آدرس های خرید حضوری تریمیپرامین

برخی از داروها برای افراد با شرایط خاص مناسب نیستند و گاهی اوقات تنها در صورت مراقبت بیشتر می توان از دارو استفاده کرد. به این دلایل، قبل از شروع مصرف تریمیپرامین، مهم است که پزشکتان بداند:

  • اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید.
  • اگر مشکلی در عملکرد کبد دارید.
  • اگر مشکل یبوست داشته اید.
  • اگر در دفع ادرار مشکل دارید یا اگر مشکل پروستات دارید.
  • اگر هر یک از شرایط زیر را دارید: صرع، دیابت (دیابت شیرین)، افزایش فشار در چشم (آب سیاه)، پرکاری غده تیروئید یا بیماری قلبی.

اگر تا به حال مشکل سلامت روانی (به ویژه اختلال دوقطبی یا روان پریشی) داشته اید.

  افسردگی در فرزندان طلاق

اگر یکی از شرایط نادر زیر را دارید: یک تومور در غده فوق کلیوی به نام فئوکروموسیتوم یا یک اختلال خونی ارثی به نام پورفیری.

اگر داروی دیگری مصرف می کنید. این شامل هر دارویی برم هگزین است که بدون نسخه قابل خرید است و همچنین داروهای گیاهی و مکمل. به خصوص مهم است که اگر اخیراً دارویی برای افسردگی مصرف کرده اید که به عنوان مهارکننده مونوآمین اکسیداز (MAOI) شناخته می شود، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر تا به حال به یک دارو واکنش آلرژیک داشته اید.

نحوه مصرف تریمیپرامین

قبل از شروع درمان، بروشور اطلاعات چاپ شده سازنده را از داخل بسته مطالعه کنید. اطلاعات بیشتری در مورد تریمیپرامین به شما می دهد و لیست کاملی از عوارض جانبی که ممکن است از مصرف آن تجربه کنید را در اختیار شما قرار می دهد.

  درمان افسردگی در کودکان چیست

مصرف تریمیپرامین یک بار در روز، قبل از خواب، معمول است. با این حال، برخی پزشکان ممکن است دوزهای ال اس دی کمتری را توصیه کنند که دو یا سه بار در روز مصرف شود. پزشک به شما می گوید کدام یک برای شما مناسب است و دستورالعمل ها نیز بر روی برچسب بسته چاپ می شود تا به شما در مورد آنچه پزشک به شما گفته است. لوپرامید یادآوری کند.

  افسردگی تحصیلی

می توانید تریمی پرامین را با غذا یا بدون غذا مصرف کنید. قرص/کپسول را با یک نوشیدنی آب ببلعید.
اگر مصرف یک نوبت را فراموش کردید، به محض یادآوری آن را مصرف کنید (مگر اینکه زمان مصرف نوبت بعدی نزدیک شده باشد.

فنتانیل در این صورت نوبت فراموش شده را رها کنید و نوبت بعدی را طبق معمول مصرف کنید). دو دوز را با هم مصرف نکنید تا دوز فراموش شده را جبران کنید.

بیشترین بهره را از درمان خود ببرید

  با 50 میلیارد چیکار میشه کرد

سعی کنید قرارهای منظم خود را با پزشک خود نگه دارید. این به این دلیل است که پزشک شما بتواند پیشرفت شما را بررسی کند.

تریمیپرامین را دقیقاً همانطور که پزشک به شما گفته است مصرف کنید. این می تواند باعث خواب آلودگی شود، بنابراین ممکن است پزشک به شما توصیه کند که ابتدا دوز کمی مصرف کنید و سپس با عادت کردن بدن به دارو، آن را به تدریج افزایش دهید.

رانیتیدین هنگامی که مصرف تریمیپرامین را شروع می کنید، ممکن است احساس کنید که فوراً برای شما مؤثر نیست. ممکن است یک هفته یا بیشتر طول بکشد تا اثر ایجاد شود و چندین هفته قبل از اینکه شما سود کامل را احساس کنید.

  انواع افسردگی و اختلالات روانی

مهم است که مصرف آن را متوقف نکنید زیرا فکر می کنید کمکی نمی کند. همچنین، در حالی که احساس افسردگی می کنید، ممکن است افکار ناراحت کننده داشته باشید ناپروکسن و به آسیب رساندن به خود یا پایان دادن به زندگی خود فکر کنید. اگر این اتفاق افتاد، بسیار مهم است که فوراً به پزشک خود در مورد آن اطلاع دهید.

پزشک به شما توصیه می کند که الکل مصرف نکنید تا زمانی که تریمیپرامین مصرف می کنید. این به این دلیل است که خطر عوارض جانبی مانند احساس خواب آلودگی را افزایش می دهد.

  درمان افسردگی بلند مدت

اگر هر دارویی را بدون نسخه خریداری می‌کنید، با داروساز مشورت کنید که برای مصرف با تری‌میپرامین مناسب است. این به این دلیل است که تعدادی از داروها می توانند کلوتریمازول خطر عوارض جانبی تریمی پرامین را افزایش دهند، از جمله برخی مسکن های قوی، داروهای آنفولانزا و آنتی هیستامین ها که می توانند از داروخانه ها خریداری شوند.

اگر دیابت دارید، ممکن است لازم باشد قند خون (گلوکز) خود را بیشتر چک کنید. این به این دلیل است که تری‌میپرامین ممکن است بر سطح قند خون شما تأثیر بگذارد. پزشک در این مورد به شما توصیه خواهد کرد.

  خرید خودرو با 700 میلیون

تعداد کمی از افرادی که تری‌میپرامین مصرف می‌کنند متوجه می‌شوند که پوستشان نسبت به نور خورشید حساس‌تر از حد معمول می‌شود. سعی کنید تا زمانی والپروات سدیم که متوجه واکنش پوست خود نشده اید از نور شدید خورشید دوری کنید یا از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا استفاده کنید. از تخت های آفتابگیر استفاده نکنید.

انواع مختلفی از داروهای ضد افسردگی وجود دارد – هر نوع به روشی کمی متفاوت عمل می کند و می تواند عوارض جانبی متفاوتی داشته باشد. اگر متوجه شدید که تریمیپرامین برای شما مناسب نیست، به پزشک خود اطلاع دهید، زیرا ممکن است داروی ضد افسردگی دیگری پیدا شود که مناسب شما باشد.

  آدرس های خرید حضوری کلونازپام

اگر قرار است درمان دارویی داشته باشید، به فردی که درمان را انجام می دهد بگویید که از تریمیپرامین استفاده لوراتادین می کنید، زیرا می تواند با برخی از داروهای بیهوشی تداخل داشته باشد.

اگر مشکوک هستید که شخصی (به خصوص اگر کودک باشد) ممکن است به طور تصادفی تریمی پرامین مصرف کرده باشد، فوراً به بخش حوادث و اورژانس بیمارستان محلی خود مراجعه کنید.

این بسیار مهم است زیرا تریمیپرامین در صورت مصرف تصادفی یا مصرف بیش از حد می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. ظرف را با خود ببرید تا نشان دهید چه چیزی گرفته شده است. هیوسین حتی اگر بسته اکنون خالی باشد.

  افسردگی قبل از قاعدگی

پزشک از شما می‌خواهد حتی پس از اینکه احساس بهبودی کردید، مصرف تری‌میپرامین را ادامه دهید. این برای جلوگیری از بازگشت افسردگی شما است. طبیعی است که یک دوره درمانی حدود شش ماه پس از کاهش علائم شما ادامه یابد.

مصرف تریمیپرامین را ادامه دهید مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد. توقف ناگهانی درمان گاهی اوقات می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود پنتوپرازول و پزشک از شما می‌خواهد که دوز مصرفی خود را به تدریج طی چند هفته کاهش دهید.

  افسردگی زایمان مردان

آیا تریمیپرامین می تواند مشکلاتی ایجاد کند؟

بیشتر داروها علاوه بر اثرات مفیدشان، می توانند عوارض جانبی ناخواسته ای ایجاد کنند، اگرچه همه آنها را تجربه کلیندامایسین نمی کنند.

جدول زیر حاوی برخی از رایج ترین موارد مرتبط با تریمی پرامین است. فهرست کاملی را در بروشور اطلاعات سازنده که همراه با داروی شما ارائه می شود، خواهید دید.

دیکلوفناک اثرات ناخواسته اغلب با سازگاری بدن شما با داروی جدید بهبود می یابند، اما اگر هر یک از موارد زیر ادامه یافت یا دردسرساز شد، با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید.

برگرفته از : Trimipramine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *