آدرس های خرید حضوری وراپامیل

فشار خون بالا یک بیماری شایع است و در صورت عدم درمان می تواند باعث آسیب به مغز، قلب، رگ های خونی، کلیه ها و سایر قسمت های بدن شود.

آسیب به این اندام ها ممکن است باعث بیماری قلبی، حمله قلبی، نارسایی قلبی، سکته مغزی، نارسایی کلیه، از دست دادن بینایی و سایر مشکلات شود.

علاوه بر مصرف دارو، ایجاد تغییر در شیوه زندگی به کنترل فشار خون نیز کمک می کند. این تغییرات شامل رژیم غذایی کم چرب و نمک، حفظ وزن مناسب، مترونیدازول ورزش حداقل ۳۰ دقیقه در اکثر روزها، سیگار نکشیدن و مصرف متعادل الکل است.

  افسردگی و پیشرفت تحصیلی

این دارو چگونه باید استفاده شود؟

وراپامیل به صورت قرص، قرص طولانی رهش (طولانی اثر) و کپسول طولانی رهش (طولانی اثر) خوراکی عرضه می شود.

قرص معمولی معمولاً سه تا چهار بار در روز مصرف می شود. قرص ها و کپسول های طولانی مدت معمولاً یک یا دو بار در روز مصرف می شوند.

وراپامیل را هر روز تقریباً در یک ساعت مشخص مصرف کنید. برخی از محصولات وراپامیل را باید صبح و برخی دیگر را قبل از خواب مصرف کنید.

از پزشک خود بپرسید که بهترین زمان برای تئوفیلین جی مصرف داروهایتان چه زمانی است. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

  با 8 میلیارد چه ماشینی بخرم

وراپامیل را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید.

قرص ها و کپسول های طولانی رهش را به طور کامل ببلعید. آنها را نجوید و له نکنید. از داروساز خود بپرسید که آیا ممکن است قرص ها به نصف تقسیم شوند، زیرا دستورالعمل ها بسته به محصول متفاوت است.

اگر نمی توانید قارچ سیلوسایبین کپسول های طولانی مدت را قورت دهید، می توانید با احتیاط کپسول را باز کنید و کل محتویات آن را روی یک قاشق سس سیب بپاشید.

  آدرس های خرید حضوری رانیتیدین

سس سیب نباید داغ باشد و باید آنقدر نرم باشد که بدون جویدن بلعیده شود. بلافاصله سس سیب را بدون جویدن ببلعید و سپس یک لیوان آب خنک بنوشید تا مطمئن شوید که تمام دارو را بلعیده اید. مخلوط را برای استفاده در آینده ذخیره نکنید.

احتمالاً پزشک شما را با دوز کم وراپامیل شروع تریامسینولون می کند و به تدریج دوز شما را افزایش می دهد.

وراپامیل آریتمی، فشار خون بالا و آنژین را کنترل می کند اما این شرایط را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید مصرف وراپامیل را ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف وراپامیل را قطع نکنید.

  افسردگی قاعدگی

کاربردهای دیگر این دارو

وراپامیل همچنین گاهی اوقات برای درمان برخی دیگر از مشکلات قلبی استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات استفاده از این دارو برای بیماری امی تریپتیلین خود صحبت کنید.

این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف وراپامیل، اگر به وراپامیل، هر داروی دیگر یا هر ماده تشکیل دهنده وراپامیل حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

  افسردگی در کودکان چیست

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و مکمل های غذایی مصرف می کنید یا قصد دارید مصرف کنید.

هر یک از موارد زیر را حتما ذکر کنید: مسدود کننده های آلفا مانند پرازوسین (Minipress)؛ داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (Onmel، Sporanox) و کتوکونازول (Nizoral)؛ آسپرین؛ مسدودکننده های بتا مانند آتنولول (Tenormin، در تنورتیک)، متوپرولول (Lopressor، Toprol XL، در Dutoprol)، نادولول (Corgard، در Corzide)، پروپرانولول (Inderal، Innopran، در Inderide)، و ماری جوانا تیمولول (Blocadren، در تیمولاید). کاربامازپین (Carbatrol، Epitol، Equetro، Tegretol)؛ سایمتیدین (تاگامت)؛ کلاریترومایسین (Biaxin، در Prevpac)؛ سیکلوسپورین (Neoral، Sandimmune)؛ دیگوکسین (لانوکسین)؛ دیسوپیرامید (Norpace)؛ دیورتیک ها (“قرص های آب”)؛ اریترومایسین (E.E.S.، اریک، اریتروسین)؛ فلکائینید؛ برخی از مهارکننده های پروپوفول پروتئاز HIV مانند ایندیناویر (Crixivan)، نلفیناویر (Viracept) و ریتوناویر (Norvir، در Kaletra)؛ کینیدین (در Nuedexta)؛ لیتیوم (Lithobid)؛ داروهایی برای درمان فشار خون بالا؛ نفازودون؛ فنوباربیتال؛ پیوگلیتازون (Actos، در Duetact، در Oseni)؛ ریفامپین (ریفادین، ریمکتان)؛ تلیترومایسین (Ketek)؛ و تئوفیلین (Theochron، Theolair، Uniphyl).

  افسردگی زنان بعد از طلاق

پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد یا شما را به دقت از نظر عوارض جانبی تحت نظر داشته باشد.

بسیاری از داروهای دیگر نیز ممکن است با وراپامیل تداخل داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که تمام داروهایی را که مصرف می کنید، حتی آنهایی که در این لیست وجود ندارند، به پزشک خود اطلاع دهید.

  با 800 میلیون چه ماشینی بخرم

به پزشک خود بگویید که چه محصولات گیاهی مصرف می کنید، به خصوص تئوفیلین جی خار مریم. اگر دچار تنگی یا انسداد سیستم گوارشی یا هر بیماری دیگری که باعث کند غذا در سیستم گوارش شما حرکت کند، به پزشک خود اطلاع دهید.

نارسایی قلبی؛ بیماری قلبی، کبدی یا کلیوی؛ دیستروفی عضلانی (بیماری ارثی که باعث ضعیف شدن تدریجی عضلات می شود)؛ یا میاستنی گراویس (شرایطی که باعث ضعیف شدن برخی عضلات می شود).

  درمان افسردگی در مردان با طب سنتی

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید هالوپریدول به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف وراپامیل باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر جراحی می کنید، از جمله جراحی دندان، به پزشک یا دندانپزشک خود بگویید که وراپامیل مصرف می کنید.

با پزشک خود در مورد استفاده ایمن از نوشیدنی های الکلی در طول درمان با وراپامیل صحبت کنید.

وراپامیل ممکن است باعث شود که اثرات الکل شدیدتر و طولانی تر شود.

چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

در مورد خوردن گریپ فروت یا نوشیدن آب گریپ فروت در حین مصرف این دارو با پزشک خود مشورت کنید.

  آدرس های خرید حضوری پرگابالین

اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است.

دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

وراپامیل ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

  افسردگی فصل بهار

یبوست
سوزش سردل
سرگیجه یا سبکی سر
سردرد

برخی از عوارض جانبی می تواند جدی باشد. اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا درمان فوری پزشکی برم هگزین دریافت کنید:

تورم دست‌ها، پاها، مچ پا یا ساق پا
مشکل در تنفس یا بلع
ضربان قلب آهسته
غش کردن
تاری دید
کهیر
حالت تهوع
خستگی مفرط
خونریزی یا کبودی غیر معمول
کمبود انرژی
از دست دادن اشتها
درد در سمت راست بالای معده
زرد شدن پوست یا چشم
علائم شبیه آنفولانزا
تب

برگرفته از : Verapamil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *