آدرس های خرید حضوری تریامسینولون

تریامسینولون به صورت پماد، کرم، لوسیون و آئروسل (اسپری) با قدرت های مختلف برای استفاده روی پوست و به عنوان خمیر برای استفاده در دهان وجود دارد.

معمولاً دو تا چهار بار در روز استفاده می شود. برای زخم های دهان، قبل از خواب و در صورت لزوم دو یا سه بار در روز ترجیحاً بعد از غذا استفاده می شود.

آشنایی بیشتر با قرص رانیتیدین

تریامسینولون به صورت پماد، کرم، لوسیون و آئروسل (اسپری) با قدرت های مختلف برای استفاده روی پوست و به عنوان خمیر برای استفاده در دهان وجود دارد. معمولاً دو تا چهار بار در روز استفاده می شود. برای زخم های دهان، قبل از خواب و در صورت لزوم دو یا سه بار در روز ترجیحاً بعد از غذا استفاده می شود.

  افسردگی فصلی بهار چیست ؟

تریامسینولون امپول : دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. تریامسینولون را دقیقا طبق دستور مصرف کنید.

لینک مفید : امی تریپتیلین

کمتر یا بیشتر از آن استفاده نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است استفاده نکنید. آن را در سایر نواحی بدن خود قرار ندهید یا از آن برای درمان سایر بیماری های پوستی استفاده نکنید، مگر اینکه پزشکتان به شما دستور دهد.

برای استفاده موضعی از تریامسینولون، پماد، کرم یا لوسیون را به مقدار کم در یک لایه نازک بمالید و آن را به آرامی بمالید.

  مبارزه با افسردگی چگونه است

تریامسینولون امپول : برای استفاده از لوسیون یا آئروسل (اسپری) روی پوست سر، موهای خود را جدا کرده، مقدار کمی از دارو را روی ناحیه آسیب دیده بمالید و به آرامی آن را بمالید. تا زمانی که لوسیون یا اسپری خشک شود، ناحیه را از شستشو و مالش محافظت کنید. ممکن است موهای خود را طبق معمول بشویید اما نه بلافاصله پس از استفاده از دارو.

لینک مفید : باکلوفن

برای اعمال یک آئروسل، خوب تکان دهید و روی ناحیه آسیب دیده که ظرف را در فاصله ۳ تا ۶ اینچی نگه داشته اید اسپری کنید. حدود ۲ ثانیه اسپری کنید تا ناحیه ای به اندازه دست شما را بپوشاند. مراقب باشید که بخارات را استنشاق نکنید. اگر نزدیک صورت خود اسپری می کنید، چشمان خود را بپوشانید.

  نشانه های افسردگی بالینی

تریامسینولون استوناید برای چیست : برای استفاده از خمیر، مقدار کمی را بدون مالش روی زخم دهان فشار دهید تا زمانی که یک لایه نازک ایجاد شود. اگر زخم دهان بزرگ است، ممکن است نیاز به استفاده از خمیر بیشتری داشته باشید. اگر زخم دهان در عرض ۷ روز شروع به بهبودی نکرد، با پزشک خود تماس بگیرید.

آئروسل تریامسینولون (اسپری) ممکن است آتش بگیرد. هنگام استفاده از آئروسل تریامسینولون و مدت کوتاهی پس از آن از آتش، شعله های آتش دوری کنید و سیگار نکشید.

اگر از تریامسینولون موضعی برای صورت خود استفاده می کنید، آن را از چشم خود دور نگه دارید.

بدون مشورت با پزشک خود، سایر مواد یا محصولات پوستی را روی ناحیه تحت درمان قرار ندهید.

  علت افسردگی در پریودی

لینک مفید : پروپوفول

اگر از تریامسینولون در ناحیه پوشک کودک استفاده می کنید، از پوشک تنگ یا شلوار پلاستیکی استفاده نکنید. چنین استفاده ای ممکن است عوارض جانبی را افزایش دهد.

آمپول تریامسینولون کورتون است؟ کاربردهای دیگر این دارو : این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف موضعی تریامسینولون، اگر به تریامسینولون، هر داروی دیگر یا هر یک از مواد تشکیل دهنده محصولات موضعی تریامسینولون حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

  با 900 میلیون چه ماشینی بخریم

تریامسینولون پماد : به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه دیگری، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

لینک مفید : ماری جوانا

اگر عفونت در دهان یا گلو دارید یا اگر تا به حال به دیابت یا سندرم کوشینگ (یک وضعیت غیرطبیعی که در اثر هورمون‌های اضافی [کورتیکواستروئیدها] ایجاد می‌شود) داشته‌اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

قیمت پماد تریامسینولون : اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در حال شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر با استفاده از تریامسینولون موضعی باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

به محض یادآوری دوز فراموش شده را مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران دوز فراموش شده، دوز دوز مصرف نکنید.

  آدرس های خرید حضوری پیروکسیکام

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

عوارض جانبی تریامسینولون ممکن است رخ دهد. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:
سوزش، خارش، سوزش، سوزش، قرمزی یا خشکی پوست

  • آکنه
  • تغییر رنگ پوست
  • رشد موهای ناخواسته
  • برجستگی های ریز قرمز یا بثورات در اطراف دهان
  • برجستگی های کوچک سفید یا قرمز روی پوست

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

  • بثورات شدید
  • قرمزی یا تورم یا سایر علائم عفونت پوست در محلی که از تریامسینولون استفاده کرده اید
  افسردگی کنکور

کودکانی که از تریامسینولون موضعی استفاده می کنند ممکن است خطر عوارض جانبی از جمله کند شدن رشد و تاخیر در افزایش وزن را داشته باشند. با پزشک کودک خود در مورد خطرات استفاده از این دارو بر روی پوست کودک خود صحبت کنید.

لینک مفید : مجیک قارچ

تریامسینولون موضعی ممکن است عوارض جانبی دیگری ایجاد کند. در صورت بروز هرگونه مشکل غیرعادی در حین استفاده از این دارو با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید. آن را فریز نکنید.

  افسردگي دوران بارداري

عکس پماد تریامسینولون : داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

لینک مفید : قرص متادون

درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دفع ایمن داروها FDA مراجعه کنید.

  مشاوره انگیزشی کنکوری

تریامسینولون nn : مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

لینک مفید : ویاگرا

برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و بلافاصله دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

تمام قرارها را با پزشک و آزمایشگاه خود نگه دارید. پزشک ممکن است آزمایش‌های آزمایشگاهی خاصی را برای بررسی پاسخ بدن شما به تریامسینولون تجویز کند.

  مبارزه با افسردگی چگونه است

پماد تریامسینولون اِن اِن برای اگزما : اجازه ندهید دیگران از داروهای شما استفاده کنند. هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

لینک مفید : مترونیدازول

برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی را داشته باشید.

هر بار که به پزشک مراجعه می‌کنید یا در بیمارستان بستری می‌شوید، باید این فهرست را همراه داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته باشید.


برگرفته از : Triamcinolone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *