پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری وراپامیل

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری وراپامیل | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

وراپامیل برای درمان فشار خون بالا و کنترل آنژین (درد قفسه سینه) استفاده می شود. قرص‌های رهش فوری نیز به تنهایی یا همراه با سایر داروها برای پیشگیری و درمان ضربان قلب نامنظم استفاده می‌شوند.

وراپامیل در دسته ای از داروها به نام مسدود کننده های کانال کلسیم قرار دارد. این کار با شل کردن رگ‌های خونی کار می‌کند تا قلب مجبور نباشد آنقدر سخت پمپ کند.

همچنین خون و اکسیژن را به قلب افزایش می دهد و فعالیت الکتریکی قلب را برای کنترل ضربان قلب کند می کند.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری وراپامیل را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری وراپامیل را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

آدرس های خرید حضوری وراپامیل | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری وراپامیل


فشار خون بالا یک بیماری شایع است و در صورت عدم درمان می تواند باعث آسیب به مغز، قلب، رگ های خونی، کلیه ها و سایر قسمت های بدن شود.

آسیب به این اندام ها ممکن است باعث بیماری قلبی، حمله قلبی، نارسایی قلبی، سکته مغزی، نارسایی کلیه، از دست دادن بینایی و سایر مشکلات شود.

علاوه بر مصرف دارو، ایجاد تغییر در شیوه زندگی به کنترل فشار خون نیز کمک می کند. این تغییرات شامل رژیم غذایی کم چرب و نمک، حفظ وزن مناسب، مترونیدازول ورزش حداقل ۳۰ دقیقه در اکثر روزها، سیگار نکشیدن و مصرف متعادل الکل است.

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

وراپامیل به صورت قرص، قرص طولانی رهش (طولانی اثر) و کپسول طولانی رهش (طولانی اثر) خوراکی عرضه می شود.

قرص معمولی معمولاً سه تا چهار بار در روز مصرف می شود. قرص ها و کپسول های طولانی مدت معمولاً یک یا دو بار در روز مصرف می شوند.

وراپامیل را هر روز تقریباً در یک ساعت مشخص مصرف کنید. برخی از محصولات وراپامیل را باید صبح و برخی دیگر را قبل از خواب مصرف کنید.

از پزشک خود بپرسید که بهترین زمان برای تئوفیلین جی مصرف داروهایتان چه زمانی است. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

وراپامیل را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

قرص ها و کپسول های طولانی رهش را به طور کامل ببلعید. آنها را نجوید و له نکنید. از داروساز خود بپرسید که آیا ممکن است قرص ها به نصف تقسیم شوند، زیرا دستورالعمل ها بسته به محصول متفاوت است.

اگر نمی توانید قارچ سیلوسایبین کپسول های طولانی مدت را قورت دهید، می توانید با احتیاط کپسول را باز کنید و کل محتویات آن را روی یک قاشق سس سیب بپاشید.

سس سیب نباید داغ باشد و باید آنقدر نرم باشد که بدون جویدن بلعیده شود. بلافاصله سس سیب را بدون جویدن ببلعید و سپس یک لیوان آب خنک بنوشید تا مطمئن شوید که تمام دارو را بلعیده اید. مخلوط را برای استفاده در آینده ذخیره نکنید.

احتمالاً پزشک شما را با دوز کم وراپامیل شروع تریامسینولون می کند و به تدریج دوز شما را افزایش می دهد.

وراپامیل آریتمی، فشار خون بالا و آنژین را کنترل می کند اما این شرایط را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف وراپامیل را ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف وراپامیل را قطع نکنید.

کاربردهای دیگر این دارو

وراپامیل همچنین گاهی اوقات برای درمان برخی دیگر از مشکلات قلبی استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات استفاده از این دارو برای بیماری امی تریپتیلین خود صحبت کنید.

این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف وراپامیل، اگر به وراپامیل، هر داروی دیگر یا هر ماده تشکیل دهنده وراپامیل حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: مسدود کننده های آلفا مانند پرازوسین (Minipress)؛ داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (Onmel، Sporanox) و کتوکونازول (Nizoral)؛ آسپرین؛ مسدودکننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide)، پروپرانولول (Inderal، Innopran، در Inderide)، و ماری جوانا تیمولول (Blocadren، در تیمولاید). کاربامازپین (Carbatrol، Epitol، Equetro، Tegretol)؛ سایمتیدین (تاگامت)؛ کلاریترومایسین (Biaxin، در Prevpac)؛ سیکلوسپورین (Neoral، Sandimmune)؛ دیگوکسین (لانوکسین)؛ دیسوپیرامید (Norpace)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”)؛ اریترومایسین (E.E.S.، اریک، اریتروسین)؛ فلکائینید؛ برخی از مهارکننده های پروپوفول پروتئاز HIV مانند ایندیناویر (Crixivan)، نلفیناویر (Viracept) و ریتوناویر (Norvir، در Kaletra)؛ کینیدین (در Nuedexta)؛ لیتیوم (Lithobid)؛ داروهایی برای درمان فشار خون بالا؛ نفازودون؛ فنوباربیتال؛ پیوگلیتازون (Actos، در Duetact، در Oseni)؛ ریفامپین (ریفادین، ریمکتان)؛ تلیترومایسین (Ketek)؛ و تئوفیلین (Theochron، Theolair، Uniphyl).

پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با وراپامیل تداخل داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که تمام داروهایی را که مصرف می کنید، حتی آنهایی که در این لیست وجود ندارند، به پزشک خود اطلاع دهید.

به پزشک خود بگویید که چه محصولات گیاهی مصرف می کنید، به خصوص تئوفیلین جی خار مریم. اگر دچار تنگی یا انسداد سیستم گوارشی یا هر بیماری دیگری که باعث کند غذا در سیستم گوارش شما حرکت کند، به پزشک خود اطلاع دهید.

نارسایی قلبی؛ بیماری قلبی، کبدی یا کلیوی؛ دیستروفی عضلانی (بیماری ارثی که باعث ضعیف شدن تدریجی عضلات می شود)؛ یا میاستنی گراویس (شرایطی که باعث ضعیف شدن برخی عضلات می شود).

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید هالوپریدول به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف وراپامیل باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک خود بگویید که وراپامیل مصرف می کنید.

با پزشک خود در مورد استفاده ایمن از نوشیدنی های الکلی در طول درمان با وراپامیل صحبت کنید.

وراپامیل ممکن است باعث شود که اثرات الکل شدیدتر و طولانی تر شود.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

در مورد خوردن گریپ فروت یا نوشیدن آب گریپ فروت در حین مصرف این دارو با پزشک خود مشورت کنید.

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است.

دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

وراپامیل ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

یبوست
سوزش سردل
سرگیجه یا سبکی سر
سردرد

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا درمان فوری پزشکی برم هگزین دریافت کنید:

تورم دست‌ها، پاها، مچ پا یا ساق پا
مشکل در تنفس یا بلع
ضربان قلب آهسته
غش کردن
تاری دید
کهیر
حالت تهوع
خستگی مفرط
خونریزی یا کبودی غیر معمول
کمبود انرژی
از دست دادن اشتها
درد در سمت راست بالای معده
زرد شدن پوست یا چشم
علائم شبیه آنفولانزا
تب

برگرفته از : Verapamil


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *