آدرس های خرید حضوری ترازودون

ترازودون به صورت قرص خوراکی می آید. این قرص معمولاً با یک وعده غذایی یا میان وعده سبک دو بار یا بیشتر در روز مصرف می شود. برای کمک به یادآوری مصرف ترازودون، آن را هر روز تقریباً در همان زمان مصرف کنید.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح فلوکستین دهد. ترازودون را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر، دفعات بیشتر یا طولانی تر از تجویز پزشک خودداری کنید.

قرص ها را به طور کامل یا شکسته روی علامت امتیاز قورت دهید.

ممکن است پزشک شما را با دوز کم ترازودون شروع کند و به تدریج دوز شما را افزایش دهد، نه بیشتر از یک بار در هر ۳ تا ۴ روز. پس از کنترل وضعیت، پزشک ممکن است دوز شما را کاهش دهد.

ترازودون افسردگی را کنترل می کند، اما آن را درمان نمی کند. ممکن است ۲ هفته یا بیشتر طول بکشد تا شما فواید کامل ترازودون را احساس کنید. حتی اگر احساس خوبی بوتالبیتال دارید مصرف ترازودون را ادامه دهید.

  آدرس های خرید حضوری کتامین

بدون مشورت با پزشک مصرف ترازودون را قطع نکنید. اگر به طور ناگهانی مصرف ترازودون را متوقف کنید، ممکن است علائم ترک مانند سرگیجه را تجربه کنید. حالت تهوع؛ سردرد؛ گیجی؛ اضطراب؛ تحریک؛ مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب؛ آسیاب خدایان خستگی مفرط؛ تشنج؛ درد، سوزش یا سوزن سوزن شدن در دست ها یا پاها؛ خلق و خوی دیوانه یا غیرعادی هیجان زده؛ زنگ زدن در گوش؛ یا عرق کردن پزشک احتمالاً دوز شما را به تدریج کاهش خواهد داد.

کاربردهای دیگر این دارو

ترازودون همچنین گاهی اوقات برای درمان بی خوابی و اسکیزوفرنی (بیماری روانی که باعث اختلال یا تفکر غیرعادی، از دست دادن علاقه به زندگی و احساسات قوی یا نامناسب می شود) استفاده می شود. اضطراب (نگرانی بیش از حد).

  افسردگی بعد زایمان نظرات

ترازودون همچنین گاهی اوقات برای کنترل حرکات غیرطبیعی و غیرقابل کنترلی که ممکن است به عنوان عوارض جانبی سایر داروها تجربه شود و برای مدیریت نوروبیون وابستگی به الکل استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود صحبت کنید.

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر هیدروکسی زین و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف ترازودون، اگر به ترازودون یا هر داروی دیگری حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید.

اگر از یک مهارکننده مونوآمین اکسیداز (MAO) مانند ایزوکاربوکسازید (مارپلان)، لینزولید، متیلن بلو، فنلزین (ناردیل)، سلژیلین (الدپریل، امسام، زلاپار) و ترانیل هالوپریدول سیپرومین (پارنات) استفاده می کنید، به پزشک خود اطلاع دهید. مصرف یکی از این داروها را در ۱۴ روز گذشته متوقف کرده اند. احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که نباید ترازودون مصرف کنید.

  خرید ویلا با 600 میلیون

اگر نورتریپتیلین مصرف ترازودون را متوقف کنید، پزشک به شما خواهد گفت که باید حداقل ۱۴ روز قبل از شروع مصرف مهارکننده MAO صبر کنید.

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه دیگری، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.حتما یکی از موارد زیر را ذکر کنید: آمیودارون (نکسترون، پاسرون). داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند هیدروکسی زین وارفارین (کومادین، جانتوون). داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (اسپورانوکس، تولسورا)، کتوکونازول، یا وریکونازول (Vfend)؛ آسپرین و سایر NSAID ها مانند ایبوپروفن (Advil، Motrin) و ناپروکسن (Aleve، Naprosyn)؛ بوسپیرون؛ کاربامازپین (Carbatrol، Equetro، Tegretol، دیگران)؛ کلرپرومازین؛ کلاریترومایسین (بیاکسین)؛ کلوپیدوگرل (پلاویکس)؛ دابیگاتران (پراداکسا)؛ دیگوکسین (لانوکسین)؛ دیسوپیرامید (Norpace)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”)؛ فنتانیل (Actiq، Duragesic، Fentora، Subsys)؛ ایندیناویر (Crixivan)؛ لیتیوم (Lithobid)؛ داروهایی برای اضطراب، ضربان قلب نامنظم، بیماری روانی یا درد؛ داروهای سردرد میگرنی مانند آلموتریپتان، کلومیپرامین التریپتان (Relpax)، فرواتریپتان (Frova)، ناراتریپتان، ریزاتریپتان (ماکسالت) و سوماتریپتان (Imitrex). فنوباربیتال؛ فنی توئین (Dilantin، Phenytek)؛ پروکائین آمید؛ کینیدین (در Nuedexta)؛ ریفامپین (ریفادین، ریمکتان)؛ ریواروکسابان (Xarelto)؛ آرام بخش ها. مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) مانند دی سیکلومین سیتالوپرام (Celexa)، اسیتالوپرام (Lexapro)، فلوکستین (پروزاک)، فلووکسامین (Luvox)، پاروکستین (Paxil، Pexeva) و سرترالین (Zoloft). آرام بخش ها؛ سوتالول (Betapace، Sorine، Sotylize)؛ تیوریدازین؛ ترامادول (Conzip، Qdola، Ultram، در Ultracet)؛ داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای مانند آمی تریپتیلین، آموکساپین (Asendin)، کلومیپرامین (Anafranil)، دزیپرامین (Norpramin)، دوکسپین (Sinequan)، ایمی پرامین (Tofranil)، نورتریپتیلین (Pamelor)، پروتریپتیلین، و تریمیپرامین. یا کلیدینیوم سی زیپراسیدون (Geodon). پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

  اختلال دو قطبی و مصرف شیشه

بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با ترازودون تداخل داشته باشند، بنابراین حتماً پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید، حتی داروهایی که در این لیست وجود ندارند، مطلع کنید.

به پزشک خود بگویید که از چه محصولات گیاهی و مکمل های غذایی استفاده می کنید، به خصوص مخمر سنت جان و تریپتوفان. اگر شما یا هرکسی فاموتیدین از اعضای خانواده‌تان سندرم QT طولانی مدت (یک مشکل قلبی نادر که ممکن است باعث ضربان قلب نامنظم، غش یا مرگ ناگهانی شود)، اگر تا به حال دچار حمله قلبی شده‌اید، یا تا به حال به پزشک خود اطلاع دهید. سطح پایین سدیم در خون شما همچنین اگر مقدار زیادی الکل می نوشید یا قبلاً مصرف کرده اید یا فشار خون بالا دارید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. مشکلات خونریزی؛ کم ال اس دی خونی داسی شکل (بیماری گلبول های قرمز)؛ مولتیپل میلوما (سرطان سلول های پلاسما)؛ لوسمی (سرطان گلبول های سفید)؛ فیبروز غاری یا بیماری پیرونی (شرایطی که بر شکل آلت تناسلی تأثیر می گذارد مانند زاویه)؛ یا بیماری قلبی، کبدی یا کلیوی.

  افسردگی دوران قاعدگی

اگر باردار هستید، قصد فنوباربیتال بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف ترازودون باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک بگویید که ترازودون مصرف می کنید.

باید بدانید که ترازودون ممکن است شما را خواب آلود کند و بر قضاوت، تفکر کلومیپرامین و حرکات شما تأثیر بگذارد. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

  افسردگی پیش از تولد

از پزشک خود در مورد استفاده ایمن از نوشیدنی های الکلی در حین مصرف ترازودون سوال کنید. الکل می تواند عوارض جانبی ترازودون را بدتر کند.

باید بدانید که ترازودون ممکن است باعث سرگیجه، سبکی سر، و غش در هنگام بلند شدن خیلی سریع از حالت خوابیده شود. برای جلوگیری از این مشکل، به آرامی لوراتادین از رختخواب بلند شوید و چند دقیقه قبل از ایستادن پاهای خود را روی زمین بگذارید.

  افسردگی قاعدگی

باید بدانید که ترازودون ممکن است باعث گلوکوم با زاویه بسته شود (شرایطی که مایع به طور ناگهانی مسدود می شود و نمی تواند از چشم خارج شود و باعث افزایش سریع و شدید فشار چشم می شود که ممکن است منجر به از دست دادن بینایی شود).

قبل از شروع مصرف این دارو با پزشک خود در مورد معاینه چشم صحبت کنید. میدازولام اگر حالت تهوع، چشم درد، تغییرات در بینایی مانند دیدن حلقه های رنگی در اطراف چراغ ها، و تورم یا قرمزی در داخل یا اطراف چشم دارید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی مترونیدازول قرار بگیرید.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

در مورد خوردن گریپ فروت و نوشیدن آب گریپ فروت در حین مصرف این دارو با پزشک خود مشورت کنید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم پروپوفول خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  افسردگی ظهر

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

ترازودون ممکن تئوفیلین جی است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

حالت تهوع
استفراغ
اسهال
یبوست
تغییر در اشتها یا وزن
ضعف یا خستگی
عصبی بودن
سرگیجه یا سبکی ناپروکسن سر
کابوس ها
درد عضلانی
دهان خشک
کهیر

مشکلات جنسی در مردان؛ کاهش میل جنسی، ناتوانی در به دست آوردن یا حفظ نعوظ، یا تاخیر یا عدم انزال

مشکلات جنسی در زنان؛ کاهش میل جنسی، یا تاخیر در ارگاسم یا ناتوانی در رسیدن به ارگاسم
لرزش غیرقابل کنترل بخشی هالوپریدول از بدن

بینی گرفته

چشم های خسته، قرمز یا خارش دار

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر یا علائم ذکر شده در بخش هشدارهای مهم یا اقدامات احتیاطی ویژه را تجربه کردید، فوراً با پزشک نورتریپتیلین خود تماس بگیرید یا درمان فوری پزشکی دریافت کنید:

  افسردگی فصلی تابستانی

درد قفسه سینه
ضربان قلب سریع، تپنده یا نامنظم
از دست دادن هوشیاری (کما)
تب، تعریق، گیجی، ضربان قلب سریع یا نامنظم، و سفتی یا انقباض شدید عضلات، بی قراری، توهم، از دست دادن هماهنگی، حالت تهوع، استفراغ، یا اسهال
غش کردن
تشنج
تنگی نفس
کبودی یا خونریزی غیر معمول
خونریزی بینی
نقاط کوچک قرمز یا بنفش روی پوست
نعوظ که بیش از ۶ ساعت طول بکشد
سردرد
مشکلات تفکر، تمرکز یا حافظه
ضعف
مشکلات هماهنگی

ترازودون می تواند باعث ایجاد نعوظ دردناک و طولانی مدت در مردان شود. در برخی موارد نیاز به درمان اورژانسی و / یا جراحی بوده باکلوفن است و در برخی از این موارد آسیب دائمی رخ داده است. در مورد خطر مصرف ترازودون با پزشک خود صحبت کنید.

  افسردگی در بارداری سوم

ترازودون ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین مصرف این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی مترونیدازول باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و دور از نور، گرمای اضافی و رطوبت (نه در حمام) نگهداری کنید.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند.

با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهای خود فیناستراید از طریق برنامه پس گرفتن دارو است.

با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله / بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید

برگرفته از : Trazodone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *