.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری ترامادول را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری ترامادول را برای شما فراهم کنیم.

4.3/5 - (161 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری ترامادول | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری ترامادول


ترامادول را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارویی را بخوانید. هرگز از ترامادول در مقادیر بیشتر یا بیشتر از مقدار تجویز شده استفاده نکنید. اگر احساس می‌کنید میل شدید به مصرف بیشتر این دارو دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

هرگز ترامادول را با شخص دیگری، به ویژه فردی که سابقه اعتیاد به مواد مخدر دارد، به اشتراک نگذارید. سوء استفاده می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود. دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

با شروع مصرف ترامادول، مصرف تمام داروهای مخدر را متوقف کنید.

ترامادول را می توان با یا بدون غذا مصرف کرد، اما هر بار آن را به همان روش مصرف کنید.

برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض اوردوز بالقوه کشنده، کپسول یا قرص را به طور کامل قورت دهید. از خرد کردن، جویدن، شکستن، باز کردن یا حل شدن خودداری کنید.

داروی مایع را با سرنگ ارائه شده یا دستگاه اندازه گیری دوز (نه قاشق آشپزخانه) اندازه گیری کنید.

هرگز قرص ترامادول را برای استنشاق پودر له نکنید یا نشکنید یا آن را با مایع مخلوط نکنید تا دارو به رگ شما تزریق شود. این عمل منجر به مرگ شده است.

اگر مصرف ترامادول را به طور ناگهانی قطع کنید، ممکن است علائم ترک داشته باشید. قبل از قطع دارو از پزشک خود سوال کنید.

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود. داروی خود را پیگیری کنید اگر کسی آن را به طور نادرست یا بدون نسخه استفاده می کند، باید آگاه باشید.

باقی مانده ترامادول را نگه ندارید. فقط یک دوز می تواند باعث مرگ در فردی شود که به طور تصادفی یا نادرست از آن استفاده می کند. از داروساز خود بپرسید که کجا برنامه دفع دارو را پیدا کنید. اگر برنامه ای برای پس گرفتن وجود ندارد، باقیمانده دارو را با خاک گربه یا تفاله قهوه در یک کیسه پلاستیکی در بسته مخلوط کنید، کیسه را در سطل زباله بیندازید.


آشنایی بیشتر با قرص ترامادول 

تشنج در بیمارانی که ترامادول مصرف می کنند گزارش شده است. اگر دوزهای بالاتر از حد توصیه شده مصرف کنید، خطر تشنج شما بیشتر است.

خطر تشنج همچنین در افرادی که دارای اختلال تشنجی هستند یا کسانی که داروهای ضد افسردگی خاص یا داروهای مخدر مصرف می کنند بیشتر است. اگر قصد خودکشی یا اعتیاد دارید نباید از ترامادول استفاده کنید.

لینک مفید : حل آبجکشن

اگر مشکلات تنفسی شدید، انسداد در معده یا روده‌ها دارید، یا اگر اخیراً از الکل، مسکن‌ها، مسکن‌ها، داروهای مخدر یا مهارکننده‌های MAO استفاده کرده‌اید (ایزوکاربوکسازید، لینزولید، تزریق متیلن بلو، فنلزین،) نباید از ترامادول استفاده کنید. راساگیلین، سلژیلین، ترانیل سیپرومین و دیگران).

ترامادول می تواند تنفس شما را کند یا متوقف کند و ممکن است باعث ایجاد عادت شود. استفاده نادرست از این دارو می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود، به ویژه در کودک یا فرد دیگری که از دارو بدون نسخه استفاده می کند. این دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

ترامادول را نباید به کودکان کمتر از ۱۲ سال یا افراد کمتر از ۱۸ سال که اخیراً برای برداشتن لوزه ها یا آدنوئیدها جراحی کرده اند داده شود. Ultram ER نباید به افراد کمتر از ۱۸ سال داده شود.

مصرف ترامادول در دوران بارداری ممکن است باعث علائم تهدید کننده زندگی در نوزاد شود.

لینک مفید : کتاب ماهی سیاه کوچولو

در صورت استفاده از این دارو با الکل یا سایر داروهایی که باعث خواب آلودگی می شوند یا تنفس شما را کند می کنند، عوارض جانبی کشنده ممکن است رخ دهد.

اگر به ترامادول حساسیت دارید یا موارد زیر را دارید، نباید از آن استفاده کنید:

 • آسم شدید یا مشکلات تنفسی؛
 • انسداد معده یا روده (از جمله ایلئوس فلجی)؛

اگر اخیراً از الکل، آرام بخش، آرام بخش یا داروهای مخدر استفاده کرده اید. یا اگر در ۱۴ روز گذشته از یک مهارکننده MAO استفاده کرده اید (مانند ایزوکاربوکسازید، لینزولید، تزریق متیلن بلو، فنلزین، یا ترانیل سیپرومین).

لینک مفید : پیگیری فروش در بازاریابی شبکه ای

ترامادول نباید به کودکان کمتر از ۱۲ سال داده شود. Ultram ER نباید به افراد کمتر از ۱۸ سال داده شود.

این دارو را به افراد کمتر از ۱۸ سال که اخیراً برای برداشتن لوزه ها یا آدنوئیدها جراحی کرده اند، ندهید.

در برخی از افرادی که ترامادول مصرف می کنند، تشنج رخ داده است. خطر تشنج شما ممکن است بیشتر باشد اگر تا به حال داشته اید:

 • آسیب به سر، صرع یا سایر اختلالات تشنجی؛
 • اعتیاد به مواد مخدر یا الکل؛ یا
 • یک اختلال متابولیک

برای اطمینان از بی خطر بودن ترامادول برای شما، اگر تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید:

 • مشکلات تنفسی، آپنه خواب؛
 • بیماری کبد یا کلیه؛
 • مشکلات ادراری؛
 • مشکلات کیسه صفرا، پانکراس یا تیروئید؛
 • اختلال معده؛ یا
 • بیماری روانی یا اقدام به خودکشی

اگر در دوران بارداری از ترامادول استفاده می کنید، ممکن است کودک شما با علائم ترک تهدید کننده زندگی به دنیا بیاید و ممکن است برای چند هفته به درمان پزشکی نیاز داشته باشد.

لینک مفید : کلونازپام

اگر به نوزاد خود شیر می دهید، قبل از استفاده از ترامادول با پزشک مشورت کنید. اگر متوجه خواب آلودگی شدید یا تنفس آهسته در نوزاد شیرده شدید، به پزشک خود اطلاع دهید.


دوز مصرف قرص ترامادول

دوز معمول بزرگسالان برای درد:

بزرگسالان (۱۷ سال یا بیشتر): ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم خوراکی هر ۴ تا ۶ ساعت در صورت نیاز برای درد

-برای بیمارانی که نیاز به شروع سریع اثر ضد درد ندارند: دوز اولیه: ۲۵ میلی گرم خوراکی یک بار در روز. هر ۳ روز یکبار با افزایش ۲۵ میلی گرم تیتر کنید تا به دوز ۲۵ میلی گرم چهار بار در روز برسد. پس از آن هر ۳ روز یکبار ۵۰ میلی گرم افزایش دهید
حداکثر دوز: ۴۰۰ میلی گرم در روز.

دوز معمول بزرگسالان برای درد مزمن:

۱۸ سال یا بیشتر (ترامادول ساده): ۱۰۰ میلی گرم خوراکی یک بار در روز

– هر ۵ روز یکبار با افزایش ۱۰۰ میلی گرمی به دوز مؤثری که عوارض جانبی را به حداقل می رساند، تیتر کنید.

-حداکثر دوز: ۳۰۰ میلی گرم در روز

برای بیمارانی که در حال حاضر ترامادول رهش فوری (IR) دریافت می کنند:
دوز اولیه: نیاز IR 24 ساعته را محاسبه کنید و با دوز کل روزانه ER گرد شده به کمترین افزایش ۱۰۰ میلی گرمی خوراکی یک بار در روز شروع کنید.

تبدیل از سایر مواد افیونی: قبل از شروع درمان، تمام داروهای شبانه روزی دیگر را قطع کنید.

-دوز اولیه: ۱۰۰ میلی گرم ER خوراکی یک بار در روز

– هر ۵ روز یکبار با افزایش ۱۰۰ میلی گرمی به دوز مؤثری که عوارض جانبی را به حداقل می رساند، تیتر کنید.

-حداکثر دوز: ۳۰۰ میلی گرم در روز.


برگرفته از : What is tramadol?


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *